PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پخش موزیک در v3x

Dash_Mosi
03-12-2007, 20:44
سلام... میخوام کادو واسه یه بنده خدایی یه v3xبخرم ...سوالم اینه که وقتی که داریم موزیک گوش میدیم میشه درب گوشی رو بست ؟ زمانی که خودم v3i داشتم با بستن درب همه چی بسته می شد و واسه گوش دادن به موزیک دربش باید باز می موند...

دوم اینکه الان قیمت آکش چنده؟ مرسی

beckham7
03-12-2007, 22:08
بله میشه خوبم میشه
فک کنم 190 تومان همین دور و ورا

anti_girl
03-12-2007, 23:09
اره ميشه با درب بسته هم موزيك گوش داد و قيمت اكش الان 200 تومان هست

Corvette
03-12-2007, 23:24
بله در تاییده حرفه دوستان. هیچ مشکلی نیست. قیمت هم بینه 190 تا 215 هستش.

Dash_Mosi
04-12-2007, 09:15
ممنون از پاسخ دوستان عزیز... تصویب شد!

Dash_Mosi
04-12-2007, 09:18
ببخشید یادم اومد یه سوال دیگه ...همه میدونید که بلندی صدای موزیک در هدفونهای موتورولا چه v3i یا Z3 یا احتمالا v3x خیلی کمه ..من شنیدم که v3i و v3x به طریق نرم افزاری صداش بلند میشه ...شبیه اون کاری که بروبچ سونی انجام میدن... حالا اگه صداشو تقویت کنیم صدای هدفونهاش بیشتر میشه؟

مرسی

anti_girl
04-12-2007, 10:26
صداي هدفونش زياد ميشه ولي خيلي نه يعني در مقابل صداي خود گوشي كه زياد ميشه زياد قابل توجه نيست

beckham7
04-12-2007, 12:24
حرف تورج جان رو تائید میکنم
هدفونهاش افزایش قابل محسوسی نداره یا اصلا نداره

Dash_Mosi
04-12-2007, 16:00
البته من خودم مشکلی ندارم ( n73me) ولی واسه gf میدونم رو صدای هدفون یه خورده حساسه ...بیشتر هم عاشق استیل v3x شده ...

دوستان متشکرم از لطفتون....مرسی

anti_girl
04-12-2007, 21:40
من نميگم v3x بده اما يه خورده پسرونه هست به نظره من براش k1 بخر هم دوخترونه تره هم از v3x بهتره

Corvette
04-12-2007, 23:08
صدایه هدفون اصلا مطلوب نیست. حتی با تقویته صدا هم تغییره محسوسی نمیکنه..!

اما شما با خریده یه تبدیل کننده ی جک میتونید از هدفون هایه دیگه استفاده کنید که صدا قابله قبول بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anti_girl
05-12-2007, 18:42
مرسي مسعود جان باز طبق معمول حرفهاي همه دوستان رو كامل كردي و.......

amir.ara
05-12-2007, 19:47
دوستان به نظر من که هم کیفیت و هم بلندی صدای هدفون موتو خوبه.

من نميگم v3x بده اما يه خورده پسرونه هست به نظره من براش k1 بخر هم دوخترونه تره هم از v3x بهتره

البته آقا تورج کیفیت ال سی دیه v3x یه چیز دیگست.

beckham7
05-12-2007, 22:41
مسعود جان مرسی واقعا کامل کردید دفعه اول بود شنیدم فردا میرم دنبالش خدا کنه گیر بیاد
پس مشکل از خروجی v3x نیست و از هدفونهاست؟
وقتی هدفون سونی اریکسون رو تو گوش میزاری بخاطر نوع طراحیش کل صدای خروجی به گوش میرسه گوشها رو کیپ کیپ میکنن ولی موتو طراحیش اینجور نیست یه چیزی حدود 40 درصد صدا بخاطر همین نوع طراحی هدر میره
اقا میخاستم همین هدفون معمولیهای v3x بگیرم که 3500 یا4000 تومان یکی از فروشنده ها گفت اصلشو دارم 12 تومان حالا صدای این چه جوری نمیدونم کسی از دوستان نداره ؟فقط بخاطر نوع سیمش قیمتش بالا یا واقعا صدای هدفون رو هم افزایش میده

anti_girl
05-12-2007, 23:38
دوست عزيز اگه منظوره طرف همون هدفون داخل جعبه هست كه با گوشي ميخري زياد از نظره صدا فرق نداره

anti_girl
05-12-2007, 23:41
دوستان به نظر من که هم کیفیت و هم بلندی صدای هدفون موتو خوبه.
البته آقا تورج کیفیت ال سی دیه v3x یه چیز دیگست.
دوست عزيز بايد قبول كرد كه موتو در سري v3 يكم هدفون ضعيفي داره ( بقيه رو نميدونم)
فكر نكنم از نظره lcd هم با هم فرق داشته باشن تا اون جا كه من يادمه هردوشون 16 ميليون هستن

