PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری

amir_a
26-11-2007, 12:29
سلام.

من رو یه سیستم که روش آنتی ویروس bit deffender بود، zone alarm security suite 7 رو نصب کردم. البته آنتی ویروس zone alarm رو غیر فعال کردم. بعد از اینکه سیستم ریست شد، با rundll error روبرو شدم. هیچ فایل اجرایی بالا نمیاد، از جمله add remove programs.

بعد سی دی ویندوز رو گذاشتمو repair کردم. حالا دیگه کلا سیستم فقط بعد از welcome screen ، دسکتاپ رو نشون میداد با دو تا ارور rundll. خبریم از استارت منو و بقیه آیکونا هم نیست.

در ضمن این بنده خدا نمی خواد نرم افزارایی که رو سیستم ریخته پاک بشه ( نمی خواد یه ویندوزه جدید بریزه).

خواهشا اگه کسی میدونه باید چه کار کرد ، سریع جواب بده. ممنون.:19:

lalipa
26-11-2007, 13:26
سلام شما باید از Recover Consol استفاده کنی
یه مرحله قبل از نصب ویندوز هستش که در خواست کرده Repair کنید
نه اون repair دقیقا یادم نیست

بعد از زدن دکمه R
میرید به یه صفحه مشکی
Language را انتخاب می کنید
و بعد با استفاده از فرامین
FIXBOOT
FIXMBR و بعد هم RESTART
ویندوز شما دیگه مشکلی نداره

amir_a
26-11-2007, 21:28
سلام شما باید از Recover Consol استفاده کنی
یه مرحله قبل از نصب ویندوز هستش که در خواست کرده Repair کنید
نه اون repair دقیقا یادم نیست

بعد از زدن دکمه R
میرید به یه صفحه مشکی
Language را انتخاب می کنید
و بعد با استفاده از فرامین
FIXBOOT
FIXMBR و بعد هم RESTART
ویندوز شما دیگه مشکلی نداره

من با repair ه دوم کار کردم.( بعد از agreement و پیدا کردن ویندوزای رو هارد.) فکر کنم منظور شما همون repair ه اولیه. درست میگم؟

در ضمن من منظورتون رو از FIXBOOT و FIXMBR نفهمیدم. ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.:20:

DrXoX
26-11-2007, 22:12
سلام

با استفاده از last known good configuration كه در اول راه اندازي ويندوز میشه اونو انتخاب کرد

میشه شرايط قبل از مشكل رو بازيابي كرد ، براي استفاده از اين روش اعمال زير را انجام بده

كامپيوتر را ريست کن هنگامي كه سيستم بالا مياد كليد F8 رو بزنيد بعد در صفحه ای که ظاهر میشه گزينه last known good configuration

انتخاب كنيد ، بعد کلید اینتر رو بزن

اگه با این روش درست نشد با Safe Mode سیستم رو بیار بالا و Zone Alarm رو Unistall کن

موفق باشید