PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد کاراکترهای سفید سوال داشتم...؟؟؟؟؟؟

MESHKIPOSH
19-11-2007, 15:15
من در مورد کاراکترهای سفید سوال داشتم ، میخواستم بدونم کاراکترهای سفید در C++ چی هستند؟
بعد چطور میتونم تعداد کاراکترهای سفیدی که از ورودی وارد برنامه شدند را محاسبه کرد؟؟؟؟؟ البته تا رسیدن به Eof باید ورودی رو بگیره و بعد تعداد کاراکترهای سفید رو که در ورودی داده شدند رو بنویسه ....
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چطور میتونم این برنامه رو با C++ بنویسم ... چون من اصلا در مورد نحوه محاسبه تعداد کاراکترهای سفید و اصلا خود کاراکترهای سفید چیزی نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

m3hrz4d
19-11-2007, 22:29
کاراکتر های فضای سفید کاراکتر های Space ,Hor/Ver Tab, End Line , Form Feed هستن که هر کدوم یک کد اسکی دارن.
اینطور که من از برنامه ای که خواستین برداشت کردم اینه که دو جور میشه نوشت.یکی اینکه یک رشته رو کامل بخونه و بعد با یک حلقه تک تک کاراکتر ها رو با کاراکتر های فضای سفید مقایسه کنه که فکر نکنم روش خوبی باشه.روش دوم اینه که تک تک کاراکتر ها رو با std::get بگیره و بعد از گرفتن عمل چک کردن رو انجام بده و تا زمانی که کاربر Ctrl+Z رو نزده (همون eof) این کار رو ادامه بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عدد هایی که میبینی کد های اسکی کاراکتر های فضای سفید هستن که میتونی توی یک جدول اسکی پیداشون کنی