PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : nokia drivers همه جا! چي جوري؟

hushang
01-12-2007, 19:25
سلام به دوستان.
راستش من تو كامپيوتر هاي دانشگاه و يا كافينت ها اين مشكل رو دارم كه هر وقت كه ميخام گوشي نوكيا رو به كامپيوتر ها وسل كنم ، نميشه ! چون ويندوز درايور هاشو نداره. از راه اتسال به اينترنت هم درايور ها رو پيدا نكرد.
نرم افزار هم كه نميشه نسب كرد. پس نميتونم pc suit نسب كنم. آيا راهي واسه اينكار هست؟ آيا از اين نرم افزار نسخه portable هم هست؟ (گشتم ، نبود) چيكار ميشه كرد كه گوشي نوكيامون رو همه جا بشه تو كامپيوتر ها شناسوند؟
با تشكر فراوان.
هي! من نمره ديكتم هميشه 20 بوده. :46:

Noob Saibot
01-12-2007, 20:19
با سلام به شما دوست عزیز.
خیال خودتو راحت کن. برو به مسئول سایتتون بگو برات PC Suite رو نصب کنه رو یکی از سیستم ها. خیلی ها این کارو انجام میدن. با بولوتوس هم میتونی. ولی باز چه فایده؟ باید نرم افزارشو نصب کنی.

hushang
02-12-2007, 01:39
هتمن يه راهي هست. مسلن نميشه فقت كاري كرد كه ويندوز دستگاه موبايل رو تنها به عنوان يه مموري بشناسه؟ و ديگه نياز به نسب pc suit نباشه؟ سوني اريكسون ها كه اينتوري ميشن. يعني تو CD اونها ، درايور مربوت به مموري كارت هر گوشي وجود داره.

caca_caca888
02-03-2008, 23:53
سلام به دوستان.
راستش من تو كامپيوتر هاي دانشگاه و يا كافينت ها اين مشكل رو دارم كه هر وقت كه ميخام گوشي نوكيا رو به كامپيوتر ها وسل كنم ، نميشه ! چون ويندوز درايور هاشو نداره. از راه اتسال به اينترنت هم درايور ها رو پيدا نكرد.
نرم افزار هم كه نميشه نسب كرد. پس نميتونم pc suit نسب كنم. آيا راهي واسه اينكار هست؟ آيا از اين نرم افزار نسخه portable هم هست؟ (گشتم ، نبود) چيكار ميشه كرد كه گوشي نوكيامون رو همه جا بشه تو كامپيوتر ها شناسوند؟
با تشكر فراوان.
هي! من نمره ديكتم هميشه 20 بوده. :46:
دوست عزیز از این که تو دانشگاه بودی اطمینان داری؟
اخه تو همین پست 2 تا غلط داری
وسل نه==>وصل:41:
اتسال نه ==>اتصال:41:

H M R 0 0 7
03-03-2008, 00:00
دوست عزیز از این که تو دانشگاه بودی اطمینان داری؟
اخه تو همین پست 2 تا غلط داری
وسل نه==>وصل:41:
اتسال نه ==>اتصال:41:

تابلو نکن دیگه:27:

شما باید دراویرهیا که مربوط به storage گوشی هست رو پیدا کنین و یه جایی آپلود کنین.و هر وقات خواستین اونا رو نصب کنین

A m i N i m A
12-03-2008, 17:55
بله دوست ازيز. من متمعن هستم. شيوه ي نوشتن من همينه.
خب هاجي جون اين درايور ها كه گفتي رو از كجا پيدا كنم ؟! يه راه نمايي مي كني؟

*عیسی*
12-03-2008, 23:59
با یه رم ریدر 4 تومنی مشکل حل می شه . نیاز نیست این همه خودتو اذیت کنی بی خیال شو. :46: خیلی سریعتر هم هست. فقط یه مشکل داره : بیرون آوردن رم . اگه زیاد وسواس نداشته باشی این هم ایرادی نداره. من خودم تو دانشگاهمون همین کارو می کنم . خوش باشی. :8:

smohssenr
17-03-2008, 14:39
میتونی گوشیتو عوض کنی یه سونی اریکسون بخری:27::27: