PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه فرد حرفه ای به برناه نرو و ویندوز مدیا بلیر برای سی دی های audioo بیاد تو

ila
29-11-2007, 11:56
سلام من یه سوال داشتم در مورد سی دی های audio..این سی دی ها فقط با خود سی دی خونده میشن...و اگر بخوای بدون سی دی تو هاردت کبی کنی..نمیشه به جز از روش ویندوز مدیا بایر و نرم افزار نرو...
من این کار رو کردم و تو هارد کبی شد ودیگه واسه خوندنش نیاز به داشتن سی دی نداشتم ..ولی بعد اینکه این فایلها رو کبی کردم تو یه سیستم دیگه و یا اینکه خودم سیستممو عوض کردم دیگه باز نشد..
چطور میتونم این فایلها رو برای همیشه و دایمی قابل خوندن باشه ؟ ممنون

deicide
29-11-2007, 12:03
سلام دوست عزيز
شما بعد از اينکه سي دي رو توي درايور سيستم گذاشتي ، مديا پلير رو ران کن . بعد گزينه Copy From CD رو بزن. حالا شروع مي کنه به دريافت فايلهاي صوتي از روي سي دي ولي با فرمت WMA. حالا اونا رو با يه کانورتور يا نرو به MP3 تبديل کن.

اميدوارم که مشکلتون حل بشه.

ارادتمند
DEICIDE

mahdi7610
29-11-2007, 20:45
سلام من یه سوال داشتم در مورد سی دی های audio..این سی دی ها فقط با خود سی دی خونده میشن...و اگر بخوای بدون سی دی تو هاردت کبی کنی..نمیشه به جز از روش ویندوز مدیا بایر و نرم افزار نرو...
من این کار رو کردم و تو هارد کبی شد ودیگه واسه خوندنش نیاز به داشتن سی دی نداشتم ..ولی بعد اینکه این فایلها رو کبی کردم تو یه سیستم دیگه و یا اینکه خودم سیستممو عوض کردم دیگه باز نشد..
چطور میتونم این فایلها رو برای همیشه و دایمی قابل خوندن باشه ؟ ممنون
نباید همچین اتفاقی بیفته چون مدیا پلیر اونا را با پسوند WMA کپی می کنه و نرو هم با پسوند mp3 کپی می کنه و با منقل کردن اون به سیستم دیگه هم نباید اتفاقی بیفته چون اون فایلهای audio تبدیل فرمت شده اند .

DrXoX
30-11-2007, 00:54
سلام

یه راه ساده تر هم وجود داره و اون استفاده از برنامه Jet Audio هستش که به راحتی می تونید فایل های Audio

رو به Mp3 تبدیل کنید و بعد به راحتی اونا رو مثل بقیه Mp3 ها کپی یا رایت کنید

موفق باشید

winxp
30-11-2007, 06:48
نباید همچین اتفاقی بیفته چون مدیا پلیر اونا را با پسوند WMA کپی می کنه و نرو هم با پسوند mp3 کپی می کنه و با منقل کردن اون به سیستم دیگه هم نباید اتفاقی بیفته چون اون فایلهای audio تبدیل فرمت شده اند .

سلام مهدی جان

بعضی اوقات این اتفاق میفته

برا منم پیش اومده که با مدیا پلیر ریختم رو هارد و بعد با نصب ویندوز مجدد مشکل دار شده

وقتی ویندوز رو عوض کردی برو همون نسخه مدیا پلیر قبلی رو نصب کن ببین درست میشه

jet audio رو نصب کن و اهنگها رو convert کن به mp3 ببین درست نمیشه

روی اهنگها properties کن ببین فرمتشون چیه

اینارو جواب بده تا ببینیم چی مشه

موفق باشین

:11: