PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش درست کردن ایمیل در یاهو به صورت فیلم.

Ehsan Studio
17-11-2007, 14:59
سلام
دوستان اگه لطف کنن آموزش درست کردن ایمیل در یاهو رو به صورت فیلم آموزشی بزارن ممنون میشم.:11:

MOHAMMAD2010
18-11-2007, 00:15
ببین اول yahoomail رو باز میکنی
بعدش گزینه Sign Up رو که پایین صفحه هست هست میزنی
بعدش باید یه سری مشخصات رو وارد کنی
اسمت - مرد یا زن بودن - تاریخ تولد- بهد اسم کشور (که متاسفانه اسم ایران حذفه) -بعد باید اسم ایدی تو وارد کنی (بدون @yahoo.com ) که برای اینکه بفهمی تکراری هست یا نه باید گزینه چک رو بزنی- بعد پسورد - دوباره تکرار پسورد-
- بعد سوال امنیتی که مثلا وقتی پسوردت یادت ذفت اینو بزنی - بعدش هم مثل همه سایتا بایت کد امنیتی رو بزنی تا ثبت نام بشی
بعدشم گزینه create my acconut رو میزنی
همین
اگه سوالی بود در خدمتم

Ehsan Studio
18-11-2007, 04:52
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت. من خودم بلدم در سایت یاهو چجوری عضو بشم ولی گفتم اگه کسی فیلم آموزشی شو داره بزاره که می خوام به عنوان تحقیق درسی بدم.ممنون.

cell_phone
20-11-2007, 00:46
فیلم که نه ولی pdf شاید این که کاری نداره یه برنامه نصب کن از دستاب فیلم بگیره
خودت میدونی ولی میدونم مشکل کجا ست اره ....... بابا چقدر !!!!!

یا حق !!!

Ehsan Studio
20-11-2007, 11:12
فیلم که نه ولی pdf شاید این که کاری نداره یه برنامه نصب کن از دستاب فیلم بگیره
خودت میدونی ولی میدونم مشکل کجا ست اره ....... بابا چقدر !!!!!

یا حق !!!

دوست عزیز من یک دنبال یک فیلم آموزشی می گردم که با برنامه هایی مثل Adobe Captivate ساخته شده باشه نه یک فیلم معمولی به لینک زیر یه نگاه بنداز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ehsan Studio
20-11-2007, 11:15
راستی اگر از دوستان کسی چیزی در مورد تاریخچه ایمیل یاهو و برتریهای این سرویس و ایمیلهای دیگه داره دریغ نکنه.خیلی ممنون.

mamad_tk_pk
20-11-2007, 16:29
عزيزم نون اضافه اي نمي دونم چايي دومي چيزي نمي خواي !؟

Ehsan Studio
20-11-2007, 18:49
عزيزم نون اضافه اي نمي دونم چايي دومي چيزي نمي خواي !؟

خیلی ممنون عزیزم اینا رو قبلا صرف کردم شما اگه می خوای به من کمک کنی همون تاریخچه ایمیل بسه.در ضمن آواتورتم اگه تونستی جور کنی بد نیست.:21::10:

mamad_tk_pk
21-11-2007, 15:51
اونو كه نوشد
ولي اگر خيلي برات واجبه و برنامه آموزشي رو بايد حتما داشته باشي و در تهران مي زندگاني يعني زندگي ميكني مي توني به بازار رضا بري و بخري .
چون امروز اونجا همچين سي ديه آموزشي اي رو ديدم