PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه از خروجی یه برنامه در محیط کنسول پرینت گرفت؟

ali zi zeperto
23-11-2007, 17:53
من می خوام از خروجی یه برنامه c که تو محیط کنسول نوشته شده پرینت بگیرم.لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه این کار رو کرد؟ :6::41:

m3hrz4d
23-11-2007, 21:19
یه راهش اینه که با دکمه های Alt+PrintScreen ازش عکس بگیری و بری توی Paint عکس رو Paste کنی و از اونجا Print ش کنی.

ali zi zeperto
23-11-2007, 22:18
دوست عزیز از لطفت ممنونم.:20:
ولی این کلیدها تو محیط کنسول کار نمیکنه.مشکل همین جاست.من باز هم امتحان کردم ولی جواب نداد. :6:

m3hrz4d
24-11-2007, 01:31
شما مگه از توی محیط ویندوز Console رو باز نمیکنین؟ و یا اینکه Full Screen ش میکنین؟؟

ali zi zeperto
24-11-2007, 07:59
بله-من هم از تو محیط ویندوز باز می کنم ،پنجره رو هم fulscreen می کنم.با این حال این روش برای من جواب نداد.شما خودت قبلا این کار رو کردی؟
میدونی این بابایی که به ما گفته این کار رو بکنید خودش گفته که باید تو ساختار برنامه یه تغییراتی بدین.من خودم نظرم اینه که خروجی رو تو یه فایل بریزم و بعد هم پرینت کنم ولی این راهش نیست.چون من این مشکل رو قبلا با درس گرافیک هم داشتم(خروجی گرافیکی رو نمیشه تو فایل معمولی ریخت). :6:

hoax3r
24-11-2007, 10:21
با سلام
در ادامه جواب دوستمون، شما با دستور print می تونید
مستقیم از comand prompt پرینت بگیرید البته خودم امتحان نکردم.

فرمان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این لینکها رو برای اطلاعات بیشتر بیبنیند:

شاد باشید

m3hrz4d
24-11-2007, 17:25
بله-من هم از تو محیط ویندوز باز می کنم ،پنجره رو هم fulscreen می کنم.با این حال این روش برای من جواب نداد.شما خودت قبلا این کار رو کردی؟
میدونی این بابایی که به ما گفته این کار رو بکنید خودش گفته که باید تو ساختار برنامه یه تغییراتی بدین.من خودم نظرم اینه که خروجی رو تو یه فایل بریزم و بعد هم پرینت کنم ولی این راهش نیست.چون من این مشکل رو قبلا با درس گرافیک هم داشتم(خروجی گرافیکی رو نمیشه تو فایل معمولی ریخت). :6:
بله این کار رو کردم.اصلا قرار نیست توی کنسول کار کنه یعنی اگه کار نمیکنه , همینطور که کنسول در حال نمایش هست , غیر فعالش کن (مثلا با موس روی دستکاپ کلیک کن) و بعد PrintScreen رو بزن تا عکس از کل صفحه مانیتور گرفته بشه بعد ببر توی Paint قسمت مورد نظرت رو Print کن.

این دستور print که دوستمون گفتن رو هم یه بررسی بکن ولی فکر کنم فایل پرینت فایل باشه..