PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سؤال بزرگ در مورد كا800

Help118
20-11-2007, 03:10
سلام
چند وقت پيش كا800 براي يكي خريديم برنگ قهوه اي
ايرادي كه اين گوشي داشت اينه: تو اينباكس اس ام اس ها اسامي فرستندگان اس ام اس رو تكه تكه و حرف به حرف جدا اونم از سمت چپ به راس مي نويسه.(مثال فرستنده اس ام اس علي هستش اينجوري مي نويسه : ي ل ع) اين مشكل تو دفتر تلفن و يا جاي ديگه نيست. البته مثلا تو آلارمها صبح و عصر رو هم اينجوري مي نويسه

چيكار مي شه كرد؟

Highbury
20-11-2007, 09:29
اولا جناب نوکیا ان95-هر بحثی در مورد کا800 توی کلوپ خودش هست نه اینجا.
شاید فونت بریزی حل بشه

hussain
20-11-2007, 11:15
مشکلت با یکبار آپ دیت خل می شه چون من هم این مشکل را داشتم و با آپ دیت حل شد. به درود

SAEED_BARCELONA
20-11-2007, 11:28
شاید فونت بریزی حل بشه
فونت بریزه حرفای فارسیو به صورت مربع مربع نشون میده.

lovepedram
22-11-2007, 15:03
سلام
چند وقت پيش كا800 براي يكي خريديم برنگ قهوه اي
ايرادي كه اين گوشي داشت اينه: تو اينباكس اس ام اس ها اسامي فرستندگان اس ام اس رو تكه تكه و حرف به حرف جدا اونم از سمت چپ به راس مي نويسه.(مثال فرستنده اس ام اس علي هستش اينجوري مي نويسه : ي ل ع) اين مشكل تو دفتر تلفن و يا جاي ديگه نيست. البته مثلا تو آلارمها صبح و عصر رو هم اينجوري مي نويسه

چيكار مي شه كرد؟
اگه این گوشی رو واسه یکی دیگه خریدین تو چرا میخوای بدونی؟
((آقای نوکیا N95))

Help118
23-11-2007, 22:19
سلامي دوباره

والا 3 يا4 نفري كه تو اين اتاق اومدن و جواب بنده رو دادن بيشتر شبيه به آدم هاي تعصبي بودن تا چاره ساز. يكي اوومده مي گه سؤاالتو بايد تو كلوپ كا800 مطرح مي كردي. حالا داداش من من اينجا مطرح كردم بلدي جوابشو بده بلد نيستي شما رو به خير
دومي مي گه آقاي نوكيا ان95!! لحن خطاب رو باش مثل تعصبي ها!!!! آقاي نوكيا ان95 براي يكي ديگه خريدي چرا حرصشو تو مي زني؟؟

بهتر بود با آي دي se_2007 وارد مي شدم شما ديگه كي هستين. من خودم كارمو با دبيلو800 مالزي آغاز كردم تا به حال هم نفروختمش و نگه داشتم چون فوق العاده ازش راضي بودم. 3 تا ان95 عوض كردم ولي دبيلو800 رو نه. ان95 گوشي خوبي نبود بهتر بگم سري ان نوكيا آنچنان خوب نيست

lovepedram
26-11-2007, 21:54
سلامي دوباره

والا 3 يا4 نفري كه تو اين اتاق اومدن و جواب بنده رو دادن بيشتر شبيه به آدم هاي تعصبي بودن تا چاره ساز. يكي اوومده مي گه سؤاالتو بايد تو كلوپ كا800 مطرح مي كردي. حالا داداش من من اينجا مطرح كردم بلدي جوابشو بده بلد نيستي شما رو به خير
دومي مي گه آقاي نوكيا ان95!! لحن خطاب رو باش مثل تعصبي ها!!!! آقاي نوكيا ان95 براي يكي ديگه خريدي چرا حرصشو تو مي زني؟؟

بهتر بود با آي دي se_2007 وارد مي شدم شما ديگه كي هستين. من خودم كارمو با دبيلو800 مالزي آغاز كردم تا به حال هم نفروختمش و نگه داشتم چون فوق العاده ازش راضي بودم. 3 تا ان95 عوض كردم ولي دبيلو800 رو نه. ان95 گوشي خوبي نبود بهتر بگم سري ان نوكيا آنچنان خوب نيست
تو هم چه زود از کوره به در میشی
دوستمون ((Zimka)) جانم حرف بدی نگفتن که... و فقط واسه اینه که از زدن تاپیکهای اضافی جلوگیری بشه
متاسفانه این بخش سونی اریکسون اصلا نظم نداره.

Highbury
26-11-2007, 22:11
سلامي دوباره

ان95 عزیز باور کن من اصلا کاری به شناسه ات ندارم ولی خداییش اولش برام خیلی عجیب بود:31:
من هم ایراد گرفتم و هم اینکه کمکت کردم.هم گفتم که بهتر بود اینجا بحثش رو نمیکردی اونم به خاطر خودته چون اگه توی کلوپ بگی اکثرا جوابت رو میدن.کلوپ کا800 از شلوغترین کلوپ ها هستش
در ثانی من چیزی که به ذهنم رسید رو هم گفتم تا پست بیهوده نداده باشم
با این حال اگه حرف بدی زدم از شما عذر میخوام باید با هم دوست باشیم:10:

lovepedram
26-11-2007, 22:21
ان95 عزیز باور کن من اصلا کاری به شناسه ات ندارم ولی خداییش اولش برام خیلی عجیب بود:31:
من هم ایراد گرفتم و هم اینکه کمکت کردم.هم گفتم که بهتر بود اینجا بحثش رو نمیکردی اونم به خاطر خودته چون اگه توی کلوپ بگی اکثرا جوابت رو میدن.کلوپ کا800 از شلوغترین کلوپ ها هستش
در ثانی من چیزی که به ذهنم رسید رو هم گفتم تا پست بیهوده نداده باشم
با این حال اگه حرف بدی زدم از شما عذر میخوام باید با هم دوست باشیم:10:
تایید میشه - منم موافقم

Sasan Info
26-11-2007, 22:27
سلامي دوباره

شما باز دوباره یه شناسه جدید ساختین و وارد این فروم شدین که فروم رو خراب کنید
دوباره مثل اون شناسه قبلیتون بن میشینا
مواظب خودت باش جناب tcom_mobile

(قابل توجه تمام دوستان)

SA.ID
30-11-2007, 19:09
با gdfs حل میشه...