PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشتن كلاس در فلش Class in Flash

Dolphin 7
28-11-2007, 11:27
كلاس كارش چيه اولا؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوما فرقش با تابع (Function) چيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوما همون اولا و دومنو فعلا بگين كه سوالاي بعديو از خودم در فوكولم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashman
28-11-2007, 15:40
سلام دوسته من

كلاس كارش چيه اولا؟

شما با استفاده از کلاس ها می تونید مثلا خاصیت یه دکرو به یه Movie Clip بدید .

تعریف یک کلاس

Function MyClass() {}
Or

MyClass = Function () {}

دوما فرقش با تابع (Function) چيه؟

میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
28-11-2007, 17:24
سلام دوسته من

شما با استفاده از کلاس ها می تونید مثلا خاصیت یه دکرو به یه Movie Clip بدید .

تعریف یک کلاس

Function MyClass() {}
Or

MyClass = Function () {}

میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولا اون دكرو چيه؟ منظورت كد بوده يا چيز خاصيه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوما اوني كه واسه تعريف يه كلاس نوشتي فك كنم تعريف يه تابع باشه ها :18:
سوما نمي شه بيشتر توضيح بدم چون خودمم نمي دونم :31:
چارما مي شه ساده ترين كلاسي كه مي توني بنويسيو كدشو بذاري ؟ فك كنم اينجوري بهتر مي شه در مورد منظورمون حرف بزنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashman
29-11-2007, 13:54
سلام دوسته من

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد برای تعریف تابع سازنده یه کلاس به کار میره

Dolphin 7
29-11-2007, 20:23
سلام دوسته من

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این کد برای تعریف تابع سازنده یه کلاس به کار میره

منظورم اين بود كه با اين كلاس يه برنامه كوچيك و ساده بنويس ببينم كارش چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصن به چه درد مي خوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينا چيه تو هلپ فلش نوشته در مورد كلاس ؟ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[dynamic] class className [ extends superClass ] [ implements interfaceName[, interfaceName... ] ] { // class definition here}

Dolphin 7
02-12-2007, 14:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
08-12-2007, 13:32
چرا كسي جواب نمي دهههههههههههههههههههه؟ :19:

flashman
09-12-2007, 00:58
سلام دوسته من

دوسته عزیز من برای سوال شما یه سری به کتابهای گذشته زدم یه چیزی در حدود 51 صفحه در مورد کلاس توضیح داده بود . .. به نظر من شما یه کتاب برنامه نویسی به زبان Action Script خریداری کنید و از پایه شروع به کار کنید و مطئن باشی که ضرر نداره .

موفق باشی

Dolphin 7
09-12-2007, 09:45
سلام دوسته من

دوسته عزیز من برای سوال شما یه سری به کتابهای گذشته زدم یه چیزی در حدود 51 صفحه در مورد کلاس توضیح داده بود . .. به نظر من شما یه کتاب برنامه نویسی به زبان Action Script خریداری کنید و از پایه شروع به کار کنید و مطئن باشی که ضرر نداره .

موفق باشی

كتاب در مورد اكشن اسكريپتاي فلش دارم ولي در مورد كلاس زياد توضيح نداده :41:
اون كتابي كه مي گي در مورد كلاس حدود 51 صفه توضيح داده رو مي شه اسمشو با اسم نويسنده و از اين حرفاش بگي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگرم اي بوكشو (E-Book) داشته باشي و بتوني آپ كني يا لينكشو بتوني بدي كه ديگه خيلي عالي مي شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته از اونجايي كه من شانس ندارم واسه همين رو قسمت دومش زياد حساب نمي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راسي خودت چقد با اكشن اسكريپتا كار كردي؟ همه اكشن اسكريپتاي فلشو بلدي؟ اكشن اسكريپتاي فلش ام ايكس 2004 منظورمه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dolphin 7
24-12-2007, 10:49
كسي در مورد كلاس نويسي تو فلش چيزي نمي دونه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]