PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد Webcam

Mohammad_4688
15-11-2007, 12:14
با سلام

دوستان من وقتي كارت TV رو نصب مي كنم در ياهو مسنجر Webcam من به جاي اينكه تصوير من رو نشون بده

هر وقت ريسيورم روشنه تلويزيون نشون مي ده و هر وقت هم كه خاموش صفحه ي برفكي نشون مي ده تو

تنظيمات رفتم ولي فايده اي نداشته حتي نرم افزار كارت TV كه نصب كرده بودم رو Remove كردم ولي باز

webcam تصويرش برفكي نشون مي ده به نظر شما بايد چيكار كرد؟

darvish1900
15-11-2007, 12:26
دوست عزیز ولی به یکی وب کم بده بعد از همون پنجره وب کم وارد ستینگ وبت بشو گزینه ها فعال هستند حال وب کم رو انتخاب کن مشکل حل میشه.
اگه به این ترتیب نری گزینه های وب ت غیر فعال حتما همین راه رو برو

Ali.yp
15-11-2007, 13:15
سلام

darvish1900 منم اين مشكل رو دارم ولي من كه نفهميدم چي گفتيد مي شه دقيق تر توضيح بديد!

darvish1900
15-11-2007, 14:17
اول وبت رو روشن کن. یعنی از یاهو فعالش کن تا پنجره وب کم یاهو باز بشه. حال به قسمت preferences بروید.
حال بر روی camera source کلیک نمایید. حال در پنجره باز شده وب کمک خود را انتخاب نمایید. مشکل حل میشود.
به یاد داشته باشید. اگه به طور مستقیم از خود یاهو مسنجر وارد ستینگ وب کم شوید این گزینه غیر فعال می باشد و نمی توانید تغییر دهید. حتما همین راه را بروید.

Mohammad_4688
15-11-2007, 14:55
اول وبت رو روشن کن. یعنی از یاهو فعالش کن تا پنجره وب کم یاهو باز بشه. حال به قسمت preferences بروید.
حال بر روی camera source کلیک نمایید. حال در پنجره باز شده وب کمک خود را انتخاب نمایید. مشکل حل میشود.
به یاد داشته باشید. اگه به طور مستقیم از خود یاهو مسنجر وارد ستینگ وب کم شوید این گزینه غیر فعال می باشد و نمی توانید تغییر دهید. حتما همین راه را بروید.

بابا دمت گرم درست شد

Ali.yp
15-11-2007, 14:58

داش درويشو اي ول بابا داش درويشو اي ول :31:

darvish1900
15-11-2007, 18:23
خجالتمون ندید قابلی نداشت.:10::40: