PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري براي رايت سي دي

kaveh1589
04-12-2007, 19:58
آقا من يه سري سي دي هست ميخوام رايت كنم با كلون ايميج گرفتم و از روي ايميج رايت مي كنم ولي از هر 5-6 تا سيدي يكيشو ميسوزونه - مشكل چيه ممكنه از رايتر باشه؟
خواهش مي كنم كمكم كنيد خيلي حياتيه

kaveh1589
04-12-2007, 21:21
دسستون درد نكنه از اينكه به سؤالم جواب دادين
يه سؤال ديگه هم داشتم سي دي هاي سوخته ديگه بدرد نميخورن و بايد انداختشون دور يا قابل برگرداندن هستند

ashjaee
04-12-2007, 22:10
پیشنهاد می کنم از nero استفاده کن چون با nero میتونی از سی دی های سوخته هم استفتده کنی.
در مورد سوال اولت با نرم افزار های مشابه امتحان کن تا دلیل سوخته شدن سی دی ها را بفهمی.

kaveh1589
04-12-2007, 22:58
وقتي سي دي هاي سوخته را با نرو ميخوام رايت كنم پيغام ميده كه فضاي خالي وجود ندارد

ashjaee
05-12-2007, 06:26
توجه داشته باش که nero سی دی های سوخته شده با خود این نرم افزار را می تواند استفاده کند.

saiiddz
05-12-2007, 17:40
آقا من يه سري سي دي هست ميخوام رايت كنم با كلون ايميج گرفتم و از روي ايميج رايت مي كنم ولي از هر 5-6 تا سيدي يكيشو ميسوزونه - مشكل چيه ممكنه از رايتر باشه؟
خواهش مي كنم كمكم كنيد خيلي حياتيه
سلام دوست عزیز
مشکل از هیچ چیزی نیست.اگر با neroهم رایت کنی بیشتر نرم افزار ها نصب نمیشه و error میده
دلیلش اینه که شرکت کینگ رو طوری زده که رایت نشه و فکر میکنم قفل داره
موفق باشی

Meisam Khan
09-12-2007, 13:38
شايد كيفيت سي دي خوب نباشه شايد هم مشكل از ويندوز باشه .
من هم اين مشكل را داشتم با عوض كردن ويندوز مشكلم حل شد.

mamad_tk_pk
09-12-2007, 13:55
دسستون درد نكنه از اينكه به سؤالم جواب دادين
يه سؤال ديگه هم داشتم سي دي هاي سوخته ديگه بدرد نميخورن و بايد انداختشون دور يا قابل برگرداندن هستند

شما سي دي هاي سوختتون رو براي قشنگي مي تونيد استفاده كنيد
مثلا براي درست كردنه كار دستي و يا حتي به ديوار بزنيد
يا اينكه به نمكي بفروشيد
شوخي كردم !
ولي نمي شه در كل سي دي سوخته رو دوباره استفاده كرد

arash33000
10-12-2007, 22:42
سلام . سوالی داشتم :
من وقتی با MPEG4 Direct Maker فیلمی را کم حجم می کنم موقعیکه میخوام با نرو رایتش بکنم فیلم دوباره به اندازه حجم اولیه اش بر می گرده ؟ چکار باید بکنم ؟

MB_Danger
10-12-2007, 23:21
سلام . سوالی داشتم :
من وقتی با MPEG4 Direct Maker فیلمی را کم حجم می کنم موقعیکه میخوام با نرو رایتش بکنم فیلم دوباره به اندازه حجم اولیه اش بر می گرده ؟ چکار باید بکنم ؟
سلام ...
عضویت شما رو تبریک میگم :11:
فایل ها را به صورت Data CD رایت کنید نه Video CD
موفق باشید .

bazarche
10-12-2007, 23:28
با سلام
من مدير سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستم

دوست عزيز

1- شما چند وقت هست كه از رايتر تون استفاده مي كنيد؟ چون رايتر عمر مفيد داره
2- هنگام رايت با Clon از Burn On Fly استفاده نكن (براي سي دي به سي دي)
3- بهترين نرم افزار رايتي كه من تا الان با اون كار كردم Roxio است ( همون كه در خود ويندوز براي شما سي دي رو رايت مي كنه)

- اين چيزهايي بود كه به ذهن من مي رسيد.