PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت سازمان سنجش و ثبت نام ارشد

pooyar
17-11-2007, 14:14
آقا بالاخره با کلی سلام و صلوات امروز ثبت نام کردم.
در تمام مراحل ثبت نام چیزهای جالبی رو برنامه نویس سایت سنجش توی فرم هاش گذاشته بود که کلی سرگرم می شدیم:

یک نکته ی جالب در صفحه 3 ثبت نام هست که از کاربر می خواد که عکس از 225*300 بزرگتر نباشه اما دقیقا در مرحله بعد می خواد که از این اندازه کوچکتر نباشه!

فايل اسکن شده تصويري داوطلب (عکس تمام رخ که در آتليه گرفته شده باشد) با فرمت Jpg که اندازه آن از 225*300 و حجم آن از 70 کيلوبايت بيشتر نباشد.(حاشيه هاي زايد اطراف عکس را حذف شده باشد) را آماده کرده ام

توی همین جمله به قسمتی که بولد کردم توجه فرمایید!

در همه راهنمایی ها از علامت تعجب حتی جاهایی که جمله امری نیست استفاده شده و به این شکل

!!!

از اینها که بگذریم یک چیزی که خیلی باحال بود این جمله ی پایانی بود:

داوطلب گرامي اين اطلاعات کاملا شخصي و محرمانه مي باشد . جهت حفظ اطلاعات خود حتما پس از مشاهده پنجره مرورگر خود را بسته و کامپيوتر را ترک نماييد.!!!!

حالا چرا کامپیوتر رو ترک کنیم خودش شرح داره!

ولی خداییش سنجش سایتش رو توپ درست کرده و دست برنامه نویساش درد نکنه و از همین جا بهشون خسته نباشید می گم.

hamedvahedi
22-11-2007, 11:47
:18:

jooya
23-11-2007, 11:34
آره منم ثبت نام کردم چیزای جالبی توش بود . مثلا در مورد عکس گفته بود سایزش 300*225 بعد تویمرحله بعد گفته بود بین 200*300 تا 300*400 باشه .

اون جمله آخر که خوده خنده بود ، با خودم گفتم نکنه بفهمن !

ولی خداییش سنجش سایتش رو توپ درست کرده و دست برنامه نویساش درد نکنه و از همین جا بهشون خسته نباشید می گم.

در مورد این کاملا موافق خدایش سایتش تا حالا نشده مشکل داشته باشه و سرعتش هم عالیه ، از یه سازملن دولتی بعیده !

GnuHDL
23-11-2007, 11:53
بین بخشهای مختلف ثبت نام سایت سنجش این بخش ارشدش ازه هموشون بهتره ازین جهت میگم که واسه این بخش با فایرفاکس هیچ مشکلی نداشت اون مشکل رو هم با صفحه کلید و اینا نداشت که حتما روی انگلیسی باشه و از اینترنت اکسپلورر مزخرف استفاده کنید و.... ازین جهت بهتر بود.........
یه چیز دیگه من یه عکس رزولوشون اگه اشتباه نکنم ۵۰۰ در ؟؟ گذاشتم قبول کرد به نظرم خودش resize میکرد.
کلا ما توی ایران سایتهای خوبی که وابسته به دولت باشن و کیفیت خوبی داشته باشن نداریم اکثرا به نظر میرسه کار یه تازه کاره که تازه ASP.NET رو یاد گرفته با ASP هم چیز خوبی از آب در نمیاد این سایت سازمان سنجش هم توی این دست سایتها سرآمده یعنی اینکه توی اون همه سایت مزخرف دولتی یکم بهتره