PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر دادن محل اسکرول بار

Freddy
05-12-2007, 00:01
سلام من میخواستم یه راهی بهم بگین که وقتی دیررکشن صفحه رو rtl میکنم جای اسکرول بار عوض نشه.
ممنون.

DaRiOuShJh
05-12-2007, 01:35
من که راهه خاصی سراغ ندارم
ولی شما میتونید یه کاری کنید
دایرکشن کله صفحه رو عوض نکنید
یه چیزی مثلا table, td یا div باز کنید و دایرکشن اونو راست چین کنید و دستوراته خودتون رو درونه اون قرار بدید

البته با جاوااسکریپت و ... هم فک کنم بشه ولی به دردسرش نمیارزه...
بعضی مرور گرها هم ساپورت نمیکنن و باقیه ماجرا...

eAmin
05-12-2007, 07:48
سلام.

بله DaRiOuShJh جان درست فرمودند شما می تونید فقط یه قسمت از کدهاتون رو فقط دایرکشنش رو عوض کنید.

Freddy
05-12-2007, 16:25
اخه مسئله اینه که اینکار بسیار بسیار سخت میتونه باشه چون من توی تمپلیت فارسی میترا می خوام اینکارو بکنم و کل دایرکشن این تمپلیت تو یه تگ body سی اس اسش تنظیم شده یعنی اگه بخوام اونو بردارم و هرجارو که خواستم دایرکشنشو تغییر بدم نمیشه.

eAmin
06-12-2007, 01:16
سلام.

ببینم شما این کار رو کردید که یه Div بسازید و تمام محتویات صفحتون رو داخل همون Div قرار بدید؟

DaRiOuShJh
06-12-2007, 13:18
سلام.

ببینم شما این کار رو کردید که یه Div بسازید و تمام محتویات صفحتون رو داخل همون Div قرار بدید؟

من خودم بعضی مواقع استفاده میکنم
در اکثره template هایه جدید هم از این متود استفاده میشه

برایه کلاسه تعریف کردن برایه سرورهایی که تبلیغات در بالا و پایین اضافه میکنن خیلی به کار میاد:46:

البته استفاده نکنید هم میشه...

Freddy
22-01-2008, 23:45
می بخشین منظورتون از کلاسه تعریف کردن چیه؟!

Freddy
23-01-2008, 00:33
درضمن ممنونم از کمکتون من با div درستش کردم راستش چون تمپلیتش مال جوملا بود و شلوغ میترسیدم یه جاهاییش به هم بریزه...
می بخشین که انقد دیر جواب دادم به کل فراموش کرده بودم...

tabriz-info
23-01-2008, 11:34
لطفا بگید صفحتون با استفاده از چه زبانی نوشته شده تا من کدشو براتون بزارم و بگم چیکار کنید

یعنی php یا html?

Mohammadreza_777
31-01-2008, 12:04
اخه مسئله اینه که اینکار بسیار بسیار سخت میتونه باشه چون من توی تمپلیت فارسی میترا می خوام اینکارو بکنم و کل دایرکشن این تمپلیت تو یه تگ body سی اس اسش تنظیم شده یعنی اگه بخوام اونو بردارم و هرجارو که خواستم دایرکشنشو تغییر بدم نمیشه.

شما مي خوايد تمپليت بسازيد يا اديت ( فارسي ) كنيد ؟!