PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای ترجمه ی متن انگلیسی به فارسی

Atman
25-11-2007, 16:38
همون طور که از تیتر معلومه همچین برنامه ای می خوام ؟! اصلا همچین چیزی موجود هست ؟!

موفق باشید

usfelme
25-11-2007, 19:40
Padideh Translator 8.0
مترجم پديده متن انگليسي را به فارسي ترجمه مي‌كند. ترجمه به صورت لغت به لغت نيست و نمي‌بايست آن‌ را با نرم افزارهاي حاويفرهنگ انگليسي به فارسي، فرهنگ‌هاي الكترونيكي و يا مترجم‌هاي جيبي اشتباه گرفت. يك ميليون لغت، اصطلاح و عبارت انگليسي براي متون غير تخصصي و 350 هزار اصطلاح،‌ لغت و عبارت انگليسي در زمينه‌هاي مختلف تخصصي،تشكيل دهنده بانك اطلاعاتي مترجم پديده است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING iMAN
26-11-2007, 11:23
منم خیلی به همچین چیزی احتیاج داشتم.دارم دانلودش میکنم.امیدوارم کار کنه.

Bizhan26
27-11-2007, 18:43
دوستان اين نرم افزارها مفت گرونن بيخودي وقتتون رو صرف دانلود يا خريد نكنيد چيزهائي كه ميتوني باهاش ترجمه كني در حد سلام و خدا حافظ و مكالمات روزمره هست. من اين نرم افزار پديده رو دانلود كردم مترجم پارس رو هم قبلاً براي اداره خريديم باور كنيد كه حتي يك جمله اش هم قابل استفاده نيست

usfelme
27-11-2007, 18:47
اینکه مشخصه که بدرد کارتخصصی و حتی متن با یه ذره اصطلاحات هم نمیخوره.ولی اینکه بدرد نمیخوره چرا یه جاهایی بدرد میخوره.ولی ارزش پول دادن که اصلا ندارن.

kasra_bikas
30-11-2007, 22:46
اینم اخرین ورژن بزرگترین دیکشنری دنیا

برید به این ادرس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _britannica_webster_larousse_glossary_full/

توجه:
موقع نصب pach از برنامه خارج شوید
:46:

توجه: تمام چیز های مربوط به این برنامه باید دانلود و نصب گردد

kasra_bikas
30-11-2007, 22:57
لطفا پس از نصب به قسمت option برید و بعد به گزینه ی Configuration برید سپس به قسمت connection برید و گزینه ی enable online update رو غیر فعال کنید و در قسمت بالای همان صفحه برید و در قسمت
proxy server این عدد رو وارد کنید 6453453123 و در قسمت port عدد 23123123 را وارد کنید