PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای فلاپی و باز نشدن درایوها

senator mj
01-12-2007, 15:31
سلام دوستان
لطفا" به دادم برسید
من یه فلش مموری به سیستم وصل کردم و اطلاعاتش را کپی کردم .بعد از این فلاپی درایو شروع به صدا کردن کرد.مثل زمانی که دیسکت داخلش باشه در صورتی که دیسکتی داخل اون نیست.در ضمن با کلیک کردن به روی درایو ها اونا باز نمیشن و یک پیغام ارور با یه شماره میده.در جای که وقتی راست کلیک میکنم و اپن را میزنم درایو باز میشه.
با کاسپر اسکای سیستم را اسکن کردم فایده نداشت.دو بار ویندوز عوض کردم بازم خوب نشد.بدادم برسید
کلافم کرده.:13:

fdaliry
01-12-2007, 22:02
به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده
عوض کردن ویندوز هم فایده ای نداره مگر اینکه کل درایوها را فرمت کنید که این کار هم باعث از دست رفتن اطلاعاتتان میگردد
پس باید ی انتی ویروس پیدا کنید که ویروسا بکشید
نورتون 2006 را امتحان کنید

winxp
02-12-2007, 00:35
سلام عزیزم

تو همین انجمن سرچ کن
اونایی که فایلهاشون مخفی شده بیان اینجا

برو اونجا مشکلت به طور کامل حل میشه چون شما ویروس گرفتی

موفق باشی عزیزم

amin123
02-12-2007, 13:47
يه راه حل كه عملي است:

شما ويندوز را نصب كن ( درايو C را حتما فرمت كن) و وقتي نصب شد هيچيك از درايوهات را باز نكن و توي درايو ها نرو............

بعد يك انتي ويروس قوي مثل Kis 6.0 نصب كن و كل سيستم را Scan كن..............

javadshahvand
02-12-2007, 13:55
سلام دوستان
لطفا" به دادم برسید
من یه فلش مموری به سیستم وصل کردم و اطلاعاتش را کپی کردم .بعد از این فلاپی درایو شروع به صدا کردن کرد.مثل زمانی که دیسکت داخلش باشه در صورتی که دیسکتی داخل اون نیست.در ضمن با کلیک کردن به روی درایو ها اونا باز نمیشن و یک پیغام ارور با یه شماره میده.در جای که وقتی راست کلیک میکنم و اپن را میزنم درایو باز میشه.
با کاسپر اسکای سیستم را اسکن کردم فایده نداشت.دو بار ویندوز عوض کردم بازم خوب نشد.بدادم برسید
کلافم کرده.:13:

فایده نداره باید فرمت کنی

amin123
02-12-2007, 15:40
فایده نداره باید فرمت کنی

كافي كه فقط درايو C را فرمت كنه و فرمت كردن بقيه درايو ها به هيچ عنوان لازم نيست.......... البته با توجه به روشي كه در پست قبل گفتم

javadshahvand
02-12-2007, 15:44
كافي كه فقط درايو C را فرمت كنه و فرمت كردن بقيه درايو ها به هيچ عنوان لازم نيست.......... البته با توجه به روشي كه در پست قبل گفتم

منظورم فلش مموری بود

senator mj
03-12-2007, 15:22
قربون همتون عزیزان
من اطلاعات مهم و زیادی روی هارد دارم نمیتونم درایو هام را فرمت کنم .لطفا" بیشتر راهنماییم کنید:10:

amin123
03-12-2007, 19:55
قربون همتون عزیزان
من اطلاعات مهم و زیادی روی هارد دارم نمیتونم درایو هام را فرمت کنم .لطفا" بیشتر راهنماییم کنید:10:

دوست عزيز نيازي به فرمت كردن درايو هات نيست.....روشي را كه من در پست 4 گفتم را انجام بده.درسته كه كمي وقت گير است ولي عملي است.....

در ضمن FLASH را هم بدون باز كردن وقتي اون كار ها را كردي SCAN كن.........