PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه استفاده از Paypal ؟

DrXoX
03-12-2007, 07:08
سلام

می خواستم بدونم آیا میشه از Paypal تو ایران استفاده کرد بنا به محدودیت های بسیاری که وجود داره؟

اگر از طریق سایت هایی که در ازای کلیک روی تبلیغات پول میدن و بعد از جمع کردن مبلغی میشه اون پول رو به

حساب Paypal واریز کرد اقدام کنیم آیا میشه از این پول که در paypal ذخیره میشه استفاده کرد ، منظورم

برداشت پول نیست ، منظورم اینه که میشه از این پول برای خرید اینترنتی استفاده کرد؟

موفق باشید

bahareh655
05-12-2007, 14:56
نه نميشه (به خاطر تحريم) ولی بعضی سايت ها سرويس اون رو تو ايران ارائه می دن اطلاعات بيشتر تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش(تو بخش خدمات paypal و خريد اينترنتی)

seppeehr
05-12-2007, 17:18
یادت هم باشه که برای لاگین شدن تو وبسایتش نمیتونی با آی پی ایرانی وصل بشی، باید حتما از سرویس VPN با آی-پی اختصاصی استفاده کنی. این شرکت هایی هم که سرویس می دن معمولا یه چیزی رو به عنوان کارمزد اضافه می گیرن بسته به کرمشون! بنابراین اگه فامیل یا آشنایی خارج از کشور داری، بگو برات یه حساب بانکی با یه کارت اعتباری تهیه کنه، چون تا وقتی مشخصات حساب بانکیت رو وارد نکنی، امکان استفاده از خدمات paypal وجود نداره.

DrXoX
06-12-2007, 03:43
سلام

بهاره خانم و آقا سپهر دستتون درد نکنه بابت جواب

seppeehr
06-12-2007, 10:00
قابلی نداشت دوست من.

hassan-2005
06-12-2007, 11:13
بهتر نبوداز کلید تشکر استفاده کنید؟

DrXoX
07-12-2007, 02:34

سلام
عزیزم شما دکمه تشکر می بینید تو این فروم؟ :18:

ahriman323
07-12-2007, 20:24
:27::27:ممنون از راهنمايي مفيدتون:31:

! بنابراین اگه فامیل یا آشنایی خارج از کشور داری، بگو برات یه حساب بانکی با یه کارت اعتباری تهیه کنه، چون تا وقتی مشخصات حساب بانکیت رو وارد نکنی، امکان استفاده از خدمات paypal وجود نداره.

دوست عزيز من اشنا دارم يعني ميتونه واسم حساب بانكي باز كنه
چطوري وقتي خودم اونجا نباشم حساب ميدن
شايد شما ميگي حساب بانكي به اسم خودشون بگيرن و بدن به من استفاده كنم اينجوري هم كه نميشه بايد حساب به نام خودم باشه:10:؟؟؟؟؟؟؟؟
من الان پرسيدم ميگن نميشه بايد كارت شناسايت باشه؟(انگليس البته)
شما راهي سراغ داريد؟

seppeehr
07-12-2007, 21:26
دوست من چرا نمی شه به اسم یکی دیگه باشه؟! شما یه کارت داری که به اسم یه نفر دیگه است. شماره کارت رو داری، رمز رو داری، Billing Address رو داری، کد امنیتی 3 رقمی رو داری، اسم بانک، شماره حساب بانک رو هم داری.عملا شما صاحب حسابی، اما به اسم یکی دیگه است. من خودم هم همین وضعیت رو دارم، تا به حال هم بدون هیچ مشکلی استفاده کردم.

ضمنا این طور که من شنیدم، قراره چند تا بانک خارجی در آینده نزدیک تو ایران نمایندگی بزنن، اگه خیلی عجله ندارید می تونین صبر کنید، به احتمال زیاد همچین سرویسی رو ارائه بدن.