PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره دانلودر Dap یه سوال داشتم !!!!

robert
20-11-2007, 18:09
سلام دوستان :20:
میخواستم بدونم در دانلود منیجر download accelerator plus یا همون DAP قابلیتی وجود داره که از طریق اون دانلودر بتونه بلافاصله پس از دانلود یک فایل دانلود فایل بعدی رو شروع کنه با این فرض که مثلا دو تا فایل رو بوصورت نیمه کاره دانلود کرده باشیم و دانلودر از طریق خاصیت RESUME اونها رو نگه داشته باشه !!! به عبارت دیگه میخوام بدونم میشه کاری کرد که بعد از اتمام دانلود فایل اول بلافاصله دانلودر بره برای دانلود فایل دوم !!!
اگه داره ممنون میشم بهم بگین چجوری میشه فعالش کرد اگر هم نداره بهم بگید کدام دانلودر چنین خاصیتی میتونه داشته باشه !!!
ممنونم از همه تون !!:11::11:

jooya
21-11-2007, 14:36
این که داره یا نه رو مطمئن نیستم ولی فکر نکنم ، به نظر من زیاد هم جالب نیست

از Free Download Manager استفاده کن همچین قابلیتی داره شما میتونی 100 فایلذ رو توش بزاری واسه دانلود و مشخص کنی همزمان چندتا فایل با هم دانلود بشن مثلا یکی ، دوتا و ..
بعد از تموم شدن هر کدوم هم میره سراغ بعدی .

تازه میتونی نتظیمش کنی توی هر بار که سیستم میا بالا هم فایلات شروع به دانلود بشن .

یه امکان دیگه هم داره اینکه فایلهای rar , zip رو میتونی قبل از دانلود فایلهای دزونش رو ببینی و انتخاب کنی که کدوم فایلهای درون اون فایل فشرده رو میخوای واسه دانلود . مثلا از یک آلبوم 5 تا آهنگش رو داره میخوای 5 تای دیگه رو دانلود کنی و لی به صورت کامل گذاشتن ، که اینجور مواقع خیلی یه دردت میخوره .

اینم سایتش ، من خودم از ورژن 2.1 استفاده می کنم ولی مثل اینکه 2.5 هم اومئده و امکان آپلود و یه سری دیگه امکانات جدید هم داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید