PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي رايانه يا بازي نما كدام ؟

p3140
16-11-2007, 19:04
مجله ي بازي رايانه يا بازي نما كدام را مي پسنديد ؟

J A V I D
16-11-2007, 19:12
صد در صد بازي رايانه ، بازي نما واسه كودكان منتشر مي شه ! با عرض معذرت ... اون زمونا كه رو كاغذ كلفت گلاسه چاپ مي كرد مي گفت كيفيت مجله هاي ديگه بده منظورش بازي رايانه بود حالا خودشم ور داشته رو همون كاغذ چاپ مي كنه مي گه مجلات خارجي هم جنسشون همونه !!!! كلا از بازي نما بچه بازي مثلا اون قسمت هفت روشش يا اون پاسخ به نامه هاش همش كودكانست !

p3yman_xl
16-11-2007, 20:37

صد در صد بازی نما! ( چون خودم توش هستم!!:31: )

صد در صد بازي رايانه ، بازي نما واسه كودكان منتشر مي شه ! با عرض معذرت ... اون زمونا كه رو كاغذ كلفت گلاسه چاپ مي كرد مي گفت كيفيت مجله هاي ديگه بده منظورش بازي رايانه بود حالا خودشم ور داشته رو همون كاغذ چاپ مي كنه مي گه مجلات خارجي هم جنسشون همونه !!!! كلا از بازي نما بچه بازي مثلا اون قسمت هفت روشش يا اون پاسخ به نامه هاش همش كودكانست !

سلام جاوید جان،
واقعا اینطور فکر میکنی؟ ولی خیلی ها تو مجله هم نظراتشون رو راجع به 7 روش گفتن که خیلی خوبه!
کم لطفی نکنید! بازینما به نظرم خیلی مجله ی خوبیه، و داره تخصصی کار میکنه... خصوصا در رابطه با سخت افزار با حضور کسایی مثل کاوه هرندی( که همین جا ازش تشکر میکنم ). یا مثلا وحید یوسفس با طاحی فوق العادش.... بچه ها واقعا شب و روز دارن کار میکنن و این به نظرم درست نیست که اینطور در بارشون قضاوت میشه.
موفق باشید

ایرانیان برتر
16-11-2007, 21:20
بله نباید با صحبت های سلیقه ای زحمت دیگران نادیده گرفته شود

دست همگی درد نکنه

Elrond
16-11-2007, 21:22
اینا درست ولی بازی رایانه از زیر بوته که در نمیاد اونا هم زحمت میکشن.نظر من رو بازی رایانست.

J A V I D
16-11-2007, 22:35
سلام جاوید جان،
واقعا اینطور فکر میکنی؟ ولی خیلی ها تو مجله هم نظراتشون رو راجع به 7 روش گفتن که خیلی خوبه!
کم لطفی نکنید! بازینما به نظرم خیلی مجله ی خوبیه، و داره تخصصی کار میکنه... خصوصا در رابطه با سخت افزار با حضور کسایی مثل کاوه هرندی( که همین جا ازش تشکر میکنم ). یا مثلا وحید یوسفس با طاحی فوق العادش.... بچه ها واقعا شب و روز دارن کار میکنن و این به نظرم درست نیست که اینطور در بارشون قضاوت میشه.
موفق باشید

بله من اينطور فكر مي كنم ، به نظر من بازي نما فكر مي كنه تمام خوانندگانش بچه هاي زير ده سالن ! كه البته تا حدودي هم درسته چون اونايي كه سنشون كمتره به خاطر دلقك بازي هايي كه تو مطالب مجله هست بيشتر به سمت بازي نما گرايش دارن ،اون هفت روشم چون بيشتر خواننده ها بچه هستن دوست دارن !

يه چيز ديگه هم كه هست كلا از كسايي كه تو يه ضمينه اي كار مي كنن و فكر مي كنن بقيه كه در همون ضمينه فعاليت دارن يابو هستن خيلي بدم مي آد اين مثال دقيقا در مورد مجله بازي نما صدق مي كنه . (پاسخ به نامه ها رو مطالعه كنيد )

من همه شماره هاي هر دو مجله رو دارم ( به خاطر آرشيو ) الان آخرين شماره اي كه گرفتم دو تا دي وي ديش يكي بود ! هم عكسش هم محتوياتش ايميل زدم ( كه جوابي نگرفتم احتمالا يه جوابي مسخره تو پاسخ به نامه هاي شماره بعد بهم يم دن ) تو انجمنشون هم مطرح كردم گفتن با دفتر مجله تماس بگير تماس گرفتم جوابشون اين بود " يه همچين چيزي امكان نداره عكس رو همش يكي هست ولي توش يكي نيست" مي گم من جفتشو گذاشتم جفتش يكي بازم ميگه شما اشتباه مي كني ...كلي بحث كردم آخرم راضي نشد كه جفتش يكيه !!!!!

بازي نما دقيقا مثل اين شبكه هاي ماهواره اي مي مونه كه همش با تيكه انداختن به بقيه مجلات مخصوصا بازي رايانه سعي داره خودشو بياره بالا كه واقعا جاي تاسف داره ... اين دوستمون هم خوب گفتن در ضمن ...

اینا درست ولی بازی رایانه از زیر بوته که در نمیاد اونا هم زحمت میکشن.نظر من رو بازی رایانست.

موفق و پيروز باشيد

جاويد

امير موسر
16-11-2007, 22:57
منم ميگم فقط بازي نما .البته من بچه نيستم.:31:
در كل خيلي بهتر از مجله هايي از جمله بازي رايا نست.
من ميگم بازي رايانه ماله بچه هاست!با عرض معذرت....

من همه شماره هاي هر دو مجله رو دارم ( به خاطر آرشيو ) الان آخرين شماره اي كه گرفتم دو تا دي وي ديش يكي بود ! هم عكسش هم محتوياتش ايميل زدم ( كه جوابي نگرفتم احتمالا يه جوابي مسخره تو پاسخ به نامه هاي شماره بعد بهم يم دن ) تو انجمنشون هم مطرح كردم گفتن با دفتر مجله تماس بگير تماس گرفتم جوابشون اين بود " يه همچين چيزي امكان نداره عكس رو همش يكي هست ولي توش يكي نيست" مي گم من جفتشو گذاشتم جفتش يكي بازم ميگه شما اشتباه مي كني ...كلي بحث كردم آخرم راضي نشد كه جفتش يكيه !!!!!

البته شما شايد از همين سري آخر كه dvd مشكل داشته ناراحتيد.كه فكر كنم بازم تماس بگيريد حل شه.

صد در صد بازي رايانه ، بازي نما واسه كودكان منتشر مي شه ! با عرض معذرت ... اون زمونا كه رو كاغذ كلفت گلاسه چاپ مي كرد مي گفت كيفيت مجله هاي ديگه بده منظورش بازي رايانه بود حالا خودشم ور داشته رو همون كاغذ چاپ مي كنه مي گه مجلات خارجي هم جنسشون همونه !!!! كلا از بازي نما بچه بازي مثلا اون قسمت هفت روشش يا اون پاسخ به نامه هاش همش كودكانست !هفت روش طلايي كه از اين شماره جمع شده.
در مورد نامه ها هم هر كسي ميتونه بگه چطوري به نامش جواب بدن(به شوخي و يا بدونه شوخي).

SAEED_BARCELONA
16-11-2007, 23:07
به نظر من بازی رایانه بهتره ولی اگه بخواد همین طوری پیش بره کارش خراب میشه.
از فروردین تا حالا 3تا شماره زده. شماره مهر ماه هم هنوز نیومده!!!!!!!!!!!قراره تا 2-3 روز دیگه بیاد

J A V I D
17-11-2007, 00:24
منم ميگم فقط بازي نما .البته من بچه نيستم.
در كل خيلي بهتر از مجله هايي از جمله بازي رايا نست.
من ميگم بازي رايانه ماله بچه هاست!با عرض معذرت....

به هر حال هر كس نظر و عقيده اي داره و نظر عقيده هر كس مورد احترامه ...

البته شما شايد از همين سري آخر كه dvd مشكل داشته ناراحتيد.كه فكر كنم بازم تماس بگيريد حل شه.

در ضمن من اصلا ناراحت نيستم چون اين بار اول شون نيست كه دي وي دي هاشون مشكل داره تا به امروز حداقل 5 تا از دي وي دي هاشون مشكل داشته بازي خراب توش بوده يا دي وي دي اصلا اجرا نمي شده ... اين ديگه فقط مختص به من نبوده يه سري از شماره ها خودشونم مي دونن دي و ي دي هاشون خراب بوده چون اينا بازي ها رو نصب مي كردن بعد فايل هاي نصب شده رو اجرايي مي كردن ، بعد اونقدر اونجا مهندس ريخته بوده كه كسي هم نفهميده اين كار واسه همه بازي ها شدني نيست .... البته دي وي دي هاي شماره هاي چند ماه اخير واقعا مشكلي نداشته ....

هفت روش طلايي كه از اين شماره جمع شده.
در مورد نامه ها هم هر كسي ميتونه بگه چطوري به نامش جواب بدن(به شوخي و يا بدونه شوخي).

اميدوارم كلا جمعش كنن شايد بكم پيشرفت كنه مجله كودكان
در مورد نامه هم اكثر سوال ها به نظر من جدي ديگه لازم نيست بگي جوابو جدي بدين !!! كه البته اين آقاي نا شناس " باباي باربد ! " معمولا به همه مسخره بازي جواب مي ده ! حتي همين اسم باباي باربدم نوعي بچه بازيه ديدين اين مهد كودكا همه توش خاله عمون ! حالا اين باباي يكي از اين كودكانه كه جوك زياد تعريف مي كنه !!!!!!!!

از فروردین تا حالا 3تا شماره زده. شماره مهر ماه هم هنوز نیومده!!!!!!!!!!!قراره تا 2-3 روز دیگه بیاد

بله درست مي گيد مجله دير به دير منتشر مي شه كه فكر كنم بيشتر واسه اين باشه كه خودشون مجوز جدا ندارن و تحت مجوز "اطلاع " به عنوان ويژه نامه كار مي كنن .......

در كل نمي خوام اينجا كل كل كنم يا بحث كنم بازي رايانه هم ارث پدري من نيست كه بخوام شديدا ازش حمايت كنم صد در صد اونم ضعف هايي داره ولي با توجه به اين كه من هر دو مجله رو مي خرم بازي رايانه رو به بازي نما ترجيح مي دم .... همين !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
17-11-2007, 15:49
منم ميگم هر دوتا مجله خوبن . هردوتا ضعف ها و نقاط قوتی دارن. به نظر من داشتن و خوندن هردوشون بسيار مفيد خواهد بود. ولی در کل بازی رايانه کمی بهتره.

صد در صد بازی نما! ( چون خودم توش هستم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif )

نکنه شما بابای باربدی. حالت خوبه گلابی؟!! باقاليت چطوره؟
خداييش با این شوخی های بخش نامه ها خيلی حال ميکنم.

درسته . من خيلی از این کار بازی رايانه ناراضيم. خيلی وقته که مجله بيرون نداده. و مدام تاخير ميکنه. خوب وقتی مجله بازی نباشه آدم ميره بازی نما ميخره.
اما بازی نما هم خوبه. در کل ازش راضيم. اما اگه تو دکه هم بازی نما بود هم بازی رايانه ، خوب بازی رايانه ميخريدم.

StormWielder
17-11-2007, 16:12

هیچ کدوم ، GameSpot !!!

aristotel
17-11-2007, 21:22
بله من اينطور فكر مي كنم ، به نظر من بازي نما فكر مي كنه تمام خوانندگانش بچه هاي زير ده سالن ! كه البته تا حدودي هم درسته چون اونايي كه سنشون كمتره به خاطر دلقك بازي هايي كه تو مطالب مجله هست بيشتر به سمت بازي نما گرايش دارن ،اون هفت روشم چون بيشتر خواننده ها بچه هستن دوست دارن !

يه چيز ديگه هم كه هست كلا از كسايي كه تو يه ضمينه اي كار مي كنن و فكر مي كنن بقيه كه در همون ضمينه فعاليت دارن يابو هستن خيلي بدم مي آد اين مثال دقيقا در مورد مجله بازي نما صدق مي كنه . (پاسخ به نامه ها رو مطالعه كنيد )

بازي نما دقيقا مثل اين شبكه هاي ماهواره اي مي مونه كه همش با تيكه انداختن به بقيه مجلات مخصوصا بازي رايانه سعي داره خودشو بياره بالا كه واقعا جاي تاسف داره ... اين دوستمون هم خوب گفتن در ضمن ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد
مقاله این شماره کاوه هرندی درباره ی بایوشاک را بخون متنی فوق العاده است که هیچ کدوم از نویسندگان بازی رایانه نمی تونن به اون برسند بعدش برو بحث های تخصصی سخت افزار را بخون بعد بیا باهم حرف بزنیم اول کمی مطالعه کن بعد بیا هر چی خواستی بگو

mazi_z_PSP
17-11-2007, 21:32
مقاله این شماره کاوه هرندی درباره ی بایوشاک را بخون متنی فوق العاده است که هیچ کدوم از نویسندگان بازی رایانه نمی تونن به اون برسند بعدش برو بحث های تخصصی سخت افزار را بخون بعد بیا باهم حرف بزنیم اول کمی مطالعه کن بعد بیا هر چی خواستی بگو

