PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظيم فونت pdf به دلخواه

coralisland_17
20-11-2007, 00:06
من چند تا مقاله انگليسي سرچ كردم ولي يا فونتشون خيلي ريزه يا رنگهاي بدي داره
ميخواستم بدونم چطور ميشه در فايلهاي pdf دستكاري كرد(فونت ...رنگ و .... را تغيير داد)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش ميكنم زودتر كمكم كنيد چون عجله دارم.....:41:

Bizhan26
20-11-2007, 10:24
دوست عزيز امكان تغيير در متن و رنگ اگر Pdf باشه نيست ولي براي مشاهده ميتوني مقياس رو تغيير بدي ضمناً موقعي كه خواستي پرينت بگيري ميتوني در قسمت افكت پرينتر مقياس رو در حد مورد نظر بزرگ كني.
يك راه ديگه هم هست كه فايل PDF رو به ورد تبديل كني در اين صورت ميتوني رنگ نوع فونت و هر چيز ديگه رو بدلخواه تغيير بدي نرم افزارهاي زيادي مثل PDF to Word و ... وجود داره يك راه رحت هم هست كه متن رو از فايل Pdf انتخاب و كپي كني و در داخل ورد پيست كني البته ممكنه كمي فرمتش بهم بخوره
موفق باشي

Farahmand Farshidy
20-11-2007, 11:02
سلام دوستان!!

دوست عزيز امكان تغيير در متن و رنگ اگر Pdf باشه نيست ولي براي مشاهده ميتوني مقياس رو تغيير بدي ضمناً موقعي كه خواستي پرينت بگيري ميتوني در قسمت افكت پرينتر مقياس رو در حد مورد نظر بزرگ كني.
يك راه ديگه هم هست كه فايل PDF رو به ورد تبديل كني در اين صورت ميتوني رنگ نوع فونت و هر چيز ديگه رو بدلخواه تغيير بدي نرم افزارهاي زيادي مثل PDF to Word و ... وجود داره يك راه رحت هم هست كه متن رو از فايل Pdf انتخاب و كپي كني و در داخل ورد پيست كني البته ممكنه كمي فرمتش بهم بخوره
موفق باشي

چرا بیژن جان؟ با برنامه Foxit PDF Editor فایل های Pdf رو میشه ویرایش کرد و فونت و رنگ شان رو تغیر داد. همچنان کار های زیادی میشه بالای شان انجام داد.

دوست عزیز شما مقالات تان را با این برنامه ویرایش نمایید.

آدرس دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 1.3 مگابایت

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

Bizhan26
20-11-2007, 13:41
فرهمند جان خيلي ممنون منم دانلود كنم ببينم چطوره

S0R3N4
20-11-2007, 13:45
سلام دوستان!!

چرا بیژن جان؟ با برنامه Foxit PDF Editor فایل های Pdf رو میشه ویرایش کرد و فونت و رنگ شان رو تغیر داد. همچنان کار های زیادی میشه بالای شان انجام داد.

دوست عزیز شما مقالات تان را با این برنامه ویرایش نمایید.

آدرس دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 1.3 مگابایت

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد
سلام دوست عزیز
زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه؟منظورم اینه که پی دی اف های فارسی رو هم میتونه ادیت کنه؟اگه نه که به درد من نمیخوره!!:41:

coralisland_17
20-11-2007, 14:15
ضمناً موقعي كه خواستي پرينت بگيري ميتوني در قسمت افكت پرينتر مقياس رو در حد مورد نظر بزرگ كني.
يعني به همان اندازه اي كه ما مقياس رو تنظيم كرديم پرينت ميگيره؟؟؟

Farahmand Farshidy
20-11-2007, 15:50
سلام عزیز!!

سلام دوست عزیز
زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه؟منظورم اینه که پی دی اف های فارسی رو هم میتونه ادیت کنه؟اگه نه که به درد من نمیخوره!!

من زبان فارسی را تا حال امتحان نکردم.

حجم برنامه خیلی کم است.شما خود دانلود نموده و امتحانش کنید و نتیجه را برای ما هم بگویید.

اما بفکرم فارسی را ساپورت میکنه.

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

Bizhan26
20-11-2007, 17:09
يعني به همان اندازه اي كه ما مقياس رو تنظيم كرديم پرينت ميگيره؟؟؟

بله ولي اول پرينت پريويو رو نگاه كن كه از صفحه بيرون نزنه