PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايل هاي hidden نشون داده نميشن!!!

samaram
22-11-2007, 11:41
سلام دوستان. سيستم من كليه ي فايل هائي رو كه فبلا hiden كردم رو نشون نميده. هر چي هم از طريق منوهاي ويندوز اين فايل ها رو show ميكنم دوباره دوباره همون گزينه ي do not show... فعال مي مونه. دقيقا مثل همون ترفندي كه اگه در رجيستري يكي از كليدها رو 1 كنيم ... وقتي به رجيستري هم مراجعه كردم ديدم اون كليد 1 شده. هر چي هم ميام 0 ميكنم بعدا در رجيستري ذخيره نميشه! قبلا سيستمم ويروس win32 داشت كه با كسپر اسكاي پاكسازي كردم!
دوستان ميتونن كمكم كنن و بگن چطور اين مشكل رو برطرف كنم و بتونم فايل هاي hiden رو مشاهده كنم؟

Behroooz
22-11-2007, 12:13
system restore نميتوني بكني؟

hoax3r
22-11-2007, 12:25
با سلام

احتمالا به خاطر ویروسه.
شما داخل command prompt این فرمان رو تایپ کنید و محتویات فایل result..txt در درایو c رو اینجا قرار بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببینیم مشکل چیه

شاد باشید

M.Z.Y
22-11-2007, 12:35
به اين آدرس مراجعه كني جواب مشكلتو ميگيري:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

winxp
22-11-2007, 23:17
hoax3r جان

سلام دوست من
من خیلی وقته پستهای شما رو دنبال میکنم و واقعا سطح اطلاعاتتون از همه بیشتر بوده

اگه من مدیر سایت بودم شما رو مدیر این قسمت میکردم

واقعا جوابهایی که دادین همه در سطح پروفشنال بوده

بسیار خوشحال میشم شما رو مدیر کنن

موفق باشی عزیزم

hoax3r
23-11-2007, 00:50
hoax3r جان

سلام دوست من
من خیلی وقته پستهای شما رو دنبال میکنم و واقعا سطح اطلاعاتتون از همه بیشتر بوده

اگه من مدیر سایت بودم شما رو مدیر این قسمت میکردم

واقعا جوابهایی که دادین همه در سطح پروفشنال بوده

بسیار خوشحال میشم شما رو مدیر کنن

موفق باشی عزیزم

winxp جان لطف دارین شما ما کوچیک شماییم
بنده هم با شناختی که از نوشته های شما دارم
مطمعنم سطح اطلاعاتی شما هم خیلی بالاست(در حد پروفشنال). شما خودت استادتر از مایین

این فروم کاربر های خیلی بهتر از من از جمله خود شما هست و مناسب برای مدیریت

من همین جوری بی دردسر بیشتر دوست دارم.
چون می دونم مدیر بودن کار هر کسی نیست

شاد باشید دوست من

Hadi King
23-11-2007, 09:19
سلام این مسیری که میگم رو انجام بده مشکل 100% حل میشه...

1- Start=Run=>Type--->Regedit
2-برو در مسیر زیر:
HKEY_CURRENT_USER=SOFTWARE=Microsoft=Windows=Curre ntVersion=Explorer=Advance--->
3- در سمت راست پنجره ادیتور خط باینری Hidden رو روش دوبار کلیک کن بعد ارزش رو از 2 به 1 تغییر بده.
4- از regedit خارج شو.

javadshahvand
23-11-2007, 11:15
سلام دوستان. سيستم من كليه ي فايل هائي رو كه فبلا hiden كردم رو نشون نميده. هر چي هم از طريق منوهاي ويندوز اين فايل ها رو show ميكنم دوباره دوباره همون گزينه ي do not show... فعال مي مونه. دقيقا مثل همون ترفندي كه اگه در رجيستري يكي از كليدها رو 1 كنيم ... وقتي به رجيستري هم مراجعه كردم ديدم اون كليد 1 شده. هر چي هم ميام 0 ميكنم بعدا در رجيستري ذخيره نميشه! قبلا سيستمم ويروس win32 داشت كه با كسپر اسكاي پاكسازي كردم!
دوستان ميتونن كمكم كنن و بگن چطور اين مشكل رو برطرف كنم و بتونم فايل هاي hiden رو مشاهده كنم؟

برو داخل command prompt این دستور رو برای هر درایو تایپ کن درست میشه

*.*\ :attrib -h -r -s /s /d c

samaram
26-11-2007, 23:26
ممنون دوستان. اما من همه ي راه هائي كه گفتين رو امتحان كردم و نشد. برا اينكه اين مشكل ناشي از يه ويروسه. راه حلش رو در لينكي كه يكي از دوستان بالا گذاشته پيدا كردم . گفتم اينجا هم بذارم اگه كسي به مشكل مشابه برخورد حل بشه. راه زير رو يكي از كاربراي انجمن با نام كاربري winxp ارائه كرده بود كه كاملا درست بود و 100% جواب داد. من خودم در طي هفته ي جاري 6 تا سيستم رو به همين ترتيب درست كردم:

ویروس Win32/PSW.Agent.NDP که به تازگی وارد اینترنت شده با غیرفعال کردن گزینه
show hidden files and folders در folder option باعث عدم نمایش فایلهای مخفی می شه و نمی زاره که کاربرها فایلهایي كه مخفی کردن رو ببینن. این ویروس با دستکاری تو رجیستری ویندوز باعث می شه که شما نتونید تنظیمات hidden file and folder را تغییر بدید. به محض تغییر دادن این قسمت و خارج شدن از اون تنظیمات به حالت پیش فرض خود برمیگرده . البته این ویروس خرابکاریهای دیگه ای هم داره اول اینکه تو تمام درایوهای شما یه فایل autorun.inf می سازه که درایوهای هارد رو autorun می کنه.
دوم اینکه دوباره تو تمام درایوها یه فایل دیگه به نام ntde1ectمی سازه که شما به محض اینکه فلاپی وارد سیستم کنید یا فلش یا mp3 pleyer را به کامپیوتر متصل کنید یه کپی از خودش به صورت hidden وارد دستگاه شما یا فلاپی شما می کنه . البته فایل ntde1ect خیلی شبیه فایل ntdetect هست که توی درایو C وجود داره و برای بالا اومدن ویندوز ضروریه . اینو گفتم یه وقت این دوتا رو با هم اشتباه نگیرید . اگر خواستید این فایلهای مخرب رو توی درایوهای هاردتون ببینید می تونید با استفاده از برنامه nero این کار رو بکنید . سوم اینکه با اجرای فایل avpo.exe به شما اجازه نمیده که فلش یا mp3 pleyer یا هر چیز دیگه رو از پورت USB ، safe remove کنید .
تا چندی پیش آنتی ویروس های node32 و Kaspersky با وجود update شدن این ویروس رو تشخیص نمی دادن اما حدود یک هفته است که آنتی ویروس node32 اگه به روز بشه این ویروس رو می شناسه و اونو delete می کنه . اما اگه شما نتونستید با آنتی ویروس این ویروس رو از بین ببرید روش پاک کردن این ویروس رو به صورت دستی براتون نوشتم که خیلی آسونه می تونید امتحان کنید که 100% جواب میده .

روش پاک کردن :

1. در حالت safe mode وارد ویندوز شوید . ( با زدن دکمه F8 قبل از بالا آمدن ویندوز حالت safe mode را انتخاب کنید )
2. پنجره Task Manager را باز کنید (Ctrl-Alt-Del) و برنامه های زیر را در صورت اجرا ببندید .
wscript.exe : اگر در حال اجرا بود آن را ببندید (End process)
avpo.exe : اگر در حال اجرا بود آن را ببندید (End process)
3. از قسمت start برنامه Run را اجرا کنید و در عبارت cmd را در آن تایپ کنید و enter را بزنید .
4. در این قسمت در خط فرمان برنامه ، دستور زیر زیر را تایپ کنید و enter را بزنید .
del c:\autorun.* /f /a /s /q
این دستور را برای درایوهای دیگر اجرا کنید . با این دستور تمام فایلهایautorun موجود delete می شود .
قبل از این کار اگر در درایوها فایل autorun دارید که فکر میکنید به دردتون می خوره ، اول از این فایل backup بگیرید بعد دستور بالا رو اجرا کنید .
5. در این مرحله در خط فرمان c:\ دستور زیر را تایپ کنید تا وارد پوشه system32 شوید :
C:\cd windows\system32
C:\windows\system32
6. در ادامه دستور زیر را تایپ کنید و آنرا اجرا کنید .
*.*dir /a avp
7. در این قسمت هر فایلی به نامهای avp0.dll و avpo.exe و avp0.exe دیده شد آنرا پاک کنید .
attrib -r -s -h avpo.exe
del avpo.exe
8. بعد از این مراحل تمام پنجره ها رو ببندید و برنامه registry را اجرا کنید :
(Run \regedit)
مسیر زیر را دنبال کنید :
HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

در این قسمت هر کلیدی که به نام avpo.exe بود را delete کنید .
9. در برنامه registry قسمت edit گزینه Findرا کلیک کنید و عبارت
ntde1ect را جستجو کنید. تمام کلیدهای پیدا شده را delete کنید .
این کار را برای فایل avpo.exe نیز انجام دهید و تمام کلیدهای پیدا شده راdelete کنید .
10. در آخر کار سراغ کلید زیر بروید و مقدار CheckedValue را برابر 1 قرار دهید .

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion
Explorer/Advanced/Folder/Hidden/SHOWALL

نکته خیلی مهم : اگه این ویروس رو با آنتی ویروس از بین بردید باید مرحله 10 رو خودتون انجام بدید تا بتونید فایلهای hidden رو ببینید .