PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مودم modem spy 3.5.1

my email
19-11-2007, 02:30
با سلام خدمت شما من نر افزار مودم اسپای را تهیه کردم اما نمیتونم به خوبی از آن استفاده کنم هنگامی که قسمت پرفرنسز و رکوردینگ را تنظیم کردم و ضبط کردن را فعال کردم چند ثانیه به چند ثانیه خط را مشغول می کنه در صورتی که من اصلا به چیزی دست نزده ام اگر برای شما مقدورهست لطف کنید قسمت رکوردینگ این نرم افزار را برایم توضیح دهید من می خوام وقتی که کسی گوشی تلفن رو برمی داره و زنگ بزنه کامپیوتر بطور خود کار اونو ضبط بکنه و همینطور کسی با خط تلفن ما زنگ بزنه و من بعدا بیام و ضبط شده ها رو چک کنم لطف کن و هر توضیحی که میتونی منو کمک کنه به آدرس زیر ایمیل کن باتشکر صمیمانه از شما

ebicross
20-11-2007, 07:08
من خودم MODEM SPY دارم ولی نمیشه این قابلیت رو فعال کرد. چون وقتی MODEM SPY بخواد شروع به ضبط بکنه. طرف که داره صحبت میکنه میفهمه. چون که خط قطع میشه.
یعنی نرم افزار باعث میشه که تماس قطع بشه و دلیلش هم فکر میکنم تلفنهای جدیده که چراغ و مونیتور و از این جور چیزها داره.
مودم وقتی روشن میشه. برق توی خط و انرژی خط صرف مودم میشه و برای همین تلفن از کار میوفته.
من که هرکار کردم نشد.

من فقط از Modem Spy برای این استفاده میکنم که وقتی کسی زنگ میزنه حالیم بشه و پیام بده. همین.
اگر میخوای اون مشکلت رفع بشه و هی شماره نگیره باید تمام تیکها رو به جز تو قسمت Caller ID برداری.

my email
23-11-2007, 03:48
نه در حین ضبط قطع نمیشه اما وقتی تنظیمات کامل باشه و سیستم زنگ زدن از خط خودی فعال باشه چند ثانیه به چند ثانیه خط رو چک میکنه که تلفن اشغال میشه اصلا لزومی برای این کار نداره و من نمی تونم کاری بکنم که این کار رو نکنه

dizgah
23-11-2007, 15:41
بابا اونو ول کن برو Phone tray dial up رو بچسب چون علاوه بر امکانات برنامه قبلی هر وقت تو اینترنتی تلفن زنگ بزنه متوجه میشی و میتونی اینترنتو در حالت انتظار مکالمه بزاری و تلفنو جواب بدی و بعد دوباره بری تو اینترنت
البته اگه هم دیدی شماره کسی که نمیخای باهاش حرف بزنی میتونی تو اینترنت بمونی