PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ♦♦♦ بحث پیرامون مسابقه سه بعدی ♦♦♦

صفحه ها : [1] 2

hrgh2
30-11-2007, 20:12
خوب هر کی دوست داره شرکت کنه توی این تاپیک اعلام کنه و یک موضوع را هم بگه ( موضوعی که تکراری نباشه)
بعد از انتخاب موضوع مسابقه را تا پایان هفته تموم کنیم و ببینیم که بچه ها در چه سطحی اند و با هم رقابت بگذارند
البته مهم نیست که کی اول میشه ( چون جایزه ای در کار نیست :31: )

×××ولی من یک پیشنهاد دارم اونم اینکه به نفر اول اگه مقدوره یک لقبی داده بشه ( مثل cg society )×××

خوب حالا هر کس دوست داره شرکت کنه نظر بده تا موضوع را انتخاب کنیم:27:

the_god_of_3dsmax
30-11-2007, 20:30
من موافقم من موافقم ............ موضوعم evil با فیلش تو هوای برفی :27:

Aminzikzak
30-11-2007, 21:00
خب حالا که یه نفر پیدا شده که مسئولیت قبول کنه میشه مسابقه داشت ...

دوستان خودتون هر تصمیمی که گرفتین خبر بدین تا من تاپیکشو استیکی کنم .

یه نظر هم بدم

برای انتخاب کار برتر از همکارا و مدیران گرافیک کمک بگیریم ، یعنی اوتا داور باشن... اینطوری معیار ها رو تعریف میکنیم و راحتتر میشه نتیجه گرفت.

البته خود دوستان همه کاره هستن ، هرجوری که خواستین برگذار بشه ، همونجوری میشه.

قربان شما
امین

hadi665
30-11-2007, 21:29
من کاملا موافقم
اگه موضوع تکراری هم بود که مشکلی نیست !
.
من در خواست میکنم که موضوع انتخابی مسابقه ساخت ماشین باشه .
نوع ماشین با خودمون
.
ها ؟

راستی hrgh2 جان نظر خودت چیه ؟

interior_design
30-11-2007, 22:52
به به مسابقه!!

ایولا

آقا هرچی گفتین من پایه ام.

aliani
30-11-2007, 23:06
سلام
منم با ماشین کاملا موافقم ضمن اینکه اکثرا تو ساخت ماشین واردن

the_god_of_3dsmax
30-11-2007, 23:10
بابا جون من بی خیال این بلو پرینت شین :41:... خلاقیت آدم رو می کشه:13:

interior_design
30-11-2007, 23:14
بیاین یه سر بسازیم.

حالا یا با زیبراش یا با مکس

linkin_park
30-11-2007, 23:23
آقا من کاره ای نیستم نظر بدم .... فقط اگه موضوعش آبجکت باشه من هستم ولی در مورد کاراکتر و ماشین شرمنده تونم .... D:

در ضمن بهتره موضوع بلوپرینتی نباشه چون همون طور که خدای مکس گفت خلاقیتو میکشه ...

hadi665
30-11-2007, 23:33
.
قبول دارم تواستفاده از بلو پرینت نمیشه از نو آوری استفاده کرد ولی این خودش یه هنره که مدلت عین واقعیت بشه ،
نه ؟
من که منتظر نظر بعقیه دوستان میمونم
البته معلومه که همگی دوست دارن موضوع ساخت ماشین باشه ! این کاملا طبیعی !!!!:31:

aliani
30-11-2007, 23:38
در کارهای سه بعدی حرفه ای بلو پرینت رکن کاره البته که کسی بدون بلو پرینت ماشین و مثلا سر بسازه واقعا کارش درسته

Aminzikzak
01-12-2007, 07:27
خب نظر من اینه که موضوع (سر انسان) باشه ... آخه تا حالا کسی از دوستان سر نساخته ...

interior_design
01-12-2007, 10:22
منم با امین موافقم سر انسان خیلی خوبه.

aliani
01-12-2007, 12:05
ساخت سر به نظر من خیلی سخته و کار میبره ضمن اینکه بعضیا مثل من اول کارن (البته فکر کنم فقط خودم اول کارم)
به نظر من یه چیز مثل ماشین هواپیما و... باشه تا ماهم بتونیم شرکت کنیم

hrgh2
01-12-2007, 17:57
خوب از نظر همه ممنونم

interior_design
01-12-2007, 18:01
مهم اینه که در ساخت سر همه شرکت کنن.

بالا خره باید از یه جایی سروع یشه.

منم چیزی بارم نیست.
ولی سعیمو میکنم

hrgh2
01-12-2007, 18:01
در مورد مسابقه ( که باید زودتر راهش بندازیم ) بهتر یک چیز ساده را مطرح کنیم ( ماشین و سر انسان برای بعضی از دوستان و خود من سخته ) تا همه بتونند شرکت کنند
پس بهتره زودتر روی یک چیز ساده نتیجه بگیریم که نیاز به خلاقیت هم داشته باشه و قدرت تخیل مارا به کار بگیره ( در نتیجه ماشین منتفی هست )
البته این من نیستم که تایین میکنم این خود شما هستید که موضوع را باید تایین کنید من فقط استارت کار را زدم

Aminzikzak
01-12-2007, 18:18
ولی به8 نظرم یه چیز جدی و سطح بالا رو شروع کنیم بهتره ...
ببین وقتی سخت بشه با اینکه بعضی کارا مبتدیه ولی جدی کار میکنن...

از سخت بودن نترسید ، جمع کاملا خودمونیه ... منم تا حالا فقط یه بار با مایا سر ساختمه اونم اینقدر زشت شد که حالم به هم خورد ...

به نظرم کار جدی و سطح بالا باشه تا همه سطحشونو بکشن بالا.

hrgh2
01-12-2007, 18:18
دوستان سریعتر موضوع را انتخاب کنید آخه تا آخر هفته می خواهیم کار را تمموم کنیم ok

interior_design
01-12-2007, 18:20
اگه یه چیزه ساده و در عین حال حرفه ای میخواین به نظر من میکروفون عالیه

hrgh2
01-12-2007, 18:22
آقا باشه حالا که همه موافقند پس همون سر انسان ( به صورت غیر فانتزی ) بازم میگم فقط سر انسان به شکل واقعی را میسازیم
فقط امیدوارم از مدلهای آماده و poser , facial studio و ... استفاده نشه
و ضمنا زمانش هم تا آخر هفته
پس امین جان شما تاپیک ها را راه بندازید آخه میدونید این کار با این اینترنت لعنتی واسه من خیلی سخته و طولانی میشه ok

RezaTayebiJ
01-12-2007, 20:31
آقا باشه حالا که همه موافقند پس همون سر انسان ( به صورت غیر فانتزی ) بازم میگم فقط سر انسان به شکل واقعی را میسازیم
فقط امیدوارم از مدلهای آماده و poser , facial studio و ... استفاده نشه
و ضمنا زمانش هم تا آخر هفته
پس امین جان شما تاپیک ها را راه بندازید آخه میدونید این کار با این اینترنت لعنتی واسه من خیلی سخته و طولانی میشه ok

ایول. ما هم هستیم.
فقط تا آخر هفته فرصت کمیه.

hrgh2
01-12-2007, 21:36
آره رضا جان من موافقم یکم زمانش کمه

interior_design
01-12-2007, 21:53
دوستان اگه سر انسان نبود اشکالی نداره !؟

interior_design
01-12-2007, 22:16
لقب CG Artist

hrgh2
02-12-2007, 16:43
آقا سجاد منم زیاد با سر موافق نیستم

hrgh2
02-12-2007, 16:46
من پیشنهاد میدم یک چیز ساده تر را انتخاب کنید تا همه شرکت کنند
مخصوصا تو این روزها که سر بچه ها خیلی شلوغه

interior_design
02-12-2007, 18:08
من نیستم

موفق باشید.

linkin_park
02-12-2007, 18:37
آقا اگه سره که من نمیتونم شرکت کنم ... ولی اگه سر نیست به نظرم بهتره یه سالن اپرا بسازیم ! D:

the_god_of_3dsmax
02-12-2007, 18:39
آقا من یه نظر دارم .......... می دونم که موضوع سر شد ...اما من می گم موضوع رو اینجوری نزاریم ....مثلا اگه می خواین موضوع سر باشه مثلا بگین پیر مرد یا بگین مثلا صورت خشن . یه نظر دیگه هم که داشتم اینه که می گم اصلا تو مسابقه هیچ کس نباید از هیچ چیز آماده غیر از تکسچر استفاده کنه : مدل آماده بلوپرینت آماده .....(حتی اگر می خواین از بلوپرینت استفاده کنین یا خودتون بکشین یا از یه عکس استفاده کنین ..... ( البته این نظر شخصی منه ولی به نظر من ساخت یه بلو پرینت عین خودش اصلا ارزش هنری نداره )

hrgh2
02-12-2007, 20:30
البته موضوع سر هنوز تایید نشده
اگه به اتفاق نظر رسیدیم اونوقت شروع میکنیم

hrgh2
02-12-2007, 20:31
من نیستم

موفق باشید.
چرا شما نیستید سجاد جان
اینطوری که خیلی بد میشه

CG.CENTRAL
02-12-2007, 23:00
میشه تازه کارا هم تو مسابقه راه بدین ؟

CG.CENTRAL
02-12-2007, 23:08
آقا اگه اجازه بدین منم یه موضوع رو پیشنهاد کنم که مدلینگشم ساده باشه واسه ما خوب باشه. من میگم بیان یه USB Flash طراحی کنیم (همین حافظه های جانبی فلش منظورمه). این خیلی سادست واسه مدلسازی البته واسه شماها واسه من که تازه کارم اینم سخته ولی از هیچی بهتره. ببخشید که نظر دادم. من همین امشب عضو شدم.

ninja573
03-12-2007, 17:10
آقا همون سر خوبه ولی برای اینکه تازه کارها هم بتونند شرکت کنند. هرکس در کنار مشخصات کار ، بزنه که چند ساله که کار می کنه و در این صورت می شه به نسبت به افراد رای داد.

راستی ممکنه که من همون کاری که قبلا ساخته بودم بزارم؟

the_god_of_3dsmax
03-12-2007, 17:16
پس چی شد بلاخره ؟؟؟
تا کی وقت هست؟

hrgh2
03-12-2007, 17:49
میشه تازه کارا هم تو مسابقه راه بدین ؟

آقا این مسابقه عمومیه

CG.CENTRAL
03-12-2007, 17:51
خوب چی قراره طراحی کنیم؟

hrgh2
03-12-2007, 17:54
آقا همون سر خوبه ولی برای اینکه تازه کارها هم بتونند شرکت کنند. هرکس در کنار مشخصات کار ، بزنه که چند ساله که کار می کنه و در این صورت می شه به نسبت به افراد رای داد.

راستی ممکنه که من همون کاری که قبلا ساخته بودم بزارم؟

ninja جان ما به کارها رویهحسابسابقه یا یک همچین چیزی امتیازنمیدیم بلکه روی زیبایی کار امتیاز میدیم
اگه لطف کنید و دوباره بسازید بهتر ( البته هنوز موضوع انتخاب نشده)

hrgh2
03-12-2007, 17:55
پس چی شد بلاخره ؟؟؟
تا کی وقت هست؟

آفا احتمالا از شنبه دیگه شروع میکنیم

hrgh2
03-12-2007, 17:55
آقا اگه اجازه بدین منم یه موضوع رو پیشنهاد کنم که مدلینگشم ساده باشه واسه ما خوب باشه. من میگم بیان یه USB Flash طراحی کنیم (همین حافظه های جانبی فلش منظورمه). این خیلی سادست واسه مدلسازی البته واسه شماها واسه من که تازه کارم اینم سخته ولی از هیچی بهتره. ببخشید که نظر دادم. من همین امشب عضو شدم.
خوبه اما باید دیگران هم موافقط کنند

hrgh2
03-12-2007, 18:06
دوستان متاسفانه من خودم فکرنمیکنم بتونم شرکت کنم اما حتما مسابقه را دنبال میکنم و راهش میندازم
آحه من اینروزها یک پشت امتحان دارم( فیزیک و زبان و حسابان و شیمی و جبر و هندسه و ...)

CG.CENTRAL
03-12-2007, 20:14
دوستن به نظر من بیاین همین usb flash رو بسازیم

hrgh2
03-12-2007, 20:34
البته نظر منم روی یک همچین چیز نسبتا ساده ای است حالا تا بقیه هم نظرشون را بگن

linkin_park
03-12-2007, 20:50
فلش یه کم زیادی سادست ... آخه چیزی نداره که بخوای روش مانور بدی !

اما با این این دست اون دستی که ما میکنیم بعید میدونم تا 1 هفته دیگه هم یه مسابقه اینجا برگزار بشه ...
بهترین کار اینه که داش امین بیاد 5 تا گزینه بذاره واسه نظر سنجی ... هر کودوم بیشتر رای آورد اونو بسازیم ...

the_god_of_3dsmax
03-12-2007, 21:00
نه بابا این جوری موضوع نزارین ................. اصلا حال نمی ده .... موضوعی بزارین که توش بشه خلاقیت خرج کرد ......کارهای هنری cg رو نگاه کنین ...... مثلا بزارین interior ترسناک ..........یا بزارین موجودی مرموز ............. یا خونه ای نوک کوه ......... یا مثلا ترکیب ماهی و خرگوش یه چیزی تو این مایه ها که بعد از اتمامش حداقل به عنوان یه نمونه کار خوب برا آدم بمونه .........
راستش من دارم همین جوری این پا اون پا می کنم تا یه نمونه کار خفن واسه خودم درست کنم ....فقط منتظر موضوع شمام ........ از الان بگما اگه از این موضوع های جینگیلی یا بلوپرینتی ( خلاقیت کش ) بزارین ما نیستیم:19:

vbadvanced
03-12-2007, 22:11
سلام ببخشین پابرهنه دویدم وسط فرمایشتون. ساختن سر یه کم زیادی وقت می خواد که خیلی از ماها نداریم. یه چیز همچی ن ساده تر بهتره به نظر من.

hadi665
03-12-2007, 23:22
خوب منم موافقم که ساخت سر خیلی کار میبره
واصلا ساخت یر را قبول ندارم
تازه اگه یکی با zibrash یا چیزی شبیه این سر بسازه ما 3dmax کارا دیگه حرفی واسه گفتن نداریم
.
به نظره من یه مبایل بسازیم مدلشم فرقی نمیکنه ساده ولی باحال وزیبا

kashikoola
03-12-2007, 23:29
سلام عضو جديد هستم پيشنهاد خوبيه اين مسابقه برنده هم داره

hadi665
03-12-2007, 23:37

عضویتت مبارک دوست عزیز
برنده هم داره
فقط چی پیشنهاده خوبیه ؟
موبایل ، فلش ، سر ، ماشین ،... چی ؟

ninja573
04-12-2007, 12:05
من میگم که مسابقه رو به یک موضوع خاص مثل رندر یا تکسچرینگ محدود کنیم. یه طرح آماده گذاشته بشه و مسابقه سر رنگ کردن و رندر اون باشه.

the_god_of_3dsmax
04-12-2007, 15:27
تازه اگه یکی با zibrash یا چیزی شبیه این سر بسازه ما 3dmax کارا دیگه حرفی واسه گفتن نداریم
.

عزیز جون منم مکس کارم ولی وقتی بخوام یه چیزی بسازم از زبراشو cinema 4d و هزار تا برنامه دیگه هم استفاده می کنم .......... یه 3دی کار خوب یه 3دی کار مردست :31: ( نه نه یه 3دی کار خوب باید از هر برنامه ای سر در بیاره )
یه بار دیگه هم می گم موضوع رو سر یا صوت یا فلش مموری یا قوطی کبریت یا مبایل یا ..... نزارین .... موضوعات درست و حسابی بزارین
چند تا مثال زدم بازم بخواین می زنم ....... بابا یه ریزه خلاقیت داشته باشین :13:
چند تا مثال می زنم : جنگل ترسناک .......یه غول که نیمی ربات و نیمی جانداره........نمای داخلی کلیسای قرون وسطا با مجسمه های ترسناک ........ یه کنسرت متال ...... لطفا موضوع رو هم سریعتر اعلام کنین ..... چون همون طور که گفتم چند روزی الافم (تا شروع امتحانات) می خوام یه کار خفن به عنوان نمون کار برای خودم درست کنم ....اگه اونو شروع کنم دیگه نمی رسم به مسابقه شما
در ضمن برای کساییی که می گن مثلا از پس موضوعاتی چون چیز هایی که بالا گفتم بر نمیان باید بگم که هر کس در سطح توانش کار می کنه لازم نیست موضوع قوطی کبریت باشه تا کار همه عالی بشه .... هر کسی در سطح خودش .... تازه تا همچین کارهایی انجام ندین عمرا پیشرفت نمی کنین

لطفا فقط سریع تر موضوع یا هول هوش موضوع رو به من بگین تا بفهمم باید چی کار کنم ...... مردم انقدر pes2008 بازی کردم ......منتظرم

hrgh2
04-12-2007, 15:33
من میگم که مسابقه رو به یک موضوع خاص مثل رندر یا تکسچرینگ محدود کنیم. یه طرح آماده گذاشته بشه و مسابقه سر رنگ کردن و رندر اون باشه.

به نظر من بهتره کارها جامع تر باشه نه صرفا مختص به تکچرینگ
ممنون از نظرت نینجا جان

hrgh2
04-12-2007, 15:36
فلش یه کم زیادی سادست ... آخه چیزی نداره که بخوای روش مانور بدی !

اما با این این دست اون دستی که ما میکنیم بعید میدونم تا 1 هفته دیگه هم یه مسابقه اینجا برگزار بشه ...
بهترین کار اینه که داش امین بیاد 5 تا گزینه بذاره واسه نظر سنجی ... هر کودوم بیشتر رای آورد اونو بسازیم ...

اگه دویستان تا آخر این هفته به نتیجه نرسند خودمون یک چیزی انتخاب میکنیم
مسابقه حتما از شنبه آغاذ میشه

hrgh2
04-12-2007, 15:38
نه بابا این جوری موضوع نزارین ................. اصلا حال نمی ده .... موضوعی بزارین که توش بشه خلاقیت خرج کرد ......کارهای هنری cg رو نگاه کنین ...... مثلا بزارین interior ترسناک ..........یا بزارین موجودی مرموز ............. یا خونه ای نوک کوه ......... یا مثلا ترکیب ماهی و خرگوش یه چیزی تو این مایه ها که بعد از اتمامش حداقل به عنوان یه نمونه کار خوب برا آدم بمونه .........
راستش من دارم همین جوری این پا اون پا می کنم تا یه نمونه کار خفن واسه خودم درست کنم ....فقط منتظر موضوع شمام ........ از الان بگما اگه از این موضوع های جینگیلی یا بلوپرینتی ( خلاقیت کش ) بزارین ما نیستیم:19:
ما میخوایم موضوعی بزاریم که در حال سادگی زیبا باشه و به قول شما خلاقیت کش نباشه

hrgh2
04-12-2007, 15:39
.

خوشحالم که قبول کردی سجاد جان:10:

hrgh2
04-12-2007, 15:40

اول که عضویتت مبارکبهت تبریک میگم
دوم جایزه ای وجود نداره فقط یک رقابت دوستانه هست:8:

hrgh2
04-12-2007, 15:41
عزیز جون منم مکس کارم ولی وقتی بخوام یه چیزی بسازم از زبراشو cinema 4d و هزار تا برنامه دیگه هم استفاده می کنم .......... یه 3دی کار خوب یه 3دی کار مردست :31: ( نه نه یه 3دی کار خوب باید از هر برنامه ای سر در بیاره )
یه بار دیگه هم می گم موضوع رو سر یا صوت یا فلش مموری یا قوطی کبریت یا مبایل یا ..... نزارین .... موضوعات درست و حسابی بزارین
چند تا مثال زدم بازم بخواین می زنم ....... بابا یه ریزه خلاقیت داشته باشین :13:
چند تا مثال می زنم : جنگل ترسناک .......یه غول که نیمی ربات و نیمی جانداره........نمای داخلی کلیسای قرون وسطا با مجسمه های ترسناک ........ یه کنسرت متال ...... لطفا موضوع رو هم سریعتر اعلام کنین ..... چون همون طور که گفتم چند روزی الافم (تا شروع امتحانات) می خوام یه کار خفن به عنوان نمون کار برای خودم درست کنم ....اگه اونو شروع کنم دیگه نمی رسم به مسابقه شما
در ضمن برای کساییی که می گن مثلا از پس موضوعاتی چون چیز هایی که بالا گفتم بر نمیان باید بگم که هر کس در سطح توانش کار می کنه لازم نیست موضوع قوطی کبریت باشه تا کار همه عالی بشه .... هر کسی در سطح خودش .... تازه تا همچین کارهایی انجام ندین عمرا پیشرفت نمی کنین

لطفا فقط سریع تر موضوع یا هول هوش موضوع رو به من بگین تا بفهمم باید چی کار کنم ...... مردم انقدر pes2008 بازی کردم ......منتظرم
عزیز جان این موضوعات برای موقعی خوبه که ما سه بعدی کارهای حرفه ای باشیم و از اونم مهمتر اینکه وقت داشته باشیم

hrgh2
04-12-2007, 15:42
سلام ببخشین پابرهنه دویدم وسط فرمایشتون. ساختن سر یه کم زیادی وقت می خواد که خیلی از ماها نداریم. یه چیز همچی ن ساده تر بهتره به نظر من.
سر احتمالا منتفی هست

the_god_of_3dsmax
04-12-2007, 15:45
خوب پس مثل اینکه قسمت نبود تو مسابقه شما باشیم ...........
ولی یه پیشنهاد هم می تونم بدم که 2 تا موضوع بزارین یکی برای مبتدی ها یکی هم برای غیر مبتدی ها .....
راستی یه سوال کسی فرومی سراغ داره که ایرونی باشه چند تا 3دی کار یه ریزه حرفه ای هم توش باشه ؟؟؟؟

hrgh2
04-12-2007, 15:45
برای موضوع مسابقه من یک خودکار یا خودنویس را پیشنهاد میدم هم میتونه پیچیده باشه و هم ساده و همچنین تنوع زیادی هم داره و میتونه خیلی طبیعی یا فانتزی باشه
و دست شما را هم در کار باز میزاره هر کی موافق اعلام کنه

من منتظرم

hrgh2
04-12-2007, 15:49
خوب پس مثل اینکه قسمت نبود تو مسابقه شما باشیم ...........
ولی یه پیشنهاد هم می تونم بدم که 2 تا موضوع بزارین یکی برای مبتدی ها یکی هم برای غیر مبتدی ها .....
راستی یه سوال کسی فرومی سراغ داره که ایرونی باشه چند تا 3دی کار یه ریزه حرفه ای هم توش باشه ؟؟؟؟

حالا که شما سطحت از ما خیلی بالاتره که مطمئنا هم هست
آره فرومهای دیگه هم هست چرا که نباشه
از نظرت هم ممنونم اما ما میخوایم مسابقه ای بزاریم که همه بتونند توش خودی نشون بدهند
ضمنا ما چه جوری دوستان را ----- کنیم (حرفه ای را از غیر حرفه ای ؟ )

the_god_of_3dsmax
04-12-2007, 15:50
آقا من یه نظر دیگه هم دارم ..... می خوام یه تاپیک دیگه بزنم برای مسابقه با یه موضوع درست حسابی تر البته به دوستی که این تاپیک رو زده بی احترامی نشه ............ می خواستم بدونم کسی پایه هست تا بزنم یا نه؟
اگه تعداد زیاد باشه ممکنه جایزه هم بزاریم .................... اگه کسی هست همین جا اعلام کنه

hrgh2
04-12-2007, 16:02
آقا واقعا عالی میشه اگه این کار را کنید
راستی یک سوال جایزه چیه و چه جور میخواهید به استانهای دیگه هم بفرستید ؟

hrgh2
04-12-2007, 16:10
خوب دوستان فردا تاپیک مسابقه را امین جان با موضوع همون خودکار یا خودنویس فانتزی یا واقعی قرار شد باز کنند.
خوب درصد آزادی کار هم بسیار بالاست شما اگه دوست داشتید میتونید یک هیولا را هم به خودکارتون بچسبونید
فقط مهم اینه که خودکار باشه

linkin_park
04-12-2007, 16:36
باشه همون خودکار یا خود نویس یا مداد نوکی .... من هستم ...

hrgh2
04-12-2007, 17:58
من که دست به کار شدم ضمنا میتونید یک یا چند خودکار بسازید

CG.CENTRAL
04-12-2007, 18:19
اگه میخواین گالری درست کنین بیاین همون ماشینو درست کنیم ؟

hrgh2
04-12-2007, 18:50
گالری هم درست میکنیم ولی نه از مسابقات ( نه فقط ) فعلا موضوع همون خودکاره
گالری هم امین جان قرار شده از کارهای زیبا بسازیم ( نه فقط کارهای شرکت داده شده در مسابقه )

hrgh2
04-12-2007, 18:51
راستی مباحث مربوط به مسابقه را هم لطفا در تاپیک بحث پیرامون مسابقه ادامه بدید
با تشکر

hadi665
04-12-2007, 22:31
آقا من یه نظر دیگه هم دارم ..... می خوام یه تاپیک دیگه بزنم برای مسابقه با یه موضوع درست حسابی تر البته به دوستی که این تاپیک رو زده بی احترامی نشه ............ می خواستم بدونم کسی پایه هست تا بزنم یا نه؟
اگه تعداد زیاد باشه ممکنه جایزه هم بزاریم .................... اگه کسی هست همین جا اعلام کنه

آقا یه چیزی رو میدونی ، من و بعقیه دوستانی که به نظر تخصصی شما اعتراض می کنیم بخاطر سطح کار نیست
در حقیقت کمبود زمان باعث میشه موضوع بزرگی انتخاب نکیم
من به شخصه هفته ی بعد دو تا امتحانه خفن دارم ولی اگه موضوع خوبی انتخاب بشه منم هستم
من با خودکار موافقم
البته اگه بشه یکمی گسترشش داد ، چون یه خودکار زیاد جای مانور مدلینگ نداره
منم هستم

nezamdoobarareh
05-12-2007, 15:36
سلام.
خسته نباشید.
میبینم که مسابقه دارید. مسابقه خوفه.

امیدوارم که همه شرکت کنن. ( نه این که فقط افراد کار بلد شرکت کنن. )
من خودم نمیدونم میتونم شرکت کنم یا نه. مشکل زمان دارم. :-؟؟
میشه بگید که تا کی وقت هست ؟
هفته دیگه قراره شروع بشه ؟ یا تموم میشه ؟

موضوع مسابقه خوبه من موافقم.

یکی از دوستان میگفت که موضوع مسابقه خیلی سادست و باید حرفه ای تر باشه. باید در جواب ایشون بگم که خوب شما میتونید که کار قوی ارائه بدید، مثلا میتونید که یک خودکار و یا یک خودنویس رو در کنار بقیه لوازم تحریر روی یک میز درست کنید و در مسابقه شرکت کنید.
فکر نکنم که ایرادی داشته باشه.
لازم نیست که حتما یک نمای خفن مثل Cg کارهای حرفه ای موضوع مسابقه باشه.
همونطور که خودت گفتی سایت های خارجی میان موضوع رو میگن و مسابقه رو شروع میکنن. اینجا گفتن خودنویس موضوع مسابقست. شما بیا یک آدم طراحی کن که داره با خودنویس 50 $ داره نقاشی میکشه. D:

این موضوع به نظر من خوبه، مبتدی ها میتونن روی خودنویس فقط کار کنند و حرفه ای ها میتونن که روی یک محیط که موضوع اصلیش خودنویس یا خودکاره کار کنند.

( امیدوارم که نوشته های من فضولی در کار مدیر های محترم نباشه. )
( امیدوار 2 : امیدوارم که وقت داشته باشم و بتونم به مسابقه برسم. )
فعلا بای، نتیجه مسابقه کی مشخص میشه ؟ D:

CG.CENTRAL
05-12-2007, 16:30
فکرنمیکنین خودکار اصلا جای مانور نداره.

ninja573
05-12-2007, 17:52
تا چهار شنبه هفته دیگه وقت هست. می تونی شرکت کنی. تو یه هفته وقت برای ساخت خودنویس هست.
در مورد اطراف خودنویس بهتر هست که ساخته نشه. چون فقط باید به خودنویس تنها رای داد و وقتی یه آدم هم کنارش بسازی بچه ها دیگه به خود نویس توجه نمی کنند و به آدم رای می دن. بهتر هست که خودنویس تنها ساخته بشه.

linkin_park
05-12-2007, 18:33
آره نامردی میشه ... خودکار خالی ... فوقش روی یه تیکه کاغذ مثلا افتاده باشه نه که یه اتاقو براش بسازی !!!

راستی تو رو خدا انقدر گیر ندین جای این کارا دنبال یه ایده خوب بگردید واسه خودکار ...

hadi665
05-12-2007, 21:49
من که خودکارمو با دقت ساختم
ولی می خوام یه کم بیشتر روی محیط اطرافش کار کنم ، به نظر من این مشکلی نداره
.
ولی به در هر صورت باید یه کاره توپ ارائه بدیم
ممنون

hrgh2
06-12-2007, 11:29
آقا یه چیزی رو میدونی ، من و بعقیه دوستانی که به نظر تخصصی شما اعتراض می کنیم بخاطر سطح کار نیست
در حقیقت کمبود زمان باعث میشه موضوع بزرگی انتخاب نکیم
من به شخصه هفته ی بعد دو تا امتحانه خفن دارم ولی اگه موضوع خوبی انتخاب بشه منم هستم
من با خودکار موافقم
البته اگه بشه یکمی گسترشش داد ، چون یه خودکار زیاد جای مانور مدلینگ نداره
منم هستم

آقا ایول درد دل ما را گفتید
اگه دقت کنید شما کاملا آزادید روی خودکار یا حتی محیط اطراف

hrgh2
06-12-2007, 11:32
سلام.
خسته نباشید.
میبینم که مسابقه دارید. مسابقه خوفه.

امیدوارم که همه شرکت کنن. ( نه این که فقط افراد کار بلد شرکت کنن. )
من خودم نمیدونم میتونم شرکت کنم یا نه. مشکل زمان دارم. :-؟؟
میشه بگید که تا کی وقت هست ؟
هفته دیگه قراره شروع بشه ؟ یا تموم میشه ؟

موضوع مسابقه خوبه من موافقم.

یکی از دوستان میگفت که موضوع مسابقه خیلی سادست و باید حرفه ای تر باشه. باید در جواب ایشون بگم که خوب شما میتونید که کار قوی ارائه بدید، مثلا میتونید که یک خودکار و یا یک خودنویس رو در کنار بقیه لوازم تحریر روی یک میز درست کنید و در مسابقه شرکت کنید.
فکر نکنم که ایرادی داشته باشه.
لازم نیست که حتما یک نمای خفن مثل Cg کارهای حرفه ای موضوع مسابقه باشه.
همونطور که خودت گفتی سایت های خارجی میان موضوع رو میگن و مسابقه رو شروع میکنن. اینجا گفتن خودنویس موضوع مسابقست. شما بیا یک آدم طراحی کن که داره با خودنویس 50 $ داره نقاشی میکشه. D:

این موضوع به نظر من خوبه، مبتدی ها میتونن روی خودنویس فقط کار کنند و حرفه ای ها میتونن که روی یک محیط که موضوع اصلیش خودنویس یا خودکاره کار کنند.

( امیدوارم که نوشته های من فضولی در کار مدیر های محترم نباشه. )
( امیدوار 2 : امیدوارم که وقت داشته باشم و بتونم به مسابقه برسم. )
فعلا بای، نتیجه مسابقه کی مشخص میشه ؟ D:
نه رفیق از چهارشنبه شروع شد و تا چهارشنبه هفته آینده وقت هست که کارها را روی سایت قرار بدید
موفق باشید

hrgh2
06-12-2007, 11:33
فکرنمیکنین خودکار اصلا جای مانور نداره.

آقا شما هم فقط ساز مخالف بزنید :46:
من به جای شما بودم دست به کار میشدم:10:

hrgh2
06-12-2007, 11:34
تا چهار شنبه هفته دیگه وقت هست. می تونی شرکت کنی. تو یه هفته وقت برای ساخت خودنویس هست.
در مورد اطراف خودنویس بهتر هست که ساخته نشه. چون فقط باید به خودنویس تنها رای داد و وقتی یه آدم هم کنارش بسازی بچه ها دیگه به خود نویس توجه نمی کنند و به آدم رای می دن. بهتر هست که خودنویس تنها ساخته بشه.
نینجا جان من مخالفم فکر میکنم یکم روی محیط هم کار بشه بهتره
از نظر شما ممنونم:11:

hrgh2
06-12-2007, 11:35
آره نامردی میشه ... خودکار خالی ... فوقش روی یه تیکه کاغذ مثلا افتاده باشه نه که یه اتاقو براش بسازی !!!

راستی تو رو خدا انقدر گیر ندین جای این کارا دنبال یه ایده خوب بگردید واسه خودکار ...

آره همینه حداکثر مثلا میشه بک جا مدادی را هم براش ساخت
نه اینکه یک خانه را آورد و یک خودکار داخلش بزاریم

hrgh2
06-12-2007, 11:36
من که خودکارمو با دقت ساختم
ولی می خوام یه کم بیشتر روی محیط اطرافش کار کنم ، به نظر من این مشکلی نداره
.
ولی به در هر صورت باید یه کاره توپ ارائه بدیم
ممنون

هادی جان تمرکزت را بزار روی خودکار محیط اطرافت در اولویتهای بعدی قرار داره
حتما یک کار عالی میشه

hrgh2
06-12-2007, 11:37
خوب دوستان من که کارم داره تموم میشه و همین روزهاست که خودکارم را Upload کنم
به سوالات شما دوستان نیز در صفحه قبل پاسخ دادم میتونید ببینید

راستی اصلاح میکنم وقت مسابقه تا پایان هفته آینده است

hadi665
06-12-2007, 23:33
هادی جان تمرکزت را بزار روی خودکار محیط اطرافت در اولویتهای بعدی قرار داره
حتما یک کار عالی میشه

چشم بخاطره شما هم شده از ساختن محیط اطراف خودکارم صرف نظر میکنم .
الآن هم دارم رندر میگیرم تا بزارم برا نمایش
جالب شده
ولی آخه تا آخره هفته بعد چطوری صبر داشته باشیم
شاید یه موقع شیطون گولم زد و محیط اطرافشو ساختما !:31:

hrgh2
07-12-2007, 10:58
آخ امان از دست این شیطون
هادی جان کارت قشنگ شده آ فرین کاشکی منم وقت بیشتری داشتم
کار aliani هم خیلی خوب شده فقط رندرش یکم ضعیفه
ولی در کل از کار من که خیلی بهتر شدند نه ؟

hadi665
07-12-2007, 11:31
آخ امان از دست این شیطون
هادی جان کارت قشنگ شده آ فرین کاشکی منم وقت بیشتری داشتم
کار aliani هم خیلی خوب شده فقط رندرش یکم ضعیفه
ولی در کل از کار من که خیلی بهتر شدند نه ؟

امان از دست این فرشته !
رضا جان کارتو هم زیبا شده ، عینه خودکار بیک شده ولی اون سره آبی رنگه بالاش کو ، ورنگ جوهر توشم باید تیره تر بشه
ببین من پیشنهاد می کنم که برو تو خط این vray کارش درسته !
ما که کارمون به شما نمی رسه
کار مدلینگ aliani هم خیلی خوب شده
فقط ای کاش یه رندر خوبم میگرفت

aliani
07-12-2007, 12:03
خیلی ممنون از تعریفتون آقا هادی و آقا رضا جان
والا من از رندر هیچی حالیم نمیشه بگید چه چیزایی بهش اضافه کنم تا بهتر بشه
کار شما دو دوست عزیزم هم خیلی خوب شده هنوز زوده که بخوام بهتون اشکالی بگیرم

hrgh2
07-12-2007, 12:03
نه بابا ما میچسبیم به همین منتال ری
راستی دارم یک چندتا خودکار توپه هم میسازم

hadi665
07-12-2007, 12:47
نه بابا ما میچسبیم به همین منتال ری
راستی دارم یک چندتا خودکار توپه هم میسازم

پس میشه این کارو یکم گسترش داد نه ؟
.
من که دارم یه search برا متریال های vray میکنم ، واقعا من از این موتور خوشم امد

hrgh2
07-12-2007, 13:09
هادی جان من یک چند تا خودکار دیگه هم میخوام بسازم
حواست به شیطونه باشه ها نری اتاق بسازی ...

hadi665
07-12-2007, 18:27
هادی جان من یک چند تا خودکار دیگه هم میخوام بسازم
حواست به شیطونه باشه ها نری اتاق بسازی ...

سعی میکنم حواسمو جمع کنم تا شیطون گولم نزنه
ولی نکنه شیطونه از من که نا امید بشه بیاد سراغ تو !!! :31:
.
شوخی کردممممممممممممم

خدمت جناب vbadvanced عرض کنم که اگه میشه عکس کاره خودتونو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپلود کنین تا ما هم بتونیم ببینیم
آخه الآن چیزی معلوم نیست

hrgh2
07-12-2007, 21:40
آقا این شیطون که جرئت نمیکنه سراغ من بیاد چون اونوقت خیلی زایع میشه من خودم قانون بزارم و بعد بهش عمل نکنم
خودکار bic را هم دارم کاملتر و طبیعتر میکنم تا یک چند روزی دیگه میزارمش ( خودکارهای دیگه را منتفی کردم )

hadi665
07-12-2007, 22:08
آقا این شیطون که جرئت نمیکنه سراغ من بیاد چون اونوقت خیلی زایع میشه من خودم قانون بزارم و بعد بهش عمل نکنم
خودکار bic را هم دارم کاملتر و طبیعتر میکنم تا یک چند روزی دیگه میزارمش ( خودکارهای دیگه را منتفی کردم )

آقا من شوخی کردما من با خودکارای دیگت مشکلی ندارم
ای بابا میگن الکی حرف نزن اینجاست ( خودمو میگم) باعث شدم بیخیال خودکارای دیگه شی ! نه ؟
:41::18:

hadi665
07-12-2007, 23:50
جناب vdadvanced
کارت واقعا عالی شده
انشا ا... تو مسابقه هم اول شی

vbadvanced
08-12-2007, 10:56
جناب vdadvanced
کارت واقعا عالی شده
انشا ا... تو مسابقه هم اول شی

ممنونم هادی جان. کار شما هم فوق العادست مخصوصا جزئیاتی که به مدلت دادی.:11:

از همه معذرت میخوام بابت عکسه که دیده نمی شد. راستش درست آپلود کرده بودم ولی نمیدونم چرا بعدا نشون نمی داده؟؟!!

Aminzikzak
08-12-2007, 11:07
دوستان چرا چت میکنید؟
شیطون چیه؟

اسپم دادن خلاف قوانینه

ممنون

hrgh2
08-12-2007, 15:28
امین جان حدس میزدم اینو بگید
چشم رعایت میکنیم

vb جان کار شما واقعا عالی شده مخصوصا توی متریال دهی و رندر

vbadvanced
08-12-2007, 16:49
امین جان حدس میزدم اینو بگید
چشم رعایت میکنیم

vb جان کار شما واقعا عالی شده مخصوصا توی متریال دهی و رندر

ممنونم اچ ار جی اچ نامبر توی عزیز. چشات قشنگ میبینه.

linkin_park
08-12-2007, 18:22
منم از امروز شروع میکنم ... اما نمیدونم شما گفتید فانتزی تا الان همه رئال ساختن ... باید فانتزی ساختن یه امتیاز محسوب بشه مگه نه ؟! چون یه جنبه کار خلاقیته !

hrgh2
08-12-2007, 19:47
نه نه linkin park جان فانتزی بودن امتیاز نیست زیبایی کار امتیازه

hadi665
08-12-2007, 22:08
دوستان چرا چت میکنید؟
شیطون چیه؟

اسپم دادن خلاف قوانینه

ممنون

چشم آقا امین

منم از امروز شروع میکنم ... اما نمیدونم شما گفتید فانتزی تا الان همه رئال ساختن ... باید فانتزی ساختن یه امتیاز محسوب بشه مگه نه ؟! چون یه جنبه کار خلاقیته !

بابا توهم با این کارای فانتزیت !
من میگم کار باید قشنگ باشه حالا یا فانتزی یا واقعی
نه؟

linkin_park
08-12-2007, 22:23
میدونم اما ببینید خلاقیت به خرج دادن تو کار خیلی مهمه ... در ضمن کارای فانتزی خیلی ماندگار تر و تاثیر گذارتر هستند تا رئال ها ...

ولی قبول کنید الان دیگه همه با دیدن یه کار که خیل خیلی خیلی به واقعیت نزدیکه به اندازه یه کار فانتزی بها نمیدن ...

در کل میگم ... خواهش میکنم از داورا که همش به جنبه مادلینگو رندرینگو نزدیکی به واقعیت نیگا نکنن بلکه به خلاقیت هم اهمیت بدن .

vbadvanced
09-12-2007, 13:29
میدونم اما ببینید خلاقیت به خرج دادن تو کار خیلی مهمه ... در ضمن کارای فانتزی خیلی ماندگار تر و تاثیر گذارتر هستند تا رئال ها ...

ولی قبول کنید الان دیگه همه با دیدن یه کار که خیل خیلی خیلی به واقعیت نزدیکه به اندازه یه کار فانتزی بها نمیدن ...

در کل میگم ... خواهش میکنم از داورا که همش به جنبه مادلینگو رندرینگو نزدیکی به واقعیت نیگا نکنن بلکه به خلاقیت هم اهمیت بدن .

خوب شما پیشقدم شو داورا هم حتما به خلاقیت دوبله بها میدن. منتظر کارت هستیم. موفق باشی.:5:

hrgh2
09-12-2007, 15:44
متضی هم کارش خیلی قشنگ شده آفرین
linkin-park شما اگه کارت دارای خلاقیت باشه امتیاز داره اما نه صرفا فانتزی بودنش. حالا شما دست به کار شو .

hadi665
10-12-2007, 12:58
مرتضی جان و نینجا جان کارتون واقعا قشنگ شده

hrgh2
10-12-2007, 15:06
نینجا که دیگه ترکونده ایول خیلی خوب شده

hrgh2
10-12-2007, 20:22
آقا این Linkin-park اینقدر گفت خلاقیت و ما جدی نگرفتیم نگو که داشته بمب اتم میساخته ( شوخی کردم )
آقا کار جالبی میشه اینجور که ازش پیداست فقط یک لطف منید اگه خواستید کار اصلی را بزارید روی همون پستی قبلی بزاریدش
ممنونم

ninja573
10-12-2007, 22:42
کار بچه ها خیلی قشنگ شده من که خجالت کشیدم می خواستم کارم رو بزارم.

راستی من یادم رفت بگم با 3dsmax ساختم و با منتال ری رندر کردم.

ninja573
10-12-2007, 22:47
کار بچه ها خیلی قشنگ شده من که خجالت کشیدم می خواستم کارم رو بزارم.

راستی من یادم رفت بگم با 3dsmax ساختم و با منتال ری رندر کردم.

aliani
11-12-2007, 00:27
انگار من باید کارمو بردارم مثله بقیه تارف نمیکنم در مقابل کارایه دیگه خیلی ضعیفه
ای خدا اگر من رندر بلد بودم

interior_design
11-12-2007, 10:38
کارای همه خوبه. ایول

hrgh2
11-12-2007, 15:52
انگار من باید کارمو بردارم مثله بقیه تارف نمیکنم در مقابل کارایه دیگه خیلی ضعیفه
ای خدا اگر من رندر بلد بودم

آقا نه وقعا کار شما عالی شده نا امید نشو مدلینگت خیلی خوبه برای رندر هم اگه بخوای خودم راهنماییت میکنم:46: حالا درسته که منم چیزی سرم نمیشه:27:

hrgh2
11-12-2007, 15:53
سجاد جان چرا شما شرکت نمیکنی هنوز تا جمعه وقت داریم

hrgh2
11-12-2007, 15:55
من کارم را تغییر دادم یک خودکار دیگه ساختم و آپ کردم حتما ببینید

aliani
11-12-2007, 16:12
آقا نه وقعا کار شما عالی شده نا امید نشو مدلینگت خیلی خوبه برای رندر هم اگه بخوای خودم راهنماییت میکنم
آقا ایول فقط من اینو با مایا ساختم هر کاری کردم متریالش رو مثله عکس واقعیش کنم نشد اگه لطف کنی و یه کمکی بما بکنی خیلی خوب میشه

hrgh2
11-12-2007, 16:33
اما aliani جان من با مایا کار نمیکنم بلکه با 3ds max کار میکنم ‍ ) :

aliani
11-12-2007, 16:36
ای بابا عیب نداره حالا یه کاریش میکنیم دیگه
ممنون از توجهت

interior_design
11-12-2007, 18:13
حمیدرضا جون وقت ندارم خیلی گرفتار شدم.

خیلی دوست داشتم شرکت میکردم.

ایشالا... مسابقات بعدی

Petros
11-12-2007, 18:19
همه پستاتون یکی از یکی پر بار تر و غنی تر
ماشاالله فکر کنم اگه یکی دو تا مسابقه دیگه برگزار کنید تعداد پستاتون نجومی بشه.

Aminzikzak
11-12-2007, 18:42
میگم خودمونیما عجب اسپم کده ای راه انداختیم ، مدیرا بفهمن هممون بن میشیم.

نام تاپیک ویرایش شد...

interior_design
11-12-2007, 20:09
کارای همتون عالی شده ماشالا...

Petros
11-12-2007, 20:42
کارای همتون عالی شده ماشالا...

یه نمونه Spam دیگه (خیلی ببخشید، میدونم به من مربوط نیست، ولی ....)

داش امین یه فکری کن لطفا

linkin_park
11-12-2007, 21:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم از یه پریویو بتا از موشکم ... میدونم افتضاح شده ... بهترش خواهم کرد ...

-----------------------------------------------------------------
یه رندر دیگه :(این یکی خیلی بهتر شده!)

hrgh2
11-12-2007, 22:35
آقا خیلی خوب شده آفرین فقط باید یکم بیشتر به خودکارت جزئیات بدی اونوقت عالی میشه

ninja573
12-12-2007, 12:31
linkin_park ممکنه یه جای دیگه آپ کنی. من که نتونستم کارت رو ببینم.

hrgh2
12-12-2007, 17:34
منم دوباره خودکارم را ویرایش کردم اینبار از کارم چندین رندر گرفتم و به صورت لایه لایه خودکار را پیکربندی کردم ( با فتوشاپ )

interior_design
12-12-2007, 18:13
کار این رفیقمون nezamdobarareh هم خوب شده !

به نظرتون کی اول میشه ؟!

راستی در مورد لقب فکر کردین که چی میخوان بذارین ؟!

hadi665
12-12-2007, 19:53
کار بچه ها واقعا عالی شده
حیف که ضایست وگرنه کارمو بر میداشتم ، نه ؟
چه رقابت سختی

Aminzikzak
12-12-2007, 21:05
بابا بچه ها دمتون گرم ...
این خودکاراتون محشر شدنا ...

میخوام برم دم در فروم یه نوشت افزاری باز کنم خودکاراتون بفروشم ...:دی

interior_design
12-12-2007, 22:06
بچه ها منم سعی کردم به مسابقه خودمو برسونم.

تا 5 دقیقه دیگه کارمو میذارم.

مرسی

hrgh2
12-12-2007, 22:30
سجاد جان ثانیه شماری میکنیم
من که روی کارم زیاد کار کردم
امین جان اگه شما هم میخوای خودکارها را بفروشی درصد ما را هم فراموش نکن

البته کار ...nezam هم خیلی خوب شده

interior_design
12-12-2007, 22:32
فدات شم حمید رضا جون

hrgh2
12-12-2007, 22:35
فدات شم حمید رضا جون

سجاد خان زیاد احساساتی نشو:5::10::31:

interior_design
12-12-2007, 22:37
چیه ترسیدی !!!d: (عجب اسپمکده ای خدایی) D:d:d:d:d:D:d

hadi665
12-12-2007, 23:41
سجاد جان کارت واقعا قشنگ شده
همیشه تو رندر اولی

interior_design
13-12-2007, 00:07
مخلصم هادی جون چشات خوشگل میبینه !

interior_design
13-12-2007, 00:15
Mohsen3D عزیز کارت خوب شده ولی چرا لوله خودکارو Gradiant دادی ؟!

فکر کنم اگه اونو درست کنی کارت قشنگتر بشه !

ولی مدلینگت عالیه !

عجب رقابتیه !!!!

من که فکر نکنم تا نفره 3ومم بشم !

hadi665
13-12-2007, 00:30
محسن جان ون که از کارت خوشم امد ولی دره خودکار یکمی از نظر طول کوتاه شده !
آفرین بر همه اساتید
ما همچنان منتظریم محلت به پایان برسه
مگه تا آخره امشب نبود ؟

aliani
13-12-2007, 08:42
آقا من کارمو برداشتم تا روی رندرش کار کنم اگه تونستم کار رو تا فردا شب یعنی جمعه میزارم

nezamdoobarareh
13-12-2007, 10:57
سلام دوستان.
خسته نباشید.
یک سوال داشتم، ببینم دفعه های قبلی هم مسابقه ای برگزار کرده بودید که این همه شرکت کننده داشته باشه ؟
اگر بوده که خیلی بد شد که من ندیدم، اگر هم نبوده که باز هم خیلی بد شد که مسابقه ای برگزار نشده بود به این صورت.
تاپیک مساقات قبلی رو کسی میدونه چه اسمی دارن که بتونم کارهای بچه ها رو ببینم ؟ :20:

کار من که یه جورایی ضد حاله. :13: ( جو گیر شدم برش دارم )
نمی دونم شاید به خاطر کار خوب بقیه باشه که من این فکر رو میکنم.

راستی دوستان به نظر من بهتر نیست که بیایم و این مسابقه رو گسترش بدیم ؟
الان که بچه ها همه کارهاشون رو گذاشتند و ماشالله همگی ( به غیر از خودم ) هم یه پا حرفه ای هستند. ( نمیدونم چرا همه گفتند که " ما نمیتونیم کار خوبی ارائه بدیم و اول کاریم " و این جور حرف ها )

فکر کنم که بهتره حالا سطح کار دوستان بالاتر بره و کاری طراحی کنن که اکثرا قبلا انجام نداده باشن. ( در مورد خودم که مطمئنم )
موقع طرح موضوع مسابقه که کلی بحث بر سر این بود که طرح یک خودکار ( یا خودنویس و ... ) و یا یک محیط بزرگ تر باشه.
در آخر هم دوستان تصمیم گرفتند که همون ساخت خودکار و ... باشه.
خوب حالا بیاید و یه کم محیط کار رو بزرگ تر کنیم. منظورم اینه که حالا یک مسابقه گذاشته باشه با موضوع طراحی یک میز و متعلقاتش. ( فقط میز نه یک اتاق. :20:)

یک میز تحریر که همین مدل خودکار و یا خودنویس توش استفاده شده باشه. زمان مسابقه هم از یک هفته به دو یا سه هفته تبدیل بشه و اگر هم خواستید یک ماه باشه.

این جوری هم دوستان حرفه ای ( که کلی بحث داشتند سر این موضوع ساده ) و هم دوستان تازه کار مثل من بتونن شرکت کند.
خداییش شخصا خیلی دوست دارم که ببینم کار دوستان در چه سطحی هستش و بتونم از افکت ها و خلاقیت های ایشون استفاده کنم.
نظر شما چیه ؟
پایه این مسابقه هستید یا این که میخواید باز خلاقیت کشی کنید ؟ ( کپی رایت از یکی از دوستان :31: )

من خودم شخصا تا حالا میز و متعلقتاش رو طراحی نکردم و نمیدونم که باید چی کار کنم ولی فکر کنم اگر یک محرک وجود داشته باشه بتونم این کار رو انجام بدم.
من این خودنویس رو هم فقط به خاطر مسابقه مدلینگ و تکسچر دهی کردم و فهمیدم که "ما می توانیم." ( شعار دو سال پیش کشور بود فکر کنم. )

اگر این مسابقه عملی شد میخوام یه کم هم در مورد بعد از مسابقه براتون بگم. ( چون شاید نتونم زیاد سر بزنم به اینجا )
هر کسی که اول شد اگر مشکلی براش نبود بیاد و در مورد کارش یه تاپیک بزنه و تویه اون در مورد کارش توضیح بده، لازم نیست که آموزش بذاره فقط بگه که مثلا برای ساخت یک افکت از چه چیزی هایی استفاده کرده. کلی هم نمیخواد بگه فقط یک مقدار توضیح بده.
در مورد شما نمیدونم و من خودم کلی از تکنیک هایی که قبلا بلد نبودم رو از تویه همین توضیحات فهمیدم و یاد گرفتم. :20:
البته هر کسی که دوست داشت هم بذاره. ( نیکی و پرسش ؟ )

خیلی خوبه که هر روز اینجا مسابقه باشه و بچه ها هی نمونه کارهاشون رو بیشتر کنن. ( چون یه وقت که خواستید برید پیکسار استخدام بشید همین نمونه کارها کمکتون میکنه :10::46:)
با امید به این که این مسابقه هم راه بی افته فعلا بای.

hadi665
13-12-2007, 12:38
سلام دوستان.
خسته نباشید.
یک سوال داشتم، ببینم دفعه های قبلی هم مسابقه ای برگزار کرده بودید که این همه شرکت کننده داشته باشه ؟
اگر بوده که خیلی بد شد که من ندیدم، اگر هم نبوده که باز هم خیلی بد شد که مسابقه ای برگزار نشده بود به این صورت.
تاپیک مساقات قبلی رو کسی میدونه چه اسمی دارن که بتونم کارهای بچه ها رو ببینم ؟ :20:

کار من که یه جورایی ضد حاله. :13: ( جو گیر شدم برش دارم )
نمی دونم شاید به خاطر کار خوب بقیه باشه که من این فکر رو میکنم.

راستی دوستان به نظر من بهتر نیست که بیایم و این مسابقه رو گسترش بدیم ؟
الان که بچه ها همه کارهاشون رو گذاشتند و ماشالله همگی ( به غیر از خودم ) هم یه پا حرفه ای هستند. ( نمیدونم چرا همه گفتند که " ما نمیتونیم کار خوبی ارائه بدیم و اول کاریم " و این جور حرف ها )

فکر کنم که بهتره حالا سطح کار دوستان بالاتر بره و کاری طراحی کنن که اکثرا قبلا انجام نداده باشن. ( در مورد خودم که مطمئنم )
موقع طرح موضوع مسابقه که کلی بحث بر سر این بود که طرح یک خودکار ( یا خودنویس و ... ) و یا یک محیط بزرگ تر باشه.
در آخر هم دوستان تصمیم گرفتند که همون ساخت خودکار و ... باشه.
خوب حالا بیاید و یه کم محیط کار رو بزرگ تر کنیم. منظورم اینه که حالا یک مسابقه گذاشته باشه با موضوع طراحی یک میز و متعلقاتش. ( فقط میز نه یک اتاق. :20:)

یک میز تحریر که همین مدل خودکار و یا خودنویس توش استفاده شده باشه. زمان مسابقه هم از یک هفته به دو یا سه هفته تبدیل بشه و اگر هم خواستید یک ماه باشه.

این جوری هم دوستان حرفه ای ( که کلی بحث داشتند سر این موضوع ساده ) و هم دوستان تازه کار مثل من بتونن شرکت کند.
خداییش شخصا خیلی دوست دارم که ببینم کار دوستان در چه سطحی هستش و بتونم از افکت ها و خلاقیت های ایشون استفاده کنم.
نظر شما چیه ؟
پایه این مسابقه هستید یا این که میخواید باز خلاقیت کشی کنید ؟ ( کپی رایت از یکی از دوستان :31: )

من خودم شخصا تا حالا میز و متعلقتاش رو طراحی نکردم و نمیدونم که باید چی کار کنم ولی فکر کنم اگر یک محرک وجود داشته باشه بتونم این کار رو انجام بدم.
من این خودنویس رو هم فقط به خاطر مسابقه مدلینگ و تکسچر دهی کردم و فهمیدم که "ما می توانیم." ( شعار دو سال پیش کشور بود فکر کنم. )

اگر این مسابقه عملی شد میخوام یه کم هم در مورد بعد از مسابقه براتون بگم. ( چون شاید نتونم زیاد سر بزنم به اینجا )
هر کسی که اول شد اگر مشکلی براش نبود بیاد و در مورد کارش یه تاپیک بزنه و تویه اون در مورد کارش توضیح بده، لازم نیست که آموزش بذاره فقط بگه که مثلا برای ساخت یک افکت از چه چیزی هایی استفاده کرده. کلی هم نمیخواد بگه فقط یک مقدار توضیح بده.
در مورد شما نمیدونم و من خودم کلی از تکنیک هایی که قبلا بلد نبودم رو از تویه همین توضیحات فهمیدم و یاد گرفتم. :20:
البته هر کسی که دوست داشت هم بذاره. ( نیکی و پرسش ؟ )

خیلی خوبه که هر روز اینجا مسابقه باشه و بچه ها هی نمونه کارهاشون رو بیشتر کنن. ( چون یه وقت که خواستید برید پیکسار استخدام بشید همین نمونه کارها کمکتون میکنه :10::46:)
با امید به این که این مسابقه هم راه بی افته فعلا بای.
آقا چرا جو گیر میشی خودکارتو بر می داری ؟
این مسابقه بجاش باقی می مونه ولی شما که حتما نباید نمونه کاراتو تو مسابقه بزاری ، خوب می تونی که اونو توی یه تاپیک جداگانه به ما نشون بدی تا نظر بدیم
منم دوست داشتم موضوی مسابقه موبایل باشه و لی خودکارو که ساختم هیچ ، موبایلو جداگانه تو یه تاپیک زدم
خوب تو هم این کارو بکنی بهتره ،
البته من با یه میز و شاید کل اتاق برای مسابقه های بعدی با تمام جزئیات کاممممممممممملا موافقم، اصلا عشق من رو جزئیاته ، انشا ا... تو مسابقات بعدی این موضوع رو بشه اگه نشه خودم میسازمش و تو یه تاپیک نشون میدم

ninja573
13-12-2007, 12:57
بابا عجب مسابقه ای شده.
فکر کنم یه چند وقت دیگه مسابقه هامون از مسابقه های Cg هم حرفه ای تر بشه.
راستی نورپردازی Interior_designe خیلی باحال شده.

ninja573
13-12-2007, 12:59
من یه پیشنهاد هم دارم:
بهتره بعد از تمموم شدن مسابقه یه مسابقه برای ساخت صورت تو برنامه های 3ds max و maya و Cinema4D بزاریم.

interior_design
13-12-2007, 13:14
تشکر نینجا جان لطف داری ...

در مورد ساخت صورت حالا اگه شد یه نرم افزار ZBrush هم اضافه کن بهش.

hadi665
13-12-2007, 13:28
من یه پیشنهاد هم دارم:
بهتره بعد از تمموم شدن مسابقه یه مسابقه برای ساخت صورت تو برنامه های 3ds max و maya و Cinema4D بزاریم.

نینجا جان عزیز باید اعتراف کنم که در زمینه ساختن سر کار زیادی نکردم ولی اگه بازم مخالفت کنم دیگه ستمه !
بهتر نیست الآن این مسابقه رو تمام کنیم بعد در باره ی بعدی حرف بزنیم ؟
.
یکی بهم بگه این مسابقه کی مهلتش به پایان میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟

interior_design
13-12-2007, 13:32
اینطور که مشخصه میگن تا جمعه

hadi665
13-12-2007, 13:44
اینطور که مشخصه میگن تا جمعه

ای کاش تمدیدش نمیکردند ، خوب من که مردم از استرس :31:

hrgh2
13-12-2007, 14:12
آقا کارهای همه دوستان عالی شده خسته نباشد

hrgh2
13-12-2007, 14:16
دوستان شما اجازه بدید این مسابقه تموم بشه حالا تا مسابقات بعدی

جمعه تاپیک مسابقه بسته میشه و قرار شد همکاران انجمن گرافیک فکر کنم aminzikzak و mahsoft و ... به کارها امتیاز بدند

linkin_park
13-12-2007, 14:33
اوه پس من باید رندر نهایی مو تا امشب بذارم ....

ninja573
13-12-2007, 15:31
چشم صبر میکنیم تا مسابقه تموم بشه. من فقط نظرم رو گفتم.
اصلا بهتره یک نفر مسئول مسابقات بشه. مثلا Aminzikzak یا خود hrgh.

hrgh2
13-12-2007, 16:00
آقا ما که کاره ای نیستیم ایشالا یکی دیگه از دوستان مسابقه را بهتر برگزار میکنه
تاپیک مسابقه جمعه قفل میشه لطفا زودتر کارهاتون را بزارید یا اگه می خواید ویرایش کنید عجله کنید

hadi665
13-12-2007, 16:46
آقا ما که کاره ای نیستیم ایشالا یکی دیگه از دوستان مسابقه را بهتر برگزار میکنه
تاپیک مسابقه جمعه قفل میشه لطفا زودتر کارهاتون را بزارید یا اگه می خواید ویرایش کنید عجله کنید
hای کاش زورتر قفل میشد تا بتونیم نظراتو زودتر بگیم
حالا تاکی وقت داریم در باره ی کاذا نظر بدیم؟

linkin_park
13-12-2007, 19:02
نه بابا !!!! من تازه الان دارم رندر دومم رو میگیرم !!!

ولی خودمونیم معلومه بچه ها وقت گذاشتن رو کاراشون همه در سطح تیم ملی ساختن فقط من این وسط در سطح محلات ساختم ...

linkin_park
13-12-2007, 22:05
منم کار نهایی مو گذاشتم .... حالا ببندین ... !!!

hadi665
14-12-2007, 11:12
منم کار نهایی مو گذاشتم .... حالا ببندین ... !!!

نه باحال شده خیلی خوبه

hadi665
14-12-2007, 14:47
خوب حالا که مسابقه تمام شده
کی نظر میده؟
یعنی منظور از تیم مدیریت چیه ؟
کی اعلام میشه ؟
ممنون میشم اگه امیر جان به این سوالات پاسخ بدی

Aminzikzak
14-12-2007, 18:40
خوب حالا که مسابقه تمام شده
کی نظر میده؟
یعنی منظور از تیم مدیریت چیه ؟
کی اعلام میشه ؟
ممنون میشم اگه امیر جان به این سوالات پاسخ بدی

تیم مدیریت یعنی همه همکارا و مدیرا ...
جواب رو تا چند روز دیگه میدم ...

موضوع مسابقه بعد یادتون نره ...

hrgh2
14-12-2007, 19:01
اینم از این مسابقه که خوشبختانه با کیفیت بالایی اجرا شد و همه دوستان کارهای خوبی را به نمایش گذاشتند
امیدوارم همه موفق باشد

nezamdoobarareh
15-12-2007, 10:12
وقت مسابقه تموم شد بالاخره ؟
خوبه پس از همین الان به فکر مسابقه بعدی باشید. :20:
بچه ها الان گرم شدن اگر وقفه زیاد بندازید بچه ها سرد میشن ، دوباره باید گرم کنن ها.

دوستان اگر میخواید مسابقه ای طرح کنید لطفا یک دفعه از مبتدی نپرید تویه کار حرفه ای.
این همه زدم تو سر خودم تا اون خودنویس رو مدلینگ کردم حالا یکهو بیام سر انسان مدلینگ کنم ؟ :18::18:
من هنوز هم میگم که یواش یاوش جلو بریم.
این بار یک میز تحریر با جزئیات روش رو طراحی کنیم. نسبت به خودنویس سخت تر نیست فقط تعداد بیشتری باید مدلینگ کنیم.
ساخت یک لیوان حتی از ساخت خودکار و خودنویس هم آسون تره.
تازه این موضوع هم دیگه مدلینگ برندش رو تعیین نمیکنه و چیزهای دیگه ای مثل رندر و نورپردازی هستند که کار رو باحال تر میکنند.

خداییش چیزی مثل سر انسان من رو میترسونه من تا حالا چیزی حتی با یک چهارم جزئیات سر انسان درست نکردم. :41:

آقا چرا جو گیر میشی خودکارتو بر می داری ؟
این مسابقه بجاش باقی می مونه ولی شما که حتما نباید نمونه کاراتو تو مسابقه بزاری ، خوب می تونی که اونو توی یه تاپیک جداگانه به ما نشون بدی تا نظر بدیم
منم دوست داشتم موضوی مسابقه موبایل باشه و لی خودکارو که ساختم هیچ ، موبایلو جداگانه تو یه تاپیک زدم
خوب تو هم این کارو بکنی بهتره ،
البته من با یه میز و شاید کل اتاق برای مسابقه های بعدی با تمام جزئیات کاممممممممممملا موافقم، اصلا عشق من رو جزئیاته ، انشا ا... تو مسابقات بعدی این موضوع رو بشه اگه نشه خودم میسازمش و تو یه تاپیک نشون میدم

دوست عزیز من که گفتم اگر یک محرک وجود داشته باشه میتونم که به طور مستمر روی یک موضوع کار کنم. ولی اگر بخوام این جوری طراحی کنم مطمئنم که نیمه کاره ولش میکنم. ( من آنم که خود دانم. ):20:

ninja573
15-12-2007, 12:22
وقت مسابقه تموم شد بالاخره ؟
خوبه پس از همین الان به فکر مسابقه بعدی باشید. :20:
بچه ها الان گرم شدن اگر وقفه زیاد بندازید بچه ها سرد میشن ، دوباره باید گرم کنن ها.

دوستان اگر میخواید مسابقه ای طرح کنید لطفا یک دفعه از مبتدی نپرید تویه کار حرفه ای.
این همه زدم تو سر خودم تا اون خودنویس رو مدلینگ کردم حالا یکهو بیام سر انسان مدلینگ کنم ؟ :18::18:
من هنوز هم میگم که یواش یاوش جلو بریم.
این بار یک میز تحریر با جزئیات روش رو طراحی کنیم. نسبت به خودنویس سخت تر نیست فقط تعداد بیشتری باید مدلینگ کنیم.
ساخت یک لیوان حتی از ساخت خودکار و خودنویس هم آسون تره.
تازه این موضوع هم دیگه مدلینگ برندش رو تعیین نمیکنه و چیزهای دیگه ای مثل رندر و نورپردازی هستند که کار رو باحال تر میکنند.

