PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی رپید شیر و Isp ها!

shahedi
25-11-2007, 19:02
سلام شاید این موضوع تا حدی جای بحث داشته باشه.من با یه ISP وقتی به سایت رپید شیر می رم می نویسه شما باید 255 دقیقه ی دیگه صبر کنی و با یه ISP دیگه بلا فاصله می تونم دانلود کنم در صورتی که نه از پراکسی استفاده می کنم نه شبکه و... و نه از مخفی کننده ی IP
هر چند نوشتن اینکه IP شما فلانه و شما فعلا حق دانلود ندارید یه چیز کاملا معمولیه و چندان برای عزیزانی که Free از رپید دانلود می کنند نا آشنا نیست ولی این مورد برام جالب بود.:5:

c0dest0rm
25-11-2007, 19:49
چون 99.9% آی اس پی ها از Invalid IP استفاده میکنند. یعنی کاربرها توی یک شبکه هستند با آی پی های اینولید، و همه به یک سرور وصل هستند که آی پی valid داره، و همه با اون آی پی شناخته میشند.
حتما یکی یا چند نفر! قبل از شما در حال دانلود بودند یا هستند و چون همه از نظر رپید و دیگر سایتها یکی هستید، ین پیغام رو میبینید.

shahedi
26-11-2007, 14:22
والا وقتی که با Isp فرهنگیان می رم که مشکلی نیست و Ip خودم را اگرم نشون می ده درسته ولی خیلی کم با Isp فرهنگیان نمی ذاره دانلود کنم ولی برعکس با Isp فار آنلاین می نیسه برو 106 دقیقه دیگه بیا! البته نمی شه گفت 99.9 ولی یه تعدادی...

c0dest0rm
26-11-2007, 14:37
آی اس پی فرهنگیان یک آی اس پی خصوصیه؟ یعنی اکانت هاش همه جار مثل کارت اینترنت هست یا خصوصیه؟
اگر خصوصی باشه داره آی پی Valid میده!

shahedi
27-11-2007, 18:02
نه در حال حاضر خصوصی نیست.
همانطور که گفتم IP سیستم مرا که درست نشون می ده .
من فقط می خواستم به دوستان بگم برای دانلود از رپید شیر از چند ISPاستفاده کنند.