PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا dvd م رایت نمیشه

sepid12ir
24-11-2007, 23:00
سلام...
من یه دی و دی دارم که اصلا کثیف نیست و ظاهرا هیچ مشکلی نداره ولی وقتی تو دی وی دی رام میزام اولا فیلمو نشون نمیده و وقتی هم میخوان کپی کنم تو کامپبوتر حدودا 80 درصد کپی میشه و بعد پیغام میده!

چه کار کنم؟!

AliROCK
24-11-2007, 23:09
دقیقا چه پیغامی میده اگه میتونی عکس بزار شاید قفل داره شایدم اصطلاحا فایلتون فاسد شده چه مدت هست این Dvd رو دارید شاید خشهای ریز زیاد داره اگه خش داره با مایع ظرفشویی به پنبه بمالید بعد روی Dvd بکشید بعد بشورید این کار خش های زیادی رو از بین میبره.

sepid12ir
25-11-2007, 13:13
دقیقا چه پیغامی میده اگه میتونی عکس بزار شاید قفل داره شایدم اصطلاحا فایلتون فاسد شده چه مدت هست این Dvd رو دارید شاید خشهای ریز زیاد داره اگه خش داره با مایع ظرفشویی به پنبه بمالید بعد روی Dvd بکشید بعد بشورید این کار خش های زیادی رو از بین میبره.

سلام...ممنون از راهنماییتون...
دی وی دی...خش دار نیست تازه رایت شده!

فیلمه...

و اینکه راستش پیغامش دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم این بود: There is a problem in ...! بقیش یادم رفته:41:

AliROCK
25-11-2007, 18:04
اگه error رو کامل بگید خیلی بهتره شاید فایلتون بیش از اندازه بزرگ هست و ناقص رایت شده و یا با سرعت بالا رایت شده

lalipa
25-11-2007, 19:12
اگه با کپی کردن یه صورت عادی ویندوز دچار مشکل میشین
میتونید از نرم افزار کمکی Iso Buster استفاده کنید مربوط به این کار نیست
ولی کلرتون را راه میندازه

نصبش کنید بعد درایو DVD ROM را انتخاب کنید
در سمت چپ پوشه فیلم ها را انتخاب کنید
کلیک راست و بعد هم Extract

کاری به این نداره که فیلم ناقص رایت شده یا فیلم خرابه
فقط وظیفه کپی کردن رو دوشش هست .

در حین کار ممکنه پیغامی اولش دریافت کنی
که 3 تا حالت داره Ignore را انتخاب کن و تیک پایینیش را هم بزن
ممکنه اصلا پیغامی نیاد
بای.

winxp
25-11-2007, 23:17
سلام عزیزم

به احتمال زیاد بد رایت شده

با یه dvd rom دیگه تست کنین

موفق باشین

sepid12ir
26-11-2007, 20:44
سلام...
از همگی ممنون...
با چنیدن دی وی دی رام و دی وی دی پلیر امتحان شده ولی 20 دقیقه س آخر فیلم یه دفه میپره به اولش...!

winxp
26-11-2007, 22:47
سلام عزیزم

گفتم که بد رایت شده

الکی تلاش نکن

موفق باشی

sepid12ir
27-11-2007, 19:42
سلام عزیزم

گفتم که بد رایت شده

الکی تلاش نکن

موفق باشی

عجب........:41:

چطور میشه یه دی وی دی بد رایت بشه!

یه سوال دیگه...مثبت و منفی دی وی دی ها برا چیه؟!...شنیدم اگر منفی باشه خوب نیست...!:23:میشه لطفا توضیح بدین در موردش:20:

mahdi7610
27-11-2007, 22:02
سلام...
من یه دی و دی دارم که اصلا کثیف نیست و ظاهرا هیچ مشکلی نداره ولی وقتی تو دی وی دی رام میزام اولا فیلمو نشون نمیده و وقتی هم میخوان کپی کنم تو کامپبوتر حدودا 80 درصد کپی میشه و بعد پیغام میده!

چه کار کنم؟!
سلام sepid12ir جان

متاسفانه این دی وی دی بد رایت شده .

موقع رایت بعضی از فیلمها برنامه های رایت اروری مبنی بر اینکه فایل شما استاندارد نیست خواهد داد که شامل 2گزینه می باشد .

گزینه اول برای این است که این فیلم همین طور به صورت غیر استاندارد رایت شود

گزینه دوم ان این است که این فیلم قبل از رایت شدن به صورت استاندارد در اید .

اما متاسفانه از گزینه اول ان استفاده شده است .

اگر دوست دارید تا همان جایی از فیلم که سالم است را در کامپیوتر ذخیره کنید از روش زیر استفاده کنید .

ابتدا در دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه new و سپس Briefcase را انتخاب کنید سپس با دابل کلیک کردن وارد ان شوید و وارد سی دی شده و فیلم خود را copy کنید و داخل همین Briefcase راست کلیک کرده و paste کنید وقتی فیلم به جایی که خراب است رسید یعنی 20 دقیقه اخر cancel را بزنید . با این کار تا جایی که فیلم سالم است در سیستم شما ذخیره می شود .

متاسفانه تا جایی که من می دانم برای قسمتهای مشکل دار کاری نمی توان کرد.

winxp
28-11-2007, 00:08
سلام عزیزم

با توجه به توضیحات مهدی جان باید بگم که ویدئوها چند نوع هستن

شما وقتی میخوای مثلا تصویری رایت کنی باید استاندارد رایت بشه که این استاندارد از لحاظ size ویدئو میباشد

مثلا توی pal تصویرها با size 400*350 رایت میشن و توی ntsc 700*600

حالا سیستم میاد میگه عزیز من ویدئویی که انتخاب کردی سایزش 1024-768 هستش و استاندارد نیست

2 تا گزینه میده که اولیش میگ نادیده بگیر و همین طور که هست رایت کن

2 میگه rencode کن , یعنی تبدیل کن به استاندارد

شما باید اولی رو میزدی که نزدی

و راهی که مهدی جان گفت راه خوبی بود

امیدوارم کامل گرفته باشین چی شده

موفق باشی عزیزم

sepid12ir
29-11-2007, 11:44
سلام sepid12ir جان

متاسفانه این دی وی دی بد رایت شده .

موقع رایت بعضی از فیلمها برنامه های رایت اروری مبنی بر اینکه فایل شما استاندارد نیست خواهد داد که شامل 2گزینه می باشد .

گزینه اول برای این است که این فیلم همین طور به صورت غیر استاندارد رایت شود

گزینه دوم ان این است که این فیلم قبل از رایت شدن به صورت استاندارد در اید .

اما متاسفانه از گزینه اول ان استفاده شده است .

اگر دوست دارید تا همان جایی از فیلم که سالم است را در کامپیوتر ذخیره کنید از روش زیر استفاده کنید .

ابتدا در دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه new و سپس Briefcase را انتخاب کنید سپس با دابل کلیک کردن وارد ان شوید و وارد سی دی شده و فیلم خود را copy کنید و داخل همین Briefcase راست کلیک کرده و paste کنید وقتی فیلم به جایی که خراب است رسید یعنی 20 دقیقه اخر cancel را بزنید . با این کار تا جایی که فیلم سالم است در سیستم شما ذخیره می شود .

متاسفانه تا جایی که من می دانم برای قسمتهای مشکل دار کاری نمی توان کرد.

سلام...
برا کپی کردن قسمت سالمش مشکلی نداشتم ولی به هر حال مرسی...!
ما دیگه دوره اون دی وی دیو خط کشیدیم.

سلام عزیزم

با توجه به توضیحات مهدی جان باید بگم که ویدئوها چند نوع هستن

شما وقتی میخوای مثلا تصویری رایت کنی باید استاندارد رایت بشه که این استاندارد از لحاظ size ویدئو میباشد

مثلا توی pal تصویرها با size 400*350 رایت میشن و توی ntsc 700*600

حالا سیستم میاد میگه عزیز من ویدئویی که انتخاب کردی سایزش 1024-768 هستش و استاندارد نیست

2 تا گزینه میده که اولیش میگ نادیده بگیر و همین طور که هست رایت کن

2 میگه rencode کن , یعنی تبدیل کن به استاندارد

شما باید اولی رو میزدی که نزدی

و راهی که مهدی جان گفت راه خوبی بود

امیدوارم کامل گرفته باشین چی شده

موفق باشی عزیزم

بازم مرسی...

ولی یه چیزی....! من در مورد مثبت و منفی دی وی دی ها پرسیدم...! مثبت و منفی دی وی دی چه فرقی باهم میکنه؟!