PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من يه سي دي ويندوز دارم که ميخوام رو يه سي دي ديگه رايت کنم ؟

Aloneboy
28-11-2007, 22:30
من يه سي دي ويندوز دارم که ميخوام رو يه سي دي ديگه رايت کنم يه بار اين کارو کردم يعني محتويات اين سي دي رو ريختم رو سيستم بعد رايت کردم ولي کار نميکنه بايد چي کار کنم؟
من يه دي وي دي ويندوز اکس پي جديد از اين سايت خريداري کردم ولي چون مي خوام رو سيستم دوستم ويندوز نصب کنم و سيستم دوستم هم دي وي دي رام نداره به ناچار بايد از سي دي استفاده کنم که اگه بشه فقط فايل هاي مربوط به نصب ويندوز رو از دي وي دي بر روي سي دي رايت کنم خيلي خوب ميشه چون ويندوزش جديدتره.
اگه کسي ميتونه کمکم کنه يا علي

Mohammad_4688
29-11-2007, 14:11
با سلام

دوست عزیز شما این دی وی دی که خریدید علاوه بر ویندوز احتمالا برنامه های زیادی داخلش هست شما برای

رایت; برنامه ها رو; رو سی دی نزن

DrXoX
29-11-2007, 18:19
سلام

ویرایش شد ...

بهترین راه اینه که دی وی خودتو ببری و ویندوز رو نصب کنی

البته یه راه دیگه هم هست ولی زیاد راه مناسبی نیست این که فایل های مربوط به ویندوز رو روی چند تا سیدی رایت کنی بعد ببری روی

سیستم دوستت روی یکی از درایو ها کپی کنی و بعد ویندوز رو توی یک درایو دیگه نصب کنی که راه زیاد جالبی نیست

موفق باشید

Aloneboy
29-11-2007, 20:22
با سلام

دوست عزیز شما این دی وی دی که خریدید علاوه بر ویندوز احتمالا برنامه های زیادی داخلش هست شما برای

رایت; برنامه ها رو; رو سی دی نزن

خوب بدون برنامه ها هم حجمش داره زیاد میشه مثلا خود فولدر I386 حجمش 743 هستش

mahdi7610
29-11-2007, 20:44
خوب بدون برنامه ها هم حجمش داره زیاد میشه مثلا خود فولدر I386 حجمش 743 هستش
بهترین کار اینکه که دی وی دی خودتا باز کنی بدی اونم نصب کنه .

چون به این راحتی نمی شه فایلها را از هم جدا کرد .

winxp
30-11-2007, 07:15
سلام عزیزم

اینم یه راهه ولی تست نکردم

فایلهارو بریز رو فلش ببر براش نصب کن

برا شناسوندن فلش به dos میتونی از برنامه ای که تو همین انجمن گذاشتن استفاده کنی

خودم هم یه سوال دارم

چه طوری میشه رو فلش ویندوز ریخت که با همه سیتمها بوت بشه ؟
میشه ویندوز رو تا یه مرحله ای ریخت ؟ مثلا تا قبل از شناسایی سخت افزار ؟
بعد تو همون مرحله نصب رو cansel کنی و رو هر سیستمی که گذاشتی با همون سیستم شناسایی بشه

البته یه مشکل اینجا هستش که چون رو سیستم که بزاری و سخت افزار سناسایی بشه , میاد ویندوز رو تکمیل میکنه , یعنی رو فلش خراب میشه , باز باید کاری کرد که از اون مرحله به بعد رو روی یکی از درایوها انجام بده تا داخل فلش خراب نشه
کار سختیه ولی یه کاربرد هایی داره که اگه بگم خودم زرر میکنم

و یه سوال دیگه این که تو همین سایت بود به جا دیدم یه ویندوز بود که روی cd نصب شده بود و حجمش هم خیلی کم بود
میشه برام بزارینش ؟

موفق باشین