PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال خودموني

sokote mordab
18-11-2007, 15:16
سلام
من 2 تا 3 سالي ميكس ميكنم با پريمير و اديوس به صورت حرفه اي و تا الان ميكس تولد وجشن هاي خانوادگي زياد انجام دادم
ولي تجربه ي ميكس فيلم عروسي را ندارم حالا يك مشتري يكي از فاميل ها پيدا كرده كه فيلم عروسيش را ميكس كنم واز انجاي كه من در خانه كار ميكنم و خيلي هم از ميكس من تعريف ميكنند و بايد ابرو داري كنم
زياد داستان تعريف نكنم حالا سوال من اينه كه اول عروسي از چي شروع كنم يكم اين اولشو من را راه بيندازيد كه چه چيزهاي قرار بدم كه بيرون هم ميكس عروسي ميكنند چون طرف هم خيلي حساس بيرون ميكس كردن براش ولي راضي نيست و مي خواهد دوباره ميكس كند؟
راهنمايي كنيد ممنون

sokote mordab
20-11-2007, 01:00
يك با تجربه نيست جواب من بي تجرب را بده

power2e
22-11-2007, 17:17
سلام
اول فیلم رو با یه استارت که تبلیغاتتم توش میتونی بزاری شروع کن بهتره که اگر تاحالا چنین چیزی نساختی یا ندیدی از یه استارت تو کلیپ ها و پروژه های حاضری که هم برای پریمیر هست وهم برای ادیوس بیرون اومده استفاده کنی 2 یه کلیپ که از بر داشت های قشنگ از کل فیلم هست استفاده کنی
برای باقیش باید می گفتی چه مراسمی فیلم داره بهتره فیلم میکس شده این عروس و داماد رو هم ببینی معمولا بخاطر ترتیب موضوع نیست که از فیلم نا راضی میشن اول ببین مشتریت از اون دسته آدمهایی هست که از کارهای ساده و سنگین خوشش میاد یا از وایپ ها و افکت های هالیوودی و رنگین نکته دوم همخونی آهنگ با موضوع و تصویر هست که اگر رعایت نشه هر چقدرم آهنگت قشنگ باشه راضی کننده نیست
موفق باشی

zartosht 2008
26-12-2007, 14:11
من خودم معمولا با vole هاي يك تا دو دقيقه اي شروع مي كنم كه بيشتر حالت تبليغات داره
بعد يك كليپ مي زنم گلچيني از عكس و فيلم جاهايي كه فقط عروس و داماد هستن يا از عكسهايي كه تكنفره هستن بكار مي برم و معمولا هم راضي هستن

arash_irani
31-12-2007, 02:44
سلام دوست من
خب دوستان جوابتو دادن
من هم تقريبا همين كارو انجام ميدم
(البته براي اول فيلم ميتوني خيلي كارها رو انجام بدي)
مثلا اگر با افتر افكت كار كرده باشي ميتوني مثلا از نقاشي عروس و دوماد شروع كني اين مثل زدم
راه ها خيليه بايد به قول دوستمون ديد طرف چه جور كاري رو ميخواد

ممنون و موق باشيد
يا حق