PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Error 678 adsl connection

solo_88
03-12-2007, 12:01
سلام.دوستان اگه امکانش هست علت و راه حل این مشکل رو بگید.موقع کانکت شدن این پیغام رو میده.

ممنون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
03-12-2007, 19:01
دوست عزیز در هنگام وصل شدن به اینترنت بعد از ثابت شدن چراغ کمی صبر کن بعد استارت اکانت رو بزن.
678 . پاسخي وجود ندارد .

solo_88
04-12-2007, 23:13
سلام دوست من.مشکل از اینجا نبود.همچنان منتظر راهنمایی هستم.

ممنون.

Mohsen khan
05-12-2007, 07:22
مشكل از مركز تلفن هست
يه پشتيباني شركت مربوطه زنگ بزنيد

sada
05-12-2007, 10:20
من هم همین رو دارم . زنگ زدم شرکت گفتند از تنظیمات مودمه
من ه سوال داشتم آیا وقتی با یو اس پی وصل میشی . بعد میری تو صفحه ی خود مود بعد باید کانکشن جدا بسازی یا نه؟اعصابم خورد شده . یکی کمک کنه

Mohsen khan
05-12-2007, 11:32
مدوم را يكبار ببير خود شركت تا هم برات تنظيم كنه و هم ياد بگيري

darvish1900
05-12-2007, 11:45
این هم تنظیمات مودم البته باز این اعداد رو از پشتیبانی بپرس

1- VPI را در مودمتان به صفر و VCI را به 35 تغییر دهید
2- نحوه وصل شدن به اینترنت را از حالت pppoe به bridge تغییر دهید ( bridge دارای دو حالت می باشد VCC و LLC که شما می بایستی حالت LLC را انتخاب نمائید

sada
05-12-2007, 11:57
بازم نشد.شرکت گفت بزارم روی 0 و 38

sada
05-12-2007, 12:01
ببینم من این کارا رو که می کم درسته یا نه؟
اول اینکه مودم رو با یو اس پی که وصل می کنم .همو لوکال ایریا کانکشن میاد کنار ساعت.بعد داخل پروپرتایزش همه چی رو بهش می دم.بعد میرم تو صفحه مودم با استفاده از ون یه ادد می کنم . با همون over ethernrt بعد که سیو کردم یه 2 دقیقه صبر میدم . بعد یه کانکشن برود باند می سازم یوزر وپس بهش می دم . کانکت که می زنم همون ارور 678 رو میده.جان بچتون کمک کنید.وگرنه مجبورم زنگ بزنم بیان رستش کنن که فکر کنم باز تا شنبه صبر کنم.

kavehtala
05-12-2007, 15:12
مشکلی که با ارور (error 678) بیان شد و در مرحله کانکت با استفاده از پروتکل ذکر شده(PPPoE) به وجود
میاید اگر لینک خط (status)ثابت بود ایراد صددرصد مربوط به مسیر قبل از مودم است و نودونه در صد به علت
اشکال در ارتباط مرکز مخابراتی با سرویس دهنده(ISP)است چون احتمالا برخی لینکها در مرکز مربوطه رندوم
(random) میشود و یا دلایلی شبیه این, من خودم همین اتفاق افتاد و قبل از تماس با پشتیبانی تمام اتصالات
و تنظیمات را به مدت یک ساعت آزمایش کردم و پس از اطمینان زنگ زدم و آنها اشکال از سوی سرویس دهنده
را رد کردند که بعد از سه ساعت توضیح دادن ثابت کردم مشکل به ارتباطات سیستمهای آنها و مرکز مخابراتی
مربوط است و آنها بعد از تماس تعدادی کاربر دیگر از همان مرکز به فکر چاره اندیشی افتادند و پنج ساعت بعد
کم کم مشکل حل شد ولی در هر صورت هنگام بروز نقص همه شرکتهای سرویس دهنده ابتدا مشکل را به
کاربر و سپس به مخابرات ربط میدهند و خود شانه خالی میکنند, در حالیکه مشکلات کاربر کمتر از پانزده درصد
و مشکل مخابرات هم حدود پنجاه درصد است و آنها مشکلات خود را گردن نمیگیرند, انگاری یکی از شرکتهای
معتبر آمریکایی هستند نه عزیز من اینجا ایران عقب مانده فرهنگی خودمان است که 1400 سال است در جا
میزند .
در مورد کاربری که تنظیمات را پرسیده بود و کاربر دیگر که با مودم مشکل داشت عرض کنم مودم را با فشردن
دکمه ریست(RESET) به مدت حداقل 5 ثانیه در حالت روشن بودن یا از طریق صفحه کانفیگ(config)و منوی
مدیریت و تنظیمات(Management->Settings->Restore Default) به حالت تنضیمات پیشفرض برگردانید
و سپس از قسمت تنظیمات سریع(Quick Setup) پیشروی کنید و فقط تیک قسمت DSL Auto-connect
را برداشته و مقدار مناسب که در اکثر سرویس دهنده ها همان (VPI=0 , VCI=35) است یا اعدادی که
سرویس دهنده(ISP) به شما اعلام میکند وارد کنید و در صفحات بعد اگر حالت Bridging را انتخاب میکنید همه
صفحات را تایید کنید و پایان دهید و اگر حالت (PPP over Ethernet (PPPoE را انتخاب نمودید فقط تیکهای
Keep Alive و Enable NAT را بزنید و تمام, ظمنا در حالت PPPoE میتوانید نام و رمز کاربری را در مودم وارد
کنید و یا در کانکشنی(Connection) که در سیستم عامل استفاده خواهید کرد.
باز اگر مشکل داشتید پیغام خصوصی بگذارید تا در چت (chat) مشکل را حل کنم

charli6669
17-09-2008, 14:26
سلام
من خیلی وقته که با این سایت آشنا شدم
و هر بار هم سرچ میکنم تو گوگل غیر ممکنه یکی از تاپیک های این سایت برام باز نشه

تا اینکه چند هفته ای میشه توش ثبت نام کردم ولی هیچ بار موفق نشدم کامنت بذارم چون میگفت رمز عبورم اشتباس

تااینکه الآن یهو قبول کرد و باز شد
حالا برم سر اصل مطلب

جدیدا از رایان وسعت سرویس گرفتم سرعت 128 محدودیت 1 گیگ 5000 تومن بدون هیچ هزینه ای
البته ماهیانه 8600 و هزینه ی رانژه ی اولیه 5000 تومن که چون ماه اول رایگانه من فقط 5000 تومن اولیه رو پرداخت کردم
من دانلودم خیلی زیاده ولی دلم به شبانش خوشه که 2_8 رایگانه ...
حالا 7_8 روز طول کشید تا وصل شد ...... چراغ لینک چشمک زن مودم ثابته و مشکلی نداره ( d_link200 هست که از بیرون خریدم 27000 تومن ) و روی مانیتور هم دو فلش سبز پر رنگ هست ... ولی نمیدونم چشه

هرکی میتونه کمکم کنه
حالا البته من اگه بتونم این کامنتی رو که الآن گذاشتم پیدا کنم :)

چون نمیدونم برای دیدن جواب باید چی کار کنم؟؟؟

ولی منتظر جوابتون هستم

حامد

charli6669
17-09-2008, 14:33
سلام
من خیلی وقته که با این سایت آشنا شدم
و هر بار هم سرچ میکنم تو گوگل غیر ممکنه یکی از تاپیک های این سایت برام باز نشه

تا اینکه چند هفته ای میشه توش ثبت نام کردم ولی هیچ بار موفق نشدم کامنت بذارم چون میگفت رمز عبورم اشتباس

