PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه دارم(مایا)

sara_program
14-11-2007, 15:31
سلام . من پروژه دارم که با مایا یه طوطی توی قفس طراحی کنم که حرف بزنه و بال بزنه و بچرخه . از اساتید تمنا دارم منو راهنمایی کنند . من به قسمت آموزش هم رفتم . همه جا رو گشتم ولی آموزش کلی ندیدم . در ضمن من مکس هم کار کردم . و مایا 8.5 روی سیستمم نصب کردم .
.
.
.
اساتید به دادم برسید .

ALI_REZA_3D
14-11-2007, 15:38
ميشه بپرسم شما تا چه حد با مايا كار كرديد ..... مثلا مدلينگتون در چه حده ؟

Aminzikzak
14-11-2007, 20:43
خی چقدر وقت داری رفیق برای تحویل پروژه ؟
آخه چیزی که میخوای به این سادگیا هم نیست ...

مادلینگ
تکستچرینگ
ریگ
انیمیت
رندرینگ
صدا گذاری

باید با همه اینا برای این پروژه آشنا باشی...

sara_program
15-11-2007, 08:38
ميشه بپرسم شما تا چه حد با مايا كار كرديد ..... مثلا مدلينگتون در چه حده ؟

من اصلا با مایا کار نکردم . من فقط با مکس کار کردم . مایا 8.5 هم خیلی پیشرفتس . رفتم باش کار کنم خودم نفهمیدم چیکار کردم . فقط فهمیدم خیلی از مایا پرتم . من نمی دونم مایا کجاش مثل مکسه؟؟؟ والا من شباهتی ندیدم.

sara_program
15-11-2007, 08:42
خی چقدر وقت داری رفیق برای تحویل پروژه ؟
آخه چیزی که میخوای به این سادگیا هم نیست ...

مادلینگ
تکستچرینگ
ریگ
انیمیت
رندرینگ
صدا گذاری

باید با همه اینا برای این پروژه آشنا باشی...

می دونم . من فقط کاری که میتونم بکنم دعا است و التماس و زاری خدمت شما :42::37:. نمی خوام خیلی وقتتونو بگیرم لااقل یه لینک آموزش توپ بهم بدین .

Aminzikzak
15-11-2007, 09:23
می دونم . من فقط کاری که میتونم بکنم دعا است و التماس و زاری خدمت شما :42::37:. نمی خوام خیلی وقتتونو بگیرم لااقل یه لینک آموزش توپ بهم بدین .

سارا جان لینکی که همه این آموزشا توش باشه سراغ ندارم ...
متاسفانه منابع آموزش مایا از مکس خیلی کمتر
چرا با مکس درستش نمیکنی؟

ولی فعلا اینو داشته باش ، نمیدونم چیزی که میخوای توش هست یانه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sara_program
15-11-2007, 10:13
ممنون از سایتی که معرفی کردین . مطمئنا مفید واقع میشه .

interior_design
15-11-2007, 10:27
سلام خدمت خانوم سارا بفرمایید طوطیش رو واست میذارم. حجمشم کم کردم 99kb

امیدوارم خوب باشه.

ninja573
15-11-2007, 12:20
حد اقل مدل ها رو تو مکس بساز بعد با فرمت 3ds اکسپورتش کن و بعد تو مایا Import کن. کسی نمی فهمه تو مایا نساختی.
البته اگه بلد باشی تو مکس بسازی.اگر نه که بی خیال شو. چون آموزشش حر اقل دو هفته طول می کشه.

interior_design
15-11-2007, 12:23
ninja جان طوطی رو من واسش ساختم لینکشم بالاست

the_god_of_3dsmax
15-11-2007, 12:41
اگه حاظری بابت ساختش مایه تیله خرج کنی
یه سر به سایت من بزن برات حلش می کنم ................
(سایتم تو امضامه)

animator_blred
15-11-2007, 18:19
اگه دوست داشتی من میتونم یه قسمت هایی از پروژه رو قبول کنم البته چشمداشتی به هیچ چیز هم ندارم (البته من مکس کار میکنم)
Animator_blred@yahoo.com

RezaTayebiJ
15-11-2007, 21:43
سلام . من پروژه دارم که با مایا یه طوطی توی قفس طراحی کنم که حرف بزنه و بال بزنه و بچرخه . از اساتید تمنا دارم منو راهنمایی کنند . من به قسمت آموزش هم رفتم . همه جا رو گشتم ولی آموزش کلی ندیدم . در ضمن من مکس هم کار کردم . و مایا 8.5 روی سیستمم نصب کردم .
.
.
.
اساتید به دادم برسید .

اگه در تهران زندگی می کنین می تونین آموزش های ویدویی شرکت های معتبر خارجی رو با قیمت مفت! تهیه کنین که قطعا بهترین منابع هستن.
ضمنا برای شروع کار ، پیشنهاد من کتاب در اعماق مایا هست . خود کتاب رو ولش کن! همراه کتاب یه دیسک آموزش ویدیویی به زبان اصلی (نگران زبانش نباشید) هست که توش آقای جان لمبرت (اسمش یادم رفته!) مبانیه مایا رو تدریس کرده. این آموزش چندین سال پیاپی (البته چند سال پیش!) بعنوان بهترین منبع آموزش مایا شناخته می شد. من هم به هرکی این رو معرفی کردم خیلی خیلی ازش راضی بود.

the_god_of_3dsmax
15-11-2007, 22:29
اگه در تهران زندگی می کنین می تونین آموزش های ویدویی شرکت های معتبر خارجی رو با قیمت مفت! تهیه کنین که قطعا بهترین منابع هستن.
ضمنا برای شروع کار ، پیشنهاد من کتاب در اعماق مایا هست . خود کتاب رو ولش کن! همراه کتاب یه دیسک آموزش ویدیویی به زبان اصلی (نگران زبانش نباشید) هست که توش آقای جان لمبرت (اسمش یادم رفته!) مبانیه مایا رو تدریس کرده. این آموزش چندین سال پیاپی (البته چند سال پیش!) بعنوان بهترین منبع آموزش مایا شناخته می شد. من هم به هرکی این رو معرفی کردم خیلی خیلی ازش راضی بود.

ممکنه بگی تو تهران از مجا میشه مثلا tutorial های معروف رو ارزون خرید
من تنها جایی که سراغ دارم پایتخت هر دی وی دی 6 تومن
تا حالا حدود 25 تومن نفله کردم :41:

RezaTayebiJ
15-11-2007, 22:32
ممکنه بگی تو تهران از مجا میشه مثلا tutorial های معروف رو ارزون خرید
من تنها جایی که سراغ دارم پایتخت هر دی وی دی 6 تومن
تا حالا حدود 25 تومن نفله کردم :41:

لابد هم از علی ابراهیمی می خری؟
متاسفانه یه ذره گرونه :41: . اما ارزشش رو داره :27:

sara_program
16-11-2007, 08:52
سلام خدمت خانوم سارا بفرمایید طوطیش رو واست میذارم. حجمشم کم کردم 99kb

امیدوارم خوب باشه.

دانلود کردم . خدا از بزرگی کمت نکنه . خیلی آقایی به مولا .:11:

sara_program
16-11-2007, 08:58
حد اقل مدل ها رو تو مکس بساز بعد با فرمت 3ds اکسپورتش کن و بعد تو مایا Import کن. کسی نمی فهمه تو مایا نساختی.
البته اگه بلد باشی تو مکس بسازی.اگر نه که بی خیال شو. چون آموزشش حر اقل دو هفته طول می کشه.

من تو این فکر هم بودم . اما باید از پروژه دفاع کنم . منم که نمی تونم از مکس دفاع کنم . :41: اما بازم ممنون از وقتی که برام گذاشتی .

sara_program
16-11-2007, 09:01
(سایتم تو امضامه)

اگه نمی خواستم از پروژم دفاع کنم حتما مایه تیله هم خرج می کردم :20:. مرسی از همکاریتون .

sara_program
16-11-2007, 09:04
اگه دوست داشتی من میتونم یه قسمت هایی از پروژه رو قبول کنم البته چشمداشتی به هیچ چیز هم ندارم (البته من مکس کار میکنم)
Animator_blred@yahoo.com

ای کاش مایا کار می کردی . چون خودم مکس بلدم .نمرشو گرفتم 19.5 . از شما هم کمال تشکر را دارم . خیلی آقایی . :20:

sara_program
16-11-2007, 09:06

نه من تهران نیستم . چطوری تهیه کنم؟؟؟ مطمئنم که اگه داشتمش کمکم می کرد . خیلی خیلی ممنون .

Aminzikzak
16-11-2007, 11:50
(سایتم تو امضامه)

تبلیغات ممنوع ...
لطفا رعایت کنید.
ممنون

the_god_of_3dsmax
16-11-2007, 18:04
لابد هم از علی ابراهیمی می خری؟
متاسفانه یه ذره گرونه :41: . اما ارزشش رو داره :27:

راستش اسمش رو نمی دونم .همون طبقه اول سمت چپ ....... یه یارو تپلست ........ یه رفیقم داره عینکیه یه ریزه کوتاهه ........ ولی نامرد هیچی تخفیف نمی ده .......... من خودمو کشتم ازش dvd میگیرم 5 تومن