PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورود w960 رو به بازار تبریک میگم.

soshiance
03-12-2007, 17:02
سلام یه خبر خوب w960 روانه بازار شد ولی همچنان در gsmarena نوشته coming soon ولی در سایت sonyericsson از coming soon خارج شد .به همه تبریک میگم داشتیم دق میکردیم .شمارش معکوس و از امروز تا ورودش به ایران شروع میکنیم من 45 روزو تخمین میزنم ولی امیدوارم زودتر برسه.
امروز 12 اذر .:8:
شروع:45

Highbury
03-12-2007, 17:13
دوست عزیز خودت تا چند دقیقه پیش این پست رو فرستادی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول تکلیف خودت رو با خودت مشخص کن بعد تاپیک بزن
شما برای چندمین بار هستش که برای هر مطلبی دو تا تاپیک میزنی چه خبره؟
دیگه تکرار نشه

soshiance
03-12-2007, 18:06
اولن میتونه بپرسی چه مشکلی پیش اومده که 2 تا باهم قرار گرفته در ضمن میتونی با احترام بیشتری نظرت و بیان کنی اینا رو من نباید الان بهت یاد بدن اینا رو باید بچگی یاد میگرفتی
دوما اینکه فرم نظر خواهی خدمتتون ندا دیم
سوما نمیدونی چی شده نمیخواد انتقاد کنی
چهارما سایت به مشکل خورده یا سرور با isp که من ازش استفاده میکنم .من اصلا فکر نمیکردم مطالب رو سایت قرار گرفته باشه . موقعی که اطلاعات و ثبت کردم اصلا قبول نکرد حتی سایت دیگه باز نشد .

ali racer
03-12-2007, 20:42
دوست عزیز خودت تا چند دقیقه پیش این پست رو فرستادی
اول تکلیف خودت رو با خودت مشخص کن بعد تاپیک بزن
شما برای چندمین بار هستش که برای هر مطلبی دو تا تاپیک میزنی چه خبره؟
دیگه تکرار نشه

زیمکا دیدی که ارزو به دل نموندی و این گوشی اومد بازار ؟؟؟:31::31::31:

S A M S U N G
03-12-2007, 21:23
اولن میتونه بپرسی چه مشکلی پیش اومده که 2 تا باهم قرار گرفته در ضمن میتونی با احترام بیشتری نظرت و بیان کنی اینا رو من نباید الان بهت یاد بدن اینا رو باید بچگی یاد میگرفتی
چهارما سایت به مشکل خورده یا سرور با isp که من ازش استفاده میکنم .من اصلا فکر نمیکردم مطالب رو سایت قرار گرفته باشه . موقعی که اطلاعات و ثبت کردم اصلا قبول نکرد حتی سایت دیگه باز نشد .
ناراحت نشو زیمکا یه کم قاطیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Highbury
03-12-2007, 21:28
اولا من مودبانه صحبت کردم شما بی ادبانه خوندین:31:
در ثانی راست میگم شما برای هر مطلبی دو تاپیک گذاشتین اونجا یه لینک هم دادم یکی از دوستان هم همین خبر رو داد ولی شما منکرش شدید درست چند دقیقه بعد این تاپیک رو زدید
ثالثا چه لزومی بود که بزنید خب اونجا گفته شده بود:31:
واسه من زبون بازی هم نکن

زیمکا دیدی که ارزو به دل نموندی و این گوشی اومد بازار ؟؟؟:31::31::31:
فعلا که توی ایران نیومده اگرم بیاد قیمتش خیلی بالاست هر وقت که ارزون شد میخرمش

ناراحت نشو زیمکا یه کم قاطیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بابا کینه:13::31:خدا من رو به دست شمر بده به دست تو نده:31::40:

S A M S U N G
03-12-2007, 22:32
بابا کینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifخدا من رو به دست شمر بده به دست تو نده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
نه بابا چه کینه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif شوخیدم عزیز دلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

Highbury
04-12-2007, 00:25
نه بابا چه کینه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif شوخیدم عزیز دلم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
خودم متوجه شدم که شوخی کردی عزیز:10:

S A M S U N G
04-12-2007, 00:39
راستی زیمکا جون امضاتو ویرایش کن ... بنویس :
این w960 ما رو کشت آخرش اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ali racer
04-12-2007, 01:31
این w960 ما رو کشت آخرش اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

فعلا که اون کا800 زیمکا منو کشته:9:

حداقا 200 تا از عکساش (عکس هایی که با کا800 گرفته )
تو این فروم تو تاپیک های مختلف هست!!!!:31:

Dr.Afzali
04-12-2007, 03:40
هنوز خبري نيست كه.هر موقع توي لينك زير ديديد اضافه شده اونوقت بگيد.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_s
04-12-2007, 03:53
قبلا یکسری از گوشیها هنوز Comig Soon بودند ولی تو بازار ایران موجود بودند.

S A M S U N G
04-12-2007, 04:00
هنوز خبري نيست كه.هر موقع توي لينك زير ديديد اضافه شده اونوقت بگيد.....

حتما خبریه که سایت سونی comig soon نذاشته دیگه !!!

hamkar1981
04-12-2007, 07:43

zimka دوست عزيز اگه ديدي خيلي ها بهت گير ميدن بزارش رو حساب محبوبيت چون آدما تا محبوب ميشن همه بهشون******* مي كنند

Highbury
04-12-2007, 08:32
من تا با چشم نبینم باور نمیکنم. بیاد که قیمتش فعلا بالاست ما هم که دیگه از این پولا نداریم

کا800 من غلط بکنه بلایی سر شما بیاره.

zimka دوست عزيز اگه ديدي خيلي ها بهت گير ميدن بزارش رو حساب محبوبيت چون آدما تا محبوب ميشن همه بهشون******* مي كنند
هم به خاطر محبوبیتم هستش بین بچه ها سونی. هم به خاطر فوضولی هام هستش که همه جا سرک میکشم و هم به خاطر این آواتوروم هستش که هر کی ببینه توی ذهنش میره:31:و پست هام رو فراموش نمیکنه

Dash_Mosi
04-12-2007, 09:10
w960 رو آمارشو تو شیراز گرفتم 640 تومن....

hamkar1981
04-12-2007, 12:38
خودت از نزديك هم ديديش

Highbury
04-12-2007, 13:26
جون هر کی دوست دارید برید یه عکس بگیرید خیال ما رو راحت کنید همش میگید اومده ولی عکس نمیذارید.

hamkar1981
04-12-2007, 16:38
جون هر کی دوست دارید برید یه عکس بگیرید خیال ما رو راحت کنید همش میگید اومده ولی عکس نمیذارید.
فقط لطف كنيد با k800 عكس بگيريد:27::27::27::31::31::31::31:

SAEED_BARCELONA
04-12-2007, 18:13
اومدین اینجا مسخره بازی دربیارین؟ تو این دو صفح فقط سه تا پست مفید بود بقیش خیلی خیلی ببخشیدا چرت و پرت بود!!!!!!!!!!!!!

Dash_Mosi
04-12-2007, 19:16
نه من شیراز نیستم ..اما یکی از بروبچ شیراز واسم قیمت گرفت... بهش میگم یه عکس ازش بگیره واستون آپ میکنم ... حالا همچین آش دهن سوزی هم نیست ! از این گوشیا زیاده و روز به روز مدرن ترش میاد.. این ذوق کردن ها واسه p990 هم بود ولی حالا شده خز و همه ازش فرار میکنن! اونم یه سال دیگه تو دست هرکسی میاد و 960 هم خز میشه ...

منتظر عکس باشید

Dash_Mosi
04-12-2007, 19:17
اومدین اینجا مسخره بازی دربیارین؟ تو این دو صفح فقط سه تا پست مفید بود بقیش خیلی خیلی ببخشیدا چرت و پرت بود!!!!!!!!!!!!!

شما هم لطف کن ادب رو رعایت کن ... هنوز اینجا نیاز به کلانتر محل نداره که شما ابراز وجود میکنی..هروقت نظر شخصیت رو خواستن اعلام کن...:10:

soshiance
04-12-2007, 20:12
سلام دعوا مرافه رو بیخیال شین میخوام یه چیز جالب بگم.کسایی که دوست دارن با این گوشی کار کنن از قابلیت هاش و منوهاش دیدن کنن به ادرس زیر برن حتی میتونید باهاش شماره هم بگیرید یا دوربینش وفعال کنید.فقط لودش یه مقدار طول میکشه ولی ارزش داره

ALFA323
04-12-2007, 22:10
آقا عالیه حالا کسانی که تو کف W960 هستند یه سر بزنن کیف کنن .

SAEED_BARCELONA
04-12-2007, 23:30
شما هم لطف کن ادب رو رعایت کن ... هنوز اینجا نیاز به کلانتر محل نداره که شما ابراز وجود میکنی..هروقت نظر شخصیت رو خواستن اعلام کن...:10:

اگه کلانتر نداشته باشه که تمام تاپیکارو به هم میزنی. داداش خونتو کثیف تر از اینی که هست نکن برات بده:27:

Highbury
04-12-2007, 23:48
جون سعید بی خیال شو. تو هم واسه خودت لاتی بودی ما خبر نداشتیما:31:

فقط لطف كنيد با k800 عكس بگيريد:27::27::27::31::31::31::31:
یخچال میدونم کا800 خریدی.چقدر کلکی میخوای به زبون بی زبونی بگی من کا800 خریدم:13::31:

نه من شیراز نیستم ..اما یکی از بروبچ شیراز واسم قیمت گرفت... بهش میگم یه عکس ازش بگیره واستون آپ میکنم ... حالا همچین آش دهن سوزی هم نیست ! از این گوشیا زیاده و روز به روز مدرن ترش میاد.. این ذوق کردن ها واسه p990 هم بود ولی حالا شده خز و همه ازش فرار میکنن! اونم یه سال دیگه تو دست هرکسی میاد و 960 هم خز میشه ...

منتظر عکس باشید
آقا هر کسی که گفته این گوشی اومده بهش گفتیم عکس بذار همشون گم و گور شدن.سایت جی اس ام آرنا زده کامینگ سون اونوقت میگید امده؟تازه اگرم باشه خیلی محدود و اونم نسخه بتا هستش و هنوز به طور رسمی عرضه نشده یا حداقل توی خاورمیانه عرضه رسمی نشده

نفهمیدم داش صدات رو واس سعید بلند میکنی:31:انوقت میگیری بغلش میکنی:10:چه دعوای باحالی

اگه کلانتر نداشته باشه که تمام تاپیکارو به هم میزنی. داداش خونتو کثیف تر از اینی که هست نکن برات بده:27:
بدون شرح:18:

iman_s
05-12-2007, 00:43
شما هم لطف کن ادب رو رعایت کن ... هنوز اینجا نیاز به کلانتر محل نداره که شما ابراز وجود میکنی..هروقت نظر شخصیت رو خواستن اعلام کن...
سعید جوابتو داد ولی اگه میخوای خوشمزه بازی در بیاری برو متفرقه.اینجا جاش نیست.راستی از کجا میدونی کلانتر نداره.کلانترش هم به موقع میاد.

soshiance
05-12-2007, 01:26
سلام .دوستان همگی داریم از بحث اصلی خارج میشیم خواهشن بیخیال شید یا اگر حتما میخواهید جواب هم و بدین لطفا پیغام شخصی بزارید .
ممنون
راستی GSMARENA رو چیکار دارین اون بعضی موقعه ها عقب تر از بقیه هست .به سایت رسمی سونی اریکسون برین از همه مطمعن تره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از ورود به سایت دوستانی که در ایران زندگی مکنن منطقه Middle east رو انتخواب کنن چون ایران تو این منطقه از اسیا واقع شده .بعد میبینید که از coming soon خارج شده .در ضمن اخرین ایمیلی که به شرکت سونی اریکسون زدم درجواب پاسخ دادن که قبل از پایان 2007 در بازار موجود خواهد بود حتی برای پیگیری بیشتر شماره نماینگی هاشون و تو امارات عربی برام فرستادم

hamkar1981
05-12-2007, 07:37
یخچال میدونم کا800 خریدی.چقدر کلکی میخوای به زبون بی زبونی بگی من کا800 خریدم:13::31:

چقدر زود يكسال شد(داره ميشه)

Highbury
05-12-2007, 09:06
چقدر زود يكسال شد(داره ميشه)
ای خدا من و باش من تو رو با حسین پی30 اشتباه گرفتم.
خب ان شالله به پای هم پیر شید:31:

ali racer
06-12-2007, 23:35
خبره جدیدی
نشد از به بازار اومدن این گوشی ؟

hamed1297
06-12-2007, 23:50
وارد بازار شد.با قیمت 705 دلار :

قیمتهای کمتر هم پیدا میشه.مثلا 680 هم دیدم.
قیمت خوبی داره برای شروع.
تبریک به کسایی که عشقشون این گوشی هست.

S A M S U N G
07-12-2007, 06:00
قیمت 599.99 دلار هم هست

mostafa_khan
07-12-2007, 12:17
وارد بازار شد.با قیمت 705 دلار :

قیمتهای کمتر هم پیدا میشه.مثلا 680 هم دیدم.
قیمت خوبی داره برای شروع.
تبریک به کسایی که عشقشون این گوشی هست.

قیمت 599.99 دلار هم هست

با وجود اینکه ریلیز شده پس این قیمتهای متفاوت واسه چیه؟
این 600 دلار واسه شروع خیلی خوبه:20:فکر کنم زود به 400 تومن تو ایران برسه...فکر کنم یه 3-4 ماه بیشتر طول نکشه...شایدم کمتر:20:

S A M S U N G
07-12-2007, 14:17
آره احتمالا خیلی زود میاد پایین ... مثل دبلیو950 !

T.K
07-12-2007, 14:23
خدا کنه زود بیاد پایین
کسی از بلندی صدای اسپیکر این گوشی اطلاعات نداره
یعنی در حد دبلیو 950 یا ان 73 هست؟؟؟

soshiance
07-12-2007, 14:46
من با سایت gsm تماس گرفتم گفتن تا 30 یا 45 روز دیگه وارد میشه .
وارد کننده ها الان یه مقدار گیج شدن اخه یه دفعه اعلام میکنن که گمرکی از 60 به 15 درصد کاهش پیدا خواهد کرد هفته بعد تکذیب میکنن یه بار هم اعلام میکنن رجیستر قرار دوباره اجرا بشه .هفته بعد اعلام میکنن در حال برسی هستن .اصلا معلوم نیست میخوان چیکار کنن .
روزنامه همشهری نوشته بود از سال 84 که دولت به خاطر حمایت از تولید داخل گمرکی رو از 4 به 60 درصد افزایش داده واردات گوشی تقریبا به 4\1 کاهش پیدا کرده این در حالیه که بیشتر گوشی های بازار توسط قاچاق وارد شده و جالب تر اینکه طبق اعلام گمرک و مسئولین از زمانی که تعرفه به 60 درصد افزایش پیدا کرده سود دولت به مقدار بسیار جالبی نصبت به سال های پیش افزایش پیدا کرده و به مقدار 666 درصد رشد داشته این در حاله که واردات قانونی نصبت به سال های پیش به 4\1 کاهش پدا کرده . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را

hamed1297
07-12-2007, 15:01
گفته میشه صدای این گوشی خیلی بلند و با کیفیت هست.بالاتر از تمامی W ها و N73.خیالت راحت.

T.K
07-12-2007, 15:11
گفته میشه صدای این گوشی خیلی بلند و با کیفیت هست.بالاتر از تمامی W ها و N73.خیالت راحت.

خیلی ممنون یه خورده خیالم جم شد چون شنیده بودم صداش از دبلیو 950 کمتره!!!

soshiance
07-12-2007, 15:12
خوب دیگه خیال همه راحت این ایمیلیه که سونی اریکسون در مورد w960 برام امروز فرستاده.

Some time ago, you asked us to notify you when the new W960i is available in stores. Well, now it is. So try it out at a retailer close to you and be the first one to get it!*

Best wishes from all of us,
Sony Ericsson

T.K
07-12-2007, 15:20
خوب دیگه خیال همه راحت این ایمیلیه که سونی اریکسون در مورد w960 برام امروز فرستاده.

Some time ago, you asked us to notify you when the new W960i is available in stores. Well, now it is. So try it out at a retailer close to you and be the first one to get it!*

Best wishes from all of us,
Sony Ericsson

چه ایمیل با حالی بهت زدن:46:

R@R#M@N
07-12-2007, 15:59
سلام بچه ها
من كه مشتاقانه منتظر ورودش هستم
ديروز ن95 8 گيگ ديدم و قيمت كردم 650 كه واقعآ قيمتش خوب بود
به نظرم دبليو 960 هم همين قيمته و سريعآ افت ميكنه
پ1 كه به 400 رسيده
حالا 960 بياد كه ديگه ميره زير 400

mostafa_khan
07-12-2007, 16:27

البته با تعریفهای شنیده شدم فکر میکنم دبلیو 910 بالاترین صدا رو داشته باشه
کمی صبر کنیم این حدس ها به یقین تبدیل میشه:20:

R@R#M@N
07-12-2007, 16:51
سلام اينكه صداي دبليو 960 توي هدفون بهترينه شكي نيست
ولي منظور علي (تي كي) فك كنم صداي اسپيكر بود

^^ HAMID ^^
07-12-2007, 19:41
بسمه تعالی

تقدیم به مصطفی خان ::31:

خوب میریم که داشته باشیم تحلیلی مختصر از این گوشیه باقلوا رو :

این یه ریویو از فروم esato از زبان کسی که با این گوشی کار کرده :

Build Quality

Must admit feels quite strong, buttons is what i like very much as its easy to press and text.
Screen is very strong. So far not experienced any creaks, wobbles or loose battery cover.
I find it much different to the W950i build quality wise, prefer this i must say. have definately paid attention to detail on this product and the screen is not like previous models,
it is level with the buttons and very tough, like it alot.
The back of the phone is simple and love the trim around the Lens myself.
Stylus is new and different to the P1i, W950i, will take time getting use to.
Connector for lanyard on the side same as the P1i.
Light comes on when charging the phone, green colour.

قسمت های بولد...در مورد جنس بدنه دکمه های گوشی توضیح داده که بسیار محکمه و کار با دکمه هاش راحت و خوشاینده...در مورده ال سی دی نوشته که به جزئیات بیشتر از مدلهای قبلی توجه شده....و.چند تا نقطه:31:

Screen

There were a lot of complaints about the screen on the m600i, w950i and p990i,
Mainly about it’s visibility outdoors. I can say this has been improved significantly by
It’s not the best screen in the outdoors but it is very much clearer and brighter.
The 2.6” touch-sensitive display is brilliant for watchin Videos and net surfing.
Touchscreen is very efficient, very hard and stronger than previous models

خوب ابنم همون توضیحا بالاست...میگه ال سی دی زیر نور آفتاب کیفیت خوبی داره...تاچ اسکرینش خیلی حساسه....(خودم w950 دارم..صفحش خیلی حساسه....این یکی از اون حساستره ..فکر کنم)..و از مدلهای
قبلی محکمتر شده ......

UIQ Performance

Multitasking made easy with the W960i, Opened many applications showed no lagging, no slowing down
and overall very easy to use, many applications similar to before.
Watch the video shown above to show speed of applications opening!
application looking good as ever, different moods available to suit any occasion.
Memory at startup shows 76.3mb.
Space available on phone is 7.832gb shown in file manager.

در مورد مولتی تسکینگ ( چند تا کارو برنامه رو با هم اجرا میکنه :31:) گفته که اصلا سرعتش پایین نمیاد .(واقعا سیمبینی که سونی میزنه حرف نداره ...با تجربه بهم ثابت شده..هم از لحاظ سرعت و همینکه هنگ نداره )

Multimedia

Video Playback, tested video playback at 30 frames per second, which is the superb & smooth.
Same as TV quality encoded through M3 Converter.
Audio Playback, very loud compared to the W950i and P990i and crystal clear.
Speakers show no signs of hissing when playing music or video.
I think this is the loudest phone so far, check the video above which will show what i mean!
در مورد امکانات چند رسانه ای صحبت کرده....که ویدئو با کیفیت تلویزیون 30 فریم بر ثانیه رو راحت روان پخش میکنه...
وقسمت مهم کار که مخصوصا اماها خیلی بهش اهمیت میدیم کیفیت و بلندی صدای اسپیکرش که گفته بسیار بلندتر از w950 و p990 ...هیچ اثری از خش خش و کرک موقع پخش صدا وتصویر توش دیده نمیشه و گفته که من فکر میکنم بلندترین اسپیکر رو داره تو گوشیهایی که اخیرا تولید شده.....

Wifi as good as the P1i, no problems encountered.
Tested Bluetooth, transfer rate very much quicker than with my W580i and W880i.
USB test not carried out yet

در مورد ارتباطاتش از جمله wifi و همچنین سرعت عالی بلوتوثش....

Negatives

Don't like the new stylus, maybe its because i'm use to the old P series stylus'!
Fingerprints can remain visible on the screen but not too bad, i'm a little fussy
lanyard connector still on the side same as the P1i, not the best place i think..
Green light comes on when charging at the bottom, stays on! May change in final product!

اینجا در مورد نقاط ضعفش همون که اثر انگشت رو صفحش میمونه صحبت کرده که اصلا مهم نیست من تا حالا هر چی گوشی دیدم همینطوری بوده...

Positives

8gb memory is MASSIVE and will take time to fill up, great for Music and Video fanatics liek me.
Love the Huge screen again great for Videos and surfing the Net and touchscreen, so its brilliant.
Size and weight is brilliant perfectly fits in the pocket, love the build quality.
Transfer rate with PC is very quick.
Wifi works brilliantly using Opera.
Music and Video playback very loud and smooth, no distortions.
Multitasking is easy and flawless on this device

خوب اینجا هم در مورد محاسنش صحبت کرده ...مموری 8 گیگ...صفحه بزرگ و لمسی و wifi و همچنین سرعت انقال داده بین کامپیوتر و گوشی که واقعا عالیه...مثل w950 ....که اون حافظهی خفنشو میتونید تو 3 سوت پر کنید..

Overall thoughts

Very impressed with the phone functions, applications and the high performance media player.
No need to take an Mp3 player or camera anywhere, just need the W960i.
A definate variet packed, entertainment package from
Video and MP3 fanslike myself can't complain about storage no more
have made another great device, should be a hot seller without doub

اینم صحبت های آخرش که کلی حال کرده با گوشی...............

به نظر من گوشی >>گوشی بترکونی هست...و...هدف بعدی منه.....اگه برسه به 400 میخرمش ...البته یه 300 تایی کم دارم که مصطفی خان قول مساعد داده یه وام بلاعوض به ما بده........
شاد باشید ...:20::31:......یا حق.....:8:

B L A S T E R
07-12-2007, 20:31
من خیلی دوس دارم این گوشیو...
حیف که مایه ندارم وگرنه میگرفتم.....

mostafa_khan
07-12-2007, 21:05
با تشکر از حمید 3 نقطه ی عزیز
دمت بابا قوری حمید جون خیلی عالی بود مثل همیشه
اره بیاد 3 ماه بعدش قشنگ رو 400 هست ضمانت میکنم!!!
بله دوستان عزیزی که وام میخوان میتونن ثبت نام کنن....بلاعوضم هست ها....فقط ورودی داره 10 تومن باید بپردازید...تا الان 1 میلیون نفر ثبت نام کرده اند
به 1 نفر برنده ی خوش شانس!!!کمک هزینه ی خرید گوشی دبلیو 960 داده میشه
با تشکر از اطلاع رسانی حمید 3 عزیز
موسسه ی مالی و اعتباری مصطفی خان
شاد باشید!

S A M S U N G
07-12-2007, 21:32
سیتادل وارد میکنه زودنر یا قاچاقچی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

boys_won
07-12-2007, 21:45
اونم یه سال دیگه تو دست هرکسی میاد و 960 هم خز میشه ...

پسره خوب مگه نوکیاست که خز بشه اونم W960

بدبخت نوکیا 6300 داره میشه 6600

به این میگن خز نه W960

soshiance
07-12-2007, 22:38
خوبه برای سال نو 1387 بچه های تاپیک همه با یه w960 سال نو رو جشن میگیرن.

Highbury
07-12-2007, 22:44
بچه ها من رفتم امضام رو عوض کنم . الان در پوست خود نمیگنجم سعید و ممد به نظر شما کا800 خودم رو الان رد کنم و دبلوی950 بخرم و بعدش دبلیو960 یا اینکه صبر کنم تا سال بعد؟

mostafa_khan
07-12-2007, 23:24
بچه ها من رفتم امضام رو عوض کنم . الان در پوست خود نمیگنجم سعید و ممد به نظر شما کا800 خودم رو الان رد کنم و دبلوی950 بخرم و بعدش دبلیو960 یا اینکه صبر کنم تا سال بعد؟

چرا سال بعد؟قول میدم بیاد ایران 2 ماه بعد قیمتش مناسب شده
نه اقا جان چه کاریه...اگه دوست داری ضرر تو ضرر کنی کار اول رو انجام بده
اما اگه میخواهی حداقل ضرر رو کنی صبر کنی تا یه گوشی عمری بگیری تا 2 سالی راحت باشی از نظر هم خود گوشی هم کلاس گوشیت

Highbury
08-12-2007, 00:00
[/color]
چرا سال بعد؟قول میدم بیاد ایران 2 ماه بعد قیمتش مناسب شده
نه اقا جان چه کاریه...اگه دوست داری ضرر تو ضرر کنی کار اول رو انجام بده
اما اگه میخواهی حداقل ضرر رو کنی صبر کنی تا یه گوشی عمری بگیری تا 2 سالی راحت باشی از نظر هم خود گوشی هم کلاس گوشیت
اره والله ولی به سیمباینش نیاز دارم
دست دومش رو گیر آورم میرم میگیرمش فوقش ده 15تومان ضرر میکنم من قبلا ضررهای زیادی کردم که 10 تومان هیچی نیست.
می بینم که پررنگ شدی
برو بچ یخته هوای اقا مصطفی مون رو داشته باشید تا همیشه پررنگ باشه
دیگه پول ندارم هر چی دارم خرج عشقم میکنم:40:دیگه برام پول اصلا اهمیتی نداره:2:

Battlefield2
09-12-2007, 00:14
سلام جناب zimka امیدوارم الان به اومدن w960 ایمان اورده باشین.

Highbury
09-12-2007, 00:52
سلام جناب zimka امیدوارم الان به اومدن w960 ایمان اورده باشین.
اره اگه به امضام نگاه کنی میفهمی.معلوم بود توی همین ماه میده بیرون.حداقل دو سه هفته باید قبل از سال جدید بده تا ملت برن بخرن:31:

soshiance
09-12-2007, 12:35
649.95 دلار آمریکا (USD) بدون گارانتی :

کد:

$689.99 دلار آمریکا بدون گارانتی :

کد:

برای گارانتی دو ساله حدود 60 دلار میاد روش : + 60 USD

به نقل از اقا hamid

soshiance
09-12-2007, 12:53

اینم 2 تا عکس برای علاقه مندان

B L A S T E R
09-12-2007, 13:16
این عکسا تو ایرانه؟؟؟

mehdi_vsgh
09-12-2007, 13:23
قیمتش الان چنده؟؟

soshiance
09-12-2007, 16:05
خوب دیگه 100درصد خیال همه راحت سایت عقب افتاده gsmarena البته منظورم از لحاظ به روز بودن اطلاعاته هم w960 را Available کرد

soshiance
09-12-2007, 16:07
سلام بله دوستان این عکس ها تو ایرانه اگر به پشت صحنه عکس اول نگاه کنید میبینید که ویترین فروشگاه های ایرانیه. قیمت 650000 تومان .البته یکی که اورده میگه این قیمت .

^^ HAMID ^^
09-12-2007, 20:27
لامصب این عربا عجب نفوذی دارن...نیومده سفارش دادن....هنوز گوشی تو بازار اورپا کامل پخش نشده ...گوشی با صفحه کلید عربی جلو جلو تو بازاره !!!!

2 هفته بگذره میاد زیره 600 ...1 ماه بگذره حول حوش 500 تا 520 میچرخه.............

آقایون ...خانوما !! تو یه جا بحث کنید بهتره!! اینجوری آدم انپیچک میگیره ....تو همون کلوپ W960i مباحثه کنید...

.................................................. .................................................. .............................

Highbury
09-12-2007, 22:38
من فقط خدا خدا میکنم که این گوشی خز نشه .باور کنید توی این یکی دو روزه که دبلیو950 رو دارم هر کی توی دستم دیده میگه این چیه؟
اولین چیزی که میگن اینه که ساخت کجاست؟حالیشون نمیشه که این چینی با اون چینی ها فرق داره .مجبورم بگم که سونی هستش دیگه توی دهات شما سونی ساخته کجاست؟ساخت ازبکستانه؟خب معلومه دیگه سونی مال کجاست
خدا این گوشی رو از خزیت نجات بده

B L A S T E R
09-12-2007, 22:58
اگه N82 با قیمت خوب بیاد که نمیاد مطمئن باش خز نمیشه

Highbury
09-12-2007, 23:25
اگه N82 با قیمت خوب بیاد که نمیاد مطمئن باش خز نمیشه
خدا کنه که صدای اسپیکرش زیاد بلند نباشه و فقط یه کمی از 950 بلندتر باشه یعنی حدود دبلیو850
چون ملاک 95 درصد ملت صدای بلند توی اسپیکره
اونوقت این گوشی به این راحتی ها خز نمیشه:31:

soshiance
10-12-2007, 09:57
من تو تاپیک ها دیگه هم عضو هستم البته اول اونجا عضو بودم ولش کردم اومدم عضو این سایت شدم . ولی در کلوپ w960 اون سایت هم فعالیت دارم اونجا یکی گفت چند تعداد وارد کرده قرار شد عکس بزاره که گذاشته قیمتم گفت 650000 تومان من براش پیغام گذاشتم که چطوری میتونم تهیه کنم بهم شماره حساب بانک صادرات و داده و اسم شخصی که پول باید واریض شه و گفته چند روز بعد یا پست پیشتاز میاد دم خونه .البته اسب مغز ادم وگاز نگرفته که بخواد این کارو کنه دوباره پیغام گذاشتم و گفتم میخوام حضوری بیام .حالا ببینم چی جواب میده.

من تحقیق کردم این عکس ها تو ایران نیست تو بحرین گرفته شده . کسی که عکس ها رو داده از اونجا پیچونده.

Highbury
10-12-2007, 13:08
نه بابا انصافا ان82 هم خوشکل بوده ما نمیدونستیما. توی عکس اولی بی ریخت بود.
خدا کنه که خوشکلتر باشه تا ملت برن ان82 بخرن و این گوشی خز نشه.
خوب کاری کردی که میخوای حضوری بگیری
بخر ببینیم چطوریه ما که فعلا بودجه اش رو نداریم

soshiance
10-12-2007, 14:38
من امروز نشستم فکر کردم دیدم که الان که n73 دارم تا حالا مگه چند تا عکس انداختم به عبارتی اصلا عکس بدرد بخور ننداختم w950 خودم و هم به خاطر اینکه زررنکنم فروختم .من اون موقع هم حتی 1 بار هم نتونستم 4 گیگ و پر کنم دوربینم که برام مهم نیست وای فای هم که ایران خیلی استفاده نمیشه فرق دیگه ای هم که با هم ندارن البته به جز پلیر ورزن 3 حالا نمیدونم به نظرتون باز w960 بگیرم با اختلاف 300 تومان یا w950 ??

hamkar1981
10-12-2007, 14:57
zimka جان مطمئن باش گوشي خوب زود خز ميشه
با تمام احترامات w960 هم از اين قاعده مستثني نيست

Sasan Info
10-12-2007, 15:05
تو رو خدا یه چیزی میگم دعوا نکنید
خداییش قبول دارین که کیفیت w960 بسیار پایینه بر خلاف انتظار
کیفیت بدنش خیلی بده
باورم نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!
w950 از این بهتره

ALFA323
10-12-2007, 15:26
خوبه برای سال نو 1387 بچه های تاپیک همه با یه w960 سال نو رو جشن میگیرن.

به سال نو نمیکشه شاید شد شب یلدا :31:

Original Titan
10-12-2007, 15:41
کیفیت بدنش خیلی بده
w950 از این بهتره

اساسی حرفت را قبول دارم
منم موندم چرا اینقدر بدنه ضایع کار شده.
می دونی باید چی کار می کردن این بدنه را می ذاشتن برای w950 ، بدنه W950 را می ذاشتن برای
W960. درست نیس؟
حالا صبر کن عدل این گوشی هم جواد می شه ملت میریزن سرش دیگه آدم روش نمیشه دست بگیره
مخصوصا اگه صداش هم بلند باشه.

^^ HAMID ^^
10-12-2007, 17:58
کیفیت بدنش خیلی بده
w950 از این بهتره

ای بابا با یه عکس که نمیشه کیفیت بدنه رو تشخیص داد ....اتفاقا من تو فرومها خوندم که جنس بدنش خیلی خوب و محکمه...اصلا از سونی بعیده کیفیته بد بزنه ....تا نیاد نگیری دستت نمیفهمی :31:

یه چیزی در مورد خز و این حرفا بگم که گوشی خوب همیشه خز میشه و فقط مثلا به صدای اسپیکرش ربط نداره ...مثلا w810 ...صدای اسپیکرش ضعیفه...ولی الان یه خز به تمام معناست ....چون صدای هدفونش توپه....تو دانشگاه ما 3 تا در میون w810 دارن...

Highbury
10-12-2007, 19:14
zimka جان مطمئن باش گوشي خوب زود خز ميشه
با تمام احترامات w960 هم از اين قاعده مستثني نيست
ولی هیچ وقت به اندازه ی گوشی نوکی مثل ان95 و ان82 خز نخواهد شد که نخواهد شد
در این مورد مطمئنم توی ایران یه سری ملاکهایی برای مردم ارزش داره که توی اونا ان95 و ان82 جوابگوشون هست مثلا بعضی ها هستن تا گوشی رو میگرن میگند چند میگه؟بعضی ها مستقیما میرم توی پلیرش .

من امروز نشستم فکر کردم دیدم که الان که n73 دارم تا حالا مگه چند تا عکس انداختم به عبارتی اصلا عکس بدرد بخور ننداختم w950 خودم و هم به خاطر اینکه زررنکنم فروختم .من اون موقع هم حتی 1 بار هم نتونستم 4 گیگ و پر کنم دوربینم که برام مهم نیست وای فای هم که ایران خیلی استفاده نمیشه فرق دیگه ای هم که با هم ندارن البته به جز پلیر ورزن 3 حالا نمیدونم به نظرتون باز w960 بگیرم با اختلاف 300 تومان یا w950 ??
اصلا ارزش اون قیمت رو نداره دبلیو960 ممکنه صداش یه کمی بلندتر باشه و کیبورد بهتر ولی خداییش کیبرودش معمولی و زشته کیبرود دبلیو950 درسته یه کم کار باهاش سخته ولی خیلی با کلاسه خیلی باکلاسه خلی باکلاسه ببینید چند بار گفتم:31:
فکر کردی توی امضام من الکی نوشتم خدا کنه تا موقع ارزون شدنش زنده بمونم:31:

اساسی حرفت را قبول دارم
می دونی باید چی کار می کردن این بدنه را می ذاشتن برای w950 ، بدنه W950 را می ذاشتن برای
W960. درست نیس؟
حالا صبر کن عدل این گوشی هم جواد می شه ملت میریزن سرش دیگه آدم روش نمیشه دست بگیره
تا دستت نیاد نمیتونی در ک کنی به نظرم بدنه اش باید محکم و خوش دست و سفت باشه.
توی این عکس چون در کنار ان82 هستش اینجوری معلوم میشه در ضمن اون حروف عربی گوشی رو کاملا بی ریخت کرده.
در ضمن چون ان82 فلزی هستش اینجوری فکر میکنی.ولی مطمئنم که جنس بدنش محکمه محکمه

ای بابا با یه عکس که نمیشه کیفیت بدنه رو تشخیص داد ....اتفاقا من تو فرومها خوندم که جنس بدنش خیلی خوب و محکمه...اصلا از سونی بعیده کیفیته بد بزنه ....تا نیاد نگیری دستت نمیفهمی :31:

یه چیزی در مورد خز و این حرفا بگم که گوشی خوب همیشه خز میشه و فقط مثلا به صدای اسپیکرش ربط نداره ...مثلا w810 ...صدای اسپیکرش ضعیفه...ولی الان یه خز به تمام معناست ....چون صدای هدفونش توپه....تو دانشگاه ما 3 تا در میون w810 دارن...

