PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اجرای اتوران سی دی در مولتی مدیا بیلدر

am
07-10-2005, 05:55
دوستان سلام
من یه مشکل دارم اینکه وقتی برنامه رو به روی سی دی رایت میکنم اتوران اون عمل نمیکنه
ایکون رو نمایش میده و در کلیک راست هم اتوپلی رو نشون میده ولی وقتی سی دی رو میزارم به صورت اتوران بالا نمیاد و باید فایل اجرایی رو به صورت دستی به کار بگیرم

mpsjavad
07-10-2005, 07:02
دوستان سلام
من یه مشکل دارم اینکه وقتی برنامه رو به روی سی دی رایت میکنم اتوران اون عمل نمیکنه
ایکون رو نمایش میده و در کلیک راست هم اتوپلی رو نشون میده ولی وقتی سی دی رو میزارم به صورت اتوران بالا نمیاد و باید فایل اجرایی رو به صورت دستی به کار بگیرم

با سلام ..

هنگامي كه شما با نرم افزار هاي مختلف اقدام به ساختن يك CD اتوران ميكنيد در نهايت پوشه ها و فايل هاي اجراي شما دسته بندي شده اماده رايت كردن بر روي CD ميشه اينجاست كه شما بايد دقت كنيد كه ادرس دهي درون فايل autorun.inf درست باشه از شواهد و گفته هاي شما بر مياد كه تنها ادرس دهي فايل اجرايي EXE اتوران شما به درستي ادرس دهي نشده يا به عبارت ديگه با باز كردن محتويات فايل autorun.inf در نوتپد در كنار عبارت OPEN بايد ادرس فايل اجرايي به درستي نوشه بشه براي مثال اگر شما ادرس دهي رو به OPEN=autorun.exe شكل داديد فايل اجرايي autorun.exe شما بايد در ريشه CD شما قرار بگيره به عبارت ديگه نبايد درون پوشه باشه . مانند ايكون ... براي اشنايي بيشتر با فايل autorun.inf ميتونيد به تاپيك هاي زير مراجعه كنيد ..

==============++=================
آشنايي با فايلهاي AUTORUN.INF
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چگونگي ساختن autoran
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد .