PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سری جدید گوشی های سامسونگ

perjixen
27-11-2007, 21:54
سری جدید محصولات سامسونگ فلان فقط در کره عرضه میشه و عرضه جهانی آنها معلوم نیست!
Samsung SPH4650 Multi-Touch Smartphone:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این گوشی فلان فقط در کره عرضه شده.اطلاعات کمی در باره این مدل سامسونگ هست. ولی همین جور که از عکس معلومه سیستم عاملش Windows Mobile 6.0. که از پردازنده 624MHz high PXA300 CPU استفاده میکنه. این مدل دارای صفحه نمایش 2.8 اینچی هست.
قیمت گوشی در حدود 550 دلار هست که قرار تا 3-4 ماه آینده در اروپا عرضه شود.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samsung F110 Adidas Phone:

چند وقتی هست که ادغام کمپانی های سازنده گوشی با دیگر کمپانیها مرسوم شده.

این گوشی هم محصول همین همکاریه.

صفحه نمایش این گوشی 2 اینچه که تفکیک پذیری رنگش 256 کیلوبایت هست. مجهز به دوربین 2 مگاپیکسلی هست. دارای رادیو ست و از پسوندهای MP3,WMA هم پشتیبانی میکند. مزیت این گوشی استفاده از برنامه های سلامتی ،پزشکی ست .مانند: کنترل میزان قند ، چربی ،... .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:Samsung Will Start Manufacturing AMOLED Phones

با عرض شرمندگی چیزی از این گوشی نفهمیدم متن انگلیسی رو میزارم کسی اگه چیزی فهمید به ما هم بگه

Samsung has decided to manufacture AMOLED mobile phones and will release it for the Far East market. There are four new models are being developed initially. For your info, AMOLED is clearer than the LCD. LG Philips LCD, Sony and Toshiba Matsushita Display Technology are also developing AMOLED mobile phones.

Highbury
27-11-2007, 22:03
چه گوشیهای ملسی دوربین دومی چطوره؟

S A M S U N G
28-11-2007, 01:00
اینم یه عکس دیگه از سری گوشیهای Manufacturing AMOLED سامسونگ :

صفحات این گوشیها در 2 سایز 2.6 و 2.8 اینچ تولید شدند !

گوشی اف110 حدود 5 ماه پیش معرفی شده ... من بازم مطلبشو میذارم :
این گوشی جدید که F110 نام گرفته است، یک تلفن سازگار با فعالیت‌های ورزشی است که علاوه بر عملکردهای یک تلفن‌همراه، با مجموعه‌ای از نرم‌افزارها، شامل برنامه گام‌شمار، بسامدشمار قلب و ابزاری برای کنترل مصرف کالری می‌شود.

شرکت آدیداس(Adidas) با همکاری سامسونگ، تلفن‌همراهی را تولید کرده است که ورزشگاران می‌توانند هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی به راحتی از آن استفاده کنند.

این گوشی جدید که F110 نام گرفته است، یک تلفن سازگار با فعالیت‌های ورزشی است که علاوه بر عملکردهای یک تلفن‌همراه، با مجموعه‌ای از نرم‌افزارها، شامل برنامه گام‌شمار، بسامدشمار قلب و ابزاری برای کنترل مصرف کالری می‌شود.

همچنین حضور یک حسگر حرکت و یک سیستم صوتی راهنما برای ورزشکاران، از دیگر امکانات این تلفن‌همراه است.

پیش از این نوکیا نیز عرضه تجاری مدل 5500 Sport خود را یک تلفن‌همراه ورزشی است، آغاز کرده بود.
سامسونگ هم‌اکنون نیز در همکاری با آدیداس اقدام به تولید گوشی مشابهی کرده است.

بنابراین گزارش، از بین ویژگی‌های سنتی F110 می‌توان دوربین دو مگاپیکسلی، اتصال EDGE، شیار نصب کارت حافظه microSD و Bluetooth 2.0 را برشمرد

قیمت گوشی سامسونگ مدل SPH4650 حدود 550 دلار آمریکا هست و در کره به فروش میرسه !

mahyarSAMSUNG
28-11-2007, 02:14
خیلی خوشگلا ولی قکر کنم مخصوص کره باشه !

S A M S U N G
28-11-2007, 15:40
یکی از سایتهای مربوط به سامسونگ گفته احتمال داره سری گوشیهای Manufacturing AMOLED در سراسر دنیا پخش کنه ولی در حال حاظر در کره به فروش میرسه !

perjixen
28-11-2007, 15:52
Samsung SPH-W2400 HSDPA Phone:

سامسونگ w2400 بیشتر به خاطره نوع طراحیش تو چشه ولی نباید از امکانات خوبی همچون دروبین 2 مگاپیکسلی ، 3جی ، بلوتوث ، دارا ی حافظه خارجی ، پشتیبانی از اکثر فایلهای صوتی ، HSDPA handset ، ...
در ضمن به نظر میاد دارای سیستم عامل هست. ولی چه نوعی ، اطلاعاتی ندیدم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Samsung SGH P110:

باز هم اثری بی نظیر از سامسونگ!
پی 110 یک گوشی همه کاره با طراحی جالب کم نظیر ست. این گوشی که بعضی از آن به عنوان دفتر یاداشت یاد میکنند دارای تکنولوژی ASD یا Automatic Switching Display مشابه iPhone ست.
دوربین گوشی VGA هست که در هنگام پرده برداری از این گوشی در نمایشگاه CeBIT امسال مسئولین ساسونگ متذکر شدند که باید منتظر گوشی های جدید از رده P باشیم.

Ali_BlueBoy
28-11-2007, 17:20
اقا قصه این Any call چیه ؟

perjixen
28-11-2007, 19:06
یه جا خوندم این شعار جدید سامسونگه به معنی " هر تماسی ! ".
منظور اینه:
"فرق نمیکنه تو کودم منظومه هستی!
فرقی نمیکنه تو چه جی اس امی هستی!
فرقی نمیکنه اپراتورت چیه!
مهم اینه از گوشیت راضی باشی!
سامسونگ با شماست!"

B L A S T E R
28-11-2007, 19:27
اولیاش جالب بود ولی این اخریه....

S A M S U N G
28-11-2007, 22:17
واقعا صفحه کلید کاملی داره ...

morrigan_neit
29-11-2007, 14:56
کی میان ایران.کدومشون امده

S A M S U N G
29-11-2007, 15:15
کی میان ایران.کدومشون امده
فعلا مخصوص کره هست یا شاید فقط مخصوص کره باشه
هنوز به طور رسمی معرفی نشده !

perjixen
09-12-2007, 16:48
بعد از یه وقفه!!!!!!!!!!

Samsung B550:
یه بمب دیگر از سامسونگ (اکثر سایتهای معرف این گوشی از این جمله برای معرفیش استفاده کردند)

سامسونگ هم علاقه مند شده در بازار کنسولهای بازی جیبی شرکت کنه. با یه تفاوت نسبت به دیگر رقبا ، سامسونگ در صدد گوشی مثل N-Gage تولید کنه ولی از ترس شکست مثل رقیبش Nokia مهتات عمل مکینه!
در هر صورت بی 550 از معدود گوشی های موفق در این نرم هست. این گوشی دارای صفحه نمایشی به بزرگی 2.5 اینچ هست که برای بازی مطلوب به نظر میرسه. علاوه بر داشتن دوربین 2 مگاپیکسلی و پخش اکثر فایلهای صوتی و تصویری ، مهمترین جاذبه این گوشی چیپ گرفیکیش هست! برای درک بهتر میشه از یه مثال بهره برد!
احتمالا کلمه Apple به گوشتون خورده! میدونیم که این کمپانی سیستم عامل هم تولید میکنه که نسخه جدیدیش Leopard نام دارد.
منظور؟
این گوشی با وجود دارا بودن چیپ گرافیکی (که بعضی ها میگن از تولیدات ATI هست وبعضی معتقد هستن از برای خوده سامسونگ هست) میتونه از طریق کامپایلر (باید خریداری بشه - به صورت نرم افزاره) این سیستم عامل رو اجرا کنه!
احتمالا براتون سوال پیش اومده این گوشی جز کدوم دسته گوشی میشه ! جواب = Game Pad + Cell Phone + OS Cell Phone
اندوه گینه ! بله میدونم ! متاسفانه سامسونگ هیچ برنامه برای تولید انبوه این گوشی نداره . پس این شاهکار هم فقط در کره یافت میشه.

morrigan_neit
09-12-2007, 18:58
قضیش چیه سامسونگ بعضی گوشیاشو به تولید انبوه نمیرسونه؟

Highbury
09-12-2007, 19:15
قضیه ای نداره که. فرض کن یک نون میخوای بدی به یک گدا. حالا دم درتون دو تا گدا میاد یکیش رو می بینی خارجیه و یکیش رو می بینی ایرانیه.
خب قطعا تو به اون ایرانیه میدی دیگه

saint.angel
09-12-2007, 23:12
قیمت u600 و u700 چنده ؟؟؟
لطفا ....

Highbury
09-12-2007, 23:26
یو600 حدود 250 با گارانتی های مختلف
یو700 حدود 290 تومان هستش

ramin4116
09-12-2007, 23:36
عجب چيز هاي خفني هستن

perjixen
13-12-2007, 17:46

بله !
نمیدونم مدلش چی هست! ولی روش نوشته Anycall پس جز ابداعات سامسونگ هست.
فروشنده میگفت دوربینش 3.2 مگاپیکسله رم هم میخوره. راستی این گوشی رو تو پاساژ ایرانیان میدان ولی عصر دیدم.
قیمتش 320 هزار تومان و 30 ماه گارانتی النصر داره.
اگه کسی از مدلش چیزی میدونه بگه.

Sasan Info
13-12-2007, 21:17
این گوشی خیلی باهاله
اینو دیده بودم ولی نمیدونستم تو ایران اومده
راستی تاچ اسکرینه؟؟

mahyarSAMSUNG
14-12-2007, 03:08
واقعا خیلی عجیبه این گوشی توی ایران ؟ این مدل اف 520 سامسونگ . که دوربین 3 داره و 3 اینچ ال سی دی و جز سری the ultra smart سامسونگ .

saeidsmxo
14-12-2007, 05:49
بله !
نمیدونم مدلش چی هست! ولی روش نوشته Anycall پس جز ابداعات سامسونگ هست.
فروشنده میگفت دوربینش 3.2 مگاپیکسله رم هم میخوره. راستی این گوشی رو تو پاساژ ایرانیان میدان ولی عصر دیدم.
قیمتش 320 هزار تومان و 30 ماه گارانتی النصر داره.
اگه کسی از مدلش چیزی میدونه بگه.
مطمئنی سامسونگ بود؟

S A M S U N G
14-12-2007, 09:24
تابلوئه که سامسونگه ( نحوه طراحیشو میگم) !!!

perjixen
14-12-2007, 10:07
فروشنده اجازه نداد از سمت دیگه ببینم! از اونجایی که روش زده Anycall میگم باید سامسونگ باشه!
امیدوارم اشتباه نکرده باشم! سامسونگ بودنش رو میگم.

amin-se
14-12-2007, 15:28
من شک دارم سامسونگ باشه ... آخه هیچ جاییش ننوشته شامسونگه ... گوشی های سامسونگ اکثرا جلوشون نوشته Samsung . (( بهش میخوره تو مایه های گوشی چینی ها باشه ))

perjixen
14-12-2007, 15:32
شاید!
ولی مطمئنن f520 نیست! درضمن روش نوشته بود Anycall (میدونم خیلی رو این کلمه کیلد کردم) تا جایی که من میدونم این کلمه به سامسونگ در ارتباطه.

Sasan Info
14-12-2007, 17:24
این گوشی f520 نیست
این b520 هستش و با f520 هم فرق داره
درسته شبیه هم هستن ولی من عکس هر دو رو میذارم تا تفاوت هاشون رو ببینید

f520

b520

S A M S U N G
15-12-2007, 06:46
من که گفتم تابلوئه سامسونگه !

mahyarSAMSUNG
15-12-2007, 10:36
واقعا خیلی عجیبه این گوشی توی ایران ؟ این مدل اف 520 سامسونگ . که دوربین 3 داره و 3 اینچ ال سی دی و جز سری the ultra smart سامسونگ .

پس من اینجا واسه خودم حرف زدم ؟

morrigan_neit
15-12-2007, 18:04
من حرفتو شنیدم ولی نظری ندارم

perjixen
15-12-2007, 22:37
چند تا سوال از همین مدل.
DMB Support یعنی چی؟
فوکوس داره؟

mahyarSAMSUNG
18-12-2007, 09:35
dmb یکی دیگه از خاصیتهای نسل سومی گوشی ( 3g ) که توی ایران راه نیفتاده هر چند که این گوشی نداره این سیستمو .. البته یه خبرهایی هست که راه بی افته روی همراه اول ولی پول خون آدم رو میگیرن . فوکاس هم داره .

amin-se
25-12-2007, 13:27
به نظر من فقط گوشی هایی ساسونگ هستن که روشون دقیقن نوشته باشه : Samsung
غیر از این باشه گوشی ساسونگ نیست ...
یا مثلا یه کمپانیه دیگه گوشی تولید کرده که شبیه گوشی های سامسونگه ...

perjixen
25-12-2007, 15:18
همین الان تو علاالدین روی بعضی u600 نوشته Anycall پشتش نوشته سامسونگ!

perjixen
25-12-2007, 19:42
بیشتر علاقه مندان سامسونگ گوشی E870 رو میشناسن گوشی با طراحی زیبا و امکانات مطلوب ، شاید بشه گفت امید اصلی فروش این گوشی برای سامسونگ در امریکا بود دلیل این ادعا رو شاید بشه این طوری توضیح داد:
این گوشی بیشتر به خاطره نوع طراحیش تو چشمه نوع طراحی این گوشی یادآور iPod است مخصوصا در حالت بسته! از این رو امید بود این گوشی در امریکای شمالی و کانادا خوب فروش کنه!این به مصداق این گفته نیست که این گوشی برای دیگر نقاط جهان طراحی نشده!
حالا منظورم از این پیش گفتار چیه!
این گوشی با بهره از طرح گوشیه(E870) تولید شده!
گوشی 707SC سامسونگ گوشی با طراحی زیبا و امکانات مطلوب رو به پایین است (نظر نگارنده!:31:) این گوشی که طرحش یادآور گوشی D830 هم هست.
این گوشی دارای دوربین 2 مگاپیکسلی ، ال سی دی 2 اینچی ، 130 مگ رم داخل گوشی ، قابلیت افزایش رو از طریق Micro SD ، ارتباط از طریق Bluetooth هست. شاید جالب باشه بدونید قطر این گوشی 11.9 میلی متر هست (بازهم نازکتر! سامسونگ!) . از امکانات خوب این گوشی موزیک پلیرش هست که به نظر میاد تمامی انتظارات رو یک از گوشی ارزون برآورده کرده! (در ضمن این گوشی الان در کره . ژاپن هست.)

saeidsmxo
29-12-2007, 05:49
آقا ممنون بابت عکسها:
آره خيلي شيکه و شبيه d830 با اين تفاوت d830 با ضخامت 9.9 mm (باريکترين تاشوي جهان-تو زمان خودش)
و هنوز فکر نکنم موتورولا به اين تکنولوژي رسيده باشه!

saeidsmxo
15-01-2008, 04:29
این b520 هستش.........
b520

دوستان سلام:
همين گوشي رو امروز ديدم با قيمت 165 هزار نومن:18:
پايينش any call يا any cull نوشته بود. درست يادم نيست.
و هيچ اسمي از سامسونگ روش نبود.
قضيه چيه؟
ما که نفهميديم.

perjixen
15-01-2008, 08:38
any call يا any cull نوشته بود. درست يادم نيست.
و هيچ اسمي از سامسونگ روش نبود.
قضيه چيه؟
ما که نفهميديم.
اگه Anycall بوده ساسمونگ (به احتمال زیاد) ولی Anycull فکر کنم ری مارک هست.

S A M
15-01-2008, 09:03
بیشتر علاقه مندان سامسونگ گوشی E870 رو میشناسن گوشی با طراحی زیبا و امکانات مطلوب ، شاید بشه گفت امید اصلی فروش این گوشی برای سامسونگ در امریکا بود دلیل این ادعا رو شاید بشه این طوری توضیح داد:
این گوشی بیشتر به خاطره نوع طراحیش تو چشمه نوع طراحی این گوشی یادآور iPod است مخصوصا در حالت بسته! از این رو امید بود این گوشی در امریکای شمالی و کانادا خوب فروش کنه!این به مصداق این گفته نیست که این گوشی برای دیگر نقاط جهان طراحی نشده!
حالا منظورم از این پیش گفتار چیه!
این گوشی با بهره از طرح گوشیه(E870) تولید شده!
گوشی 707SC سامسونگ گوشی با طراحی زیبا و امکانات مطلوب رو به پایین است (نظر نگارنده!:31:) این گوشی که طرحش یادآور گوشی D830 هم هست.
این گوشی دارای دوربین 2 مگاپیکسلی ، ال سی دی 2 اینچی ، 130 مگ رم داخل گوشی ، قابلیت افزایش رو از طریق Micro SD ، ارتباط از طریق Bluetooth هست. شاید جالب باشه بدونید قطر این گوشی 11.9 میلی متر هست (بازهم نازکتر! سامسونگ!) . از امکانات خوب این گوشی موزیک پلیرش هست که به نظر میاد تمامی انتظارات رو یک از گوشی ارزون برآورده کرده! (در ضمن این گوشی الان در کره . ژاپن هست.)

داداشي اين چند تومانه
بعد فايل هاش از طريق بولوتوس راحت ميره ديگه بعد ويروس ميروس نداره كه

Ali_BlueBoy
15-01-2008, 16:55
داداشي اين چند تومانه

این گوشی هنوز توی ایران نیومده

منظورت چیه؟

سامسونگ عمرا ویروس بگیره!!

saeidsmxo
15-01-2008, 17:55
اگه Anycall بوده ساسمونگ (به احتمال زیاد) ولی Anycull فکر کنم ری مارک هست.
مي ارزه بخريمش؟
165 هزار تومن!
نظر شما چيه؟
امکاناتش چه جوريه؟

perjixen
15-01-2008, 19:39
داداشي اين چند تومانه
اخبی من که گفتم این گوشی فعلا تو کره و ژاپن هست!!!!!
در ضمن تا الان روی گوشی های سامسونگ 1 دونه ویروس یا فایل مخرب شناسایی نشده.

perjixen
15-01-2008, 19:50
مي ارزه بخريمش؟
165 هزار تومن!
نظر شما چيه؟
امکاناتش چه جوريه؟
چیزه زیادی نفهمیدم! ولی میدونم ال سی دی این گوشی 2 اینچ هست! دوربین 2 داره (فکوس رو نمیدونم!) ، فکر کنم رم هم میخوره.