دبلیو810 رو بعضی ها میخرن که تقویتش کنن ولی این گوشی به اون حد خز نمیشه به چند دلیل
اولا توی حدود قیمت 200 دلار سونی اریکسون برای مردم معمولی بهترینه و حریف نداره
مردم عادت دارن وقتی زیاد خرج کنن برن بالاترین مدل نوکیا رو بخره:31:
کار کردن مردم با اون صفحه لمسی راحت نیست براشون یه جوریه
بعضی ها که گوشی گرون میخرن اول نگاه میکنن که دوربینش چنده و آیا کاور داره یا نه
که خوشبختانه ملت میرن ان95 هشت گیگ و یا ان82 میخره.
خدا کنه که جی800 گوشی خوشکلی باشه خدا کنه جی600 هم بیاد
ال جی هم اون گوشی های باکلاسش رو روانه کنه
اپل آیفون هم ارزون بشه
آمین:2:

Highbury
10-12-2007, 19:37
ببخشید تکراری شد

soshiance
10-12-2007, 20:44
سلام من همین الان از مجتمع پایتخت برگشتم از اعلائدین که نا امید شدم تو پایتخت هم هیچ کس نداشت یه موبایل فوروشی تو پایتخت هست که از همه بزرگتر و کامل تره اون گفت هنوز تو دبی پخش نشده من گفتم تو بحرین انگار پخش شده گفت ادرس بده فردا یا پس فردا بیا بهت بدم گفت اگر ادرس تو دبی داری فردا بهت میدم گفت ما که جنس میاریم بچه ها امروز تو دبی پیدا نکردن هر موقع دبی بیاد 2 روز بعد ما میاریم راستی اخرین ورزن اپدیت شده iphon رو هم داشت باهاش کار کردم عجب چیزیه w950 هم داشت
حالا بزارین اقرار کنم که چی دیدم و هوایی شدم همتون ipod رو میشناسین که محصول شرکت اپل .که در پخش mp3 و mp4 در بین تمام محصول ها حرف اول و میزنه حالا یه محصول داده کپی کپی کپیه iphon همون جوری هیچ فرقی نداره فقط موبایل نیست همین همون اندازه lcd دارای وای فای فقط به جای 8 گیگ 16 گیگ حافظه داری به همون صورت روشن میشه منو هاش همون شکلیه نرم افزاراش با iphon یکیه نکته :دوربین نداره
اختلاف ها
1- موبایل نیست
2- دوربین نداره
3- حافظه 16 گیگ

واااااااااااااااااااااااا ااای همه چیش یکه من دارم دیونه میشم قیمت 430 هزار تومان 12 ساعت یه ضرب تصویری و 16 ساعت صوتی عکس زیرiphon نیست محصول جدیدی به نام ipod touch هست حالا چی میگین بازم میگین w960 یا یکی w950 و همراه با بدل iphon که 16 گیگ حافظه داره و 100 در صد همون شکلی با همون منو و همون جوری خاموش روشن میشه تازه وای فای هم داره من غش کردم

R@R#M@N
10-12-2007, 21:03
سلام اين عكسا رو محمد از مديران موبايلستان و يكي از كاربراي پي تي گرفته و توي بحرين هست !!!
اينم پست خودش :

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

امروز رفتم مجمع التأمينات واقع در خيابان المعارض - منامه

خودم شخصا اين كَوشي رو كَرفتم دستم .. بسيار خوشكَل وخوش دست ونازك بود

اصلا بهش نميخوره كه سوني اريكسون باشه

اين عكسها رو هم با نوكيا ان95 ازش كَرفتم

فقط تو بحرين قيمتش كَرونتر از سعودي هستش به دليل اينكه نمايندكَيش دزده !!
بحرين = 685 تومن
سعودي = 610 تومن

اكَه قيمتش مثل سعودي بود يكي ميخريدم

اينهم عكسي از شركت سوني اريكسون در بحرين با سوني Dsc-n2 كَرفتم
+
عكسهايي كه هست

در مورد جنس بدنش هم بگم كه به نظر من خيلي خوب بنظر مياد
ولي به ان 82 نميرسه دليلشم اينه كه ان 82 فلزه ولي دبليو 960 پلاستيك
ن81 رو ديدين !؟!؟!؟!؟ واقعآ بدنه مزخرف رو اون داره !!!
در رقابت با ان82 هم بگم كه پ1 واقعآ بدنه رديفي داره مخصوصآ اون استيل بالاش
كلآ گوشي رديفيه
من عيد دبليو 960 دارم (بگيد خدا كنه) !!!!

B L A S T E R
10-12-2007, 21:08
برید yotube قیلمهای که در رابطه با w960 هست رو ببینید واقعا شیکه//
تو اون عکس هم نمیدونم چرا اینجوری افتاده

R@R#M@N
10-12-2007, 21:14
راستي يه چيزي بگم حال كنيد
بهترين موزيك فون امسال يعني 2007 به ترتيب :
1 .دبليو 960
2 . دبليو 910
3 . آيفون
4 . ان 81

ALFA323
10-12-2007, 21:50
اساسی حرفت را قبول دارم
W960. درست نیس؟
شما اصلا گوشی رو دست گرفتی ؟
دیدینش که اینجوری قضاوت میکنی؟
کسی که گوشی رو طراحی کرده احتمالا باید با ایرانی ها مشورت میکرده درباره جنس گوشی :13:... و دینی این کار رو کرده .
اول گوشی بیاد دستتون بعد قضاوت کنین که بدنه جنسش از W950 هم بهتره ...
موفق باشید

^^ HAMID ^^
10-12-2007, 22:48
دبلیو810 رو بعضی ها میخرن که تقویتش کنن
مردم عادت دارن وقتی زیاد خرج کنن برن بالاترین مدل نوکیا رو بخره:31:
کار کردن مردم با اون صفحه لمسی راحت نیست براشون یه جوریه
بعضی ها که گوشی گرون میخرن اول نگاه میکنن که دوربینش چنده و آیا کاور داره یا نه
که خوشبختانه ملت میرن ان95 هشت گیگ و یا ان82 میخره.
خدا کنه که جی800 گوشی خوشکلی باشه خدا کنه جی600 هم بیاد
ال جی هم اون گوشی های باکلاسش رو روانه کنه
اپل آیفون هم ارزون بشه
آمین:2:

90 درصد کسایی که w810 میخرن اصلا نمیدونن تقویت صدا یعنی چی؟:31:

p990 هم صفحه لمسی بود و خز شد..
w960 مطمئنا خز میشه : چون ملت میبینن چه صفحه بزرگی ...تاچ اسکرینم که هست ..8 گیگم که حافظشه...خوراک موزیک و کلیپ...واکمنه...خوشگلو باکلاسه.....

متاسفانه یا خوشبختانه قیمت گوشیهای که سونی میزنه به طرز عجیبی نزول میکنه..5 ماه بعد از اینکه بیاد تو بازار قیمتش نصف n82 میشه...ملت هم (از جمله من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بدو بدو میرن میخرن و پروسه خزیت شروع میشه ....
شما هم زیاد ناراحت نباش ...گوشیهای خوب همیشه خز میشن ...خوبیش اینه که چون صفحه لمسیه حداقل نون خوشکیها طرفش نمیرن (n73) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
11-12-2007, 01:10
90 درصد کسایی که w810 میخرن اصلا نمیدونن تقویت صدا یعنی چی؟:31:

p990 هم صفحه لمسی بود و خز شد..
w960 مطمئنا خز میشه : چون ملت میبینن چه صفحه بزرگی ...تاچ اسکرینم که هست ..8 گیگم که حافظشه...خوراک موزیک و کلیپ...واکمنه...خوشگلو باکلاسه.....

متاسفانه یا خوشبختانه قیمت گوشیهای که سونی میزنه به طرز عجیبی نزول میکنه..5 ماه بعد از اینکه بیاد تو بازار قیمتش نصف n82 میشه...ملت هم (از جمله من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بدو بدو میرن میخرن و پروسه خزیت شروع میشه ....
شما هم زیاد ناراحت نباش ...گوشیهای خوب همیشه خز میشن ...خوبیش اینه که چون صفحه لمسیه حداقل نون خوشکیها طرفش نمیرن (n73) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشی ای که خوب باشه خز میشه
اصلا شک نکنین
چون هیچ کمپانی نمییاد تولید گوشیی رو متوقف کنه که داره خوب فروش میکنه
تا اینکه حتی واسه پایین اوردن قیمت از کیفیت هم میزنه
مثل پی990 یا ان73 های جدید !!

