PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کال ویتینگ و مشکل قطعی و پایین اومدن سرعت

mrmmnb
26-11-2007, 13:42
از وقتی کال ویتینگ روی خط تلفن ما گزاشتن اینترنتم داغون شده سرعتش اومده پایین و هر کس زنگ میزنه خونمون ارتباط اینترنت قطع میشه(البته بعضی وقتا هم نمیشه نمیدونم چطوری بعضی مواقع میشه وبعضی مواقع نمیشه!) وتلفن زنگ میزنه ودیگه اینکه گاهی اوقات(یعنی بیشتر اوقات) سند دارم ولی ریسیو ندارم و حتی بعضی وقتا خود به خود وبیخودی اینترنت قطع میشه حالا همه اینا رو گفتم برا اینکه شنیده بودم که یه کاری میشه کرد که روی خط هایی که کال ویتینگ هست موقعی که کسی زنگ میزنه دیگه اینترنت قطع نشه فکر کنم یه کد وارد میشه یه جا اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه
راستی مخابرات میتونه اجباری این سیستم رو روی همه خط ها بزاره؟(رفتم بهشون بگم بردارن گفتند به صورت اجباری و روی همه خطوط هست ونمیشه برداشت !!! مسخــــــره هــــــــــــــــــــــــ ـــا)
همین الان که داشتم این پست رو مینوشتم اینترنت قطع شد لطفا اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه (راستی خط تلفن هم فیبر هست گفتم شاید به درد بخوره وحتی به این خاطر از adsl هم محروم هستم)

فقط کــــــــــــــــــــمـــ ـــــــــــــــــکـــــــ ـــــــــــــم کنید

mamad_tk_pk
26-11-2007, 14:25
مشكله تو با برداشتنه يك چك مارك يا تيك كاملا حل ميشه:31:
ولي خوب اينتر تيميه كه آبيه و من با رنگه آبي مشكل دارم :34:
در ضمن هيچ ارتباطي هم به مخابرات نداره . وفقط تنظيماته كامپيوتره خودته

mrmmnb
26-11-2007, 22:21
بابا من پرسپولیسی هستم ولی توی تیمای خارجی اینتر رو عشقه
حالا میشه کاملتر بگید؟ من نفهمیدم چی شد!

kavehtala
28-11-2007, 16:46
من هم همین مشکل را داشتم و با تیک میک حل نمیشد حتی برخی مواقع که دیسکانکت میکردم بین یک ربع
تا سه ربع ساعت خط تلفن اشغال میماند و با وجود اینکه همه ابزار و وسایل را از خط جدا میکردم همچنان در
اشغال میماند و فقط با چند بار شماره گیری 17 از خطوط دیگر و ثبت شماره تلفن, در عرض 5 دقیقه خط آزاد میشد.