PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سئوال ؟؟؟؟

mazda_dalvandi
19-11-2007, 17:27
با سلام

روی یک کامپیوتر Microsoft Office 2003 نصب کرده ام و با برنامه word آن کار میکنم اما هنگامی که میخ.اهم برنامه را اجرا کنم ، برنامه خیلی دیر بالا می آید در صورتی که با برنامه هایی که حافظه بیشتری اشغال میکنند یا کار بیشتری از cpu میکشند این مشکل را ندارم میخواستم اگر کسی میتواند مرا در این زمینه یعنی( بالا بردن سرعت اجرای برنامه ) راهنمایی کند . در ضمن مشخصات دستگاه من AMD 1.6 و مادر بورد Asus و Ram 256 است .

پیشاپیش از توجه شما متشکرم .

winxp
20-11-2007, 00:39
سلام عزیز من

نمیئدونم از چیه ولی برنامه رو unistal کن و رو یه درایو دیگه نصب کن و virtual memory رو هم از همون درایوی که برنامه رو نصب کردی بگیر ببین مشکلت حل نمیشه

موفق باشی عزیزم

mazda_dalvandi
20-11-2007, 00:45
سلام عزیز من

نمیئدونم از چیه ولی برنامه رو unistal کن و رو یه درایو دیگه نصب کن و virtual memory رو هم از همون درایوی که برنامه رو نصب کردی بگیر ببین مشکلت حل نمیشه

موفق باشی عزیزم

وست عزیز از توجهت و پاسختون ممنونم . اما منظورتون از virtual memory رو متوجه نشدم ، اگر توضیح بدین ممنون میشم .

mohsen_2006
20-11-2007, 01:25
منظور از virtual memory اينجاست
بر روي ماي كامپيوتر راست كليك كرده دكمه properties را زده از تب advanced در قسمتperformance
بر روي دكمه settings كليك كرده بر روي تب advanced كليك كرده آخرين گزينه virtual memory مي باشد:46:

mazda_dalvandi
21-11-2007, 00:20
منظور از virtual memory اينجاست
بر روي ماي كامپيوتر راست كليك كرده دكمه properties را زده از تب advanced در قسمتperformance
بر روي دكمه settings كليك كرده بر روي تب advanced كليك كرده آخرين گزينه virtual memory مي باشد:46:

مرسی دوست عزیز .

mohsen_2006
21-11-2007, 01:49
خواهش مي كنم