PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل آنتن دهی در غرب تهران

Elfin-D
03-12-2007, 20:40
سلام
من ساکن غرب تهرانم(بلوار مرزدارن).حدود یک ماهی هست که هر وقت من خونم گوشی هر موقع دلش بخواد آنتن میده...وقتی از این محله میرم بیرون کاملا اوکی...
گفتم شاید مشکل از گوشی باشه...گوشی رو عوض کردم ولی بازم درس نشد...بعضی وقتها که گوشی رو ریستارت میکنم برای مدت کمی میشه باهاش تماس گرفت ولی بعد از چند دقیقه آنتن نمیده...
البته روی ال سی دی آنتن پره ولی وقتی بهش زنگ میزنی خانومه میگه ارتباط با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمیباشد...
مطمئنا مشکل آنتنه...حالا من مشکلک اینه که به کجا باید اطلاع بدم که این منطقه اینجوریه...یا اینکه اصلا مشکل از جای دیگس...ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید
مخلصیم

boy iran
03-12-2007, 20:49
سلام رضا جان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس خانومه ............:27:

رضا جان بعضی مناطق سوئیچ ضعیفی دارن و مخصوصا محل شما رفیقهای من هم همین گله رو از اون منطقه دارن

گفتن که به مخابرات اعلام کردن که شبکه رو تقویت کنه حاظر هستن فضا هم در اختیارشون بزارن ولی حل نشده

ولی شاید با مراحلی مثل امضا تومار این چیزا بشه ( خدا میدونه )

در هر حال باید سوخت و ساخت تا مشکل اون منطقه حل بشه چون منم رفقای زیادی اون طرف دارم :46:

Elfin-D
03-12-2007, 20:56
سلام رضا جان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس خانومه ............:27:

رضا جان بعضی مناطق سوئیچ ضعیفی دارن و مخصوصا محل شما رفیقهای من هم همین گله رو از اون منطقه دارن

گفتن که به مخابرات اعلام کردن که شبکه رو تقویت کنه حاظر هستن فضا هم در اختیارشون بزارن ولی حل نشده

ولی شاید با مراحلی مثل امضا تومار این چیزا بشه ( خدا میدونه )

در هر حال باید سوخت و ساخت تا مشکل اون منطقه حل بشه چون منم رفقای زیادی اون طرف دارم :46:
ببین تو ماه پیش اوکی بوداااا!تازه اینجوری شده...یهو که نمیشه سوییچ ضعیف شه...
نمیدونم والا...خیلی بدجوره...من بیشتر کارام با موبایله...اینجوری نه کسی میتونه بهم زنگ بزنه نه من میتونم زنگ بزنم!
بعد تازه مورد های باحالم داره...یه هو ساعت 3 نصف شب اس ام اس میاد...بعد ساعت دریافتش رومثلا میزنه 10 شب...یعنی یه بنده خدایی 10 شب واسه من اس ام اس میفرسته من 3 صبح میگیرمش!بعد من 3 صبح جوابش رو میدم 11 صبح میرسه دستش!عصر ارتباطات خوده همینه!
مخلصیم

boy iran
03-12-2007, 20:59
داش رضا بازم سلام

سوئیچ مناطق خیلی ضعیف هست و بعضی اوغات شبکه صفر میشه یعنی صفر که نه یک شاید !!!!

برای همین قضیه منطقه شما رو گفتم

چون امکانات سخت افزاری مخابرات ضعیف یا بگیم سرویس دهی کم هست

شاید تعویض اپراتور بهترین راه باشه فعلا !

mehdi_vsgh
03-12-2007, 21:29
اقا رضا پس نزدیکای ما زندگی میکنی و نگفتی...؟!؟