PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال اس ام اس بدون.......

اطلس
20-11-2007, 10:28
اس ام اس بدون افتادن شماره:19:

قصد داریم تا اینبار یک ترفند فوق العاده را برای شما معرفی کنیم. مطمئنأ برایشما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمانید. این ترفند روشی را بهشما معرفی میکند که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شمابرای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکند و کاملأ مخفی میمانید. این ترفند خصوصیاتی داردکه باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد. پیشنهاد میکنیم این ترفند راحدأقل یکبار تست کنید تا نتیجه را ببینید.
ابتدا به این نکات دقت کنید:این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست کهقابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارنداکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W۸۰۰ , W۸۱۰ , W۵۵۰ ,K۷۵۰ , K۷۰۰ , S۷۰۰ و … .
برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway را دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید.
اکنون همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید ، تنها ممکن است بسته به تنوعگوشی شما مقداری تغییرات وجود داشته باشد:ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شوید. درقسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنیدرا وارد کرده و Add کنیم.حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متنمورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کرده و ایمیل name@yoursite.comرا وارد نمایید. در پایانپیام را ارسال کنید.
اکنون فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد.

raana
20-11-2007, 12:41
دوست عزیز شماره می افته

kami85
20-11-2007, 18:52
اين كه ايميل هست وبايد جفت خط ها ايرانسل باشه؟!!!!!!!

jooya
21-11-2007, 14:35
ربطی به ایرانسل بودن نداره دوستان ، این روش فقط برای گوشی های سونی اریکسون جواب میده .

باید هر دو طرف هم فرستنده Sms و هم گیرنده گوشیشون سونی اریکسون باشه ، تا بتونید از این روش استفاده کنید .

راستی پادزهر هم داره ف به نوعی که بتونید بفهمید طرف کی بوده .

ciscogig
21-11-2007, 18:24
سيمباينيا يه برنامه من دارم كه خرج sms نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!
دروغ نميگم.
شماره هم نميفته اگه بخاين ميزارمش.................

TheMohammad
21-11-2007, 19:16
من نمیدونم چرا هر کسی تازه عضو میشه، اصرار داره که بیاد این متن رو کپی کنه اینجا !

meha
21-11-2007, 19:18
میتونید با خرید یک کارت اینکار رو انجام بدید اگه می خواین بدویند شماره موبالتونو برام بفرستید(نترسید من آدم بدی نیستم که بوام اذیتتون کنم!)

Hadi King
21-11-2007, 23:32
سيمباينيا يه برنامه من دارم كه خرج sms نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!
دروغ نميگم.
شماره هم نميفته اگه بخاين ميزارمش.................

اگه داري بزار ديگه......:10:

hessam_sz
22-11-2007, 00:23
1:اين موضوع 100 بار تكرار شده
2:براي انجام اين كار بايد از خطوط تاليا يا همراه اول استفاده كنيد البته گيرنده اگر ايرانسل باشه اشكال نداره ولي فرستنده نميتونه با ايرانسل بفرسته.
3:روشي هست كه ميشه از نوكيا به سوني اريكسون هم اين نوع اس ام اس را فرستاد
4:روشي هست كه ميشه به جاي ايميل هر چيزي كه دوست داريد وارد كنيد حتي شماره تلفن بدون استفاده از علامت @
5:اين كارها ديگه قديمي شده و راحت لو ميره.لطفا قبل از اينكه تاپيك بزنيد سرچ كنيد.

meha
22-11-2007, 15:02
اين كارها ديگه قديمي شده و راحت لو ميره.لطفا قبل از اينكه تاپيك بزنيد سرچ كنيد.
نه اشتباه می کنی!این کارتها با کارتهایی مثل دبیت و... خیلی فرق می کنه گفتم که شمارتونو با پیغام خصوصی بفرستید تا براتون دعتنامشو بفرستم.

alireza fatemi
22-11-2007, 15:46
اس ام اس بدون افتادن شماره

قصد داریم تا اینبار یک ترفند فوق العاده را برای شما معرفی کنیم. مطمئنأ برایشما نیز پیش آمده که دوست داشته باشید گاهی ناشناس بمانید. این ترفند روشی را بهشما معرفی میکند که میتوانید پیام کوتاه متنی SMS ارسال کنید به شکلی که شماره شمابرای فرد مورد نظر نمایش پیدا نکند و کاملأ مخفی میمانید. این ترفند خصوصیاتی داردکه باید گوشی فرستنده و دریافت کننده آن را دارا باشد. پیشنهاد میکنیم این ترفند راحدأقل یکبار تست کنید تا نتیجه را ببینید.
ابتدا به این نکات دقت کنید:این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست کهقابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارنداکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W۸۰۰ , W۸۱۰ , W۵۵۰ ,K۷۵۰ , K۷۰۰ , S۷۰۰ و … .
برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway را دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید.
اکنون همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید ، تنها ممکن است بسته به تنوعگوشی شما مقداری تغییرات وجود داشته باشد:ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شوید. درقسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنیدرا وارد کرده و Add کنیم.حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متنمورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کرده و ایمیل name@yoursite.comرا وارد نمایید. در پایانپیام را ارسال کنید.
اکنون فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد.

دستت درد نکنه ولی یکم قدیمی بود

varparide
22-11-2007, 15:57
واقعا همچین چیزی ممکنه
چی بگم والا

varparide
22-11-2007, 15:58
من این کارو کردم نشد
و لو رفتم
یه راه دیگه معرفی کن

hessam_sz
22-11-2007, 16:49
نه اشتباه می کنی!این کارتها با کارتهایی مثل دبیت و... خیلی فرق می کنه گفتم که شمارتونو با پیغام خصوصی بفرستید تا براتون دعتنامشو بفرستم.

من كي گفتم كارت ها گفتم اين كار ها قديمي شده و منظورم نكته اي بود كه دوستمون در پست اول گفته بود .