PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور مي توانم يك فايل با پسوند Jar درست كنم؟

jedivssith
23-11-2007, 11:23
درود

من يك فايل فولدر دارم كه داخل آن تعداد پوشه و فايل وجود دارد با نرم افزار هاي فشرده سازي چطور مي تونم اين فولدر و ريزمجموعه هايش را تنها به يك فايل فشرده با پسوند Jar تبديل كنم . لطفا مسير را واضح توضيح دهيد. و اينكه زماني كه تيك گزينه نمايش و يا عدم نمايش پسوند ها از Folder Option برداشته مي شود تا بتوانيم پسوند ها را مشاهده كنيم با انتخاب پسوند مورد نظر و جايگزين كردن پسوند جديد بطور دستي اين عمل واقعا پسوند آن فايل را عوض مي كند يعني روش صحيح در تغيير پسوند بصورت دستي به اين صورت است ؟

با سپاش فراوان
بدرود

sajadmg
23-11-2007, 20:58
سلام
دوست عزیز فرمت فایلهای Jar دقیقا مثل Zip هاست فقط باید در کمترین حالت فشردگی قرار بگیره و بعد هم پسوندش تغییر بدی کار تمومه.
ولی هر فایل Jar باید اطلاعات خاصی که همون برنامه به زبان جاواست توش باشه تا توسط مثلا موبایل اجرا بشه اجرا بشه. پس اگه فقط هدفت فشرده سازی این کار ممکنه ولی اگه میخوای برنامت اجرا هم بشه باید برنامه نویسی جاوا مثلا J2ee یاد بگیری

jedivssith
23-11-2007, 21:38
سلام
دوست عزیز فرمت فایلهای Jar دقیقا مثل Zip هاست فقط باید در کمترین حالت فشردگی قرار بگیره و بعد هم پسوندش تغییر بدی کار تمومه.
ولی هر فایل Jar باید اطلاعات خاصی که همون برنامه به زبان جاواست توش باشه تا توسط مثلا موبایل اجرا بشه اجرا بشه. پس اگه فقط هدفت فشرده سازی این کار ممکنه ولی اگه میخوای برنامت اجرا هم بشه باید برنامه نویسی جاوا مثلا J2ee یاد بگیری

درود

من فقط قصدم اين است كه پوشه مربوطه را براي اجرا در موبايل آماده كنم همين كار خاصي نمي خواهم انجام دهم.

با سپاس
بدرود