تااینکه الآن یهو قبول کرد و باز شد
حالا برم سر اصل مطلب

جدیدا از رایان وسعت سرویس گرفتم سرعت 128 محدودیت 1 گیگ 5000 تومن بدون هیچ هزینه ای
البته ماهیانه 8600 و هزینه ی رانژه ی اولیه 5000 تومن که چون ماه اول رایگانه من فقط 5000 تومن اولیه رو پرداخت کردم
من دانلودم خیلی زیاده ولی دلم به شبانش خوشه که 2_8 رایگانه ...
حالا 7_8 روز طول کشید تا وصل شد ...... چراغ لینک چشمک زن مودم ثابته و مشکلی نداره ( d_link200 هست که از بیرون خریدم 27000 تومن ) و روی مانیتور هم دو فلش سبز پر رنگ هست ... ولی نمیدونم چشه

هرکی میتونه کمکم کنه
حالا البته من اگه بتونم این کامنتی رو که الآن گذاشتم پیدا کنم :)

چون نمیدونم برای دیدن جواب باید چی کار کنم؟؟؟

ولی منتظر جوابتون هستم

راستی یادم رفت بگم error 678 میده

حامد

akhoond
17-09-2008, 22:15
دوست عزیز ادامه رو توی تاپیک مودم پست بزنید ، اما برای این که وقتتون تلف نشه ، یه نیگاهی به تاپیک مقالات آموزشی بندازید ، فایل کانفیگ مودم های دی لینک رو بگیرید ، کانفیگ رو توضیخ داده ، شاید با کانفیگ مشکل دارید و درست کانفیگ نمی کنید ، بعد اگه مشکل حل نشد تو تاپیک مودم بفرمایید ، گزینه آخر ، تماس با آی اس پی هست ، ازشون اطلاعات کانکشن رو حتما بپرسید ، شاید فرق داشته باشه ، vpi و vci رو بپرسید حتما ( این دو تا یادمه فقط )
اون فایل کانفیگ رو ببینید ، ان شاالله مشکل حل می شه ...

مرسی
یا حق

charli6669
17-09-2008, 23:27
سلام دادا

خیلی ممنون از جوابت

انتظار نداشتم اینقدر سریع جواب بدی

ولی امروز کلی کانکت شدم تا ببینم کسی جواب میده یا نه ( راستی من نمیدونم که وقتی سوالی پرسیدم کجا باید بیام برا گرفتن جوابم ) البته منظورم به غیر از ایمیله

ببین مشکل از اونی که شما فرمودی نیس

تنظیمات اعداد من رو گفتن روی 8 و 35 بذارم و
encapulation
روی
pppoe
و همچنین تنظیمات
modulation
روی
multimode
بقیه ی ه مراحل همکه آب خوردنه
یه کانکشن هم ساختم که وصل شم ولی مدام ارور 678 میده
شرکت میگه از مودمه
به گارانتی مودم هم زنگیدم میگه مودم سالمه
چون چراغ چشمک زن
adsl link
ثابته
آخه خیلی غیر عادی نمیاد که چراغ ثابت باشه
اون دو تا فلش کنار ساعت مانیتور هم سبز پررنگ باشه و همه چیز طبیعی بیاد ولی .......
آقا من واقعا" کلافه شدم
من مطمئنم که ایراد از کار من نیست
به خدا تا
حالا هزار بار ماوس و کیس و
cpu
رو تعمیر کردم ... کلی مشکلات نرم افزاریم رو حل کردم تواین 4_5 ساله که کامپیوتر داشتم یه بار هم تعمیر ندادم فقط
خودم حلش کردم
حالا این آقایون محترم میگن که حتما" اشتباه نصب کردی
آخه هی
next
رو زدن مگه اشتباه هم میشه

خواهشم از شما اینه که اگه امکان داره و با توجه به اینکه مودم من
D_link 200
هست ... و راهی به ذهن شما یا آشناهاتون میرسه برام میل بزنید
من واقعا" دارم روانی میشم
اونم زمانی که کامپیوتر یا موبایلم دچار مشکل میشن

یا حق

حامد

Ghaioom
18-09-2008, 09:11
پاسخي وجود ندارد .

