PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میدانید معنی این چیست: The Ntvdm Cpu ....

M112M
20-11-2007, 13:57
سلام
من تازه ویندوزم را عوض کردم و هارد را دوباره پارتیشن بندی کردم. مشکل جدید این است که که یک صفحه مشکی باز میشه بالاش نوشته : WINDOWS /SYSTEM32/SYSTEMS.EXE
و پنجره کوچکتری که بالاش نوشته: 16BIT MS DOS SUBSYSTEM و این پیام را میده:
THE NTVDM CPU has encountered an illegal instruction
cs:056a IP:011d OP:2e636f6d 20 ,CHOOSE "CLOSER" TO TERMINATE THE APPLICATION

CLOSE IGNORE

و این پیغام تقریبا هر 5 دقیقه یکبار میاد. لطفا راهنمایی کنید موضوع چیست؟ قبلاً بخاطر وجود اسپایور - ویروس دچار مشکل شده بودم که گفتند اگر پارتیشن بندی هارد را پاک کرده و از اول انجام دهید دیگه خیالتون راحت میشه !

منتظر جواب هستم.

ممنون!

hoax3r
20-11-2007, 14:45
این یه ویروسه که جدیدا خیلیا بهش گرفتار شدن
در موردش تو انجمن بحث شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M112M
22-11-2007, 15:06
این یه ویروسه که جدیدا خیلیا بهش گرفتار شدن
در موردش تو انجمن بحث شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از کمکتون ممنون! با استفاده از اسکن بیت دفندر 3 ویروس و تروجان :TROJAN.DROPPER.VBS.SMALL.B شناسایی شد و یک سری از فایلهامو هم دلیت کرد.
بعد هم در RUN کارهایی که گفته بودند انجام دادم ولی درSYSTEM32 فایلهای KERNEL.EXE, KERNEL.VBS را نداشتم که پاک کنم. به هر حال فعلا ارور مذکور نمیاد.آیا مشکل رفع شده یادوباره فعال میشه؟ ممکنه راهنمایی کنید که باید ویندوز را دوباره نصب کنم ؟
چرا بعد از اینکه کلا پارتیشن بندی هارد را پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم بلافاصله سیستمم ویروسی شد؟ ممکنه سی دی ویندوز هم ویروسی شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41:

hoax3r
22-11-2007, 15:46
از کمکتون ممنون! با استفاده از اسکن بیت دفندر 3 ویروس و تروجان :TROJAN.DROPPER.VBS.SMALL.B شناسایی شد و یک سری از فایلهامو هم دلیت کرد.
بعد هم در RUN کارهایی که گفته بودند انجام دادم ولی درSYSTEM32 فایلهای KERNEL.EXE, KERNEL.VBS را نداشتم که پاک کنم. به هر حال فعلا ارور مذکور نمیاد.آیا مشکل رفع شده یادوباره فعال میشه؟ ممکنه راهنمایی کنید که باید ویندوز را دوباره نصب کنم ؟
چرا بعد از اینکه کلا پارتیشن بندی هارد را پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم بلافاصله سیستمم ویروسی شد؟ ممکنه سی دی ویندوز هم ویروسی شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41:

با سلام

بله فکر میکنم فعلا از شرش راحت شدین.
بهتره آنتی ویروستون رو آپدیت نگه دارین تا باز مشکلی پیش نیاد

نه دیگه لازم نیست ویندوز عوض کنید.
این ویروس تا جایی که من از مطالب همین فروم خوندم صفحات اینترنتی داخل کامپیوتر با فرمتهای htm و html
رو آلوده میکنه و باید از تک تک این فایلها از ویروس پاکسازی بشن
بهتره توضیحات جناب H.VIKE رو که لطف کردن تو همون تاپیک بخونید
احتمالا بعضی از فایلهاتون هنوز آلودس برای همین این مشکل پیش اومده

امیدارم زودتر مشکلتون حل شه