PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پخش فرمت mpeg2 در ویندوز مدیا پلیر؟

Aloneboy
24-11-2007, 21:21
من وقتی می خوام فایلی که با فرمت mpeg2 که از کارت دی وی بی ضبط کردم رو اجرا کنم تصویر نشون میده اما نمیتونم تصویر رو عقب یا جلو کنم مثلا اگه قسمتی خاص که مورد نظر من هست که می خوام تماشا کنم و اون در دقیقه 1:30 باشه باید به همون اندازه صبر کنم و یه مشکل دیگه بعضی وقت ها هم صدا قطع میشه ویندوز هم عوض کردم ولی درست نشد؟

dizgah
25-11-2007, 12:25
با jet audio یا power dvd امتحان کن

golmohammadi
29-11-2007, 00:42
ترديد لازم نيست Power DVD بهترين پلير براي باز كردن فرمت DVD هست.

Aloneboy
02-12-2007, 22:14
سلام دوستان
من ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز اکس پی جدیدی که در این سایت برای فروش گذاشتند رو نصب کردم و کدک های
k-lite رو هم نصب کردم و این فرمت امپگ 2 به خوبی کار می کرد و میشد عقب و جلو برد اما با گذشت فقط یک هفته دوباره به حالت اول برگشت و الان با power dvd هم امتحان کردم که از ویندوز مدیا پلیر هم بدتره چون نه صدا داره نه تصویر من که دیگه موندم مشکل از چیه البته می تونم تبدیل به فرمت دیگه کنم اما کیفیتشون میاد پایین

usfelme
03-12-2007, 01:35
سلام دوستان
من ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز اکس پی جدیدی که در این سایت برای فروش گذاشتند رو نصب کردم و کدک های
k-lite رو هم نصب کردم و این فرمت امپگ 2 به خوبی کار می کرد و میشد عقب و جلو برد اما با گذشت فقط یک هفته دوباره به حالت اول برگشت و الان با power dvd هم امتحان کردم که از ویندوز مدیا پلیر هم بدتره چون نه صدا داره نه تصویر من که دیگه موندم مشکل از چیه البته می تونم تبدیل به فرمت دیگه کنم اما کیفیتشون میاد پایین

عزیز این به این خاطر هست که شما داری از کدک elecard برای ضبط و پخش استفاده می کنی و قبلا هم احتمالا این کدکت نبوده.
پیشنهاد من استفاده از برنامه --- dream به همراه گراف cyberlink power dvd 7 هستش که هم کیفیت عالی ای داره و هم اینکه این مشکل رو نداره و برنامه ضبط شده با همه چی پخش میشه.(اگه از پراگ دی وی بی استفاده می کنی دوران حکومتش سر اومده فقط یه بار شما --- dream رو تست کن اگه بازم سراغ prog رفتی:31:....!!)

Aloneboy
03-12-2007, 11:11
عزیز این به این خاطر هست که شما داری از کدک elecard برای ضبط و پخش استفاده می کنی و قبلا هم احتمالا این کدکت نبوده.
پیشنهاد من استفاده از برنامه --- dream به همراه گراف cyberlink power dvd 7 هستش که هم کیفیت عالی ای داره و هم اینکه این مشکل رو نداره و برنامه ضبط شده با همه چی پخش میشه.(اگه از پراگ دی وی بی استفاده می کنی دوران حکومتش سر اومده فقط یه بار شما --- dream رو تست کن اگه بازم سراغ prog رفتی:31:....!!)

قبلا از کدک elecard استفاده می کردم ولی احتمال دادم که از این باشه ویندوز جدید که نصب کردم این برنامه رو نصب نکردم من از برنامه dvddream استفاده می کنم و اینجور که شنیدم با نصب cyberlink power dvd 7 کدک هاش هم نصب میشه که من در قسمت ویدئو و صدای برنامه دی وی بی دریم اون قسمت هاش رو روی cyberlink newقرار دادم
حالا منظور شما از گراف همون کدک هستش یا نه؟

usfelme
03-12-2007, 15:47
بله.منظورم اونجا گراف بود.
خوب الان شما با --- dream اون مشکل رو داری؟

Aloneboy
04-12-2007, 21:01
من با --- dream مشکلی ندارم الانم که elecard نصب نیست وقتی چیزی ضبط میکنم موقعی که با ویندوز مدیا باز می کنم نمیتونم جلو وعقب ببرم نمیدونم مشکل از چیه؟