منم که پیشنهاد ساخت سر انسان رو دادم، هیچی از ساخت سر نمیدونم. فقط این رو می دونم که اگه حس رقابت ایجاد بشه موجب پیشرفت میشه. تا وقتی آدم کاری رو که بلده انجام بده و پاش رو فراتر نذاره پیشرفت نمی کنه.
حالا تو این مسابقات قرار نیست که کسی چیزی رو از دست بده.
پس بهتره یه کار سخت رو شروع کنیم.
البته این فقط نظر من هست و اکثریت مشخص کننده هستند.

nezamdoobarareh
15-12-2007, 12:47
منم که پیشنهاد ساخت سر انسان رو دادم، هیچی از ساخت سر نمیدونم. فقط این رو می دونم که اگه حس رقابت ایجاد بشه موجب پیشرفت میشه. تا وقتی آدم کاری رو که بلده انجام بده و پاش رو فراتر نذاره پیشرفت نمی کنه.
حالا تو این مسابقات قرار نیست که کسی چیزی رو از دست بده.
پس بهتره یه کار سخت رو شروع کنیم.
البته این فقط نظر من هست و اکثریت مشخص کننده هستند.

نینجا جان من هم با حرف هات موافقم ( این که آدم باید کاری رو انجام بده که تا حالا انجام نداده بوده )
ولی خوب خیلی از تازه کار ها مثل من هنوز اول راه هستند و نمیتونن سنگی به این گندگی بردارن. ( یه ضربالمثل هست که میگه : سنگ بزرگ برداشتن نشانه نزدنه )

اگر من بخوام از الان یک سر انسان رو مدل سازی کنم، به دلیل این که بار اولمه در مقایسه با کارهای دوستان که همین الان تویه چند تا تاپیک گذاشتن کلا کم میارم و اساسی تویه ذوق آدم میخوره.
تازه بعضی دوستان زی براش هم که بلدن و کارشون خیلی آشون تر از کسی مثل منه که فقط ابتدای مکس رو بلده. :41:

من هم دوست دارم که ساخت سر انسان رو یاد بگیرم ولی وقتی میدونم که هنوز به اون حد نرسیدم نمیتونم الکی قبول کنم که میتونم.
من کار آشپز خونه شما رو دیدم و میدونم که ساخت میز و جزئیاتش برای شما و خیلی های دیگه آسونه ولی برای من و بعضی از دوستان همین هم خیلی سخته. :19:

هنوز هم میگم بیاید و پله پله بالا بریم.
شاید دوستان حرفه ای بگن که این کار آسونیه ولی خوب میتونن که تویه همین کار ساده کلی خلاقیت نشون بدن. شما بیا و یک عروسک گچی رو درست کن و بذار روی میز تحریر مورد نظر. اون موقع هم یک انسان رو ساختی و هم میز تحریر و بقیه چیز ها.
امیدوارم که موضوع مسابقه بعدی قبل از امتحان های ترم مشخص بشه.
فعلا بای :10:

ninja573
15-12-2007, 13:36
نینجا جان من هم با حرف هات موافقم ( این که آدم باید کاری رو انجام بده که تا حالا انجام نداده بوده )
ولی خوب خیلی از تازه کار ها مثل من هنوز اول راه هستند و نمیتونن سنگی به این گندگی بردارن. ( یه ضربالمثل هست که میگه : سنگ بزرگ برداشتن نشانه نزدنه )

اگر من بخوام از الان یک سر انسان رو مدل سازی کنم، به دلیل این که بار اولمه در مقایسه با کارهای دوستان که همین الان تویه چند تا تاپیک گذاشتن کلا کم میارم و اساسی تویه ذوق آدم میخوره.
تازه بعضی دوستان زی براش هم که بلدن و کارشون خیلی آشون تر از کسی مثل منه که فقط ابتدای مکس رو بلده. :41:

من هم دوست دارم که ساخت سر انسان رو یاد بگیرم ولی وقتی میدونم که هنوز به اون حد نرسیدم نمیتونم الکی قبول کنم که میتونم.
من کار آشپز خونه شما رو دیدم و میدونم که ساخت میز و جزئیاتش برای شما و خیلی های دیگه آسونه ولی برای من و بعضی از دوستان همین هم خیلی سخته. :19:

هنوز هم میگم بیاید و پله پله بالا بریم.
شاید دوستان حرفه ای بگن که این کار آسونیه ولی خوب میتونن که تویه همین کار ساده کلی خلاقیت نشون بدن. شما بیا و یک عروسک گچی رو درست کن و بذار روی میز تحریر مورد نظر. اون موقع هم یک انسان رو ساختی و هم میز تحریر و بقیه چیز ها.
امیدوارم که موضوع مسابقه بعدی قبل از امتحان های ترم مشخص بشه.
فعلا بای :10:

حرف حساب جواب نداره.:46:

hrgh2
15-12-2007, 17:55
خوب منم با سر انسان موافقم ( باعث میشه حد اقل سعی خودمون را بکنیم)
هر کسی هم در سطح خودش کاری را ارائه میده

interior_design
15-12-2007, 17:58
منم 100 % موافقم.

دوستان عزیز فقط مهلت رو بیشتر از 2 هفته ندید

hrgh2
15-12-2007, 18:53
سجاد خان دفعه قبل مهلت یک هفته بود

hadi665
15-12-2007, 22:00
سجاد خان دفعه قبل مهلت یک هفته بود
اول یکی بگه که این مسابقه قبلیه چی شد؟
یعنی نتیجش کی اعلام میشه ؟
میخوام ببینم آخر میشم یا یکی مونده به آخر !
.
بعد هم بگم که من میگم برا مسابقه ی بعدی با اون میزه کار واقعا موافقم
ولی بعید میدونم بچه ها قبول کنند آخه اونا که هوای ما تازه کارارو ندارن
ولی جون من اگه میخواین سر درست کنین حد اقل کاراکتر کلی درست کنین که ما 3dmax کارا در مقابل zibrashi ها بتونیم یه مانوری بدیم
یه کاراکتره طبیعی یا فانتزی اگه باشه من پایم
ممنون

Aminzikzak
15-12-2007, 22:20
اول یکی بگه که این مسابقه قبلیه چی شد؟
یعنی نتیجش کی اعلام میشه ؟
میخوام ببینم آخر میشم یا یکی مونده به آخر !
.
بعد هم بگم که من میگم برا مسابقه ی بعدی با اون میزه کار واقعا موافقم
ولی بعید میدونم بچه ها قبول کنند آخه اونا که هوای ما تازه کارارو ندارن
ولی جون من اگه میخواین سر درست کنین حد اقل کاراکتر کلی درست کنین که ما 3dmax کارا در مقابل zibrashi ها بتونیم یه مانوری بدیم
یه کاراکتره طبیعی یا فانتزی اگه باشه من پایم
ممنون

هادی جان خیالت راحت ...
نتیجه اعلام میشه داریم رای گیری میکنیم ...
برای مسابقه بعدی هر کاری که میکنید ... مارو هم مطلع کنید ...
من با سر موافقم ، حالا آدم یا هر موجودی مثل گرگ و غیره ... به نظر من یه مقدار موضوع رو باز بذاریم بهتره ...
مثلا یه موضوع کلی بدیم ... مثل سر کاراکتر... بعد هرکی در حد توانش رویه موضوع مانور بده ... سر آدم یا حیوون ، با جزییات مثلا لباس ... دیگه هرچی خود بچه ها تونستن ... شاید بعضیا قیافه رو نتونن خوب در بیارن ولی مثلا به خاطر لباس کارشون از بقیه بهتر بشه...
ممنون

hadi665
15-12-2007, 22:40
هادی جان خیالت راحت ...
نتیجه اعلام میشه داریم رای گیری میکنیم ...
برای مسابقه بعدی هر کاری که میکنید ... مارو هم مطلع کنید ...
من با سر موافقم ، حالا آدم یا هر موجودی مثل گرگ و غیره ... به نظر من یه مقدار موضوع رو باز بذاریم بهتره ...
مثلا یه موضوع کلی بدیم ... مثل سر کاراکتر... بعد هرکی در حد توانش رویه موضوع مانور بده ... سر آدم یا حیوون ، با جزییات مثلا لباس ... دیگه هرچی خود بچه ها تونستن ... شاید بعضیا قیافه رو نتونن خوب در بیارن ولی مثلا به خاطر لباس کارشون از بقیه بهتر بشه...
ممنون
با این نظر موافقم آزاد بزاریم یکی کلشو میسازه یکی سرو

linkin_park
15-12-2007, 23:54
فک کنم بدن کامل وقت بگیره همون سر خوبه منم میگردم تو اینترنت ببینم میشه اصلا با نربز سر ساخت یا نه ... اگه کسی میدونه هم راهنمایی کنه ...

Aminzikzak
16-12-2007, 00:09
فک کنم بدن کامل وقت بگیره همون سر خوبه منم میگردم تو اینترنت ببینم میشه اصلا با نربز سر ساخت یا نه ... اگه کسی میدونه هم راهنمایی کنه ...

آره چرا که نمیشه ...
یه کم روشش سخته ولی شدنیه ...

ninja573
16-12-2007, 01:21
من میگم اگه قرار سر بسازیم پس کسی نباید از برنامه هایی مثل ZBrush یا Poser استفاده کنه.چون واقعا نامردی میشه. کسی که با یه برنامه مثل 3dsmax کار میکنه واقعا سخته بتونه مثل زیبراش سر درست کنه(یا بعضی مواقع غیر ممکن).

Aminzikzak
16-12-2007, 01:39
من میگم اگه قرار سر بسازیم پس کسی نباید از برنامه هایی مثل ZBrush یا Poser استفاده کنه.چون واقعا نامردی میشه. کسی که با یه برنامه مثل 3dsmax کار میکنه واقعا سخته بتونه مثل زیبراش سر درست کنه(یا بعضی مواقع غیر ممکن).

ای بابا چیکار زیبراش داری؟
مگه زیبراش مدل اماده داره؟ فقط یه سر آماده داره که تابلوئه تا کسی استفاده کرد همه میفهمن.
یه نکته رو هم بگم که تویه زیبراش هم برای طراحی سر از پایه شروع کرد ... و معمولا از زی اسفیر استفاده میکنن، و چیزی از جای دیگه نمیارن.
ولی با پوزر موافق نیستم ، استفاده نشه بهتره ...

nezamdoobarareh
16-12-2007, 09:12
اوکی من کم آوردم، من هم همون سر رو موافقم.
فقط جان من حداقل این یکی حرفم رو قبول کنید.
برای یک خودنویس یک هفته وقت گذاشتید، برای یک سر انسان و کامل تر در واقع برای یک انسان میخواید دو هفته وقت بذارید ؟؟
اینجا دیگه تفاوت بین حرفه ای و مبتدی ها کاملا روشنه.
حداقل شما که میخواید موضوع کلی رو سر بذارید ( که هر کی خواست بیشتر جزئیات بده ) میخواید دو هفته وقت بدید ؟
خدا به خیر کنه.

من با برنامه پوزر ( پوسر به قول بعضی دوستان ) مخالفم. ولی با زی براش نه. زیبراش یه نرم افزاره خفن و حرفه ای و مثل پوزر لاشخوری نیست.
همین زی براش رو اگر کسی بلد نباشه عمرا اگر بتونه کاری انجام بده. ولی پوزر همون اول چند تا پارامتر رو دستکاری میکنی و در آخر مدلت میپره بیرون.

راستی در مورد ابزار نوربس باید بگم که ابزار خیلی خفنیه ( من خودم زیاد بلد نیستم ) تویه آموزش مکس 7 یا 8 یک آموزش کامل داره برای این کار.
خیلی هم کار باهاش ساده تر از باکس هستش. ( البته برای کسایی که با نوربس کار میکنند این رو گفتم.. )

فعلا بای

ninja573
16-12-2007, 23:05
اگه کار با زیبراش همونقدر سخت هست که با مایا و مکس پس دیگه فرقی نمیکنه که ازش استفاده نشه. اگر هم ساخت صورت تو زیبراش راحتتر از برنامه های دیگه هست پس نباید ازش استفاده بشه.چون در حق بقیه که با زیبراش کار نمیکنند نامردی میشه.
پس در هر صورت اگه از زیبراش استفاده نشه به نفع همه هست و هیچکس این وسط ضرر نمیکنه.

interior_design
16-12-2007, 23:10
ninja جان شما فکر کردی زیبراش مدل آماده داره که روش کار میکنن !!!

نه به خدا پدر آدم در میاد تا یه مدل بسازه !

از یه کره شروع میشه واسه ساخت مدل

ninja573
16-12-2007, 23:18
ninja جان شما فکر کردی زیبراش مدل آماده داره که روش کار میکنن !!!

نه به خدا پدر آدم در میاد تا یه مدل بسازه !

از یه کره شروع میشه واسه ساخت مدل

اگه ساختن چهره با زیبراش به همون اندازه سخته که با برنامه های دیگه پس برای شما فرقی نداره که ازش استفاده نکنید. پس برای چی انقدر دارید مخالفت میکنید.
ولی من مطمئنم که کار باهاش خیلی از مکس و مایا راحت تر. چو هر کسی که حتی هیچی هم بلد نباشه با زیبراش کارای قشنگ میسازه.

ninja573
16-12-2007, 23:19
اگر هم اکثر بچه ها با زیبراش موافق هستند پس اسم مسابقه رو بذارید ساخت سر با زیبراش.

interior_design
16-12-2007, 23:23
هرچی شما بگی

hadi665
17-12-2007, 12:15
اگه ساختن چهره با زیبراش به همون اندازه سخته که با برنامه های دیگه پس برای شما فرقی نداره که ازش استفاده نکنید. پس برای چی انقدر دارید مخالفت میکنید.
ولی من مطمئنم که کار باهاش خیلی از مکس و مایا راحت تر. چو هر کسی که حتی هیچی هم بلد نباشه با زیبراش کارای قشنگ میسازه.

