PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با پورت(com)

kaveh1589
02-12-2007, 17:07
من قبلا" با سيستمم( مادربورد msi k8n neo 754 pin) همه مدل رسيورها را آبگريد مي كردم بعد از چند وقت بعضي از مدل ها رو ديگه نتونستم برنامه ريزي كنم يعني اينكه ارتباط بين كامپيوتر و رسيور برقرار نمي شد بهتر بگم كامپيوتر رسيور رو شناسايي نمي كرد ابتدا در صد مدل رسيورهايي كه مي شناخت 80 به 20 بود بعد 60 به 40 و.... تا حالا كه اين رقم به 10 به 90 رسيده يعني اينكه ديگه اكثر مدلهاي رسيور رو نمي شناسه و من قادر نيستم اونا رو برنامه ريزي كنم
مي خواستم بيينم مشكل چيه نرم افزاريه يا سخت افزاري؟
چندين بار ويندوز عوض كردم - كابل رو چك حتي تعويض كردم ولي متأسفانه نشد
خواهش مي كنم راهنمايم كنيد

Lofty
02-12-2007, 21:07
کاوه جان این کارها را هم میتونی امتحان کنی من از صفر شروع می کنم ( ببخشید منظورت از کام همان پورت rs 232 )
تنظیمات بایوس را چک کن (اگر می تونی یک بار لود کن )
یک وسیله دیگه ای که بوسیله پورت rs 232 کار میکنه امتحان کن
مشکل کابل فکر نکنم باشه بعلت اینکه با بعضی از رسیورها کار میکنه
ببخشید رسیورها هر کدام مراحل مختلف واسه آپدیت داره جنابعالی مطمئن باش که شماره کام ارتباطی را درست انتخاب می کنی
شاید پایه های کام از نقطه لحیم کاری شده روی مادر برد کنده شده و حالت قطع و وصل داره

kaveh1589
02-12-2007, 23:10
کاوه جان این کارها را هم میتونی امتحان کنی من از صفر شروع می کنم ( ببخشید منظورت از کام همان پورت rs 232 )
تنظیمات بایوس را چک کن (اگر می تونی یک بار لود کن )
یک وسیله دیگه ای که بوسیله پورت rs 232 کار میکنه امتحان کن
مشکل کابل فکر نکنم باشه بعلت اینکه با بعضی از رسیورها کار میکنه
ببخشید رسیورها هر کدام مراحل مختلف واسه آپدیت داره جنابعالی مطمئن باش که شماره کام ارتباطی را درست انتخاب می کنی
شاید پایه های کام از نقطه لحیم کاری شده روی مادر برد کنده شده و حالت قطع و وصل داره

دوست عزيز
با تشكر از راهنماييتون
امتحان مي كنم ببينم چي ميشه