PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن یک رشته داخل یک متن

irgoogle_ir
24-11-2007, 17:26
می خوام برنامه ای بنویسم که بهش یه فایل متنی بدم. توش یه سری جمکله رو پیدا کنه و تو یه فایل دیگه بهم تحویل بده.
مثلا یه HTML بگیره و تمام لینک های سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو به ترتیبی خاصی تو یه فایل دیگه بهم تحویل بده.
شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟

m3hrz4d
24-11-2007, 17:31
تابع strstr توی C برای جستجوی یک رشته توی یک رشته ی دیگس.یه سری بهش بزن.

irgoogle_ir
24-11-2007, 17:53
تابع strstr توی C برای جستجوی یک رشته توی یک رشته ی دیگس.یه سری بهش بزن.

ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یعنی من از اون فایل, یک خط یک خط بخونم و اون رو بریزم تو یه متغیر رشته ای اون رو با اون رشته خودم مقایسه کنم دیگه؟

میشه در مورد کاز با فایل ها هم تو چند کلمه توضیح بدید؟ :46:
چند کلمه ی کلیدی بگید خودم بقیش رو از تو HELP ی خونم. مثلا اینکه چطور فایل رو به برنامه میدیم و چطور پیمایشش می کنیم و.... ممنون/

m3hrz4d
24-11-2007, 19:29
من زیاد توی C با فایل ها با خود std کار نکردم . ام یه سرچ در مورد fstream ifstream ofstream بزن

sherlockholmz
25-11-2007, 09:10
تابع strstr در str1 بدنبال str2 مي گردد ولي توجه كن كه str2 را به عنوان سر خط در نظر مي گيردو تا پايان رشته را ذخيره واحيانا" چاپ مي كند.اگر مي خواهي يك كلمه ويا رشته خاص استخراج شود بايد تغييراتي در برنامه بدهي و در واقع آنرا تصحيح كني.

irgoogle_ir
25-11-2007, 12:29
str2 را به عنوان سر خط در نظر مي گيردو تا پايان رشته را ذخيره واحيانا" چاپ مي كند.
متوجه نشدم؟ :13::41:

sherlockholmz
25-11-2007, 17:20
متوجه نشدم؟ :13::41:

ببين مثلا" فرض كنيم strt1=I am a good student و مي خواهيم رشته str2=a good را در str1 پيدا كنيم.اگر بصورت روتين از strstr استفاده كنيم، مقدار بازگشتي تابع عبارتست از:a good student (ونه a good) يعني رشته دوم را كه پيدا مي كند از محل يافت آن تا پايان رشته اول را برمي گرداندو اگر مي خواهي كه فقط str2 را برگرداند(يعني فقط a good را)، بايد تغييراتي در برنامه اصلي خود بدهي. چون بر حسب تجربه به چنين مشكلي برخورده بودم گفتم بيان كنم شايد كمكت كند.ان شاء ا... توضيحات كامل بوده باشد.اگر هم سوالي داشتي در خدمتيم.:20:

irgoogle_ir
25-11-2007, 17:23
ببين مثلا" فرض كنيم strt1=I am a good student و مي خواهيم رشته str2=a good را در str1 پيدا كنيم.اگر بصورت روتين از strstr استفاده كنيم، مقدار بازگشتي تابع عبارتست از:a good student (ونه a good) يعني رشته دوم را كه پيدا مي كند از محل يافت آن تا پايان رشته اول را برمي گرداندو اگر مي خواهي كه فقط str2 را برگرداند(يعني فقط a good را)، بايد تغييراتي در برنامه اصلي خود بدهي. چون بر حسب تجربه به چنين مشكلي برخورده بودم گفتم بيان كنم شايد كمكت كند.ان شاء ا... توضيحات كامل بوده باشد.اگر هم سوالي داشتي در خدمتيم.:20:

ممنون. متوجه شدم