نینجا جان ببین من زیبراش بلد نیستم ، و قرارم نیست اینکارو با زیبراش بسازم ولی این یکمی از انصاف بدوره که بچه هارو تو کار با بر نامه های جانبی محدود کرد ، زیبراشم یه چیزی مثل مکس ، مایا ، یا چیزایی شبیه اینه
وقتی موضوع سر بشه همینه دیگه ، مکس کارا باید فقط نگاه کنند ! :41:
البته من میخوام یه کاراکتر کلی بسازم خالا یا طبیعی یا فانتزی !
البته اگه بشه :13:

linkin_park
17-12-2007, 13:47
آی بابا سر چه چیزایی دعوا میکنید هاا !!! منه بدبخت این وسط باید نق بزنم چون میخوام با Rhino که اصلا با سر بیگانس سر بسازم ... برا همین شاید انصراف بدم ...

چون فعلن دارم روی یه برج به نام Spinnaker Tower کار میکنم خیلی خوشگله ... زدم تو کار آرچیتکتی ...

Aminzikzak
17-12-2007, 16:11
دوستان بحث رو تموم کنید ... لطفا
استفاده از هر نرم افزاری به جز پوزر و مدلهای آماده بلامانعه ...
معنی نداره کاربرا رو محدود کنیم به مکس یا مایا یا سینما فوردی ...
اصول زیبراش اینه که میشه باش کامل سر ساخت میشه از دیسپلیس گرفت و تویه مکس یا مایا استفاده کرد...

خلاصه من با سر موافقم ...
استفاده از پوزر و مدلهای آماده هم ممنوعه ...
هرکس در توان خودش هر کاری میتونه بکنه ...
میخوایم مسابقه بدیم ، برای پیشرفت ، پیشرفت یعنی اینکه بتونیم از همه چیز درست استفاده کنیم

نظراتتون رو باهم هماهنگ کنید خبرشو hrgh2 با پ خ به من بده ...
تاریخ و زمانشم مشخص کنید ...
دو هفته کافیه ... زیادم هست.

interior_design
17-12-2007, 16:15
تبریک میگم واقعا حق بچه ها بود

nezamdoobarareh
17-12-2007, 17:43
دوستان چه بحثی دارید رویه این زی براش بدبخت ؟

تویه یک حیطه زی براش خفن تره و تویه یک حیطه دیگه یه نرم افزار دیگه.

بعد از این مسابقه مثلا قرار بشه که لخوایم یه اتاق رو شبیه سازی کنیم ( تا این اتاق شبیه سازی نشه من ول نمی کنم ) اون موقع زی براش یه جورایی کم میاره ولی بقیه نرم افزار ها کبکشون خروس میخونه.

تازه زی براش هم برنامه خیلی خیلی حرفه ای هستش. نمیشه هر برنامه ای رو که تویه یک زمینه خیلی قویه حذف کرد از مسابقه.
برنامه Cinema 4D هم رندر دیفالتش بسیار بسیار خفنه، این به این معنیه که نباید کسی باهاش تویه مسابقه کار کنه ؟

برنامه مکس و مایا هم خیلی خوب میتونن از ساختیک کاراکتر سربلند بیرون بیان، فقط آدم باید بلد باشه استفاده کنه. ( من بلد نیستم. )

من با سر موافقم، قط زودتر شروع کنید من امتحانام داره شروع میشه و تا حالا سر هم نساختم برای همین باید بیشتر وقت بذارم.
فقط مدت زمان مسابقه بیش از 2 هفته باشه ( دلایلش رو هم تویه پست های قبلی گفتم.)
فعلا بای.

hrgh2
17-12-2007, 17:49
خوب زود باشید زود باشی eeee چرا موضوع را انتخاب نمیکنید من حوصله ام سر رفت زود باشید:3:
چرا هیشکی هیچی نمیگه ...:24:

w0rm
17-12-2007, 19:03
سلام .
يه پيشنهاد .
لينك كارهاي برندگان رو به اسمشون وصل كنيد

ممنون

interior_design
17-12-2007, 19:15
بابا همین سر رو بسازیم

چونه نزنید

hrgh2
17-12-2007, 19:30
ای کاش منم zbrush داشتم اونوقت برای سر سر میشکوندم ...

Aminzikzak
17-12-2007, 20:03
خب چی شد؟
سر شد ؟
به نظرم بهتره سر هر موجودی باشه ، آخه بعضیا شاید نتونن آدمو خوب بسازن ولی چیزای دیگه رو راحت میسازن ...

vbadvanced
17-12-2007, 20:15
خب چی شد؟
سر شد ؟
به نظرم بهتره سر هر موجودی باشه ، آخه بعضیا شاید نتونن آدمو خوب بسازن ولی چیزای دیگه رو راحت میسازن ...

منم موافقم. سر خوب بید. به سر آدم هم محدود نشیم بهتره. شاید یکی بخواد یه موجود فانتزی بسازه. مثلا یه قورباغه یا خرمگس یا .. !! :31:

interior_design
17-12-2007, 22:36
پس سر تصویب شد دیگه !!!؟

تا کی وقت داریم !؟

Aminzikzak
17-12-2007, 22:47
سجاد جان از روزی که مسابقه شروع شد به مدت دو هفته وقت هست ... آخه داریم به امتحانات پایان ترم بچه ها نزدیک میشیم باید زود قضیه رو ببندیمش ...

دوستان لطفا سریع به من اطلاع بدین تا تاپیک رو بزنم.

hadi665
18-12-2007, 00:24
خوب زود باشید زود باشی eeee چرا موضوع را انتخاب نمیکنید من حوصله ام سر رفت زود باشید:3:
چرا هیشکی هیچی نمیگه ...:24:

آقا بیاید یه کارکتر ، حالا یا کلی ، یا فقط سر بسازیم
اینم نظر

interior_design
18-12-2007, 00:34
اقا من هرچی فکر میکنم میگم شاید خیلی ها با ساختن سر مشکل داشته باشند

با نظر nezam... موافقم همین رو گسترش بدیم.

مثلا یه اتاق بسازیم.

چطوره ؟

hadi665
18-12-2007, 00:59

مثلا یه اتاق بسازیم.

چطوره ؟

اقا پایم شدید
اگه این موضوع انتخاب بشه قول میدم بترکونم ( بادکنکو )
نه ولی واقعا اگه این انتخاب شه من تمام سعی خودمو میکنم
.
.
.
راستی یادم رفت از تمام بچه ها برای کارای مسابقه تشکر کنم
advance و دوبرره و سجاد عزیزم واقعا حقشون بود که انتخاب شند ، بهتون تبریک میگم

Aminzikzak
18-12-2007, 01:00

مثلا یه اتاق بسازیم.

چطوره ؟

ای بابا هی تصمیمتونو عوض میکنین چرا...؟
اینطوری به نتیجه نمیرسیم ...
باید یه فکر اساسی برای موضوع ها بشه ...
اگه بخوایم نظر همه رو بپرسیم آخرش میشه این ... همه هی نظرشونو تغییر میدن دوباره میرن به یهچیزی دیگه گیر میدن ...

منتظرم.

hadi665
18-12-2007, 01:23
ای بابا هی تصمیمتونو عوض میکنین چرا...؟
اینطوری به نتیجه نمیرسیم ...
باید یه فکر اساسی برای موضوع ها بشه ...
اگه بخوایم نظر همه رو بپرسیم آخرش میشه این ... همه هی نظرشونو تغییر میدن دوباره میرن به یهچیزی دیگه گیر میدن ...

منتظرم.

بابا از ساخت سر کوتاه بیاین دیگه این موضوع سر باعث شده که بچه ها نظره اصلی رو نمیگن ودر عوض از روی جو گیری میگن خوبه
بیاید یه چیزی که جای مانوره بیشتری داره را انتخاب کنمیم یعنی محیط میز و اطرافت یا حالا اتاق چیزیه که هرکسی میتونه بسازه ، حالا ما آماتورا یجوری و بعقیه بچه های کار درست هم بهتر از ما می سازند
ولی اگه سر بشه توان ساختن یا نساختنش هم میاد وسط ، یعنی شاید یکی نتونه اصلا برا مسابقه مدلی بسازه
این طوری خوب نیست
من با اتاق و میز موافقم
پس اونایی که موافق این نظرند اعلام کنند

nezamdoobarareh
18-12-2007, 18:02
راستی یادم رفت از تمام بچه ها برای کارای مسابقه تشکر کنم
advance و دوبرره و سجاد عزیزم واقعا حقشون بود که انتخاب شند ، بهتون تبریک میگم
ممنون هادی جان.

من یکی گیج شدم دیگه.

آقا امین بیا و یه لطفی کن و برای این بخش یه نظرسنجی بذار.
تو نظر سنجی موضوعاتی رو که بچه ها پیشنها دادن رو ( یکی گفته سر باشه، یکی گفته اتاق باشه ) برای نظر سنجی بذار.
فقط هم کسایی که واقعا میخوان شرکت کنن تویه نظر سنجی نظر بدن.
فکر کنم این جوری تکلیف همه هم روشن میشه.
کسی هم دیگه بعدش نمیتونه نظرش رو عوض کنه.

فعلا بای.

interior_design
18-12-2007, 18:22
مرسی هادی جان

linkin_park
18-12-2007, 18:27
بهتره تو نظر سنجی اگه میزارین Exterior هم بذارین ... مثلا طراحی یک آسمان خراش یا همون Tower خودمون ...
چون اینجا همه یا ماشین میسازن یا Interior یا آدم ...

interior_design
18-12-2007, 18:33
امین جان بهترین کار اینه که شما یه تاپیکه جدید فقط واسه نظرسنجی باز کنی :

1)سر
2)اتاق
3)...

Aminzikzak
18-12-2007, 18:45
خب به تاپیک جدید نیازی نداریم ...
دوستان همینجا بگن ...
از دو موضوع زیر کدومو انتخاب میکنن؟

1 -ساخت سر
2- ساخت اتاق
3- نمای بیرونی ساختمان
4-نمایی از شهر

به نظرم از همینا فعلا کافیه ...
هرکی نظرشو بگه ... تا فردا شب تاپیک مسابقه رو میزنیم ...
به بقیه دوستان هم خبر بدین ...

interior_design
18-12-2007, 18:48
اتاق ............

linkin_park
18-12-2007, 20:30
نمای خارجی از یک ساختمان (یا ترجیحا برج)

ninja573
18-12-2007, 21:23
ساخت اتاق.

hadi665
18-12-2007, 22:10
ساخت اتاق
من دوبار میگم ساخت اتاق

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:04
ا ا صبر کنین بابا من چند وقت این تاپیکو نگاه نمی کردم انگار مسابقه بعدی شروع شده ............. امین مگه قرار نشد مسابقه بعدی یه موضوع خفن تر داشته باشه ؟ سر یا اتاق چیه ؟

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:07
بابا یه موضوع باحال بزارین ............. جنگل خوفناک ....... انگل چسبناک ........
اینتریور کلیسای قرون وسطا ......... یه غول خفن ........... جنگ تن به تنم بزارین خوبه اون کار قبلیمو کامل می کنم ..........

interior_design
18-12-2007, 23:11
خداییییییییییییی دمت گرم god of 3ds max خیلی باهن حال کردم. خیلییییییییییییی.

کلیسا رو بد پایه ام

من موافقم با کلیسا البته تا حالا تجربش رو نداشتم ولی خیلی حال میده

Aminzikzak
18-12-2007, 23:17
ا ا صبر کنین بابا من چند وقت این تاپیکو نگاه نمی کردم انگار مسابقه بعدی شروع شده ............. امین مگه قرار نشد مسابقه بعدی یه موضوع خفن تر داشته باشه ؟ سر یا اتاق چیه ؟

شما منو دیوانه کردین ...:9::22:
چیکار کنم :14:

خودتون قرار بود تصمیم بگیرین ...ولی زیادی کشش دادین.

interior_design
18-12-2007, 23:28

هرچی بگی حق داری مخصوصا من یکی تو رو اذیت میکنم شرمنده:11:

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:29

:31::31::31:
بابا من اصلا اینجا رو دید نمی زدم فکر می کردم هنوز دارین راجع به قوطی کبریت صحبت می کنین :31:

آقا بیاین و مرام بزارین . بزارین بچه ها موضوع رو از بین این موضوع ها انتخاب کنن خدایی قوطی کبریت خیلی خیته . ok؟:
1 - جنگل خوف ناک
2 - یه غول خفن با یه پوز نعره مانند یا یه همچین چیزی
3 - اینتریور کلیسای قرون وسطا
4 - جنگ تن ب تن ( سامورایی . ارک . ماتریکس هر چی عشقته ) توی هر محیطی برف . خاک و خل
5 - دانشمند دیوانه

اگه پایه این به یکیش رای بدین . فقط جون من دوباره نگین قوطی موطی که منم خل می شمااااااااااااااا

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:32
رای منم شماره چهاره البته نمی خوام رو قبلی کار کنم .... می خوام یه کار خفن درست کنم ........
این شهرداری هم که هنوز جواب مارو نداده ....... چه گدا گوره هایی تو این شهرداریناااااااااا ..چندر غاز می خواد بده این رفیق ما 100 بار رفته اومده ........خلاصه فعلا بی کارم می خوام یه چیزی درست کنم بمونه .... منتظرم

interior_design
18-12-2007, 23:33
قوطی ...........

خل شو ببینم چه شکلی میشی d:

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:35
خداییییییییییییی دمت گرم god of 3ds max خیلی باهن حال کردم. خیلییییییییییییی.

قربونت ...... بابا بیاین یه کار درست کنین براتون بمونه .....خدایی اون خودکاره رو روتون می شه جایی نشون بدین ؟

the_god_of_3dsmax
18-12-2007, 23:37
آقا من یه فکری به مزقم رسید غیر از اون یکی ............به نظرم همه موافق باشن
به نظر من بگردیم تو نت چند تا مسابقه خفن پیدا کنیم بعد اینجا موضوع هاشو بزاریم کنار هم با بچه ها یکیشو اتخاب کنیمو همه توش شرکت کنیم .... اینجوری با یه تیر 2 تا نشون رو می زنیم هم مسابقه خودمون رو داریم .........هم تو یه مسابقه دیگه هم شرکت کردیم ..........چطوره ؟

Aminzikzak
19-12-2007, 00:21
خواهش میکنم سجاد جان ...
ولی خیلی داره کش میاد...
خب من مجبورم برای نتیجه گیری سریعتر فعلا این تاپیکو ببندم ...
بقیه بحث در تاپیک جدید ...

interior_design
20-12-2007, 18:34
Ok حالا که تاپیک باز شد اسمپرهای عزیز مبیان تو ... d:

من کارم رو تا امشب تموم میکنم.

با منتال ری رندر گرفتم.

بابا وی ری کجا منتال ری کجا !!!

واقعا بالاخره باید قبول کنم که منتال ری قوی تر از وی ری هستش.

the_god_of_3dsmax
20-12-2007, 20:21
بلاخره آخرش کار خودتونو کردین ............ چقدر گفتم موضوع رئال نزارین :2:............انگار حالا حالا ها قرار نیست ما تو مسابقتون شرکت کنیم :41:

linkin_park
20-12-2007, 20:58
آقا من یه پیشنهاد دارم : اونایی که وقت دارن تو فروم های خارجی 3d بگردن ... ببینن موضوع مسابقات چیه ؟! و اینجا اطلاع بدن ... ممکنه یکی از ما موضوعی که اونا انتخاب میکنن رو خیلی دوس داشته باشه و بخواد شرکت کنه ... اینجوری ما هم خبر دار میشیم ...

the_god_of_3dsmax
21-12-2007, 00:40
آقا من نظرم عوض شد تو مسابقه می شرکتم.........آخه می دونی بچه ها همه اومدن پ خ دادن به پام افتادن که شما اگه تو مسابقه شرکت نکنین که این مسابقه لطفی نداره و این صحبتها ..... منم با منشیم چک کردم دیدم بیکارم گفتم اوکی می شرکتم ........... حالا خیلی ذوق زده نشین موس رو بشکونین ......... بالا پایین هم نپرین .........

ولی جدی چون قراره تو همون کاره یه دادگاه طراحی بشه گفتم خوب الان طراحیش می کنم دیگه ..... راستی دادگاه قبوله یا نه ؟

interior_design
21-12-2007, 02:21
گفتن نمای داخلی منزل نه دادگاه !

interior_design
21-12-2007, 10:55
من که کارمو گذاشتم ...

چطوریه خوب شده ؟

interior_design
21-12-2007, 11:49
ممنون محسن جان خیلی لطف داری شما !

hadi665
21-12-2007, 20:11
ممنون محسن جان خیلی لطف داری شما !

سجاد کارت عالی شده
ولا من به شک افتادم که تو مسابقه شرکت کنم که دوباره آخر شم یا نه

interior_design
21-12-2007, 20:20
مرسی هادی عزیز ...

هنوز رندر جدیدم رو نذاشتم.

13 ساعت فقط Compute Finel gather points اش طول کشید تازه داره رندر میشه.

A r c h i
21-12-2007, 21:37
سجاد جان کارت عالی شده..من که حرفی برای گفتن ندارم..ولی به زودی کارم را می ذارم :31:

Aminzikzak
21-12-2007, 23:39
سلام ...
سجاد وایر فریمت رو درست کردی؟
بروبچ کاراتونو بذارین ...

interior_design
21-12-2007, 23:44
سجاد جان کارت عالی شده..من که حرفی برای گفتن ندارم..ولی به زودی کارم را می ذارم

ما کوچیکه شماییم . . .

بیصبرانه منتظره کارتم.

سجاد وایر فریمت رو درست کردی؟

آره امین جان درست کردم هنوز رندر جدیدم تموم نشده فکر کنم تا 8 صبح فردا طول بکشه

ninja573
22-12-2007, 20:20
کار Interior_design خیلی عالی شده. حالا چرا اینقد Final Gathering طول کشیده؟
من که هر کاری می کنم از 2 ساعت تجاوز نمیکنه.
ولی فکر کنم رندرت خیلی خوف بشه.

interior_design
22-12-2007, 20:34
رندر جدید رو گذاشتم دوست من آخه فاینال گدر رو روی Very High =10000 گذاشتم و GI رو 2000 کردم

hadi665
22-12-2007, 22:04
کاره دومت که دیگه از همین الآن اوله
.
اگه کاره من خوب نشه نمیزارم برا مسابغه ، از همین الآن گفته باشم

interior_design
22-12-2007, 22:29
برو بابا باید بذاری !!!

همچین خوبم نشده یعنی اونی که میخواستم در نیومد

ninja573
23-12-2007, 00:08
من هم کارم رو گذاشتم.
ولی مطمئنم که پیش کار بقیه کم میاره.چون این دومین باری بود که روی نمای داخلی کار کردم.
نظراتتون رو بگید.

interior_design
23-12-2007, 10:01
ایول نینجا کارت عالیه !!!

میتونی مشخصات رندرو اینجا بذاری !

ممنون

interior_design
23-12-2007, 11:17
من از دوستان عزیزم یه خواهش دارم :

لطفا کاراتون رو که در مسابقه نمای داخلی منزل میذارید در مورد رندر و نورپردازی توضیح بدید مثلا از چه نوری استفاده کردید یا چه افکتی به صحنه دادید.

در مورد رندر نام موتور رندر و تنظبمات مربوط به اون موتور رندر رو بذارید. مطمئن باشید اگه مسابقات به این صورت باشه تمام بچه ها پیشرفت چشمگیری میکنند.

ممنون از همه دوستان.

interior_design
23-12-2007, 11:24
خوب اول درمورد رندر خودم : (در مورد نورپردازی که توضیح دادم)

من از منتال ری استفاده کردم ومتریال های Arch Design.

تنظیمات رندر منتال ری :

در سریرگ Renderer در قسمت Sample Per Pixel قسمت Minimum=1 و Maximum=16 قرار دادم.

در قسمت Filter قسمت Type=Mitchell قرار دادم.

در سربرگ Indirect Illumination گزینه Enable Final Gather رو تیک زدم و Preset=Very High قرار دادم.

و همچنین Initial FG Point Density=10000 و Rays per FG Point=500 و Diffuce Bounce=16 گذاشتم.

GI رو تیک زدم و مقدار Maximum Num. Photons Per Samples=2000 قرار دادم.

این تنظیمات رندر من بود.

دوستان خواهشی که از شما دارم شما هم به من و تمام بچه ها کمک کنید و تنظیمات رندر خودتون رو بذارید.

بازم ممنون و متشکرم.

ninja573
23-12-2007, 12:13
ایول نینجا کارت عالیه !!!

میتونی مشخصات رندرو اینجا بذاری !

ممنون

ممنون.
من هم برای رندر دقیقا همون مشخصاتی رو که گفتی به کار بردم فقط با این تفاوت که از Photon ها استفاده نکردم.
در ضمن Final Gathering رو هم برای سرعت بیشتر رو Low گذاشتم.

vbadvanced
23-12-2007, 18:32
من هم کارمو گذاشتم.
خودمونیم این ویری هم موتور رندر باحالیه. کارش درسته.

تنظمیات ویری رو روی High گذاشتم. فقط توی تنظیمات AA یه کم دستکاری کردم.

Filter:On - Mitchel-Natravali

interior_design
23-12-2007, 19:02
ماشالا... Vbadvanced بابا خیلی عالیه ما که آخر میشم

RezaTayebiJ
23-12-2007, 19:26
ایول. Vbadvanced. فقط شدت نوری که از بیرون داره می یاد یه مقدار زیاده. ای کاش یه عکس back هم می ذاشتی.
interior_design ایول. بنظر می یاد نورپردازی صحنه خوب از آب دراومده باشه. ای کاش از یه نمای مناسب تری رندر می گرفتی.
ninja573 ایول. اگه متریال دیوار رو عوض کنی و یه مقداری داخل اتاق رو روشن تر کنی بنظرم کارت بین این سه تا کاری که فعلا هست بهترین در می یاد.

vbadvanced
23-12-2007, 19:28
ماشالا... Vbadvanced بابا خیلی عالیه ما که آخر میشم

چاکرتم سجاد جان:46:. آره موضوع اینتریور باشه و تو آخر شی! من که باور میکنم!!!:31:

ممنونم رضا جان. فکر کنم یه کم روی تنظیمات Color Mapping کار کنم مشکل اولی حل شه.
برا بکگراند هم هنوز تصویر خوبی پیدا نکردم. اصلاحش کردم دوباره آپ میکنم.

ninja573
23-12-2007, 21:17
ایول. Vbadvanced. فقط شدت نوری که از بیرون داره می یاد یه مقدار زیاده. ای کاش یه عکس back هم می ذاشتی.
interior_design ایول. بنظر می یاد نورپردازی صحنه خوب از آب دراومده باشه. ای کاش از یه نمای مناسب تری رندر می گرفتی.
ninja573 ایول. اگه متریال دیوار رو عوض کنی و یه مقداری داخل اتاق رو روشن تر کنی بنظرم کارت بین این سه تا کاری که فعلا هست بهترین در می یاد.

ممنون. ولی کار بقیه خیلی بهتر شده.

hadi665
24-12-2007, 19:27
اوه اوه
کارارو ببین
بابا بیخیال من دیگه چی بسازم !
نسازم چطوره
.
حالا جدا از شوخی من رو رندره منتال موندم :-(
شاید نتونستم به این مسابقه برسم ولی کارای بعقیه عالی شده

Aminzikzak
24-12-2007, 20:51
اوه اوه
کارارو ببین
بابا بیخیال من دیگه چی بسازم !
نسازم چطوره
.
حالا جدا از شوخی من رو رندره منتال موندم :-(
شاید نتونستم به این مسابقه برسم ولی کارای بعقیه عالی شده

همه باید شرکت کنید ...
الکی بهونه نیارین ...
یه وقت دیدین قانون گذاشتم که (هرکس تویه مسابقه شرکت نکرد برای جریمه تو مسابقه بعدی هم نمیتونه شرکت کنه:31:)

نه ولی بی شوخی همه شرکت کنید ...
نذارین چراغ تاپیک مسابقه خاموش بشه ...

ممنون
امین

the_god_of_3dsmax
24-12-2007, 23:51
همه باید شرکت کنید ...
الکی بهونه نیارین ...
یه وقت دیدین قانون گذاشتم که (هرکس تویه مسابقه شرکت نکرد برای جریمه تو مسابقه بعدی هم نمیتونه شرکت کنه:31:)

ممنون
امین

راستی امین تو خودت چرا شرکت نمی کنی شیطون :27:

hadi665
25-12-2007, 10:27
همه باید شرکت کنید ...
الکی بهونه نیارین ...

ممنون
امین

چشم امین جان
من یه رندر آزمایشی از کارم گرفتم به نظر میرسه بد نشده ولی باید تکمیلش کنم
من کارمو تا فردا شب میزارم
.
ولی مهام جان خوب گفته ، چرا خودتون شرکت نمی کنین ( امین و مهام عزیز ) ؟؟؟؟؟ :27:
همش ما رو میندازین جلوی این غولای سه بعدی کار :31:
اگه شرکت نکنین منم کارمو نمی زارما :41:

Aminzikzak
25-12-2007, 12:29
اوه ...
سه تا کار اولی محشرن ، من کم آوردم :18:

من واقعا خجالت کشیدم کارمو گذاشتم در مقابل کار اینا ... این دومین نمای داخلیه که من تو عمرم رندر کردم ...
شرمنده یه امتحان سخت داشتم ، وقت مادلینگ نداشتم ، مدل من همش آمادست پرده و آتیش رو خودم اضاف کردم به سن ...

من فقط نور پردازی کردم و رندرش گرفتم:13:

منتظر کار بقیه دوستان هستیم ...
تا پنجشنبه شب.

interior_design
25-12-2007, 14:01
امین جون کارت خیلی عالی شده مخصوصا آتیش شومینه

vbadvanced
25-12-2007, 16:41
دمت گرم امین. کارت خیلی خوب شده.

من هم کارمو آپدیتیدم. توی فتوشاپ بکراند انداختم برا همین خیلی خوب نشده. سر فرصت یه رندر دیگه با آلفا میگیرم دوباره درستش میکنم.

راستی تا پنج شنبه فرصت داریم دیگه نه؟

آخه یکی به من بگه مرتیکه تو پس فردا دو تا امتحان با هم داری اینجا چه غلطی میکنی؟؟!! :41::20: