PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات این فرم رو چه جوری پر کنم ؟

Ehsan PCbase
20-11-2007, 13:16
سلام
یه فرمی تو یکی از سایت های امریکایی هست که دارم پر می کنم. این فروم خیلی مهم هست ؛ کوچکترین خطا در وارد کردن اطلاعات این فرم باعث submit نشدن فرم میشه ... خلاصه که میخوام اطلاعاتش رو با دقت پر کنم . اطلاعات بخشی رو عکسش رو گذاشتم نمی دونم چی بنویسم یعنی اصلاً معنیشون رو نمی دونم ... می خواستم اگه براتون زحمتی نیست کمکم کنید که تو این فرم چی بنویسم ؟
تو قسمت های address line 1 , 2 سی (30) کاراکتر بیشتر نمیشه وارد کرد و بیشتر مشکل من هم تو این قسمته (منظورش از ادرس خیابان 1 و 2 تو این قسمت چیه ؟)
خلاصه همه قسمت هاش رو بگید چی بنویسم ؟؟ :41::41::41:
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ehsan PCbase
20-11-2007, 13:19
در ضمن اطلاعات این فرم باید به با کلمات انگلیسی پر شه :46:

Ehsan PCbase
20-11-2007, 18:30
کسی نیست جواب ما رو بده ؟ :41::41:

Farahmand Farshidy
20-11-2007, 19:57
سلام دوست عزیز!!

اسم فروم و یه عکس از صفحه ثبت نام بزار. اگر تونستم ثبت نام کنم برات اطلاعات را در همان مکان ها در عکس وارد میکنم تا خودت متوجه بشی. Ok؟

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد

mahdi7610
20-11-2007, 20:47
سلام توی خود همون سایت بگرد ببین help داره یا نه احتمالا باید جایی توضیح داده باشه که چه طوری باید پر کنید .ادرس سایت هم بده تا ببینیم چیه

Ehsan PCbase
21-11-2007, 19:03
سلام دوست عزیز!!

اسم فروم و یه عکس از صفحه ثبت نام بزار. اگر تونستم ثبت نام کنم برات اطلاعات را در همان مکان ها در عکس وارد میکنم تا خودت متوجه بشی. Ok؟

مؤفق باشی!!
فرهمنــــــــــد
نمی دونم شما می دونی یا نه که این سایت برای ثبت نام قرعه کشی گرین کارت امریکا هست که هر ساله انجام میشه و 55000 نفر گرین کارت (اقامت دائم) رو دریافت می کنن و کوچکترین اشتباه در وارد کردن اطلاعات فرم باعث submit نشدن فرم میشه و برای ثبت نام کردن (شما گفتی میخوای امتحان کنی) کردن هم عکس و از این جور چیزا میخواد که من همه رو اماده کردم فقط اون قسمت فرم رو نمی دونم چه جوری پر کنم . خواهشاً کمک کنید ... خیلی فوریه . اینم ادرس سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام توی خود همون سایت بگرد ببین help داره یا نه احتمالا باید جایی توضیح داده باشه که چه طوری باید پر کنید .ادرس سایت هم بده تا ببینیم چیه
من اگه زبان بلد بودم که نمیومدم از شما بپرسم :46:

cell_phone
22-11-2007, 00:46
ببین به این شکل پرش کن
8a -اسم گیرنده ی نامه
8b - ادرس البته از کلی به جزئی
8c - ادامه ی ادرس
8d - شهر
8e - استان
8f - کد پستی
8g - کشور

اگه سوالی داشتی بگو ولی تو با این سطح زبانت می خوای بری البته اگه ....
یا حق !!!

Ehsan PCbase
22-11-2007, 13:55
ببین به این شکل پرش کن
8a -اسم گیرنده ی نامه
8b - ادرس البته از کلی به جزئی
8c - ادامه ی ادرس
8d - شهر
8e - استان
8f - کد پستی
8g - کشور

اگه سوالی داشتی بگو ولی تو با این سطح زبانت می خوای بری البته اگه ....
یا حق !!!
بابت راهنمایی ممنون
میخواستم اگه میشه قسمت 8b و 8c رو بیشتر توضیح بدی و یه مثال بزنی :5:
متقاضی من نیستم . مادرم میخواد تقاضا بده ... در ضمن باید بگم که تو دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی نمره ی زبان من از همه درسام بیشتر بوده و همیشه تو درس زبان از همه بالاتر بودم . من فقط اون دو قسمت 8a , 8b , 8c رو بلد نبودم چی بنویسم :46:

Ehsan PCbase
23-11-2007, 09:28
یه بامرام جواب ما رو بده :5:

cell_phone
23-11-2007, 21:55
ببین مثلا : تهران - تهرانپارس- خیابان 147 - پلاک 20 - طبقه ی دوم
20 - 2th Floor - 147 Street - Tehranpars - Tehran
البته 20 قبل از طبقه ی دوم
موفق باشید یاحق!!!

Ehsan PCbase
23-11-2007, 22:32
سلام