Corvette
06-12-2007, 01:23
مسعود جان مرسی واقعا کامل کردید دفعه اول بود شنیدم فردا میرم دنبالش خدا کنه گیر بیاد
پس مشکل از خروجی v3x نیست و از هدفونهاست؟
وقتی هدفون سونی اریکسون رو تو گوش میزاری بخاطر نوع طراحیش کل صدای خروجی به گوش میرسه گوشها رو کیپ کیپ میکنن ولی موتو طراحیش اینجور نیست یه چیزی حدود 40 درصد صدا بخاطر همین نوع طراحی هدر میره
اقا میخاستم همین هدفون معمولیهای v3x بگیرم که 3500 یا4000 تومان یکی از فروشنده ها گفت اصلشو دارم 12 تومان حالا صدای این چه جوری نمیدونم کسی از دوستان نداره ؟فقط بخاطر نوع سیمش قیمتش بالا یا واقعا صدای هدفون رو هم افزایش میده

راستش مجتبی جان هدفونه فابریکه موتو که بدونه عیب نیست.و ضعیفه. من این تبدیل رو گرفتم اما هنوز

رویه یه هدفونه مناسب تستش نکردم.ولی اطمینان میدم در صورتی که یه هدفونه مناسب برش پیدا کنی

صدا نه در حده عالی بلکه قابله قبول میشه:46:. و از این ضعف در میاد.

اما به طوره کلی این گوشیها برایه پخشه موزیک با کیفیته بالا از a2dp یا همون بولوتوثه استریو استفاده میکنند.

این تکنولوژی یک نقطه ی قوت در این گوشیها و به طوره کلی در برنده موتورولا هستش که در برندهایه دیگه

به تازگی داره همه گیر میشه! و از این نظر موتو یه گام جلو بوده.. به خاطره همین شما برایه لذت بردن از صدایه

موزیک باید از همچین وسیله ای استفاده کنید که متاسفانه هم کمیابه در اینجا هم گرون!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Corvette
06-12-2007, 01:32
دوست عزيز بايد قبول كرد كه موتو در سري v3 يكم هدفون ضعيفي داره ( بقيه رو نميدونم)
فكر نكنم از نظره lcd هم با هم فرق داشته باشن تا اون جا كه من يادمه هردوشون 16 ميليون هستن

با قسمته اول حرفات موافقم تورج جان..

اما در مورده k1 باید بگم که lcd این مدل برخلافه v3x تعریفی نداره. رزولوشنه پایین تر220*176 و همچنین ابعاده

کوچیکتر و ترکیبه نه چندان جالبه رنگها!! که برعکسه v3x در k1 میشه Lcd رو یه نقطه ضعف دانست(با توجه به

اینکه از خانواده ی موتو هستش).. در آخر هم جسارتا تورج جان تفکیکه رنگ در هر دو مدل 256000 هستش:46:

Dash_Mosi
06-12-2007, 09:06

منم دقیقا همین نظر رو دارم ولی سویچ کرده رو v3x !

درصورتی که k1 واقعا خوشگل تر و جدیدتره ... من تو موتورولا ها دست یکی از دوستام یه موتورولا دیدم تاشو بود درش شیشه ای بود اسمش اگه اشتباه نکنم موتومانگ بود... صدای هدفونش محشر بود ( در حد سونی )

تاچ اسکرین هم بود... ولی فکر نکنم صدای k1 بلندتر از v3x باشه:13:

beckham7
06-12-2007, 13:21
ممنون مسعود جان
وقتی تهران به زور گیر بیاد
تو استان زرخیز ما :38:که دیگه اصلا
بیخیالش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gifالبته فعلا

anti_girl
07-12-2007, 16:13
k1 هم صداش تقويت ميشه و لي راستش من تاحالا صداي اونو از نزديك نشنيدم
مسعود جان من تا حالا k1 رو از نزديك دستم نگرفتم و واسه همين تعجب كردم كه اين دوست عزيز گفت lcd اون از v3x ضعيف تره

Corvette
07-12-2007, 19:26
مسعود جان من تا حالا k1 رو از نزديك دستم نگرفتم و واسه همين تعجب كردم كه اين دوست عزيز گفت lcd اون از v3x ضعيف تره

ok. من گرفتم تورج جان. اصلا مثله عکسش نیست!!:13: نمی گم زیبا نیست اما یکم غیره معمول قلمی

و باریکه. lcd هم بد نیست اما تعزیفی نداره.:12:

amir.ara
08-12-2007, 17:25

آقا تورج من چون اولش که k1 رو خریدم سریع فلشش کردم کیفیت صدای اولش رو یادم نیست

ولی بلندی و کیفیت تقویت شدش در حد w810 تقویت شدس.

در کل اگربخوام k1 رو با v3x مقایسه کنم میشه اینطور گفت که صدا و دوربین کی وان بهتره

ولی ال سی دیه v3x خیلی بهتره و دیگه اینکه v3x فلاش داره که کی وان نداره.

در مورد هدفون هم کیفت وبلندیش خیلی خوبه و تنها مشکلش بزرگیشه که خوب تو گوش جا نمیشه

البته وقتی برای برادرم v3i گرفتیم تو پکش یه هندزفیری تک بانده بود که خیلی کیفیتش بد بود

ولی من با هدفون خودم که امتحان کردم صداش خوبه شاید مشکل دوستان با هدفون موتو با امتحان کردن یه هدفون بهتر حل بشه.

anti_girl
08-12-2007, 21:47
ممنون مسعود جان و امير عزيز
در مورد هندسفري بايد بگم من با شما اقا امير مخالفم هم تو گوش درست جا نميگيره هم كيفيت نداره من هم v3x هم v3i رو امتحان كردم (خودم v3x دارم)