PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3 سوال در مورد جولا

مبتدی2
17-11-2007, 22:50
سلام

1_به نظر شما از نسخه انگلیسی اون استفاده کنم یا از فارسی

2_ اگر از نسخه انگلیسی استفاده کنم لطف کنید لینک دانلود آخرین ورژن رو بنویسد و همچنین فارسی ساز اون

3_ راستی اگر بخوام از نسخه فارسی استفاده کنم از کدوم سایت بگیرم از جومفا یا از joomla.ir

_ اگر از نسخه انگلیسی استفاده کنم می توانم از ماژول های فارسی شده 2 سایت بالا استفاده کنم یعنی مشکلی پیش نمی آید
4_ سیدی کامل جوملا ( از قالب بگیر تا ماژول و .. رو برای خرید ندارید که من بخرم

5_ راستی من در مامبولرن آموزش ساختن قالب رو برای مامبو گرفتم آیا طراحی قالب های جوملا هم به اون صورت است راستی من یه جا نرم افزار ساخت قالب برای جوملا رو دیدم درسته یا نه یعنی اینکه چنین چیزی وجود دارد

6_ سلامتی شما

Mohsen khan
18-11-2007, 07:48
سلام

1_به نظر شما از نسخه انگلیسی اون استفاده کنم یا از فارسی

2_ اگر از نسخه انگلیسی استفاده کنم لطف کنید لینک دانلود آخرین ورژن رو بنویسد و همچنین فارسی ساز اون

3_ راستی اگر بخوام از نسخه فارسی استفاده کنم از کدوم سایت بگیرم از جومفا یا از joomla.ir

_ اگر از نسخه انگلیسی استفاده کنم می توانم از ماژول های فارسی شده 2 سایت بالا استفاده کنم یعنی مشکلی پیش نمی آید
4_ سیدی کامل جوملا ( از قالب بگیر تا ماژول و .. رو برای خرید ندارید که من بخرم

5_ راستی من در مامبولرن آموزش ساختن قالب رو برای مامبو گرفتم آیا طراحی قالب های جوملا هم به اون صورت است راستی من یه جا نرم افزار ساخت قالب برای جوملا رو دیدم درسته یا نه یعنی اینکه چنین چیزی وجود دارد

6_ سلامتی شما
1. براي كمك و راهنمايي در لوكال ،‌ فارسي نصب كنيد ولي در سايت اصلي از انگليسي استفاده كنيد
چون هيچ چيز نسخه اصلي نمي شه + اينكه زبانش خيلي راحته مشكلي پيش نمي ياد همش شايد 20 تا اصطلاح باشه

2. آخرين نسخه انگكليسي در سايت زير :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. براي فارسي از جومفا بگير - ماژول ها هم چيز خاصي نيست كه بخواد فارسي باشه يا انگليسي خودت هم مي توني فارسيش كني

4. من تا الان سي دي را نديديم - توي سايت جوملا پر از كامپوننت هست
قالب هم در گوگل سرچ كن فراوونه

5. بله قالب مامبو و جوملا مثل هم هستند .

6. موفق باشي

محسن

مبتدی2
19-11-2007, 00:11
آقا محسن ممنون
ا

راستی این دیتالایف انجین چطور سیستمی هست ( میشه با جوملا مقایسه بشه )

Mohsen khan
19-11-2007, 07:14
سلام
راستش من با اين سيستم كار نكردم