دوست من ديگه داری زياده روی ميکنی. با این حرفت در مورد مقاله بيوشاک خونمو به جوش آوردی. موقعی که این مقاله رو خوندم يک ایميل زدم بهشون هرچی از دهنم در آمد بهشون گفتم و گفتم که با این کارشون گند زدن به مطالب مجله.
آخه به اون هم ميگن مقاله. 2 صفحه اول رو که بخونی تازه ميفهمی که تمام نکات مهم و اساسی داستان رو این آقای کاوه هرندی برات گفته .
ميتونی احساس منو درک کنی؟ فرض کن بری به يک طرف دار پر و پاقرص هری پاتر آخر داستان و نکات مهمشو بگی. ميدونی طرف باهات چيکار ميکنه؟ فکر کنم در اون لحظه خون جلوی چشاشو ميگيره و آتيشت ميزنه. منم موقعی که این مقاله رو خوندم همينجوری شدم . ميخواستم بزنم پارش کنم اما گفتم حيف پولی که دادم بهش.
بعدش هم آقا تو پرانتز به طعنه مينويسه که واقعا برای اونايی که قبل از خوندن این مقاله بازی نکردن متاسفم . مثلا ميخواست لج مارو در بياره؟ حداقل ميتونست قبل از اینکه اون نکات مهم رو بگه يک هشدار بده که ادامه مطلب رو نخونيم. يادمه تو بازی رايانه يک همچين مطلبی بود و نويسنده هشدار داد که اگه بازی نکردين بهتره ادمه مطلب رو نخونين.آخه به این هم ميگن مقاله.
ای سيل ببره این دفتر مجله رو. واقعا حرسمو در آوردن. اگر شما ميتونی يک جوری این حرفای منو به گوش همشون برسون تا تو مجله چاپ بشه تا بفهمن چه گندی زدن.
واقعا داشت از این مجله خوشم مياد که این آقای باهوش و با ذهن گلابی مانّدش زد تو حاله ما.
همين

aristotel
17-11-2007, 21:36
ببخشید حدودا یک ماه از انتشار بایو شاک می گذره(شایدم بیشتر)یعنی شما هنوز تمومش نکردی!!!!بعدش اصلا حواستون به محتوا نیست فقط به سطحش می نگری اگر اونا را نمی گفت نمی تونست به فلسفه ی وجودی بازی اشاره کنه

J A V I D
17-11-2007, 21:40

دوست عزيز من مجله رو گفتم آرشيو مي كنم ولي مجله رو مي خونم بعد آرشيو مي كنم در ضمن من نظر كليم رو گفتم قرار نيست كه همه مقالات تو يه مجله خوب باشه يا همه مقالات بد باشه ولي از نظر شخص من مطالب بد بيشتر از مطالب خوب تو مجله بازي نما وجود داره !! وجود بحث هاي تخصصي سخت افزار هم به نظر شما تو يه مجله تخصصي بازي درسته !!!! ما كه نفهميديم اين مجله طنزه ،‌سخت افزار ، كودكانه يا در مورد بازيه !

خواستي بيا صحبت كنيم با آرامش دعوا كه نداريم نمي خوايم تاپيكم بره ترش !

موفق و پيرزو باشيد

جاويد

mazi_z_PSP
17-11-2007, 21:42
ببخشید حدودا یک ماه از انتشار بایو شاک می گذره(شایدم بیشتر)یعنی شما هنوز تمومش نکردی!!!!بعدش اصلا حواستون به محتوا نیست فقط به سطحش می نگری اگر اونا را نمی گفت نمی تونست به فلسفه ی وجودی بازی اشاره کنه

متاسفانه ایکس باکسم با مشکل 3 چراغ روبرو شد. هفته ی ديگه درست ميشه.
ديگه داری علکی دفاع ميکنی. اگر درست فکر کنی متوجه ميشی که حق بامنه.
اگر ایشون کارشون خيلی درسته حداقل ميتونست يک هشدار بده. خيلی ها رو من ميشناسم که تا الان هری پاتر رو تمام نکردن. ديگه چه برسه به بيوشاک.
خداييش من بی طرف بودم اما با این حرفت ديگه نه. اون احساسی که موقع خوندن اون مقاله بهم دست داد دوباره برام زنده شد.
(اما شخصيت اصلی بازی بچه ی خود رايان هست ) این کار يعنی چی؟