PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقا سیستم

zauos
17-11-2007, 00:25
سلام
کسی میتونه به من در مورد ارتقای لپتاپ کمک کنه
هارد من 60 هستش و رم 512
ولی میخوام هاردم رو 120 کنم
رمم رو هم 1024
چیکار کنم بهتره
مارکش دل هستش
ممنون میشم کمکم کنین :40:

robert
17-11-2007, 10:00
سلام
کسی میتونه به من در مورد ارتقای لپتاپ کمک کنه
هارد من 60 هستش و رم 512
ولی میخوام هاردم رو 120 کنم
رمم رو هم 1024
چیکار کنم بهتره
مارکش دل هستش
ممنون میشم کمکم کنین :40:

سلام !!!
تا اونجایی که من میدونم ارتقای لپتاپ اگه کار غیر ممکنی نباشه کار نسبتا دشوار و تخصصی هست که از عهده هر کسی بر نمیاد !!!!
در ضمن سوالات مربوط به خرید و ارتقای لپتاپ باید اینجا مطرح بشه رفیق !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bizhan26
17-11-2007, 14:22
اين كار خيلي راحته مثل آب خوردن ولي بايد يك هارد 120 بخري هارد اولي (60) روهم ميتوني بصورت اكسترنال استفاده كني روش كار اينه كه پشت لبتاپ دو تا سه تا سه تا در يچه هست كه هركدام با يك پيج چهار سو بسته شده و يك ضامن كشوئي هم داره يكي از اين دريچه ها مربوط به باطري يكي مربوط به رم و يكي هم مربوط به هارده دريچه هارد رو باز ميكني و هارد رو كه بصورت كشوئي به سوكت وصله جدا ميكني (بعضي هارد ها يك قاب اضافه براي ثابت موندن دارن كه بايد باز و به هارد جديد بسته بشه هارد جديد رو به سوكت وصل ميكني دقت كن اون چيزي كه مهمه كانكشن هارده ممكنه هارد جديد نسبت به هارد قديم پشت رو قرار بگيره كه مهم نيست رم هم بهمين صورته البته بايد بررسي كني كه دو تا جاي رم داره يا يكي اگر يكي باشه كه بايد رم يك گيگ بگيري و عوض كني ولي اگر دو تا جا داشته باشه با اضافه كردن يك رم 512 بشرطي كه شبيه اولي باشه ميتوني اونرو اضافه كني بديهي كه بعد از ارتقاء بايد از سي دي ريكاوري كامپيوترت استفاده كني تا سيستم عامل و درايورهاي مربوطه رو نصب كنه