PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم حتی بعد از تعویض ویندوز

karajwizard
17-11-2007, 22:47
موقعی که ویندوز رو فرمت می کنم هم این مشکل پیش میاد به نظر شما مشکل سخت افزاریه و دومین سوال اینکه میخواستم مسیر برنامه هام به درایو مورد نظرم بره به طور اتوماتیک برای مثال برنامه ای رو که نصب میکنیم به درایوی که ویندوز روش نصبه آدرس میده و اگه نکست بزنی همونجا میریزه میخام اینطوری نباشه.

DrXoX
18-11-2007, 00:18
سلام

در مورد هنگ کردن احتمال داره مشکل از رم باشه ، رم رو در بیارید و تمیز کنید و در Slot دیگه ای که برای رم وجود داره قرار بدین

امتحان کنید و جواب رو بگید

جواب سوال 2:

مسیر زیر رو در Start > Run >Regedit دنبال کنید

KEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ microsoft \ Windows \ CurrentVersion

مقدار ProgramFilesDir را به نشاني مورد نظرتان تغيير بدین.

موفق باشید

karajwizard
18-11-2007, 10:42
خیلی ممنون از شما دوست عزیز

javadshahvand
18-11-2007, 11:22
موقعی که ویندوز رو فرمت می کنم هم این مشکل پیش میاد به نظر شما مشکل سخت افزاریه و دومین سوال اینکه میخواستم مسیر برنامه هام به درایو مورد نظرم بره به طور اتوماتیک برای مثال برنامه ای رو که نصب میکنیم به درایوی که ویندوز روش نصبه آدرس میده و اگه نکست بزنی همونجا میریزه میخام اینطوری نباشه.

احتمال اینکه مشکل از پاور باشه زیاده

javadshahvand
18-11-2007, 11:33
سلام

در مورد هنگ کردن احتمال داره مشکل از رم باشه ، رم رو در بیارید و تمیز کنید و در Slot دیگه ای که برای رم وجود داره قرار بدین
د

رم اگه مشکل داشته باشه موقعه نصب ویندوز مشخص میشه

usfelme
18-11-2007, 11:34
از فن cpu هم میتونه باشه

S A M
18-11-2007, 21:24
براي من كه هر موقع خراب ميشد رمو تميز ميكردم و سالم ميشد

karajwizard
19-11-2007, 10:17
از لحاظ پاور که 350 وات AC Bel هست که راضیم در مورد رم هم که گفتید انجام دادم فعلا که تا حالا هنگ نکرده ولی موقعی که ویندوز میخواد بالا بیاد کمی مکس میکنه البته این مشکل از موقع هنک کردن بوده

karajwizard
19-11-2007, 10:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دیگه چه نوع ویروسیه ؟ اگه میشه داروش رو هم بدید

mahdi7610
19-11-2007, 20:27
به نظر من اگه یه بار سیستم را باد گیری کنید و رم را در بیارید و به دورترین اسلات نسبت به cpu بزنید و داخل اسلات را هم تمیز کنید مشکل حل می شه .

mahdi7610
19-11-2007, 20:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این دیگه چه نوع ویروسیه ؟ اگه میشه داروش رو هم بدید

ابتدا با زدن کلید های ctrl + alt + delete وارد task manager بشید و سپس از تب process برنامه kernel.exe را پاک کنید .این ویروس از طریق صفحه های HTML که از اینترنت ذخیره می کنید به وجود می آید. این ویروس سه فایل دارد که هر سه تا در پوشه ویندوز در سیستم 32 ذخیره می شود که می توانید از تاریخ تولیدشان شناساییشان کنید. دو تا به نام Kernel و یکی به نام Systems هست که باید سه تا فایل را پاک کنید و بعد هر چه صفحه HTML مشکوک و جدید را باز کنید و هر وقت دوباره این سه فایل آمدند بدانید که این فایلها آلوده هستند و آنها را پاک کنید در اخر هم این برنامه را بگیرید و اجرا کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید