PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیکن های مزاحم

[ali]
16-11-2007, 18:59
من یک سری برنامه ها را از سیستم خود حذف کرده ام به طور کامل و با حذف کننده مخصوص و بدون آن تفاوت ندارد ولی آیکن آنها در start>propertise>taskbar>custumizeمشاهده می شوند استفاده از پاک کننده های رجیستری هم بی فایده بود:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
17-11-2007, 10:24
سلام
این برنامه رو نصب کنید
Security Task Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لیست روی برنامه مورد نظر کلیک راست End رو بزنید بعد Remove

موفق باشین

[ali]
17-11-2007, 14:43
این برنامه چه ربطی داره به قسمت
راست کلیک کنید روی استارت پراپرتیس را انتخاب کنید از تب اول تسک بار کاستمایز را انتخاب کنید توی این قسمت را عرض کردم

Jalal
17-11-2007, 16:47
;1819841']این برنامه چه ربطی داره به قسمت
راست کلیک کنید روی استارت پراپرتیس را انتخاب کنید از تب اول تسک بار کاستمایز را انتخاب کنید توی این قسمت را عرض کردم

خوب دوست عزیز اون آیکن وقتی اونجاست یعنی در حال اجراس در حالت مخفی تنها برنامه ای که شما دسترسی به اون دارید همین برنامه است که می تونید راحت حذفش کنید واگر نه مستقیم نمیتونید از اونجا برداریدش
حله ؟

[ali]
17-11-2007, 21:02
خوب دوست عزیز اون آیکن وقتی اونجاست یعنی در حال اجراس در حالت مخفی تنها برنامه ای که شما دسترسی به اون دارید همین برنامه است که می تونید راحت حذفش کنید واگر نه مستقیم نمیتونید از اونجا برداریدش
حله ؟
آخه چه جوری امکان داره برنامه ای که به طور کامل از روی سیستم برداشته شده و با پاک کننده های رجیستری هم امتحان شده به طور مخفی در حال اجرا باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!