PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدود کردن دانلود از torrent در شبکه

djsystem
29-11-2007, 14:06
شبکه دانشگاه ما به تازگی کاری کرده که ما نمیتونیم از سایتهای torrent دانلود کنیم من با enule هم نمیتونم به سروری وصل بشم
1. چطوری این کارو کردن؟
2. راهی برای باز کردنش هست؟
با تشکر

jamal1977
29-11-2007, 16:29
من هم همین مشکل رو 1 ساله که در شرکت دارم برای ما همه پورتها به غیر از 80 و443 و20 و21 و 22 همه بسته شده حتی مسنجر هم نمیتونم اجرا کنم مگر با ------. اگه کسی راهنمائی کنه چطور میشه این فایر والها را رد کرد ممنون میشم

cyruspk
29-11-2007, 18:03
سلام
پورتهاي تورنت روي سرور دانشگاه شما مسدود شده و حالا شما چند راه داري:

1 - آي پي کامپيوترتو با يه آي پيه ديگه که استفاده از تورنت براش محدود نيست عوض کني البته موقعي که کامپيوتري که اي پي بهش متعلقه خاموش باشه در ضمن اگه اي پي با مک آدرس روي سرور ست شده باشند بازهم نمي‌توني آي پي رو عوض کني. اين راه بيشتر به درد وقتي مي‌خوره که کامپيوترهاي شبکتون زياد باشه.

2 تغيير مک آدرس اين روش بهتره فقط بايد مک آدرس کارت شبکه‌هاي روي سرور بدزدي براي اين کار از نرم افزارهايي مثله آي پي اسکن مي‌توني استفاده کني

3- هک سرور براي اين کار بايد با يه هکر حرفه‌اي مشورت کني چون خيلي وقت مي‌گيره و بايد به فايروال سرور اشنايي داشته باشي و گرنه سه سوته جاتو پيدا مي‌کنن و خفتت مي‌کنن البته اين روش کار هر کسي نيست

در ضمن راههاي بالا فقط درصورتي کار مي‌کنن که سوييچهاي دانشگاهتون از نوع سيسکو نباشن وگر هيچ کاري نمي‌توني بکني:21:

djsystem
29-11-2007, 18:59
چه جوری میشه این ای پی رو عوض کرد در مورد مک ادرس هم روششو بگو
چه جوری میشه این اطلاعاتو بدست اورد(منظورم نوع سویچ)

seppeehr
29-11-2007, 22:25
دوست عزیز شما از Vpn که استفاده کنی Ipت عوض میشه. یه اکانت Vpn ماهیانه یا سالیانه بخر، کارت راه می افته.

cyruspk
30-11-2007, 19:44
آها آفرین راه چهارم که به فکرم نرسید خرید کانت وی پی ان هست . این یه ذره خرج داره ولی آسون ترین راهه. ببخشید که بهت نمی‌گم چه جوری میشه ip رو عوض کرد چون اگه این کار ساده رو نمی‌میدونی تو استفاده از سه راه اول به درد سر میفتی چون فقط عوض کردن ip نیست باید بدونی چه جوری نفوذ کنی تو شبکه و مثلا یه آی پی که تورنتش بازه پیدا کنی که این خودش نیاز به بلد بودن استفاده از برنامه‌های هک داره.

jooya
03-12-2007, 10:06
دوست عزیز شما از Vpn که استفاده کنی Ipت عوض میشه. یه اکانت Vpn ماهیانه یا سالیانه بخر، کارت راه می افته.

اگه همونطور که jamal1977 جان گفتن باشه یعنی همین 5 تا پورت باز باشه ، خوب vpn هم براشون بسته است ف چه فرقی داره . ولی محضه احتیاط یه اکانت تست بگیر

اگه error 800 بهت داد بدون که پروت اونم بستست .

ولی پیشنهاد بهتر به نظر من ف شما که میخوای 2 تومن بابت اکانت vpn ماهسی بدی . اگه سرعت شبکه دانشگاتون بالاست یه امانت راپید شیر . بدون پوین بخر ماهی 7000 تومن .

هر ماه هم میتونی تا 150 گیگ دانلود کنی . هم سرعتش بهتر از تورن هست و هم نمی خوای خیلی منتظر این پورت باز کردن بشی .

توی پرشین تولز هم میفروشن . اینم تبلیغ بود :31: