PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وسیله ای برای جلوگیری از خاموش نشدن کامپیوتر بهد از قطع برق

mrmmnb
20-11-2007, 15:10
ایا همچین چیزی هست (که فکر کنم باشه) اگه هست اسمش چیه کارایش چه جوریه قیمتش چنده مدال های مختلفش رو بگید لطفا
میخوام مانند یه باتری عمل کنه به محض رفتن برق وارد مدار قرار بگیره و نزاره کامپوتر خاموش شه و وقتی برق وصل شد خودش دوباره قطع بشه
راستایی یکمم درباره کاریش بگید چه جوری هست(البته اگه همچین چیزی باشه)

Gabana
20-11-2007, 15:21
چيزي كه شما مي خواي UPS هست ..
خوب من اطلاعات فني زيادي در اين مورد ندارم بنابراين لينك سايت فاراتل رو بهت ميدم اونجا چند تا مقاله هست كه بخوني اطلاعات كافي دستت مياد :

اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي /.

mrmmnb
20-11-2007, 23:59
من بيشتر دنبال خريدش وقيمتش هستم ببينم ميصرفه برام که بخرم بعدش ميرم دنبال اين مقاله البته دست شما درد نکنه ولي راجع به قيمتش کسي چيزي ميدونه؟

MOHAMMAD2010
21-11-2007, 13:35
قیمتاشون که متفاوته
این لینکا رو ببین
ولی فکر کنم همون ارزونا مناسب باشن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m_a_h_n_o
21-11-2007, 17:35
اگه میخواید خیالتون راحت بشه به UPS ACbel فکر کنید...ups آمریکایی ! البته انتخابهای دیگری هم هست ولی من با ACbel کاملا آشنام...بنجل تو کارش نیست
البته قیمتش فکر کنم بالا باشه...

anahita2002_anahita2002
21-11-2007, 18:28
سلام اگر براي سرورهاي مجموعت ميخواهي ميتوني از ups هاي مارك apc كه امريكايي هستند اما در پاكستان مونتا‍ژ ميشن استفاده كني چون ما تو مجموعه مون براي سرور هامون و قطعات حساس و گرون قيمتي كه داريم از اين مارك استفاده ميكنيم.اما اگر براي يك pc خانگي ميخواهي ميتوني از ups هاي كوچكتر كه در بازار موجود هست
استفاده كني تو تهران فكر كنم تو بازار ايران طبقه دوم ديدم اونم با همين مارك هستش و روي ميز كار قرار ميگيره

قيمت كوچيك ها بسته به مدت زمان باتري و خروجي 200-300 هزار تومان

و ups هايي كه براي اتاق server بسته به مدت زمان نگه داشتن برق و خروجي كه ميدهد بالايي 2 ميليون استفاده

البته هر چقدر باتري به ups اضافه كنيد گرون تر ميشه در ضمن upsدر 2 مدل on line و off line استفاده ميشن

كه در مدل اول گرون تر هست چون برق به طور مداوم در ups هست ودر صورت قطي برق كمتر از چند ميلي ثانبه وارد مدار ميشه اما در ups هاي نوع 2 اين حساسيت كمتر هستش اما از رو تجربه ايي كه دارم ميگم اگه بخواهد قطعي بسوزه حتما ميسوزه همين هفته با اينكه ما تو سيستممون هم ژنراتور برق و هم ups مدل on line داريم

سره يه قطعي برق 5 ساعته هم ژنراتور خاموش شد هم ups اما با اومدن برق يه router پنج ميليونيم سوخت