PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پشتيباني و خدمات محصولات شركت آواژنگ

A.S.C
21-11-2007, 12:25
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

همانطور كه همه شما دوستان در جريان هستيد، اين تاپيك مختص به شركت خدمات آواژنگ است. با توجه به هماهـــنــــگي‌ انجام گرفته با مديريت شـــركت قرار بر اين شده كه از اين تاريخ به بعد اينجانب م.رزاقي ، كارشناس بخش فني اين شركت در خدمت شما دوستان عزيز باشم. در صورت وجود هر گونه مشكل در زمينه خدمات و يا مشكلات فني محصولات تحت گارانتي شــركت خدمــــات آواژنـــگ مي‌توانيد با اين Id مكاتبه كنيد.:10:

Gabana
21-11-2007, 13:29
سلام دوست ممنون ..

ابتدا تشكر مي كنم بابت اين اقدام مفيد .

مورد بعدي اينكه به جاي ايجاد چندين تاپيك در بخش هاي مختلف ، نسبت به ايجاد يك تاپيك در بخش اصلي سخت افزار اقدام فرماييد تا بحث مربوط به شركت و محصولات آن متمركز باشد.

فكر مي كنم روال كاري بدين شكل مناسب تر باشد . ممنون .

glc_engineer
21-11-2007, 22:51

اينجانب مجيد رزاقي كارشناس پشتيباني فني شركت خدمات آواژنگ هستم. شركت خدمات آواژنگ در حال حاضر رم هاي KINGMAX و Axtrom را تحت گارانتي خود دارد. با توجه به مساعدت مدير عامل شركت در صورتيكه شما هر گونه سوالي در مورد محصولات تحت گارانتي اين شركت داشته باشيد مي‌توانيد در اين تاپيك مطرح كنيد. اينجانب خوشحال خواهم شد پاسخگوي سوالات شما باشم.:10:

چرا از وقتي يكي از مديران الماس خاورميانه به شركت شما اومد ديگه گارانتي آواژنگ مثال زدني نيست

chaos theory
21-11-2007, 23:09
سلام
جالبه یه تاپیک کاملا تبلیغاتی.
ایول خوشم اومد عالیه. (البته اگه قفل نشه)

JUNGO
22-11-2007, 10:58
سلام خدمت شما دوست عزیز:
من یک کارت TV Snazio خریدم که گارانتی آواژنگ داره.من هرچی این کارت رو نصب میکنم(از همون طریقی که داخل CD نصبش راهنمایی کرده) تصویر میاد ولی صداش نصب نمیشه!!!!؟:41:
نمی دونم باید چه کار بکنم اگه میشه منو راهنمایی کنید:20:

habib mahvare
22-11-2007, 20:01
آدرس آواژنگ را ميخواستم و ساعات و روزهاي سرويس دهي .مادر بورد من مدل گيگا k8 neoميباشداحتمالا بايوس آن مورد دارد وسيستمم بوت نميشود .تعمير ميشود يا تعويض(كارت گارانتي معتبر آواژنگ دارد)
با تشكر كمكم كنيد تابه سرعت مادر بورد رو براي استفاده از گارانتي تحويل شركت دهم باتشكر

JUNGO
23-11-2007, 08:43
:19:ما که زیر پامون علف سبز شد.

becareful
23-11-2007, 20:41
اتفاقا تاپیک خوبیه 3 تا برند رو اگه کسی سوال داشت میتونه اینجا مطرح کنه. حالا جنبه ی تبلیغاتی هم اگه داشته باشه.
سوال اول 8800gt رو آواژنگ کی میاره ؟چه قیمتی؟ سوال دوم با پشتیبانی آکستروم چی گیرتون میاد؟ کسی هم ازتون میخره؟ حالا کارت تی وی یه چیزی ولی کارت گرافیکاش ... .

glc_engineer
23-11-2007, 21:14
سلام دوست ممنون ..

ابتدا تشكر مي كنم بابت اين اقدام مفيد .

مورد بعدي اينكه به جاي ايجاد چندين تاپيك در بخش هاي مختلف ، نسبت به ايجاد يك تاپيك در بخش اصلي سخت افزار اقدام فرماييد تا بحث مربوط به شركت و محصولات آن متمركز باشد.

فكر مي كنم روال كاري بدين شكل مناسب تر باشد . ممنون .

'گابانا جان از اين كار كمي بو شنيده ميشه ....
ضمنا اگر قرار باشه ايشون هفته اي يك مرتبه هم نيان به چه درد ميخوره....

glc_engineer
23-11-2007, 21:17
آدرس آواژنگ را ميخواستم و ساعات و روزهاي سرويس دهي .مادر بورد من مدل گيگا k8 neoميباشداحتمالا بايوس آن مورد دارد وسيستمم بوت نميشود .تعمير ميشود يا تعويض(كارت گارانتي معتبر آواژنگ دارد)
با تشكر كمكم كنيد تابه سرعت مادر بورد رو براي استفاده از گارانتي تحويل شركت دهم باتشكر

ببين اين سوالي كه شما پرسيدي بديهي است
تمام گارانتي ها تا جايي كه ميتونن اجناس رو تعمير ميكنن
ديگه يه باياس ريختن چيزي داره كه بيان عوضش كنن عزيز

glc_engineer
23-11-2007, 21:20
:19:ما که زیر پامون علف سبز شد.

من روزي سه مرتبه به اين تاپيك سر ميزنم تا اين دوست عزيز رو زيارت كنم ....
اما مثل اين كه همچين پشتيباني هنوز تو شركت هاي ايراني مد نشده
اگر ايشون نميخواست اينجا سر بزنه و سوالانت رو جواب بده مديران نمي بايست به ايشون اجاز ه ميدادن كه همچين تاپيكي بزنه

glc_engineer
23-11-2007, 21:21
اتفاقا تاپیک خوبیه 3 تا برند رو اگه کسی سوال داشت میتونه اینجا مطرح کنه. حالا جنبه ی تبلیغاتی هم اگه داشته باشه.
سوال اول 8800gt رو آواژنگ کی میاره ؟چه قیمتی؟ سوال دوم با پشتیبانی آکستروم چی گیرتون میاد؟ کسی هم ازتون میخره؟ حالا کارت تی وی یه چیزی ولی کارت گرافیکاش ... .

جواب سوال دوم پول
سوال سوم هيچ كدام
سوال چهارم وقت امتحان تموم شد
اي واي بازم يك سوال رو يادم رفت جواب بدم

glc_engineer
23-11-2007, 21:22

اينجانب مجيد رزاقي كارشناس پشتيباني فني شركت خدمات آواژنگ هستم. شركت خدمات آواژنگ در حال حاضر كارت گرافيك هاي شركت گيگابايت و Axtrom و Leadtek را تحت گارانتي خود دارد. با توجه به مساعدت مدير عامل شركت در صورتيكه شما هر گونه سوالي در مورد محصولات تحت گارانتي اين شركت داشته باشيد مي‌توانيد در اين تاپيك مطرح كنيد. اينجانب خوشحال خواهم شد پاسخگوي سوالات شما باشم.:10:

مثل اينكه اينجانب بايستي دست به كار بشم و يك سري اخبار داخلي رو اينجا بيان كنم

becareful
23-11-2007, 21:31
آقا پست اسپم نده.تاپیک رو هم منحرف نکن.

ebru_gundes_206
23-11-2007, 21:40
آقا مجید سلام
والا من یه کارت گرافیک لیدتک داشتم که مشکل پیدا کرد وقتی آوردم گارانتی بعد از یک هفته اعلام کردن که باید تعویض بشه ، وقتی تعویض کردن من کارت گارانتی کارت گرافیک رو خواستم گفتن گم شده و یه هولوگرام لیزری بخش خدمات آواژنگ رو چسبوندن رو کارت تعویضی حالا برای من سوال شده که اگه این کارت هم مشکل پیدا کنه شرکت از کجا می خواد بفهمه تاریخ اتمام گارانتی کی بوده البته من یادمه ولی می خواستم ببینم شرکت چطوری می خواد بفهمه ؟

Gabana
23-11-2007, 22:46
والا منم به يكي از دوستان گفتم ..
چند وقت ديگه يادشون ميره اينجا هم تاپيكي دارن ..
به قول يكي ديگه از بچه ها كه توي اون يكي تاپيكشون گفته بود " عجب تبليغاتي .. ! "

yasser1680
24-11-2007, 00:35
خیلی ممنون آقا مجید

آقا من از کجا میتونم کارت گرافیک 8800GT با برندهای مثل evja یا گیگا یا ... گیر بیارم؟

شرکت شما نداره؟البته اسپارکل هست ولی مورد نظر من evja هست.

alaodin1
24-11-2007, 03:10
چی شد آخر این مشکلات تله تکست کارت تی وی winfast حل نشد.

yasser1680
24-11-2007, 04:46
آقا پس چی شد Help me

glc_engineer
24-11-2007, 08:33
آقا پست اسپم نده.تاپیک رو هم منحرف نکن.
عزيز جون پست هاي من حالا ديگه اسپم شده
ضمنا يك دكمه داريم به نام نقل قول شما كه دستور ميفرمايي حداقل اطلاع رساني ميكردي ببينيم كدوم پستمون اسپم شده .
ضمنا بنده ميخواستم اين همكار آواژنگي رو كمي علاقه مند كنم به اين تاپيك جوري كه حداقل هفته اي يك مرتبه سر بزنه .
ضمنا دوم هنوز تاپيك جهت گيري پيدا نكرده كه با دو تا پست من منحرف بشه
اگه منظورت منم

يا علي

becareful
24-11-2007, 08:38
ضمنا يك دكمه داريم به نام نقل قول شما كه دستور ميفرمايي حداقل اطلاع رساني ميكردي ببينيم كدوم پستمون اسپم شده .
ضمنا بنده ميخواستم اين همكار آواژنگي رو كمي علاقه مند كنم به اين تاپيك جوري كه حداقل هفته اي يك مرتبه سر بزنه .
اگه منظورت منم

يا علي
تاپیک جهت گیری شده اواژنگ !! میخای قطب نما بیاریم جهت پیدا کنیم.همین جا بحث تموم میکنم.تو هم دیگه بحث نکن.اگه هم ناراحت شدی ببخشید.

A.S.C
24-11-2007, 08:43
با سلام
من چند روزي در تهران نبودم به همين دليل نتوانستم جواب سوالات شما را بدهم . از همين جا از حضور شما عذرخواهي مي كنم.
مطمئن باشيد اين قضيه هيچ ارتباطي به تبليغات ندارد. قصد ما فقط كمك كردن به شماست.

A.S.C
24-11-2007, 08:50
والا منم به يكي از دوستان گفتم ..
چند وقت ديگه يادشون ميره اينجا هم تاپيكي دارن ..
به قول يكي ديگه از بچه ها كه توي اون يكي تاپيكشون گفته بود " عجب تبليغاتي .. ! "

خدمت شما عرض كنم كه بنده چند روزي در تهران نبودم به همين دليل نتوانستم جواب سوالات شما را بدهم.
قصد تبليغي در كار نيست. و فقط كمك به شما عزيزان مي باشد.

A.S.C
24-11-2007, 08:54

1. آدرس شركت: م ونك خ گاندي ك 25 پلاك 3 طبقه دوم
2.در مورد تعويض يا تعمير : شما بايد قطعه خود را به شركت بياوريد تا مورد بررسي قرار گيرد و مشكل آن بررسي شود تا نسبت به تعويض يا تعمير اقدام گردد. زيرا بوت نشدن مادربرد حتماً بايوس نيست و دلايلي ديگر هم مي تواند باشد.

A.S.C
24-11-2007, 09:01
سلام

اين تاپيك به هيچ عنوان تبليغاتي نيست و فقط قصد كمك كردن به شما عزيزان مي باشد.

A.S.C
24-11-2007, 09:04
اگه منظورت منم

يا علي

خدمت شما عرض كنم كه بنده چند روزي در تهران نبودم به همين دليل نتوانستم جواب سوالات شما را بدهم.

A.S.C
24-11-2007, 09:06
سلام

قصد هيچ تبليغي در كار نيست. فقط قصد كمك كردن به شما عزيزان را داريم.

A.S.C
24-11-2007, 09:17
آقا مجید سلام
والا من یه کارت گرافیک لیدتک داشتم که مشکل پیدا کرد وقتی آوردم گارانتی بعد از یک هفته اعلام کردن که باید تعویض بشه ، وقتی تعویض کردن من کارت گارانتی کارت گرافیک رو خواستم گفتن گم شده و یه هولوگرام لیزری بخش خدمات آواژنگ رو چسبوندن رو کارت تعویضی حالا برای من سوال شده که اگه این کارت هم مشکل پیدا کنه شرکت از کجا می خواد بفهمه تاریخ اتمام گارانتی کی بوده البته من یادمه ولی می خواستم ببینم شرکت چطوری می خواد بفهمه ؟

شماره سريال كارت گرافيك شما در اينجا ثبت شده است، و از روي شماره سريال، گارانتي قطعه شما مورد بررسي قرار مي گيرد.

A.S.C
24-11-2007, 09:24
چی شد آخر این مشکلات تله تکست کارت تی وی winfast حل نشد.

در حال حاضر تله تكست فارسي پشتيباني نمي شود. و اين قضيه در اكثر برندها صدق مي كند.

A.S.C
24-11-2007, 10:02
خیلی ممنون آقا مجید

آقا من از کجا میتونم کارت گرافیک 8800GT با برندهای مثل evja یا گیگا یا ... گیر بیارم؟

شرکت شما نداره؟البته اسپارکل هست ولی مورد نظر من evja هست.

كارت گرافيك 8800GT گيگابايت هنوز وارد بازار نشده است. ما در مورد برندهاي ديگر اطلاعي نداريم.

A.S.C
24-11-2007, 10:07

انشاالله بزودي وارد بازار خواهد شد.
در مورد قيمت خدمت شما عرض كنم كه ما فقط به سوالات فني جواب مي دهيم.
در مورد Axtrom خدمت شما عرض كنم كه اين برند قطعات با كيفيت و با قيمت مناسب توليد مي كند. بالاخره هر كسي نسبت به بودجه خودش خريد مي كنه. در ضمن فروش بالايي هم دارد.

mavesta
24-11-2007, 10:27
من یه رم 128 ddr kingmax دارم. میشه با 512 یا 256 تعویضش کرد؟؟؟

A.S.C
24-11-2007, 10:38
چرا از وقتي يكي از مديران الماس خاورميانه به شركت شما اومد ديگه گارانتي آواژنگ مثال زدني نيست

خدمات آواژنگ هيشه سعي بر اين داشته است كه بتواند بهترين خدمات را براي مشتريان عرضه كند.

A.S.C
24-11-2007, 10:41
سلام خدمت شما دوست عزیز:
من یک کارت TV Snazio خریدم که گارانتی آواژنگ داره.من هرچی این کارت رو نصب میکنم(از همون طریقی که داخل CD نصبش راهنمایی کرده) تصویر میاد ولی صداش نصب نمیشه!!!!؟:41:
نمی دونم باید چه کار بکنم اگه میشه منو راهنمایی کنید:20:
كارت Snazi گارانتي شركت آواژنگ نيست.:18:

A.S.C
24-11-2007, 10:43
من روزي سه مرتبه به اين تاپيك سر ميزنم تا اين دوست عزيز رو زيارت كنم ....
اما مثل اين كه همچين پشتيباني هنوز تو شركت هاي ايراني مد نشده
اگر ايشون نميخواست اينجا سر بزنه و سوالانت رو جواب بده مديران نمي بايست به ايشون اجاز ه ميدادن كه همچين تاپيكي بزنه

با سلام.

با عرض معذرت ،اينجانب چند روزي در تهران نبودم به همين منظور نتوانستم جواب شما دوستان را بدهم.

A.S.C
24-11-2007, 10:48

خدمات آواژنگ هيشه سعي بر اين داشته است كه بتواند بهترين خدمات را براي مشتريان عرضه كند.

becareful
24-11-2007, 10:49
انشاالله بزودي وارد بازار خواهد شد.
در مورد قيمت خدمت شما عرض كنم كه ما فقط به سوالات فني جواب مي دهيم.
در مورد Axtrom خدمت شما عرض كنم كه اين برند قطعات با كيفيت و با قيمت مناسب توليد مي كند. بالاخره هر كسي نسبت به بودجه خودش خريد مي كنه. در ضمن فروش بالايي هم دارد.
ممنون به محض ورود8800 جی تی لطفا اینجا اطلاع بدید. بد هم شد که قیمت رو نمیگید اینجا.

A.S.C
24-11-2007, 10:58
من یه رم 128 ddr kingmax دارم. میشه با 512 یا 256 تعویضش کرد؟؟؟

خير. شما ميتوانيد از يك رم 256 يا 512 در كنار حافظه قبلي خود استفاده كنيد.

A.S.C
24-11-2007, 11:04
ممنون به محض ورود8800 جی تی لطفا اینجا اطلاع بدید. بد هم شد که قیمت رو نمیگید اینجا.

حتماً اطلاع رساني خواهد شد.

Gabana
24-11-2007, 11:08
خوب جناب رزاقي ..
تاپيك و مستقل بكنيم ؟ اينطوري تعداد تاپيك ها زياد ميشه و بحث جمع نميشه .
نظرتون با ايجاد يك تاپيك و متمركز كردن بحث در مورد كليه محصولات چيه ؟

A.S.C
24-11-2007, 11:16
خوب جناب رزاقي ..
تاپيك و مستقل بكنيم ؟ اينطوري تعداد تاپيك ها زياد ميشه و بحث جمع نميشه .
نظرتون با ايجاد يك تاپيك و متمركز كردن بحث در مورد كليه محصولات چيه ؟

من نظرم مثبته. حتماً اين كار انجام بشه چون با اين حجم كاري براي خود من هم بهتره

Gabana
24-11-2007, 12:48
اوكي ممنون ..
من در اسرع وقت تاپيك ها رو ادغام و در بخش اصلي قرار خواهم داد /.

glc_engineer
25-11-2007, 09:24
اين جواب سوال من نبود عزيز جان

glc_engineer
25-11-2007, 09:35
چرا عيوب فيزيكي قطعات ارسالي به گارانتي شما توسط مسئول پذيرش همانجا به ارسال كننده اعلام نميشود.
به نظر شما به هيچ وجه امكان اين وجود ندارد كه توسط مسئول پذيرش يا مسئول حمل ونقل يا...
ايراداتي ازقبيل خط و خش بر روي مينبرد حاصل شود. نگين نه كه با چشمهاي خودم ديدم
ضمنا از لحاظ الكترونيكي تعداد زيادي از مينبردهاي شما داراي جنس خوبي براي فيبر مدار چاپي نيستند و پس از سوار كردن سي پي يو و فن به اصطلاح تاب بر ميدارن . چرا مادبوردي كه تاب برداشته خارج از گارانتي است؟
........

becareful
25-11-2007, 21:46
یعنی توی کجا میزاریشون؟

xmanp30
25-11-2007, 22:12
سلام ...
A.S.C آقا دست رو دلم نزار كه داغه (خون... يه چي تو همين مايه ها)
يه ماه پيش كارت گرافيك Radeon X1300 رو دادم قسمت گارانتي آواژنگ بعد 15 روز گفتند كارت شما مشكل فيزيكي داره ( 100 هزار تومان ) بابتش پول داده بودم ...
قسمت جالبش اينجاست كه ميگن مشكل فيزيكي (سيستمي كه خيلي خوب كار ميكرد يه روز صبح واسش مشكل پيش اومد بعد بررسي كردم ديدم از گرافيكه ) شركت آواژنگ ميگه احتمالا به كارت ضربه خورده ...
بابا دمت گرم ...ضربه خورده ... به همين راحتي دست به سر ميكنن .

A.S.C
25-11-2007, 23:20
سلام ...
A.S.C آقا دست رو دلم نزار كه داغه (خون... يه چي تو همين مايه ها)
يه ماه پيش كارت گرافيك Radeon X1300 رو دادم قسمت گارانتي آواژنگ بعد 15 روز گفتند كارت شما مشكل فيزيكي داره ( 100 هزار تومان ) بابتش پول داده بودم ...
قسمت جالبش اينجاست كه ميگن مشكل فيزيكي (سيستمي كه خيلي خوب كار ميكرد يه روز صبح واسش مشكل پيش اومد بعد بررسي كردم ديدم از گرافيكه ) شركت آواژنگ ميگه احتمالا به كارت ضربه خورده ...
بابا دمت گرم ...ضربه خورده ... به همين راحتي دست به سر ميكنن .

مدل و شماره سريال قطعه خود را بگوييد تا رسيدگي كنم.

A.S.C
25-11-2007, 23:21
اوكي ممنون ..
من در اسرع وقت تاپيك ها رو ادغام و در بخش اصلي قرار خواهم داد /.

ممنون. منتظرم
حتماً من را در جریان بگذارید.

A.S.C
25-11-2007, 23:37
چرا عيوب فيزيكي قطعات ارسالي به گارانتي شما توسط مسئول پذيرش همانجا به ارسال كننده اعلام نميشود.
به نظر شما به هيچ وجه امكان اين وجود ندارد كه توسط مسئول پذيرش يا مسئول حمل ونقل يا...
ايراداتي ازقبيل خط و خش بر روي مينبرد حاصل شود. نگين نه كه با چشمهاي خودم ديدم
ضمنا از لحاظ الكترونيكي تعداد زيادي از مينبردهاي شما داراي جنس خوبي براي فيبر مدار چاپي نيستند و پس از سوار كردن سي پي يو و فن به اصطلاح تاب بر ميدارن . چرا مادبوردي كه تاب برداشته خارج از گارانتي است؟
........

1. همکاران من در قسمت پذیرش برای مشاهده و دیدن ایرادات ظاهری مادربرد در قسمت پذیرش هستند وحتماً این کار را انجام می دهند و به مشتری اطلاع رسانی می کنند.
2.تمامی مادربردها با دقت و در آنتی استاتیک های با کیفیت حمل می شوند. حالا من نمی دانم شما چه دیده اید؟؟؟!!!:41:
3.خدمت شما عرض کنم که به قول شما فیبر!!! دارای استاندارد خاصی هستند که توسط تمامی سازندگان قطعات رعایت می شود و این مسئله که فیبر مادربرد گیگا کیفیت کمی دارد کاملاً منتفی است.
4.به دلیل قابل تعمیر نبودن. این را مطمئن باشید که تا جای ممکن شرکت مادربرد را تعمیر می کند مگر تاب درحدی باشد که امکان تعمیر نباشد.
5. یکی از دلایل تاب برداشتن متاسفانه استفاده از پایه های پلاستیکی است. اگر از کیس های استاندارد با پایه های برنجی استفاده و تمامی پیچها به طور صحیح و کامل بسته شوند به هیچ عنوان مادربرد تاب بر نمی دارد.

hashem_wolf
26-11-2007, 00:59
من پیشنهاد میکنم چون داره کار تبلیغاتی میکنه واسه اواژنگ این جا رو قفل و یوزر رو بن کنید!

A.S.C
26-11-2007, 09:38
با عرض معذرت.

مدل و شماره سريال قطعه خود را بگوييد تا رسيدگي كنم.:46:

Gabana
26-11-2007, 11:09
سلام ..

تاپيك هايي كه در بخش هاي ( پردازنده و مادربورد ) - ( گرافيك و مانيتور ) - ( كارت هاي جانبي ) - ( رم و هارد ديسك ) توسط مسوول پشتيباني شركت آواژنگ ايجاد شده بود را با يكديگر ادغام كردم .

فقط يك نكته كه خيلي مهم هست اينكه دوستان بحث تبليغ نداشته باشن. چون خلاف قوانين بوده و اخطار خواهند گرفت .
باز اگر احتياج به ويرايش داره بگيد تا انجام بدم .

ممنون /.

amin123
26-11-2007, 11:34
ميخوام بدونم شركت آواژنگ با اين عظمت و قدرتش چرا نتونسته نمايندگي انحساري در ساير استانها (مانند اصفهان) بزنه كه فروشنده ها مجبور نباشند قطعه معيوب را به تهران بفرستند و اينجوري 1 الي 2 هفته كاربر را بلا تكليف نگه دارند.........

به نظر من اگر در شهر هاي بزرگ (حداقل) اين توانايي را داشته باشند كه گارانتي را در خود شهر انجام بدهند.مسلما رضايت فروشنده ها و كاربران را بيشتر ميكنند و اين كار باعث اعتماد بيشتر آنها به اين گارانتي ميشود.همانطور كه شركت هاي بزرگ ديگه (كه احتمالا خودتون ميدونيد كي را ميگم) در حال انجام اين كار است........

Gabana
26-11-2007, 11:38
شرمنده .. من باز يه نكته اي رو اشاره كنم .
فكر مي كنم بحث در مورد سياست كاري شركت يا اهدافش و يا .. نباشه بهتره ( البته خود جناب رزاقي هم بايد نظر بدهند )
همانطور كه از اسم تاپيك مشخصه بحث تنها در مورد محصولات شركت بايد باشه
============
نمي دونم البته اگر خود جناب رزاقي هم تمايل داشته باشن و به سوالات جانبي هم جواب بدن جالب ميشه با دقت به اينكه بحث اصلي از بين نره .

A.S.C
26-11-2007, 11:46
ميخوام بدونم شركت آواژنگ با اين عظمت و قدرتش چرا نتونسته نمايندگي انحساري در ساير استانها (مانند اصفهان) بزنه كه فروشنده ها مجبور نباشند قطعه معيوب را به تهران بفرستند و اينجوري 1 الي 2 هفته كاربر را بلا تكليف نگه دارند.........

به نظر من اگر در شهر هاي بزرگ (حداقل) اين توانايي را داشته باشند كه گارانتي را در خود شهر انجام بدهند.مسلما رضايت فروشنده ها و كاربران را بيشتر ميكنند و اين كار باعث اعتماد بيشتر آنها به اين گارانتي ميشود.همانطور كه شركت هاي بزرگ ديگه (كه احتمالا خودتون ميدونيد كي را ميگم) در حال انجام اين كار است........

آواژنگ در حال حاضر در شهرهاي بزرگ تا جايي كه امكان دارد تعميرات را انجام مي دهد.
در اصفهان دو شركت ..... و .... اين كار را انجام مي دهند. اين دو شركت از نمايندگان ما هستند.
شما ميتوانيد هم اكنون به نمايشگاه اصفهان رفته و به غرفه نماينده ما مراجعه كنيد.
مادربرد در شهر اصفهان زماني به تهران ارسال مي شود كه امكان تعمير در آن شهر مقدور نيست.

A.S.C
26-11-2007, 12:03
شرمنده .. من باز يه نكته اي رو اشاره كنم .
فكر مي كنم بحث در مورد سياست كاري شركت يا اهدافش و يا .. نباشه بهتره ( البته خود جناب رزاقي هم بايد نظر بدهند )
همانطور كه از اسم تاپيك مشخصه بحث تنها در مورد محصولات شركت بايد باشه
============
نمي دونم البته اگر خود جناب رزاقي هم تمايل داشته باشن و به سوالات جانبي هم جواب بدن جالب ميشه با دقت به اينكه بحث اصلي از بين نره .

من كاملاً با نظر شما موافقم.
دوستان خواهشمندم اسم تبليغات را براي اين قضيه به كار نبريد. واقعاً نمي دانم ما ايراني ها چرا نمي پذيريم كه يك نفر قصد كمك كردن داره. اصلاً بحث تبليغي در كار نيست.
خواهشمندم اصلاً سوال در مورد قيمت محصول نپرسيد يا اينكه اين محصول مثلاً با محصول شركت ديگر فلان فرق را داره . اصلاً از اين سوالات پرسيده نشده چون جوابي به اين سوالات داده نخواهد شد.
به سوالاتي كه جنبه تبليغي داشته باشه به هيچ عنوان پاسخ نمي دهم.
خواهشمندم سوالات خود را فقط در زمينه گارانتي و فني بپرسيد.

saeed258s
26-11-2007, 12:16
مثل اينكه اينجانب بايستي دست به كار بشم و يك سري اخبار داخلي رو اينجا بيان كنم
آقا جان واقعا من یکی که نمیدونم کی درست میگه و از سخت افزار و بازارشم سر در نمی آرم!شما اگه لطف کنید و هرچیزی رو که میدونید بگید تا هم اطلاع رسانی بشه هم اینکه من نوعی که کی خوام چیزی بگیرم کلاه سرم نره!

A.S.C
26-11-2007, 12:23
سلام ..

تاپيك هايي كه در بخش هاي ( پردازنده و مادربورد ) - ( گرافيك و مانيتور ) - ( كارت هاي جانبي ) - ( رم و هارد ديسك ) توسط مسوول پشتيباني شركت آواژنگ ايجاد شده بود را با يكديگر ادغام كردم .

فقط يك نكته كه خيلي مهم هست اينكه دوستان بحث تبليغ نداشته باشن. چون خلاف قوانين بوده و اخطار خواهند گرفت .
باز اگر احتياج به ويرايش داره بگيد تا انجام بدم .

ممنون /.

تشكر بنده را بابت اين اقدام مفيد بپذيريد.

amin123
26-11-2007, 12:38
آواژنگ در حال حاضر در شهرهاي بزرگ تا جايي كه امكان دارد تعميرات را انجام مي دهد.
در اصفهان دو شركت ..... و .... اين كار را انجام مي دهند. اين دو شركت از نمايندگان ما هستند.
شما ميتوانيد هم اكنون به نمايشگاه اصفهان رفته و به غرفه نماينده ما مراجعه كنيد.
مادربرد در شهر اصفهان زماني به تهران ارسال مي شود كه امكان تعمير در آن شهر مقدور نيست.

ممنون از جوابتون ولي تا اونجايي كه من مطلع هستم و توي بازار جا افتاده فقط ي شركت هست كه اون هم ظاهرا با شما همكاري نداره و جدا كار ميكنه (لسم شركت را براتون با پيام خصوصي ميگم) اگه ميشه شما لطف كنيد و اسم اون دو شركت را بگيد كه ما از سردر گمي در بياييم.من و همكارانم محصولات گيگا را واقعا خوب فروش ميكنيم ولي با گارانتي آنها مشكل داريم......

amin123
26-11-2007, 12:44
ظاهرا نميشه به شما PM فرستاد
A.S.C has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her

اگر ميشه به ID من در YAHOO پيغام بديد.ممنون ميشم............

glc_engineer
26-11-2007, 21:44
1. همکاران من در قسمت پذیرش برای مشاهده و دیدن ایرادات ظاهری مادربرد در قسمت پذیرش هستند وحتماً این کار را انجام می دهند و به مشتری اطلاع رسانی می کنند.
2.تمامی مادربردها با دقت و در آنتی استاتیک های با کیفیت حمل می شوند. حالا من نمی دانم شما چه دیده اید؟؟؟!!!:41:
3.خدمت شما عرض کنم که به قول شما فیبر!!! دارای استاندارد خاصی هستند که توسط تمامی سازندگان قطعات رعایت می شود و این مسئله که فیبر مادربرد گیگا کیفیت کمی دارد کاملاً منتفی است.
4.به دلیل قابل تعمیر نبودن. این را مطمئن باشید که تا جای ممکن شرکت مادربرد را تعمیر می کند مگر تاب درحدی باشد که امکان تعمیر نباشد.
5. یکی از دلایل تاب برداشتن متاسفانه استفاده از پایه های پلاستیکی است. اگر از کیس های استاندارد با پایه های برنجی استفاده و تمامی پیچها به طور صحیح و کامل بسته شوند به هیچ عنوان مادربرد تاب بر نمی دارد.

1.منظور من بعد از تحويل قطعه بود . نه در هنگام تحويل آن . يعني بعد از مدتي مطلع ميشويم كه قطعه تحويلي خارج از گارانتي تشخيص داده شده است.
2. انتي استاتيك چه ربطي به خط و خش دارد
3. اسمش فيبره و به قول من و شما نداره . با نظر شما مخالفم و فيبر برد مين برد گيگا ضعيف تر از مينبرد ايسوس ميباشد . شما خودتان هم اين را ميدانيد . پس بيجهت جواب منتفي ندهيد
4. بله تعمير ميكنن اما خارج از گارانتي تشخيص داده شده و هزينه آن را تا جايي كه بتوانند ميگيرند
5.مخالفم به علت ضعف مينبرد شما حتي بارعايت كليه استاندارد هاي اسمبل باز هم امكان تاب برداشتن ميباشد

توجه لطفا سوالات را كليشه اي جواب ندهيد. كامل و باذكر جزئيات بگين

coralisland_17
27-11-2007, 00:32
سلام
من 1سال پيش يك سيستم خريدم
ديروز در بين كارت هاي و... سيستم يك كارت ضمانت شركت شما (آواژنگ)را ديدم ولي نميدونم اين كارت مال كدام قطعه سيستم من هست؟
روي آن هم ننوشته فقط مدل آن با شماره سريال و تاريخ اعتبار نوشته شده
من مدل آن را براي شما مينويسم اگر ممكنه كمك كنيد تا بدانم براي كدام قطعه است؟
مدل : Ga-8i865g775-g

dr-ali
27-11-2007, 02:16
مگه آواژنگ نماینده رسمی محصولات گیگابایت و مورد تایید این شرکت نیست؟
چرا بردهای گیگابایت با چیپست x38 اینتل رو که 2 ماه است در بازارهای جهانی بفروش میرسد وارد نکرده اید؟
آیا آواژنگ این سیاست رو دنبال میکند که تا جنسهای قدیمی در بازار فروش نرفته و بازار تخلیه نشده نباید قطعات جدید و بروز گیگابایت وارد بشند؟؟:13:

A.S.C
27-11-2007, 08:49
مگه آواژنگ نماینده رسمی محصولات گیگابایت و مورد تایید این شرکت نیست؟
چرا بردهای گیگابایت با چیپست x38 اینتل رو که 2 ماه است در بازارهای جهانی بفروش میرسد وارد نکرده اید؟
آیا آواژنگ این سیاست رو دنبال میکند که تا جنسهای قدیمی در بازار فروش نرفته و بازار تخلیه نشده نباید قطعات جدید و بروز گیگابایت وارد بشند؟؟:13:

مادربرد هاي X38 هم اكنون در نمايندگي هاي فروش آواژنگ در دسترس مشتريان عزيز مي باشد.

A.S.C
27-11-2007, 08:50
سلام
من 1سال پيش يك سيستم خريدم
ديروز در بين كارت هاي و... سيستم يك كارت ضمانت شركت شما (آواژنگ)را ديدم ولي نميدونم اين كارت مال كدام قطعه سيستم من هست؟
روي آن هم ننوشته فقط مدل آن با شماره سريال و تاريخ اعتبار نوشته شده
من مدل آن را براي شما مينويسم اگر ممكنه كمك كنيد تا بدانم براي كدام قطعه است؟
مدل : Ga-8i865g775-g

اين قطعه مادربرد كامپيوتر شما مي باشد.

amin123
27-11-2007, 12:18
A.s.c ممنون بابت جوابي كه برام Off گذاشتيد........

glc_engineer
27-11-2007, 12:23
1.منظور من بعد از تحويل قطعه بود . نه در هنگام تحويل آن . يعني بعد از مدتي مطلع ميشويم كه قطعه تحويلي خارج از گارانتي تشخيص داده شده است.
2. انتي استاتيك چه ربطي به خط و خش دارد
3. اسمش فيبره و به قول من و شما نداره . با نظر شما مخالفم و فيبر برد مين برد گيگا ضعيف تر از مينبرد ايسوس ميباشد . شما خودتان هم اين را ميدانيد . پس بيجهت جواب منتفي ندهيد
4. بله تعمير ميكنن اما خارج از گارانتي تشخيص داده شده و هزينه آن را تا جايي كه بتوانند ميگيرند
5.مخالفم به علت ضعف مينبرد شما حتي بارعايت كليه استاندارد هاي اسمبل باز هم امكان تاب برداشتن ميباشد

توجه لطفا سوالات را كليشه اي جواب ندهيد. كامل و باذكر جزئيات بگين
من منتظ جواب هستم

dr-ali
27-11-2007, 14:24
مادربرد هاي X38 هم اكنون در نمايندگي هاي فروش آواژنگ در دسترس مشتريان عزيز مي باشد.
سلام
چند روز پیش که در بازار رضا بودم , فروشگاه دریا سیستم که خودش رو نمایندگی فروش آواژنگ معرفی کرد بهم گفت حالا حالا ها دنبال این بردها نگرد شاید تا 2 ماه دیگه بیاریمشون!!!و الان شما می فرمایید که این بردها در مراکز فروش آواژنگ وجود دارند!:10:
لطف کنید بفرمایید این بردها از طرف آواژنگ چه محدوده قیمتی برای مصرف کننده دارند :
Gigabyte X38-DQ6
Gigabyte X38-DS5

A.S.C
27-11-2007, 14:45
سلام
چند روز پیش که در بازار رضا بودم , فروشگاه دریا سیستم که خودش رو نمایندگی فروش آواژنگ معرفی کرد بهم گفت حالا حالا ها دنبال این بردها نگرد شاید تا 2 ماه دیگه بیاریمشون!!!و الان شما می فرمایید که این بردها در مراکز فروش آواژنگ وجود دارند!:10:
لطف کنید بفرمایید این بردها از طرف آواژنگ چه محدوده قیمتی برای مصرف کننده دارند :
Gigabyte X38-DQ6
Gigabyte X38-DS5

اين مادربرد به تازگي وارد بازار شده است، توزيع آن به صورت محدود بوده است.

اگر به تاپيك هاي قبلي سري بزنيد بنده اعلام كردم كه در مورد قيمت جوابي داده نخواهد شد.

saeed258s
27-11-2007, 16:39
با سلام. نمایندگی شما در شیراز کجاست؟تو خود سایتتون نزده بود!

A.S.C
28-11-2007, 08:26
با سلام. نمایندگی شما در شیراز کجاست؟تو خود سایتتون نزده بود!

با سلام.
لطفاً ايميل يا ID ياهو مسنجر خود را به من بدهيد تا آدرس و شماره تلفن نماينده شيراز را به شما بدهم.

saeed258s
28-11-2007, 17:52
با سلام.
لطفاً ايميل يا ID ياهو مسنجر خود را به من بدهيد تا آدرس و شماره تلفن نماينده شيراز را به شما بدهم.
steaven_black_666@yahoo.com
ممنون میشم:11:

A.S.C
29-11-2007, 00:27
steaven_black_666@yahoo.com
ممنون میشم:11:

به آدرس ايميل شما ارسال شد.

dr-ali
29-11-2007, 23:59

اين مادربرد به تازگي وارد بازار شده است، توزيع آن به صورت محدود بوده است.

اگر به تاپيك هاي قبلي سري بزنيد بنده اعلام كردم كه در مورد قيمت جوابي داده نخواهد شد.
من به چند تا فروشگاه تو بازار رضا زنگ زدم گفتن هنوز gigabyte X38-Dq6 و Gigabyte x38-DS5 وارد بازار نشده!:13:
اگه تو بزرگترین مراکز فروش قطعات کامپیوتری ایران یعنی بازار رضا و مرکز کامپیوتر پایتخت گیر نیایند پس کجا میشه گیرشون آورد؟؟:19:

A.S.C
01-12-2007, 00:11
من به چند تا فروشگاه تو بازار رضا زنگ زدم گفتن هنوز gigabyte X38-Dq6 و Gigabyte x38-DS5 وارد بازار نشده!:13:
اگه تو بزرگترین مراکز فروش قطعات کامپیوتری ایران یعنی بازار رضا و مرکز کامپیوتر پایتخت گیر نیایند پس کجا میشه گیرشون آورد؟؟:19:

به دليل قيمت نسبتاً بالاي اين مادربرد توزيع اين مادربرد به صورت محدودي بوده است.

XELTEK
01-12-2007, 00:50
دوست عزیز و گرامی

مدل های مونتاژ تایوان مادر بردها از همه نظر عالی هستن

اما مدل های مونتاژ چین از خیلی نظر ها مشکل دارن

از نظر دما از نظر بوت نشدن از نظر پایداری ! از نظر کیفیت بد اجناس ! مادر برد نو رو از جعبه در اردم یه خازن 100 میکرو فاراد 16 ولت از مادربرد جدا بود ! که برای گارانتی ارسال شد !

شرکت به این بزرگی حیفه که خودشو سر این چیزای کوچیک خراب کنه ! من میخواستم جایی بگم این حرفو چه خوب شد که اینجا دیدمتون و مستقیما" به خودتون گگفتم !

A.S.C
01-12-2007, 23:26
دوست عزیز و گرامی

مدل های مونتاژ تایوان مادر بردها از همه نظر عالی هستن

اما مدل های مونتاژ چین از خیلی نظر ها مشکل دارن

از نظر دما از نظر بوت نشدن از نظر پایداری ! از نظر کیفیت بد اجناس ! مادر برد نو رو از جعبه در اردم یه خازن 100 میکرو فاراد 16 ولت از مادربرد جدا بود ! که برای گارانتی ارسال شد !

شرکت به این بزرگی حیفه که خودشو سر این چیزای کوچیک خراب کنه ! من میخواستم جایی بگم این حرفو چه خوب شد که اینجا دیدمتون و مستقیما" به خودتون گگفتم !

از لحاظ كيفيت مادربرد هاي چين و تايوان هيچ فرقي با هم ندارند. بالاخره در قطعات الكتريكي شايد در هر 1000 تا يك همچين موردي پيش بيايد . در مورد بوت نشدن يا دماي مادربرد چرا هيچكس از قطعات غير استاندارد و غير اصلي كه برروي مادربرد بي زبون گذاشته مي شود حرف نمي زند....!!!!((مانند رم و يا منبع تغذيه غير استاندارد)) متاسفانه اين قطعات آسيب جدي به مادربرد مي رسانند ولي همه تا موردي پيش مي آيد مي گويند مادربرد كيفيت ندارد . به نظر شما اين درست است كه هر ايرادي را از مادربرد مي بينند؟؟؟!!!

asa2000
02-12-2007, 02:45
خواهش ميكنم به رئيستون تو آواژنگ بگيد يه فكري هم به خريداران بدبخت مادربرد آشغال K8ne بكنند . فكر كنم 100 درصد آنها تو 6 ماه اول خراب شدن و گارانتي هم هيچ كمكي به حال اونا نكرده !

glc_engineer
02-12-2007, 22:51
از لحاظ كيفيت مادربرد هاي چين و تايوان هيچ فرقي با هم ندارند. بالاخره در قطعات الكتريكي شايد در هر 1000 تا يك همچين موردي پيش بيايد . در مورد بوت نشدن يا دماي مادربرد چرا هيچكس از قطعات غير استاندارد و غير اصلي كه برروي مادربرد بي زبون گذاشته مي شود حرف نمي زند....!!!!((مانند رم و يا منبع تغذيه غير استاندارد)) متاسفانه اين قطعات آسيب جدي به مادربرد مي رسانند ولي همه تا موردي پيش مي آيد مي گويند مادربرد كيفيت ندارد . به نظر شما اين درست است كه هر ايرادي را از مادربرد مي بينند؟؟؟!!!

به نظر خودت این فرمایشی که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی بین تولید چین با تولید تایوان وجود نداره درسته

من واقعا متاسفم ظاهرا بحث های تبلیغاتی داره جای جوابگویی فنی رو میگیره

glc_engineer
02-12-2007, 22:54
بالاخره در قطعات الكتريكي شايد در هر 1000 تا يك همچين موردي پيش بيايد . در مورد بوت نشدن يا دماي مادربرد چرا هيچكس از قطعات غير استاندارد و غير اصلي كه برروي مادربرد بي زبون گذاشته مي شود حرف نمي زند....!!!!((مانند رم و يا منبع تغذيه غير استاندارد)) متاسفانه اين قطعات آسيب جدي به مادربرد مي رسانند ولي همه تا موردي پيش مي آيد مي گويند مادربرد كيفيت ندارد . به نظر شما اين درست است كه هر ايرادي را از مادربرد مي بينند؟؟؟!!!

بحث شما غیر فنی است دوست عزیز

XELTEK
02-12-2007, 22:59
چطوره که همون قطعات روی مین مونتاژ تایوان عین کره جواب میده ؟

من زیاد میام پیشتون ! 100% به قیافه بشناسین منو ! من کارمه این چیزا !

اما از حق نگذریم که کار مین 965 ps3 حرف نداره !

xmanp30
02-12-2007, 23:25
سلام ...بر A.s.c فرستاده و برگزيده آواژنگ ...
مربوط به پست شماره 46 (سرنوشت منه بينوا )
نام كالا Pci-e 16x/gv-rx13p256de-rh
شماره سريال 010471933130807021sn0640519749
تاريخ ورود به شركت 86/05/24
.................................................. ...............
شرمنده ...يه كم دير مشخصات رو دادم ... خبرش با شما ...

A.S.C
03-12-2007, 08:48
خواهش ميكنم به رئيستون تو آواژنگ بگيد يه فكري هم به خريداران بدبخت مادربرد آشغال K8ne بكنند . فكر كنم 100 درصد آنها تو 6 ماه اول خراب شدن و گارانتي هم هيچ كمكي به حال اونا نكرده !

با سلام

دوست عزيز مشكل شما چيست؟

A.S.C
03-12-2007, 08:59
چطوره که همون قطعات روی مین مونتاژ تایوان عین کره جواب میده ؟

من زیاد میام پیشتون ! 100% به قیافه بشناسین منو ! من کارمه این چیزا !

اما از حق نگذریم که کار مین 965 ps3 حرف نداره !

يه مثال : همين مادربرد 965 چند نسخه دارد. مشتري ميره نسخه 1 ميخره بعدش پردازنده باس 1333 ميزاره روي اين مادربرد خوب مشخصه كه مادربرد هنگ مي كنه يا رندوم كار مي كنه. بعد قطعات مي زاره رو مادربرد 965 نسخه 3.3 مي گه قطعات من سالمه. بايد در هنگام خريد به نسخه مادربرد توجه كرد چون از لحاظ پشتيباني قطعات با هم فرق مي كنند.

A.S.C
03-12-2007, 09:07
سلام ...بر A.s.c فرستاده و برگزيده آواژنگ ...
مربوط به پست شماره 46 (سرنوشت منه بينوا )
نام كالا Pci-e 16x/gv-rx13p256de-rh
شماره سريال 010471933130807021sn0640519749
تاريخ ورود به شركت 86/05/24
.................................................. ...............
شرمنده ...يه كم دير مشخصات رو دادم ... خبرش با شما ...

قطعه شما قرار بوده تعويض بشه . ولي متاسفانه به دليل آسيب ديدگي ظاهري اين امكان وجود نداشته است.

يا شما در موقع خريد دقت نكرده بوديد و قطعه شما از همان ابتدا اين مشكل را داشته است يا اينكه در هنگام حمل ونقل اين اتفاق افتاده است. به هر حال به لحاظ ايراد ظاهري براي اين قطعه نمي توان كاري كرد.

xmanp30
03-12-2007, 12:29
سلام ...
آقا اين گرافيك من 2 ماه خيلي عالي كار ميكرد ، بعدش ييهو اين طوري شد ...
من اصلا دست به داخل كيس و قطعات هم نزدم (كيس كاملا بسته بود)
موقعي كه اين مشكل پيش اومد در كيس رو باز كردم اون قسمتي كه مشكل پيدا كرده بود اندازه 1 ميليمتر روش مايع روغني فرم نشسته بود ..
بابت پيگيري هم يه دنيا ممنون...

ebru_gundes_206
06-12-2007, 02:25
نقل قول :
آقا مجید سلام

بی پاسخ ... یعنی شرکتی با این این دب دبه و کب کبه نسبت به حفظ قطعات مشتریان اینقدر بی دقت ؟حالا می خواد قطعه VGA ششصد هزارتومنی باشه یا کارت گارانتی

نقل قول :
مدل و شماره سريال قطعه خود را بگوييد تا رسيدگي كنم.

تا جایی که من می دونم هم از طریق سایت شرکت و هم تلفنخانه شرکت میشه وضعیت قطعه رو پیگیری کرد.
تنها چیزی که از این پست برداشت میشه که تظاهر به خدمت می باشد که نوعی تبلیغ محسوب میشه

نقل قول :
تشكر بنده را بابت اين اقدام مفيد بپذيريد.

یک اسپم به تمام معنا

نقل قول :
سوال :من به چند تا فروشگاه تو بازار رضا زنگ زدم گفتن هنوز gigabyte X38-Dq6 و Gigabyte x38-DS5 وارد بازار نشده!
اگه تو بزرگترین مراکز فروش قطعات کامپیوتری ایران یعنی بازار رضا و مرکز کامپیوتر پایتخت گیر نیایند پس کجا میشه گیرشون آورد؟؟

جواب :
به دليل قيمت نسبتاً بالاي اين مادربرد توزيع اين مادربرد به صورت محدودي بوده است.

منظور از به صورت محدود یعنی چه (این هم یه تبلیغ دیگه:به روز بودن شرکت؛؛؛ در صورتی که نبوده) من هم با آقای مسعودی(دریا رایانه) تماس گرفتم ایشون هم گفتن تو این تاریخ وارد بازار نشده، اونوقت شما چطوری می گید به صورت محدود عرضه شده !

نقل قول :

این رو نه من بلکه تمام مردم دنیا می دانند که قطعات کامپیوتری که چین برای خاورمیانه من جمله ایران تولید میکنه
به نسبت کشور مادر قطعه، کیفیت به مراتب پایین تری دارند، برای مثال همین رایترهای چینی شرکت سونی که یکی از معتبرترین گارانتی های ایران واردش می کنه اینقدر کیفیت پایینی نسبت به مدل های قدیمی خودشون پیدا کردن که یه بچه ی 2 ساله هم تشخیص میده
یا به این گونه پست ها جواب ندهید یا با مدرک جوابگو باشید .

نقل قول :
قطعه شما قرار بوده تعويض بشه . ولي متاسفانه به دليل آسيب ديدگي ظاهري اين امكان وجود نداشته است.

يا شما در موقع خريد دقت نكرده بوديد و قطعه شما از همان ابتدا اين مشكل را داشته است يا اينكه در هنگام حمل ونقل اين اتفاق افتاده است. به هر حال به لحاظ ايراد ظاهري براي اين قطعه نمي توان كاري كرد

فکر نکنم هدف این تاپیک کم کردن بار تلفن گویای شرکت باشه.
در کل باید بگم دوست عزیز بهتره شما به سوالات فنی دوستانی مثل glc جواب بدید تا سوالاتی از قبیل پیگیری وضعیت قطعه !

حالا اگه شما جای بچه های این فروم بودید به پست های خودتون با دیده تبلیغ نگاه نمی کردید ؟

xmanp30
06-12-2007, 14:32
سلام ...
اينو هستم ...

resident
06-12-2007, 14:52
A.S.C جان سلام،
ممکنه بگید که آیا کارت گرافیک (768mg) زیر رو آوژنگ آورده یا نه؟ قیمتش توی ایران چقدر هستش؟ من تو سایت گیگابایت بودم که گفتش از آواژنگ می تونم بخرمش.
GIGABYTE Graphic Accelator GeForce 8800 ULTRA GV-NX88U768H-B

A.S.C
07-12-2007, 01:23
A.S.C جان سلام،
ممکنه بگید که آیا کارت گرافیک (768mg) زیر رو آوژنگ آورده یا نه؟ قیمتش توی ایران چقدر هستش؟ من تو سایت گیگابایت بودم که گفتش از آواژنگ می تونم بخرمش.
GIGABYTE Graphic Accelator GeForce 8800 ULTRA GV-NX88U768H-B

دوست عزيز

سلام
اگر به تاپيك هاي قبلي سري بزنيد گفته شده است كه به قيمت و شرايط قطعه در بازار جواب داده نخواهد شد.

عزيزان اين قسمت فقط براي طرح سوالات درمورد گارانتي و فني ايجاد شده است.

resident
08-12-2007, 18:05
دوست عزيز

سلام
اگر به تاپيك هاي قبلي سري بزنيد گفته شده است كه به قيمت و شرايط قطعه در بازار جواب داده نخواهد شد.

عزيزان اين قسمت فقط براي طرح سوالات درمورد گارانتي و فني ايجاد شده است.

معذرت میخوام:11:، من ندیدم یا شاید هم ازش رد شدم و دقت نکردم!
:40::11::40::11:
:11::40::11::40:
:40::11::40::11:

A.S.C
09-01-2008, 22:37
Ga-x38-dq6

:18::18:

adel_6747
10-01-2008, 14:52
من یه مادربرد گیگا مدل 945gzm-s2 دارم که اردی بهشت خریدم . فکر میکنم یکی از Pci های اون سوخته باشه . آیا می شه درستش کرد و تحت پوشش گارانتی می شه یا نه؟
اگر نمی شه هزینش چقدره و چند روزه تحویل میدید ؟
ممنون می شم جواب بدبد .

A.S.C
10-01-2008, 23:15
من یه مادربرد گیگا مدل 945gzm-s2 دارم که اردی بهشت خریدم . فکر میکنم یکی از Pci های اون سوخته باشه . آیا می شه درستش کرد و تحت پوشش گارانتی می شه یا نه؟
اگر نمی شه هزینش چقدره و چند روزه تحویل میدید ؟
ممنون می شم جواب بدبد .

1. مادربرد شما از لحاظ زماني هنوز گارانتي دارد. ولي شما به چند سوال من جواب دهيد:

الف: چگونه متوجه شديد PCI سوخته است؟ آيا از لحاظ ظاهري آسيب ديده است؟

ب: آيا شما اقدام به بروز رساني بايوس كرده ايد(Update Bios) ؟

ج: چه قطعه برروي درگاه PCI قرار داده ايد؟:20:

adel_6747
12-01-2008, 09:23
ممنون از توجه شما .
جواب سوال الف : از لحاظ ظاهری نه ولی من با جابجایی سخت افزارها متوجه این قضیه شدم یعنی همان قطعه روی Pci دیگر خوب کار میکند ولی روی این Pci اینطور نیست .
جواب سوال ب :نه این کار را انجام ندادم و بلد نیستم .
جواب سوال ج : با قرار دادن کارت Tv متوجه شدم .
راستی اصلا قابل تعمیر است یا باید تعویض شود . اصلا با تعویض موافقت می شود یا نه ؟

adel_6747
14-01-2008, 09:33
چی شد از آواژنگ اخراج شدی ؟

A.S.C
16-01-2008, 01:02
ممنون از توجه شما .
جواب سوال الف : از لحاظ ظاهری نه ولی من با جابجایی سخت افزارها متوجه این قضیه شدم یعنی همان قطعه روی Pci دیگر خوب کار میکند ولی روی این Pci اینطور نیست .
جواب سوال ب :نه این کار را انجام ندادم و بلد نیستم .
جواب سوال ج : با قرار دادن کارت Tv متوجه شدم .
راستی اصلا قابل تعمیر است یا باید تعویض شود . اصلا با تعویض موافقت می شود یا نه ؟

با سلام
بابت پاسخگويي اگر دير شد به خوبي خودتان ببخشيد.:11:
قطعه شما ابتدا توسط كارشناسان ما تست خواهد شد ، اگر مشكل شما مشاهده شود قطعه تعمير خواهد شد. ولي اگر قطعه قابل تعمير نباشد (اگر از لحاظ ظاهري سالم باشد) مادربرد شما تعويض خواهد شد.

adel_6747
17-01-2008, 08:23
1-حالا آدرس نمایند گی چی هست؟
2-آیا فقطظ در یک جای تهران نمایندگی دارد؟ اگر چند تا است آدرس آنها هم بنویسید ؟
با تشکر توجه شما

A.S.C
19-01-2008, 21:19
1-حالا آدرس نمایند گی چی هست؟
2-آیا فقطظ در یک جای تهران نمایندگی دارد؟ اگر چند تا است آدرس آنها هم بنویسید ؟
با تشکر توجه شما

تهران- ميدان ونك - خيابان گاندي - كوچه 25 - پلاك 3 ساختمان آواژنگ طبقه دوم

شما در تهران فقط مي توانيد به آدرس شركت كه در بالا ذكر شد مراجعه كنيد.

adel_6747
20-01-2008, 08:16
خیلی ممنون .
خودتئنم اونجایید . میتونم به خوده شما مراجعه کنم تا یه کمی زود تر کارم جلو برم .

A.S.C
29-01-2008, 22:40
:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamad.hejazi
29-01-2008, 23:21
سلام.
ببخشید من یه سوال دارم. مادربورد giga 945 pl-s3 ver 3.x رو دارم.
میخوام ببینم که این مادربورد رم با باس ddr2 667 رو ساپورت میکنه یا نه؟

A.S.C
02-02-2008, 09:57
سلام.
ببخشید من یه سوال دارم. مادربورد giga 945 pl-s3 ver 3.x رو دارم.
میخوام ببینم که این مادربورد رم با باس ddr2 667 رو ساپورت میکنه یا نه؟

با سلام

چيپست INTEL 945PL فقط حافظه تا باس 533 را پشتيباني مي كند. البته شما مي توانيد حافظه باس 800 استفاده كنيد ولي مادربرد به طور اتوماتيك آنرا 533 شناسايي مي كند. :13:

szr
11-02-2008, 01:31
با سلام

1-شما می فرمایید که قطعه اگر قابل تعمیر نبود و از لحاظ ظاهر هم سالم بود تعویض می شود حال اگر توسط یکی از کارکنان انجا مشکل فیزیکی برای قطعه پیش آمد چه می کنید؟
و حال اگر به هر دلیل قرار شد قطعه را تعویض ننمایید به جای آن قطعه نو می دهید یا تعمیری و ؟دست دوم

می خواستم راهنمای در مورد فرمان بازیهای لاجیتک نمایید .

با تشکر

A.S.C
12-02-2008, 22:43
با سلام

1-شما می فرمایید که قطعه اگر قابل تعمیر نبود و از لحاظ ظاهر هم سالم بود تعویض می شود حال اگر توسط یکی از کارکنان انجا مشکل فیزیکی برای قطعه پیش آمد چه می کنید؟
و حال اگر به هر دلیل قرار شد قطعه را تعویض ننمایید به جای آن قطعه نو می دهید یا تعمیری و ؟دست دوم

با تشکر

با سلام خدمت شما دوست عزيز

1. قطعات تعويضي با قطعات سالم تعويض مي شوند.
2.امكان خرابي قطعه توسط كاركنان بخش در حد صفر است. ولي اگر اين مشكل از سمت شركت باشد حتماً به اين مسئله رسيدگي خواهد شد.(با توجه به گارانتي زماني قطعه )
3.چه راهنمايي در مورد فرمان Logitech نياز داريد؟

szr
13-02-2008, 12:20
با سلام خدمت شما دوست عزيز

1. قطعات تعويضي با قطعات سالم تعويض مي شوند.
2.امكان خرابي قطعه توسط كاركنان بخش در حد صفر است. ولي اگر اين مشكل از سمت شركت باشد حتماً به اين مسئله رسيدگي خواهد شد.(با توجه به گارانتي زماني قطعه )
3.چه راهنمايي در مورد فرمان Logitech نياز داريد؟

با سلام
Logitech چند مدل فرمان دارد و کجا می توان آنها را دید؟ (منظورم مغازه است)
آیا با هر بازی سازگار است؟
و برای اینکه بتوانم قیمتهایش را به دست بیاورم به کجا مراجعه کنم؟

با تشکر

mohsen_sir
13-02-2008, 15:25
آقا سوال من يه اسكنر گرفتم گارانتي داشت اما كارتشو گم كردم .احتمالم مي دم كه ماله آوازنگ باشه حالا خراب شده مي خواستم ببينم ميشه كاريش كرد؟
سوال دوم من يه dvd writer دارم كه درش باز نميشه و سوزني شده اين اگه بيارم كاريش ميشه كرد(مال آوازنگه)؟

A.S.C
15-02-2008, 15:22
آقا سوال من يه اسكنر گرفتم گارانتي داشت اما كارتشو گم كردم .احتمالم مي دم كه ماله آوازنگ باشه حالا خراب شده مي خواستم ببينم ميشه كاريش كرد؟
سوال دوم من يه dvd writer دارم كه درش باز نميشه و سوزني شده اين اگه بيارم كاريش ميشه كرد(مال آوازنگه)؟

با سلام

1. شركت آواژنگ تا به حال اسكنر گارانتي نكرده است. اسكنر شما گارانتي آواژنگ نيست.
2. براي DVD به شركت مراجعه كنيد تا مشكل شما بررسي گردد.

A.S.C
02-03-2008, 15:10
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

A.S.C
16-03-2008, 09:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein-GMail
20-03-2008, 00:53
با سلام

با تشکر

سلام به همگی.
اصلا اینطور نیست دوست من.
خود من P35-DS3R دارم.تقریبا یک ماه بعد از اینکه گرفتمش بایاسشو آپدیت کردم,اما دیگه سیستم بالا نیومد.بردمش گاراتی بدون هیچ مشکلی واسم با یدونه نو عوضش کردن.اولش خودمم باورم نمیشد.از اون به بعد هم سعی کرم هر چی میگیرم با گارانتی آواژنگ باشه و به همه دوستان هم توصیش میکنم.:20:

p00rya7
07-01-2013, 18:56
سلام ! تبلت من اين موارد رو داره ... ممنون ميشم چک کنيد ببينيد اين مشکلات عاديه يا مال من مشکل داره !

1. ميزان شارژ تبلت به صورت بازه هاي 5 درصدي نشون داده ميشه ! يعني هرچقدر از شارژ کم بشه اونو به صورت 5 درصد 5 درصد کم ميکنه !

2. وقتي تبلت رو به شارژ مي زنم ميزان شارژ به طور کاذب و آني به 100% تبديل ميشه و وقتي سوکت شارژر رو ميکشم ميزان شارژ واقعي رو نشون ميده ! يعني در هنگام شارژ از ميزان و نحوه ي شارژ اطلاعي در دست نيست و مينويسه باطري کامل شارژ شده.

3. هنگامي که صفحه قفل ميشه ارتباط واي فاي قطع ميشه. البته تو دانلود اينطوري نيست ولي مثلا وقتي آنتي ويروسمو ميزنم آپديت و صفحه قفل ميشه قفل صفحه رو که باز ميکنم ميبينم ارتباط قطع شده و در استاتوس بار آيکون واي فاي وجود نداره و مثل حالتي که تازه واي فاي رو روشن ميکني از نو شروع ميکنه به سرچ براي شبکه واي فاي !

مال همه اينطوريه يا فقط مال منه ؟! با آپديت درست ميشه يا سخت افزاريه ؟!
چطور ميتونم تبلتم رو به جديدترين فريمور آپديت کنم ؟! آيا اين مشکلات با آپديت نرم افزاري حل ميشه ؟!