راستی زیمکا به اولین کسی که خبر دیده شدن
دابلیو 960 رو بده تو تهران
یک عدد کا800 کار کرده بصورت قسطی واگذار میکنه :31:

Dr.Afzali
11-12-2007, 03:56
حميد جان اون جمله آخرت رو خيلي باحال گفتي ولي خدائيش نون خشكي محل ما هم ان 73 داره.عجب تفاهمي در اين صنف زحمت كش ديده ميشه

hamkar1981
11-12-2007, 08:08
ناراحت نشين ها اينم چون گوشيه خوبيه ميشه k750 (به كسي برنخوره)

Highbury
11-12-2007, 10:24
چون تنوع گوشی یخته زیاد شده دیگه مثل کا750 خز نخواهد شد.
خوشبختانه کا800 خودم رو فروختم:31:
بچه ها کاشکی تولید دبلو950 متوقف باشه تا وقتی فروختیمش زیاد ارزون نخرن:18:

soshiance
11-12-2007, 13:02
طرف میاد گوشی بگیره میگه 8 گیگ حافظه دوربین 3 مگاپیکسل چه خوب بعد میبینه قیمتش با قیمت n95 هشت گیگ یکیه .خوب به نظره من میره اون و میگیره
1- چون نوکیاست
2- دوربینش 5 کارزایس نه 3 معمولی (ملت هم که الان همه عکاس شدن )
3-lcd بزرگتر
4- 8 گیگ حافظه . من فکر نکنم خز بشه حداقل با قیمت 450-500 خز نمیشه

hamed1297
11-12-2007, 14:28
جدیدا خز شدن یک گوشی ربطی به قیمت نداره.من تا حالا چندین باز گوشی N95 رو دست قصاب و صاحب دکه روزنامه فروشی و ... مورد دیگه دیدم.
توی فکر این چیزا نرین .چون این جور افراد فقط میتونن با این گوشی ها صحبت کنن و به هیچ وجه از 1 درصد امکاناتی هم که دارن استفاده نمیکنن.

hamkar1981
11-12-2007, 16:14
مهم اينكه شما دوست عزيز لذت ببري خز شدن و اين حرفها چيزي نيست بجز
كشك

Mr.Mimi
11-12-2007, 17:58
سلام دوستان
من تازه واردم .البته کل تاپیک رو خوندم .خودم هم 2 ماهی هست که تو کف w960 هستم.الان که 19 آذره
به نظر شما این گوشی کی میاد ایران و کی قیمتش میرسه به 450-500؟
چون من در آستانه ی خرید w950 هستم.ببینم میصرفه منتظر بمونم یا نه.راستی به نظر من اون صفحه کلیدی که تو عکس دیدم جنسش شبیه نوکیا 7610 هست!! :31:

ali racer
11-12-2007, 18:11
سلام دوستان
من تازه واردم .البته کل تاپیک رو خوندم .خودم هم 2 ماهی هست که تو کف w960 هستم.الان که 19 آذره
به نظر شما این گوشی کی میاد ایران و کی قیمتش میرسه به 450-500؟
چون من در آستانه ی خرید w950 هستم.ببینم میصرفه منتظر بمونم یا نه.راستی به نظر من اون صفحه کلیدی که تو عکس دیدم جنسش شبیه نوکیا 7610 هست!! :31:

بله جنس دکمه هاش مثل7610 هستش
در مور د قیمت هم عرض کنم اگه بخواد فروش کنه باید باید قیمت کمتری از ان95 8گیگ داشته باشه
که الان حدودا 620 تومنه

Highbury
11-12-2007, 19:24
در مورد قیمتش بعضی ها میگن فعلا با 650 عرضه میشه ولی مطمئن باش تا دم عید نوروز به حدود 450 میرسه مثل سایرگوشیهای سونی اریکسون
و قیمتش هم هم اندازه ی ان95 معمولی خواهد بود نه بیشتر .

soshiance
11-12-2007, 21:04
من امشب از نمایندگیه سیتادل پرسیدم گفت سال جدید میلادی این گوشی و میاریم w950 رو هم که از دیروز وارد کرده بودن به سر عت نور تموم کرده بودن هیچی نداشت .
فکر کنم w950 میخواد پوز 6600 رو بزنه
کسایی که تحمل ندارن وایسن تا این گوشی تو دبی پخشه بعد از حداکثر 1 هفته تو پاساز پایتخت (ادرس دقیق و میدم) برن بگیرن .

hamkar1981
12-12-2007, 13:39
بابا يه خورده تحمل داشته باشيد w960 هم مياد دو روز بعدش بهتر از اونم مياد تا بوده همينجوري بوده

ALFA323
12-12-2007, 14:08
بابا يه خورده تحمل داشته باشيد w960 هم مياد دو روز بعدش بهتر از اونم مياد تا بوده همينجوري بوده
کاملا درسته ، موافقم ... باید منتظر K1 ، W1 و K890 و... بود . خداکنه زود تر ساخته بشن نوکیا باید در کار خونه رو تخته کنه :31: موفق باشید .

S A M S U N G
12-12-2007, 16:13
کاملا درسته ، موافقم ... باید منتظر K1 ، W1 و K890 و... بود . خداکنه زود تر ساخته بشن نوکیا باید در کار خونه رو تخته کنه :31: موفق باشید .
نترش عزیز نوکیا به این راحتی در کارخونش تخته نمیشه .... اگه شما منتظر دبلیو1 هستی برو بچ نوکیا هم منتظر ان94 هستن با دوربین 8 !

soshiance
12-12-2007, 21:18
من هم شو میخوام

ALFA323
12-12-2007, 22:19
من هم شو میخوام
انشالله که اینها هم میان ... ولی به نظرم اینقدر گرون باشن که همشونو نمیتونی بخری !:31:
ما هم منتظر N94 هستیم تا N94 بیاد سونی اریکسون 20 تا 8 مگا داده بیرون فکر کنم ..:19:
موفق باشید

hamkar1981
13-12-2007, 11:53
بابا گوشيها هم مثل قطعات كامپيوتر ميمونند امروز خريدي فردا بهترش مياد
( مثل من كه k800 خريدم 440 الان 235 شده)
زياد عجله نكنيد فعلاً نوبره بهاره

hamed1297
13-12-2007, 15:50
گوشی نوکیا با دوربین 8 توی سال 2008 میاد.ولی W1 با اون مشخصات فضایی که داده بودن ملت براش میره بعد از 2010.

ali racer
13-12-2007, 16:02
گوشی نوکیا با دوربین 8 توی سال 2008 میاد.ولی W1 با اون مشخصات فضایی که داده بودن ملت براش میره بعد از 2010.

تو رو خدا از این بحث ها راه ندازین خواهش میکنم...

کسی خبر جدید نداره که تو دبی اومده یا نه ؟

بابام سر برج میره دوبی اگه کاراش درست بشه 100% میرفستم آمارشو بگیره
فقط تا سر برج...:41:

soshiance
26-12-2007, 21:15
سلام خوبین

soshiance
26-12-2007, 21:18
ببخشید متنم همش کوچیک چاپ میشه به خاطر همین چند تا تاپیک شد

amiroo88
26-12-2007, 21:21
سلام

برای اپلود عکست برو تو این سایت

soshiance
26-12-2007, 21:22
سلام یه خبر داغ داغ داغ فقطنسوزی
امروز w960رو تو پاساز علائدین دیدم خیلی شیک و زیبا بود مخصوصا ترکیب رنگ مشکی با سفید صدفی فوق العاده شده بود جالب اینکهw960 رو کنار w950 گذاشته بود و w960 بزرگتر به نظر میرسید البته به خاطر رنگش هست تو پاساز فقط 1 مغازه w960 داشت .
قیمت و بگم فکتون میاد پایین پس اخر سر میگم .در کل خیلی امید وار نباشین برای اسفند 1387 میتونید حساب کنید که عید 1388 بخرینش تازه یه خبر سوزناک تر هم دارم .
خوب قیمت 780 هزار تومان خودتون و کنترل کنید من خودم به اندازه کافی حرس خوردم تازه جالب ترم میشه من که لبخند از لبام شکفته بود از فروشنده پرسیدم تو پکیجش شارز رو میزی داره گفت نه گفتم هنزفیری استریو بلوتوس که دیگه داره گفت نه .من که شاخم در اومده بود و توقع داشتم بگه قلم اضافه و کیف و ... هم داره گفتم فقط هنزفیری پورتابل داره گفت اره همین .
گفتم که تو سایت زده که داره گفت نه اون تو سایته . من که دارم دیونه میشم اخه این قیمت اونم بدونه هنزفیری استریو بلوتوس .من همیشه به همه پیشنهاد میدم که گوشی های سونی اریکسون بخرین چون به صرفه تره و نوکیا الکی گرونه و پول اسمش و میگیره اگر 2 تا گوشی با قابلیت یکسان و با هم مقایسه کنیم میبینیم که نوکیا گرونتره . این و به همه میگفتم ولی امروز با دیدن n82 که دوربین 5 کارزایس داره و با قیمت 660 یا 680 دقیقا یادم نیست یا n95 هشت گیگ با قیمت 680 من نمیدونم اسب مگه مغز ادم و گاز گرفته بره w960 بخره اونم فقط با یه هنزفیریه پورتابل .من رفته بودم بازار تا ببینم با تعرفه جدید گوشی ها چه تغییری کرده شما بگید 1500 تومن ارزونتر شده باشه فقط موقعی که تعرفه میخواد بره بالا یا تازه تصویب میشه میکشن رو جنس های خرید قبل شون . اینا ...زاده تر از این حرفان
راستی ایفون اخرین ورزنش هم 770 بود از w960 هم عکس گرفتم بگید چطوری اپلودش کنم
من دیگه اعصاب ندارم :19:

hamid00009
26-12-2007, 21:43
به نظر من چون تنها مغازه ای که W960 داره قیمت پرت گفته و قصد فروش نداره مگر به کسایی که پولشون زیادی کرده.

big_khan0064
26-12-2007, 21:58
من نمیفهمم چرا اینقدر حرس میخوری
یه سوال اول که ان 95 امده بود چند بود؟
یا پی 1 که اولش امد چند بود؟جز اینکه 800 تومن بود...تازه پی 1 که از دبلیو 960 کمتر داره و بیشتر نداره...با این حساب من فکر میکردم اولش از شروع پی 1 یعنی 800 تومن هم بیشتره..اما الان میبینیم خیلی ها هم اوضاع بد نیست
پی 1 چند ماهه قیمتش به 400 رسیده؟خوب دبلیو 960 هم همینه..مگه اینکه به بازار قبل عید بخوره و کمی باز بره بالا...در کل 2 ماهه قول میدم قیمتش نرمال میشه
اینکه سال بعد بشه خریدش رو قبول ندارم...نهایت نهایتش اردیبهشت 87 میشه با بهترین قیمت خریدش
عکست رو بگذار ببینیم اونی که شما دیدی چه رنگی بوده و ...

soshiance
26-12-2007, 22:00
ممنون راست میگیا یعنی قیمتش از p1 برای شروع کمتر بوده اوج حرس من از اینه که هنزفیری استریو بلوتوس چی شده ؟؟؟
فقط اینکه ببخشید بیشتر عکس نگرفتم چون تو مغازه و پشت ویترین خیلی شلوغ بود و اینکه فروشنده ها معمولا گوشی های گرون و از پشت ویترین در نمیارن . در ضمن جعبش هم مشکیه.
من میزارم خیلی بزرک میشه صفحه تاپیک بهم میریزه یکی لطف کنه زحمت شو بکشه من اپلود کردمش 2 تا عکس هست لطفا بعد از وارد شدن به سایت به قسمت گالری برید
ممنون
دوست عزیز فقط مشکی داره.

B L A S T E R
26-12-2007, 23:41
من که نتونستم عکس رو ببینم.

soshiance
27-12-2007, 10:20
شرمنده هر کاری کردم کوچیکش کنم نشد. با دوربین n73 انداختم

soshiance
27-12-2007, 10:27

R@R#M@N
27-12-2007, 13:54
سلام
ممنون از عكسات همچنين قيمت
خيلي خيلي ممنون
احتمال زياد ارزون ميشه تا قبل عيد
راستي ك770 هم پشتش هست

soshiance
27-12-2007, 19:21
خواهش میکنم قابلی نداشت دوستان اگر عکس ها رو روی سیستم save کنند بهتر دیده میشه
راستی باید بگم که عکس هاش تو سایت ها خوشگل تر از واقعی هست .و اینکه روی دکمه ها انگار کاور پلاستیکی کار شده امیدوارم به مرور زرد نشه

B L A S T E R
27-12-2007, 21:53
من از طرح دکمه هاش خیلی خوشم اموده.

big_khan0064
27-12-2007, 21:59
به هر حال طراحیش سعی شده ...ساده و کلاسیک باشه...در عین حال زیبا
راستی گل پسر ای کاش عکست رو با acdsee ...photoshop حجمش رو کم میکردی
اما بازم مرسی...
دوستان دیگه که میتونن چند روز اینده بازار رو چک کنن ببینن قیمت چه جوریاست...ضمن اینکه ببینن تعداد مغازه های دارای این گوشی زیاد شده یا نه

emprator_kochak
28-12-2007, 10:48
تبرک مثل اینکه اومد ، همه موندیم تا ارزون بشه تا بگیریم، اگه کسی نگیره ارزون نمیشه دیگه، آقا برید بگیرد !

soshiance
28-12-2007, 12:14
کاش میپرسیدم ساخت کجاست .کسی میدونه چین هست یا فرانسه؟

asire_eshgh
29-12-2007, 10:08
کاش میپرسیدم ساخت کجاست .کسی میدونه چین هست یا فرانسه؟

ساخت چین...

soshiance
29-12-2007, 15:08
ممنون دوست عزیز راستی میتونی منبع رو بگی ؟؟

ali racer
30-12-2007, 00:41
یا تو عکساش خیلی خوش تیپ افتاده بود یا این جا یه کمی
بد
مخصوصا کلید هاش که حالت لقی داشتن !

soshiance
30-12-2007, 18:54
به نظر من که خودم از نزدیک دیدم قشنگه ولی نباید زیاد به دکمه هاش نیگاه کنی ممکنه ناراحتت کنه .
به نظر میاد که روی دکمه ها پوشش پلاستیکی کشیده .عکس زیر خیلی شیک تر از واقعیشه.

mino_soso
30-12-2007, 19:38
من کل علا الدین زیرو کردم یه دونه هم امروز پیدا نکردم خوبه تعرفه ها کم شده وگرنه معلوم نیست با این قیمتها ادم باید چی کارکنه

^^ HAMID ^^
31-12-2007, 00:56
یا تو عکساش خیلی خوش تیپ افتاده بود یا این جا یه کمی
بد
مخصوصا کلید هاش که حالت لقی داشتن !

خیلی خوشم اومده از طرح دکمه هاش ...باکلاسه:31:

فکر نکم دکمه هاش لقی داشته باشند ...چون رفلکس نور افتاده روش اینطوری به نظر میاد....جنس دکمه هاش یه جور استایلیش .....براقه ....وبدئو هاشو تو یوتوب ببینید .....خیلی خوشکله....

آقا کسی نخریده ؟ یه مایه دار پیدا نمیشه بره بخره ببینیم چه جوریه ؟ تو فروم های خارجی که هر کی خریده راضی بوده ... با اینکه با n95 8gig قیمتش یکیه حول و حوش 650 دلار ااکثر اونایی که تو دو راهی مونده بودن w960 خریدن...میگن از جهاتی از n95 سرتره...سرعت بالاش....handling multitasking.. ...تاچ اسکرینش که واسه صفحات اینترنت خیلی به کار میاد ...کیفیت صدا.....شارژ....و..:":"::":":....فیلم 950 مگی 30fps ریختن توش مثله هلو نشون میده ............. ..میگن دوربینش حرف نداره...یه 3.2 مگایی با کیفیت...عکساش تیز و شفاف با جزئیات ....از n73 سرتره (دوربینش).....

من کل علا الدین زیرو کردم یه دونه هم امروز پیدا نکردم خوبه تعرفه ها کم شده وگرنه معلوم نیست با این قیمتها ادم باید چی کارکنه

لامصب اینقدر آلبالوئه ....رو هوا میبرنش:31::31::31::31::31::31::31:

soshiance
31-12-2007, 14:25
من کارت مغازه رو که داشت گم کردم یا میگردم پیداش میکنم یا میرم یه کارت دیگه میگیرم ادرس و میزارم.
راستی پایتخت هم داره

soshiance
31-12-2007, 14:31
آقا کسی نخریده ؟ یه مایه دار پیدا نمیشه بره بخره ببینیم چه جوریه ؟ تو فروم های خارجی که هر کی خریده راضی بوده ... با اینکه با n95 8gig قیمتش یکیه حول و حوش 650 دلار ااکثر اونایی که تو دو راهی مونده بودن w960 خریدن...میگن از جهاتی از n95 سرتره...سرعت بالاش....handling multitasking.. ...تاچ اسکرینش که واسه صفحات اینترنت خیلی به کار میاد ...کیفیت صدا.....شارژ....و..:":"::":":....فیلم 950 مگی 30fps ریختن توش مثله هلو نشون میده ............. ..میگن دوربینش حرف نداره...یه 3.2 مگایی با کیفیت...عکساش تیز و شفاف با جزئیات ....از n73 سرتره (دوربینش).....

لامصب اینقدر آلبالوئه ....رو هوا میبرنش:31::31::31::31::31::31::31:[/quote]

دوست عزیز تو همون فروم های خارجی میتونی بپرسی که
1-کدوم کشور زندگی میکنن
2-تو پکیج خریداری شده چیا بوده مخصوصا هنزفیری بلوتوس بوده یا نه ؟؟
ممنون:46:

^^ HAMID ^^
31-12-2007, 17:28
دوست عزیز تو همون فروم های خارجی میتونی بپرسی که
1-کدوم کشور زندگی میکنن
2-تو پکیج خریداری شده چیا بوده مخصوصا هنزفیری بلوتوس بوده یا نه ؟؟
ممنون:46:

1- یکیشون یونان

2- هندزفری بلوتوث نیست تو پکش :

B L A S T E R
31-12-2007, 18:08
من میخوام وام بگیرم بخرم.وام میدن؟؟؟
دکمه هاشم خیلی نازه لا مضهب

Highbury
31-12-2007, 21:13
من یه جورایی از قیافه ی کیبوردش خوشم نیومده:31:نمیدونم چرا همینجوری
شبیه 7610 هستش:18:
ولی سونی اریکسون خیلی نامرده این گوشی ظرفیت این رو داشت که ال سی دی اون 2.8 اینچ باشه ببین چقدر دور و برش خالیه.:13::18:صفحه لمسی باید ال سی دی اش بزرگتر باشه.

SAEED_BARCELONA
31-12-2007, 22:09
حالا 0.2 اینچ دیگه چیه که اینطوری ایراد میگیرین.
میگم کاظم تو دیگه زن داری نباید اینقد گوشی بخری. ما همیشه میبینیم تو امضات اسم 3تا گوشیو گذاشتی که قصد خریدشونو داری. چه خبره؟

Highbury
31-12-2007, 23:14
حالا 0.2 اینچ دیگه چیه که اینطوری ایراد میگیرین.
میگم کاظم تو دیگه زن داری نباید اینقد گوشی بخری. ما همیشه میبینیم تو امضات اسم 3تا گوشیو گذاشتی که قصد خریدشونو داری. چه خبره؟
خداییش حرص آدم در میاد با این ال سی دی های کوچیک:31:
برای صفحه لمسی انصافا کم هستش مخوصا این گوشی که بیتشر با دست کار میکنیم حالا زیاد مهم نیست
سعید جون گفتی زن داغ دلم رو تازه کردی:31:
از کجا میدونی؟
به خاطر تو امضام رو عوض میکنم

poria_mc
31-12-2007, 23:23
bebakhshid ke pingilish neveshtam akhe ba mobile post midam
Man emrooz eyne hamin handsfree ro to pasaje golbarg to meydoon 7hoz didam kenare ye k850 gozashte bood ba yedoone charger ajib ke oonam marke se bood mage to k850 ham handsfree bt hast?

ALFA323
01-01-2008, 16:03
من یه جورایی از قیافه ی کیبوردش خوشم نیومده:31:نمیدونم چرا همینجوری
شبیه 7610 هستش:18:
ولی سونی اریکسون خیلی نامرده این گوشی ظرفیت این رو داشت که ال سی دی اون 2.8 اینچ باشه ببین چقدر دور و برش خالیه.:13::18:صفحه لمسی باید ال سی دی اش بزرگتر باشه.

آقا فکر باطری رو هم کردین این وسط :31:سونی اریکسون در صدد تولید یه سینمای خانگی با قابلیت تماس رو داره !!!!! منتظر باشید همین فردا دم خونه با پست پیشتاز تحویل میگیرید:31::5:

cdplayer
01-01-2008, 18:28
w960= 650000
pm بدید من شیراز هستم گوشی های ویژه وارد میکنیم که کسی ندارند مثلا htc شیفت وغیرو...

soshiance
01-01-2008, 19:22
سلام به همگی سال نو میلادی رو تبریک میگم و امیدوارم تو سال جدید میلادی شرکت های تولید کننده تلفن همراه گوشی های حرفه ای تری بزنن و بچه های تاپیکم مدل هایی رو که دوست دارن و بتونن بخرن:10:

1- اول اینکه رئیس جمهور تعرفه 25 درصدی رو ابلاغ کرد و تازه از این پس میتونیم شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
2- دیشب یه سر رفتم پاساز اعلائدین w960 رو میگفت 760 هزار تومان .همون یه مغازه هم فعلا داشت.

3- اینم ادرس برای کسایی که میخوان برن زیارت :جمهوری پاساز اعلائدین.ورودی حافظ طبقه همکف شماره 61
قابل توجه کسایی که پیدا نکردن

4- 1 مغازه درمیون همه n82 رو اورده.اگر اسم این گوشی به جای sonyericsson w960 -nokia w960 بود همه اورده بودن .قیمتش هم 660 بود .راستی iphon چه قدر ارزون شده بود از 760 شده 610
5- دیشب که رفتم با دقت بیشتری دیدمش ولی خدایی اونجوریم که من اول گفتم دکمه هاش زشت نیست یه چیز خیلی جالبی که داره و میدونم تو نگاه اول نظرتون وجلب میکنه LCD این گوشی هست چون مثل LCD w950 یا p990 یا m600 تو رفته نیست و هم سطح با گوشی هست به طوری که اگر یک خط کش رو روی گوشی به صورت خوابیده قرار بدین هم LCD و هم قاب گوشی به زیر خط کش میچسبه ولی اگر همین کارو با گوشی هایی که گفتم انجام بدین LCD مقداری پایین تر از زیر خط کش قرار میگیره و هیچ تماسی پیدا نمیکنه وفکر میکنم این تغییر باعث شده که گوشی w960 نصبت به w950 بزرگتر به نظر بیاد .در کل بهتر از قبل شده مخصوصا که زیر نور افتاب صفحه به خوبی دیده میشه.تموم شد.

Highbury
01-01-2008, 23:35
bebakhshid ke pingilish neveshtam akhe ba mobile post midam
Man emrooz eyne hamin handsfree ro to pasaje golbarg to meydoon 7hoz didam kenare ye k850 gozashte bood ba yedoone charger ajib ke oonam marke se bood mage to k850 ham handsfree bt hast?
خیر هندسفری کا850 مثل هندسفری کا800 هستش و توی پکش هم هندسفری بلوتوث نداره
احتمالا یارو همونچوری گذاشته

D o l f i n
02-01-2008, 11:00
960 اومده من هر چی تو این سایتهای فروش میگردم نوشه هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده یکیش همین دی جی کالا

Mahyar_M.U.T.D
02-01-2008, 12:38
خريدن W960 بدون هندزفري بلوتوث هيچ ارزشي نداره:41:

soshiance
02-01-2008, 15:13
تو سایت ها رو چیکار داری مخصوصا تو گوشی اصلا قابل اعتماد نیستن معرفترینش که برای ایرانی ها داره جا میفته gsm کلی از قافله عقبه .
خرید موبایل = رفتن به بازار .
به گفته بچه ها از پکیج به خاطر کم شدن قیمت حذف شده .پس میتونیم به صورت جدا بخریم . البته به نظر من w960 بدون هنزفیری بلوتوس استریو بیشتر از 400 تومان نمیارزه .

ALFA323
02-01-2008, 21:52
تو سایت ها رو چیکار داری مخصوصا تو گوشی اصلا قابل اعتماد نیستن معرفترینش که برای ایرانی ها داره جا میفته gsm کلی از قافله عقبه .
خرید موبایل = رفتن به بازار .
به گفته بچه ها از پکیج به خاطر کم شدن قیمت حذف شده .پس میتونیم به صورت جدا بخریم . البته به نظر من w960 بدون هنزفیری بلوتوس استریو بیشتر از 400 تومان نمیارزه .
تائید میشه . از صداش و مموری که بگذریم امکاناتش فرقی با P1 و گوشی های در این رده نداره !...

ali racer
03-01-2008, 01:46
تائید میشه . از صداش و مموری که بگذریم امکاناتش فرقی با P1 و گوشی های در این رده نداره !...

و مسلما از این قیمت فعلی اش هم کلی فاصله میگیره !
من فکر میکنم تا عید به 500 برسه
البته اگه میخواد فروش کنه
والا با این قیمت اصلا نمی ارزه!!!

amir_cjcj
03-01-2008, 03:27
امروز یکی از دوستان خیلی دورم یه w960 خرید همه میگن زیباس ولی من میگم w950 قشنگتره. فقط واسه یه دوربین و 4گیگ حافظه ی بیشتر و یه هندز فری بولوتوث اینقدر گرونتر از w950 نمی ارزه . تنها مزییتش نسبت به w950 دوربین دومش هست که باید اعتراف کنم که کیفیت فوق العاده ای داره . اما 760 نمی ارزه .
راستی اینم بگم من خودم w950 دارم . :D

Oryad
04-01-2008, 03:29
شیراز یه مغازه تازه تاسیس آورده ! 670 تومان

--

یکی از رفقا هم مغازه معروفی داره, میگفت 600 برای تو (البته الان) چند روز دیگه ارزون تر !

ما من همون w950 رو بیشتر میپسندم, زیباتره.

soshiance
04-01-2008, 10:29
امروز یکی از دوستان خیلی دورم یه w960 خرید همه میگن زیباس ولی من میگم w950 قشنگتره. فقط واسه یه دوربین و 4گیگ حافظه ی بیشتر و یه هندز فری بولوتوث اینقدر گرونتر از w950 نمی ارزه . تنها مزییتش نسبت به w950 دوربین دومش هست که باید اعتراف کنم که کیفیت فوق العاده ای داره . اما 760 نمی ارزه .
راستی اینم بگم من خودم w950 دارم . :D

تایید میشه ولی باید بگم که 760 بدونه هندز فری بولوتوث است ومیگن از پک حذف شده .
مگهw950 دوربینه اولم داره ؟؟؟؟؟اصلا دوربین نداره . پس دوربینه اول ودوم w960 میشه مزیتش نصبت به w950
من خودم w950 داشتم و به نظر منم w950 خوشگل تره یا به قول خودم فشن تره

hamed1297
04-01-2008, 16:55
شیراز یه مغازه تازه تاسیس آورده ! 670 تومان

--

یکی از رفقا هم مغازه معروفی داره, میگفت 600 برای تو (البته الان) چند روز دیگه ارزون تر !

ما من همون w950 رو بیشتر میپسندم, زیباتره.
میشه آدرسش رو هم بگین.
P1 چی؟اون رو هم داره؟

amir_cjcj
04-01-2008, 21:01
soshiance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان سلام . من خودم w950 دارم منظورم از اینکه گفتم مزیتش دوربین دوم چون دوربین دوم یه تکنلوژی جدید محسوب میشه و درباره ی هندزفریشم باید خدمتتون ارز کنم که این دوست من با هندز فریش گرفته 760 .

hamed1297
06-01-2008, 15:32
این تاپیک قرار نیست با >>این<< یکی بشه؟؟

hyper link هم که نمیشه کرد توی این فروم شکر خدا....

emprator_kochak
09-01-2008, 14:20
قیمت نیومد پایین ؟

ALFA323
09-01-2008, 16:14
این تاپیک قرار نیست با >>این<< یکی بشه؟؟

hyper link هم که نمیشه کرد توی این فروم شکر خدا....

سلام حامد جان نه بابا اینجا کسی پیدا نمیشه به داد تاپیک ها بره ... فقط پسها حذف میشن نه تاپیک ها و....

راستی من تو مجتمع تجاری پردیس سوال کردم (الو موبایل) میگفت 650 !!! نداشت ولی گفت میتونه برام بیاره .
موفق باشید .