PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای اینترنت ای دی اس ال

sada
18-11-2007, 18:12
سلام
آیا کسی هست که به من نشون بده که چطوری اول میشه مودم یو اس پی دی-لینک رو نصب کرد
بعدش راه ساختن کانکشن رو هم بگه

darvish1900
18-11-2007, 18:52
برای نصب بعد از وصل کردن مودم و قرار دادن سی دی در داخل دستگاه . درایو مربوط به ویندوز را کلیک مینماید.
در این قسمت گزینه lan را انتخاب میکنید. و کلیک کرده تا مرحله بعدی در مرحله بعدی تنظیمان به صورت ذیل خواهد بود

1- VPI را در مودمتان به صفر و VCI را به 35 تغییر دهید(هر شرکتی یک عدد خواست دارد)
2- نحوه وصل شدن به اینترنت را از حالت pppoe به bridge تغییر دهید ( bridge دارای دو حالت می باشد VCC و LLC که شما می بایستی حالت LLC را انتخاب نمائید

و دوباره next را زده و نصب به پایان می رسد. نیازی به ساخت کانکشن ندارید. چون خودش به صورت پیش فرض براتون میسازه

sada
18-11-2007, 19:39
ممنون از راهنماییت
ولی اگه میتونی برام با تصویر بزار ممنون میشم.یا یکم توضیحات بیشتر بده.

Mohsen khan
18-11-2007, 19:39
سلام
آیا کسی هست که به من نشون بده که چطوری اول میشه مودم یو اس پی دی-لینک رو نصب کرد
بعدش راه ساختن کانکشن رو هم بگه
سعيد جون
از شركتي كه گرفتي بايد بيان و رايگان برات نصب كنند

sada
18-11-2007, 20:19
آخر این هفته قراره برم بگیرم.می خوام قبلش اطلاعاتم کامل باشه و دیگه نخوام 10 هزار تومن بدم پول اضافی تا بیان برام نصب کنن . می خوام باهاش یه اکانت رپید بگیرم.و فکر کنم شما هم از صبا نت گرفتی . اگه می تونی کمکم کنی شمارتو برام پ خ بزنی ممنون میشم.

cell_phone
20-11-2007, 00:33
ببین دوست عزیز اگه یه خورده به خودت زحمت بدی پیدا میکنی
بهتره یه سر پرشین تولز بزنی پیدا میشه البته ببخشید اگه رک حرف زدم
امیدوارم که ناراحت نشده باشید بعد مگه شما اکانت نامحدود گرفتی که می خوای رپید بگیری
شایدم به شبانش دل خمش کردی ................ها