PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Uninstaller

KING iMAN
28-11-2007, 18:38
سلام.
نرم افزاری هست که بشه باهاش نرم افزارهای نصب شده رو Remove کرد(مثل بخش Add or remove خود ویندوز ولی قویتر)؟
طوری که همه ی فایلهای مربوط به اون برنامه ی مورد نظرمون رو پاک کنه و حتی تنظیمات رجیستری رو هم درست کنه.
طوری که دوباره که اون نرم افزار رو نصب کنیم انگار بار اوله که نصبش میکنیم.
اگه اره لینک بدین.

KING iMAN
29-11-2007, 20:27
کسی نیست جواب منو بده؟
من فایرفاکس نصب کردم و الان میخوام کاملاً از توسیستمم پاکش کنم.
کمک

usfelme
30-11-2007, 01:01
Advanced Uninstaller PRO 8.5.2

ین نرم افزار که کار با ان بسیار راحت است باعث می شود که کامپیوتر شما از دست فایل هایی که بعد از unistallهنوز هم در کامپیوتر شما موجود می باشند راحت شود.
نرم افزار های خیلی کمی وجود دارد که می تواند برنامه های کامپیوتر را بطور کامل از بین ببرد و این نرم افزار بهترین انهاست.
Advanced Uninstaller PRO می تواند فایل های غیر ضروری و فایل هایی را که اصلا استفاده نشده اند و یا چیز هایی در ویندوز رجیستری که خیلی خوشایند نیستند مثل spyware و برنامه های دیگری که امنیت کامپیوترتان را به خطر می اندازد شناسایی کند و ان ها را از بیخ پاک کند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کیوان71
30-11-2007, 20:18
ashampoo uninstaller سرچ کن پیدا می شه هم خوب پاک می کنه هم می تونه کلید های رجیستری گذشترو پاک کنه هم تو زمان اینستال اونو و کلید های رجیستریشو کنترل می کنه و هم ... کلا خیلی به درد کار شما می خوره!

KING iMAN
30-11-2007, 21:07
از هر دوتون ممنونم که جواب دادین.

KING iMAN
30-11-2007, 21:09
کیوان جان کاش تو هم لینک میذاشتی واسم ولی بهر حال ممنون.
میگردم تو نت می یابمش!!

KING iMAN
02-12-2007, 10:58
Advanced Uninstaller PRO 8.5.2

ین نرم افزار که کار با ان بسیار راحت است باعث می شود که کامپیوتر شما از دست فایل هایی که بعد از unistallهنوز هم در کامپیوتر شما موجود می باشند راحت شود.
نرم افزار های خیلی کمی وجود دارد که می تواند برنامه های کامپیوتر را بطور کامل از بین ببرد و این نرم افزار بهترین انهاست.
Advanced Uninstaller PRO می تواند فایل های غیر ضروری و فایل هایی را که اصلا استفاده نشده اند و یا چیز هایی در ویندوز رجیستری که خیلی خوشایند نیستند مثل spyware و برنامه های دیگری که امنیت کامپیوترتان را به خطر می اندازد شناسایی کند و ان ها را از بیخ پاک کند.

دوست عزیز این فایل رو دانلود کردم ولی پسورد میخواد.
پسوردش چیه؟

usfelme
02-12-2007, 13:59
دوست عزیز این فایل رو دانلود کردم ولی پسورد میخواد.
پسوردش چیه؟

توی فایل دقت کنی پس موجود.چون سایت فیلترش می کنه نذاشتم.

KING iMAN
03-12-2007, 10:37
منظورت توی اسم فایله؟
میرم ببینم.

usfelme
03-12-2007, 15:50
بدون نقطه وارد کن:

KING iMAN
03-12-2007, 17:08
ممنون.حق با شما بود.
پسوردش همراهش بود.

hadi_balaa
04-12-2007, 17:16
اگه به عزیزان بالا بی احترامی نشه اینجانب همه برنامه های پیشنهاد شده بالا رو امتحان کردم اما هیچ کدوم به
your uninstaller نمی رسه . ورژن آخریشو نصب کنید و ببینید که دیگه نمی تونید ازش دل بکنید . یعنی مطمئن باشید که یکی از برنامه های واجب برای ویندوز خواهد شد .این برنامه بعد از پاک کردن فایلها از سیستم شروع به جستجو تو رجیستری میکنه و تمامیه کلید های مربوط به برنامه پاک شده رو حذف میکنه ( هر چند که بعضی از برنامه های دیگه هم اینکارو میکنن اما your uninstaller این کارو خیلی دقیق انجام میده )

فدای همه باحال ها