There was no answer

پيغام : کامپيوتر مقصد قادر به جوابگويي نمي باشد.
راه حل : شماره تلفن مقصد را چک نمائيد.

1- با يک گوشي تلفن شماره مقصد را چک کنيد تا از صحت خطوط مطلع شويد.

2- از صحت عملکرد مودم اطمينان حاصل کنيد.

3- اگر از سرويس --- استفاده مي کنيد نام کامپيوتر مقصد يا IP را چک کنيد.

4- از قسمت Properties سپس General Tab اطلاعات Dial up خود را چک کنيد .

5- ممکن است Firewall موجود در مسير اتصال علت اشکال باشد

6- اگر شما از اتصال فراگير(Broad Band) استفاده مي کنيد اطلاعات اتصال در General Tab اتصال خود را بررسي کنيد.

7- کابلهاي اتصالي را بررسي نمائيد.

mehdi_08
18-09-2008, 10:54
سلام دادا

خیلی ممنون از جوابت

انتظار نداشتم اینقدر سریع جواب بدی

ولی امروز کلی کانکت شدم تا ببینم کسی جواب میده یا نه ( راستی من نمیدونم که وقتی سوالی پرسیدم کجا باید بیام برا گرفتن جوابم ) البته منظورم به غیر از ایمیله

ببین مشکل از اونی که شما فرمودی نیس

تنظیمات اعداد من رو گفتن روی 8 و 35 بذارم و
encapulation
روی
pppoe
و همچنین تنظیمات
modulation
روی
multimode
بقیه ی ه مراحل همکه آب خوردنه
یه کانکشن هم ساختم که وصل شم ولی مدام ارور 678 میده
شرکت میگه از مودمه
به گارانتی مودم هم زنگیدم میگه مودم سالمه
چون چراغ چشمک زن
adsl link
ثابته
آخه خیلی غیر عادی نمیاد که چراغ ثابت باشه
اون دو تا فلش کنار ساعت مانیتور هم سبز پررنگ باشه و همه چیز طبیعی بیاد ولی .......
آقا من واقعا" کلافه شدم
من مطمئنم که ایراد از کار من نیست
به خدا تا
حالا هزار بار ماوس و کیس و
cpu
رو تعمیر کردم ... کلی مشکلات نرم افزاریم رو حل کردم تواین 4_5 ساله که کامپیوتر داشتم یه بار هم تعمیر ندادم فقط
خودم حلش کردم
حالا این آقایون محترم میگن که حتما" اشتباه نصب کردی
آخه هی
next
رو زدن مگه اشتباه هم میشه

خواهشم از شما اینه که اگه امکان داره و با توجه به اینکه مودم من
D_link 200
هست ... و راهی به ذهن شما یا آشناهاتون میرسه برام میل بزنید
من واقعا" دارم روانی میشم
اونم زمانی که کامپیوتر یا موبایلم دچار مشکل میشن

یا حق

حامد
ببین دوست عزیز بهتر بود به حرف آخوند جان گوش می کردی ادامه رو تاپیک مشکلات مودم می گفتی
در مورد مشکلت باید بگم خودم هم همین مشکل رو داشتم
این مشکل از اون جایی ناشی می شه که وقتی شما مودمت رو حالت pppoeتنظیم کردی دیگه نمی تونی رو سیستمت کانکشن pppoeداشته باشی
برای رفع این مشکل باید مودم رو بریچ تنظیم کنی برای این کار بایذ تو اون قسمتی که گفتی مودم رو حالت pppoeگذاشتی حالت بریچ رو انتخاب کنی

راستی تو الان با کانکت شدن مشکل داری چون تو اگه مودم رو روشن کنی مسقیم وصلی دیگه احتیاجی هم به کانکشن نداری

charli6669
18-09-2008, 17:20
ببینید من با اینکه روی pppoe گذاشتم ولی کانکشن هم تونستم بسازم
منظورتون رو نفهمیدم